PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Koltuk Önerir misiniz?

GTCihad
16-06-2011, 10:40
Arkadaşlar merhaba , aracım Astra GTC , bu ara spor koltuk olayı kafama yatmaya başladı takmak istememin sebebi öncelikli görsel olaraktır. Konfor açısından v.s. tavsiye edermisiniz , montajı kolay oluyormu araca herhangi bir zarar veriyorlarmı , eski koltukları kolayca tekrar takabilirmiyim daha sonra ?
Teşekkürler ...

Low-Rider
16-06-2011, 10:45
Kaliteli bir koltuk alırsan rahatlık konusunda sorun yaşamazsın , montajı çok meşakkatli değil.Taktıktan sonra orjinal koltuğunu kolaylıkla geri takabilirsin.

Görsel olarak çok güzel oluyor araç ve sürüş olarak daha keyifli.Hem yanal destekler hemde oturma pozisyonun aşağı çekilmesi güzel oluyor

Arenimo
16-06-2011, 10:49
Gorsel olarak cok hos oluyo fakat alirken kaliteli olmali ve kesinlikle replica koltuklardan kacinmalisin olasi kaza anlarinda pek hos olmayan sonuclarla karsilasabilirsin eger cok geziyosan yatarli olmasina dikkat et kolay gelsin

GTCihad
16-06-2011, 10:53
Mesela piyasada 400 tl civarına çift olarak koltuklar var YED marka yada markasız v.s. bunlar alınır mı acaba? Birde hepsinde öne arkaya yatırma ayarı yok mu onu anlayamadım

Brs_eg
16-06-2011, 10:55
Düşünürsen replika bride low max var elimde 1 adet.

http://www.techturkey.com/forum/aksesuar/87064-sifir-bride-low-max-koltuk.html

GTCihad
16-06-2011, 10:57
Koltuk düşünüyordum bu ilanı görünce gaza gelmeme sebep oldu zaten :D ancak tek olması uymuyor bana

Low-Rider
16-06-2011, 10:57
Mesela piyasada 400 tl civarına çift olarak koltuklar var YED marka yada markasız v.s. bunlar alınır mı acaba? Birde hepsinde öne arkaya yatırma ayarı yok mu onu anlayamadım

Bazı koltuklar sabit bazıları öne arkaya ayarlı.O senin seçimine kalmış

Piyasada yed benzeri koltuk uygun fiyata çok var ama çok rahat koltuklar değiller ,bende de vardı bir takım binerken hiç sorun yaşamadım çok memnundum ama koltukları söküp orjinale döndükten sonra rahatsızlığını farkettim.

Hoş gidip sparco falanda alsan yine arabanın orjinali kadar rahat olmaz

Low-Rider
16-06-2011, 10:58
düşünürsen bu koltukları satıyorum ben

http://www.techturkey.com/forum/aksesuar/85800-myracing-yaris-koltuklari-mavi-siyah.html

GTCihad
16-06-2011, 11:04
düşünürsen bu koltukları satıyorum ben

http://www.techturkey.com/forum/aksesuar/85800-myracing-yaris-koltuklari-mavi-siyah.html

Güzel koltuklarmış düşünebilirim , biraz araştırayım irtibata geçerim satılmazsa ...

ulasstoprak
16-06-2011, 11:23
Aracin orjinal koltugunda air bag varsa airbag isigini yakma problemi olabilir.. Eger dusunursen bende replika Recaro(kirmizi suet) ve Bride koltuklar var yada elimde bir takim koltuk var senin aracin icin ozel olarak bi tasarim yapabilirim siyah uzerine irmscher yazi vs ....

Cihad Güney
26-08-2011, 13:33
Merhaba Recaro kirmizi suet satılık ise fiyatta anlaşabilir isek ben alırım.
Honda Civic HB için düşünüyorum

ulasstoprak
26-08-2011, 13:48
Evet şu an stoklarımda 1 takım var çiftini 900 Tl ye verebilrim..

ali
27-08-2011, 22:42
orjinal Recaro dc5 integra type-r koltuğu ( 2 adet) var bendede düşünürsen görüşebiliriz ;)