PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Meguiar's boya koruma 99 tl (bilgilendirme amaçlı konu)

fasterhan
16-06-2011, 21:46
bir arkadasım yolladı linki heralde kampanya varmış yapılan yeri bilmiyorum ama profesyonel meguiars ürünleri ile diyor işine yarayanlar faydalanabilir diye konu açtım....yapılan yeri tanımam etmem işçiliklerini vs lerini bilmiyorum bunuda belirteyim sadece fiyatı için açtım konuyu :D :D

Balgat Polish Car'da Meguiar's profesyonel yüzey bakım ürünleri ile boya koruma, çizik giderme, cilalama, su tutmayan sentetik koruyucu uygulaması ve iç-dış detaylı temizlik 250 TL yerine 99 TL!

Grupanya! - Balgat Polish Car'da Meguiar's profesyonel yüzey bakım ürünleri ile boya koruma, çizik giderme, cilalama, su tutmayan sentetik koruyucu uygulaması ve iç-dış detaylı temizlik 250 TL yerine 99 TL! (3 ay geçerlidir.) (http://www.grupanya.com/ankara/polish-car-oto-cila-temizlik/u-SK9NYQLCYY)

dipnot: siteye bakarken şimdi farkettim zaman sayacı var 1 saat 20 dakka kaldı felan yazıyo heralde zaman sınırlamalı bir kampanya...

Schumi
16-06-2011, 22:11
ürünler ile diyor. O marka adı altında değil. Kullandığı malzeme Meg o kadar.