PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : marmariste tavsiye edeceğiniz mekanlar?

tequila818
15-06-2011, 23:03
Arkadaşlar kiteboarda başladım ve belli aralıklarla gökovaya gidiyorum marmaris merkeze 20 dk falanmış sanırım. önümüzdeki ay da gideceğim ve gökova köy gibi bir yer oldugu için akşamları marmarise gitmek istiyoruz. Tavsiye edeceğiniz yemek yenilecek yerler, gece gidilecek mekanları paylaşır mısınız? barlar sokağı varmış fakat gümbet tarzıymış. daha kalite, mesela bodrumdaki fink, küba gibi mekanlar var mı? yoksa tamamen tursitlere yönelik mi? google da arattım bir sonuca varamadım.

Vtec-SEDAN
15-06-2011, 23:05
barlar sokağında crazy daisy diye bir mekan var. oraya 2-3 defa tatil zamanında gitmiştim, fena bir mekan değil :)

tequila818
15-06-2011, 23:11
barlar sokağında crazy daisy diye bir mekan var. oraya 2-3 defa tatil zamanında gitmiştim, fena bir mekan değil :)

ama işte kız arkadaşlarımla gideceğim için ona göre bir yer olması lazım. duyduğum kadarıyla 12 den sonra falan iyice sapıtıyormuş millet. :) kaliteli bir yer olsun istiyorum.

63owen63
16-06-2011, 08:38
marmaris merkezde barlar sokagında b52, daisy, club arena, ( arena iyidir, orada calışmıştım ben), onun dışında içmeler de eastanders diye bir yer var dı , marmaris merkeze 1 km uzaklıkta, içmeler sakin ve temizdir, marmaris merkez gibi sapıtan tip pek olmaz.

kifanhom
16-06-2011, 08:54
anıl , elegance otel in teras barını bir dene
ayrıca akyaka da azmak kenarındaki restaurantlarda bir gece balık yemeyi de ihmal etme

ulasstoprak
16-06-2011, 08:55
Marmarise kiz arkadas ile gidilmez gidersenizde ayrilirsiniz.. :D

Jerky
16-06-2011, 10:32
Stella Cafe&Restaurant arkadaşım yeni açtı. Yerini tam bilmiyorum ama iskelerin oradaymış, tavsiye ederim :)

tequila818
16-06-2011, 16:53
anıl , elegance otel in teras barını bir dene
ayrıca akyaka da azmak kenarındaki restaurantlarda bir gece balık yemeyi de ihmal etme

Ersin abi onu kesin yapacağız, dere kenarında kahvaltı yaptık inanılmaz güzeldi. ayrıca küçükken kaz olan yaratıklar orada kesin 1-2 çocuk yutmuştur. ne ile besleniyorlar bilmiyorum. :) bu arada senin araba kısmında evo yazıyor ama ben geçen kırmızı type r gördüm 16 jdm 17 içindekini sana benzettim?

tequila818
16-06-2011, 17:00
marmaris merkezde barlar sokagında b52, daisy, club arena, ( arena iyidir, orada calışmıştım ben), onun dışında içmeler de eastanders diye bir yer var dı , marmaris merkeze 1 km uzaklıkta, içmeler sakin ve temizdir, marmaris merkez gibi sapıtan tip pek olmaz.

içmeler gökovaya yakın mı? bir de gece polis derdi oluyor mu? illaki 1-2 tane içilir.

Melih-Ö
16-06-2011, 17:18
27sinde bizde sun princess diye bi otele gidicez arkadaşlarla mekanları öğrenirsek çok güzel olur :)

seko
16-06-2011, 17:34
gecen hafta datca palamut bukunde idim usunem knidos da bir aksam yemegi ye orfoz-rakı omrune omur katılır demedi deme :)

tequila818
16-06-2011, 17:52
gecen hafta datca palamut bukunde idim usunem knidos da bir aksam yemegi ye orfoz-rakı omrune omur katılır demedi deme :)

söylediklerini gogıllıyorum hemen :)

MuratT
16-06-2011, 17:56
Club Arenayı görmeden dönmeyin. Yemek olarak ta marinada Friends restaurant vardı, terasında muhteşem bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

devilboy
16-06-2011, 22:08
BACK STREET mutlaka uğrayın

OmeR-FE
16-06-2011, 23:41
Bu konuda banada çok yararlı olucak arkadaşlar.
1 ay sonra balayına gideceğim marmarise.
Eş, kız arkadaş v.s. ile gidilebilecek mekanlar tavsiye ederseniz harika olur.
Not alacağım.

shele
17-06-2011, 08:09
barlar sokağında davy jones die bir mekan var canlı müzikte oluyor bazı geceler onun dışında heryerde 12 den sonra sıkıntı yaşarsınız. areena 2. tercih olabilir. bir de güzel bir kahvaltı yapmak istiyorsan madem gökovaya gidip geleceksiniz marmaris- gökova karayolunda sedir adasına ayrılan bir yol var. orada çınar restorantta kahvaltı iyidir.

serhat_R
17-06-2011, 09:09
gündüz vakit geçirmek için marmarisin tepeslerinde bi aqua park war çok güzel oraya gitmeni tawsiye ederim inanılmaz eğlenceli bir yer.. manzarasıda harika...

lnd_samet
17-06-2011, 09:57
kesinlikle back street:)

eğerki yanınızda kız arkadaşla filan gidiyorsanız rahatta ediyim dersen, aşağıda milletin sapıttığı yerde hiiiç durmayın-üst kata çık kapat bi masa kızlar kendi halinde dans etsin sen otur rus dansçıları izle:D:D:D

dip not:rus dansçıların konuşması-fotoğraf çektirmesi-özellikle asılmak yasakMIŞ:D:D:D

kifanhom
17-06-2011, 10:20
Ersin abi onu kesin yapacağız, dere kenarında kahvaltı yaptık inanılmaz güzeldi. ayrıca küçükken kaz olan yaratıklar orada kesin 1-2 çocuk yutmuştur. ne ile besleniyorlar bilmiyorum. :) bu arada senin araba kısmında evo yazıyor ama ben geçen kırmızı type r gördüm 16 jdm 17 içindekini sana benzettim?

anılcım, akyaka dan gökova körfez günlük tekne turu ile çıkma gibi bir planın olduğunda önceden lütfen bana ulaş.
arkadaşların arena ve back street yorumlarına katılıyorum, gürültüye ve kalabalığa dayanabildiğin müddetçe eğlenceli.
elegans otel daha sakin , hatta zaman zaman da romantik bir ortam diyebilirim.
marmaris ten gece dönüşlerinde dikkatli ol, alkol varsa , marmaris çıkışında ve aşıklar yolu civarında ve marmaris yolu kavşağında %90 ihitmalle kontrol olabilir.
çınarda kahvaltı iyi olur katılıyorum. ayrıca biraz gündüz vakit ayırırsan da selimiye ye bir gidin , beyaz güvercin tavsiye ederim, çok keyif alırsınız.

evet doğru görmüşsün typer ;) , evo da duruyor halen.

tequila818
17-06-2011, 10:24
barlar sokağında davy jones die bir mekan var canlı müzikte oluyor bazı geceler onun dışında heryerde 12 den sonra sıkıntı yaşarsınız. areena 2. tercih olabilir. bir de güzel bir kahvaltı yapmak istiyorsan madem gökovaya gidip geleceksiniz marmaris- gökova karayolunda sedir adasına ayrılan bir yol var. orada çınar restorantta kahvaltı iyidir.

zaten gökovada kalacağız gündüz kitesurf yapıp, akşam marmarise gideceğiz. dere kenarında kahvaltı süper oluyor ama marmariste kaliteli bir yer zor sanırım. daha çok turistik eğlenceye yönelik mekanlar var anladığım kadarıyla.

EmrahERKAN
17-06-2011, 10:26
Vallahi bu konu ilaç gibi oldu ya bizde arkadaşımla Yarın Marmarise Gidiyoruz :) acaba nereye gitsek nerede kalsak diye düşünüp duruyorduk :) Arkadaşlar Otel düşünmüyoruz böyle bildiginiz güzel pansiyonlar var mı acaba ? sadece gece uyumak için gideceğiz pansiyona o yuzden otele gerek yok ucuz olsun dısarıda gezecegiz genel olarak. birde bu kahvaltı felan dediğiniz güzel yerler neresi var acaba ? dere kenarı felan ?

tequila818
17-06-2011, 10:32
anılcım, akyaka dan gökova körfez günlük tekne turu ile çıkma gibi bir planın olduğunda önceden lütfen bana ulaş.
arkadaşların arena ve back street yorumlarına katılıyorum, gürültüye ve kalabalığa dayanabildiğin müddetçe eğlenceli.
elegans otel daha sakin , hatta zaman zaman da romantik bir ortam diyebilirim.
marmaris ten gece dönüşlerinde dikkatli ol, alkol varsa , marmaris çıkışında ve aşıklar yolu civarında ve marmaris yolu kavşağında %90 ihitmalle kontrol olabilir.
çınarda kahvaltı iyi olur katılıyorum. ayrıca biraz gündüz vakit ayırırsan da selimiye ye bir gidin , beyaz güvercin tavsiye ederim, çok keyif alırsınız.

evet doğru görmüşsün typer ;) , evo da duruyor halen.

tekne turu muhtemelen yaparız. telefonunu pm atar mısın ararım ben sana tura çıkmadan önce. elegans otele de bakıyorum şimdi teşekkürler. akyaka inanılmaz sakin sessiz bir yer. gerçi ben mayısta gittim belki sezonda daha kalabalık olur ama etrafta sadece kiteboard yapan insanlar var. :) gündüz deli gibi yorulduğumuz için gezmeye vakit olmadı fakat bu sefer kalabalık bir grup olarak gideceğiz, o yüzden marmaris ve çevresinde gidilecek yerleri araştırıyorum.

tequila818
17-06-2011, 10:35
Vallahi bu konu ilaç gibi oldu ya bizde arkadaşımla Yarın Marmarise Gidiyoruz :) acaba nereye gitsek nerede kalsak diye düşünüp duruyorduk :) Arkadaşlar Otel düşünmüyoruz böyle bildiginiz güzel pansiyonlar var mı acaba ? sadece gece uyumak için gideceğiz pansiyona o yuzden otele gerek yok ucuz olsun dısarıda gezecegiz genel olarak. birde bu kahvaltı felan dediğiniz güzel yerler neresi var acaba ? dere kenarı felan ?

sessiz sakin bir yer istiyorsan gökovanın akyaka beldesinde hamle otel var. günlük kahvaltı dahil 50-55 lira gibi bir fiyatı olması lazım. orada kalabilirsiniz. marmarisin içini bilmiyorum hatta o yüzden bu konuyu açtım. :) bahsettiğimiz dere de akyaka da zaten. akşam sahilde de balık yenebilir güzel olur. Yalnız atraksiyon sıfır. :)

EmrahERKAN
17-06-2011, 10:41
bu aksam Denizliye Gideceğim Oradan Marmaris tarafına geçmek istiyorum sabaha karşı gececeğim için sabah saatlerinde akyakadan geçip kahvaltı yapmak istiyorum. teşekkür ederim bilgiler için.

cliver
17-06-2011, 10:47

eğerki yanınızda kız arkadaşla filan gidiyorsanız rahatta ediyim dersen, aşağıda milletin sapıttığı yerde hiiiç durmayın-üst kata çık kapat bi masa kızlar kendi halinde dans etsin sen otur rus dansçıları izle:D:D:D

dip not:rus dansçıların konuşması-fotoğraf çektirmesi-özellikle asılmak yasakMIŞ:D:D:D

I LOVE RUS :D onlar konusmasın sadece görelim yiterrr reizzz :D:D:D

lnd_samet
17-06-2011, 10:59
http://media.global.tilllate.com/eventpictures//2007/07/30/20070730_Nope_is_Dope_on_Tour/1/bwzgrh7oqtwiy9s2ancdsbiqb_k7thv7.jpeg

ortdaki dönmeye dikkat edin diğerlerinden zarar gelmez:D:D:D

BACK STREET BAR DİSCO MARMARİS | Facebook (http://www.facebook.com/group.php?gid=6944470035#!/group.php?gid=6944470035&v=wall)

--

bu arada marmariste kalacak yer arıyorsanız,size gözüm kapalı gidip kalabilirsiniz diyebileceğim bir yer söylüyeyim.
öktem pansiyon--0252 412 53 83

aşağı yukarı her sene mutlaka marmarise giderim-ve her gittiğimde kaldığım yer-kız arkadaşınızla gideceksenizde sıkıntı etmezler;)-dışarıdan rus yada diğer milletlerden kız atıyım derseniz sorun olur ama:D

ufak bir aile işletiyor ve lüks oteller dahil tek buranın havluları kullanabiliyorum:)temizlik konusunda sıkıntı yok.
mayıs başında yine gittim-2 günlüğüne zaten:)

fiyatıda 2 kişi 40 tl mi neydi kahvaltı dahil:D

tequila818
17-06-2011, 11:06

hemen bakıyorum google dan teşekkürler.

lnd_samet
17-06-2011, 11:14
ya birde arkadaşım,tek bi mekana bağımlı kalma-git barlar sokağına-tek tek gir dışarıdan hoşuna giden mekanlara-eğer denk gelirsen arenada gruplar çıkıyor-onlarda güzel oluyor-yanii ben öyle yapıyorum.
7-8 tane mekan var zaten düzgün-hepsine tek tek giriyorum hangisinde(sap-kopuk tip) yoksa giriyorum oraya.
çünkü birgün arenaya girilmezse birgünde back'e girilmez oluyor;).

not:marmarisin bütün caddeleri ve sokakları ispark sistemine geçmiş:Darka mahalleye doğru girince park yeri bulabilirsin 5 lira 5 liradır:D:D

birde jandarmamı bakıyor bilmiyorum ama hiç çevirme olmuyor ilçe merkezinde;););)

UnnAmeD
21-06-2011, 00:30
24 senedır marmarıste yasayan bırı olarak yarın kısa ve oz makale tadında bır tanıtım yazısı yazarım :) gıdılebılecek bar ,club ,konaklama ,yemek vs her konuda en guvenılır mekanları yazıcam.

TUĞRA
21-06-2011, 09:16
dostum barlar sokağına gir, hatunların elinden tequila shotları çak, boş boş yürü, hangi müzik seni içeri çekiosa o mekana gir :) ama arena ve daisy e girmemezlik yapma..

Anıl E.
21-06-2011, 09:18
27sinde bizde sun princess diye bi otele gidicez arkadaşlarla mekanları öğrenirsek çok güzel olur :)

Panpa biz de antalya mı marmaris mi diye kararsız kalıyoruz sürekli,galiba marmarisa gidicez,ancak ben kıl dönmesinden ameliyat oldugum için yaranın kapanmasını bekliyoruz doktordan onay alıp gidicem,eger bugün onaylarsa haftasonu marmaristeyiz panpaaaaaaaaa :D