PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul- Deniz

nitrO_Oxide
17-06-2011, 09:26
Arkadaslar daha önce böyle bi konu açıldımı baktım ama göremedim :)

İstanbulda günü birlik gidebileceğimiz plajı, denizi guzel olan yerler nerededir.

sizin gittiğiniz yada şuraya git diyebileceğiniz yerler varmı?

onursumer
17-06-2011, 09:28
çok yer bilmiyorum ama ben silivri tarafına yazlığa gidiyorum bazen uşenmezsemde biraz daha ileri kınalı tarafına geçiyorum oranın denizi dahada iyi oluyor

haftasonu ama kesinlikle tavsiye etmiyorum :D

nitrO_Oxide
17-06-2011, 09:31
çok yer bilmiyorum ama ben silivri tarafına yazlığa gidiyorum bazen uşenmezsemde biraz daha ileri kınalı tarafına geçiyorum oranın denizi dahada iyi oluyor

haftasonu ama kesinlikle tavsiye etmiyorum :D

Mecbur hafta sonu günlük kaçamak :D

silivride sinekli diye bi yer varmıs nasıldır ?

Tunç
17-06-2011, 09:38
kilyosda guzel yerler var

Asimos
17-06-2011, 09:39
Kuzguncuk Paşalimanı kumsal yok , suya biraz uzaniyim yatiyim dersen kendini muhtemelen haremde yada kız kulesinde bulursun:D
Sadece 1-2m.den atlayıp çıkıcan bence en zewklisi haaa bu arada balık tutanların misinalarına bide boğaz turu atan motorlara dikkat:D

serqan23
17-06-2011, 09:40
Siliwriye gidebilirsin, kilyosa gidebilirsin.

HaKo
17-06-2011, 09:41
silivri ve sonrası her türlü güzel.. Silivriden geriye marmaraya ayağımı bile sokmam. Anadolu yakasındaysan şile bence en yakın ve en güzel alternatiflerden biri.

SekoLive
17-06-2011, 09:41
ağva güzel ama günü birlik kaçmak eziyet olur.
kilyosda küçüksu güzeldir.
silivri tarafları hep yosun falan filan oldugundan çok sevemedim oaraları.

alex
17-06-2011, 09:44
Kilyos olmasında heryere gıdıır

ibooo
17-06-2011, 09:49
Ağvaya gitme çalışma var yollar ve meydanı bozuk şileye gidebilirsin

nitrO_Oxide
17-06-2011, 09:53
Ya aslında beach tarzı yani girişi ücretli yerler bakıyorum

sizin gittiğiniz yerler varmı peki

alternatif link : http://www.gezikolik.com/tr/Genel_Bilgiler/Turkiye/ISTANBUL_UN_PLAJ_VE_BEACH_LERI/e_5144.aspx

aknnn
17-06-2011, 09:56
Ya aslında beach tarzı yani girişi ücretli yerler bakıyorum

sizin gittiğiniz yerler varmı peki

Kanka adalarda bi yer varmış diye duydum ama damsız almıyorlarmış falan detaylı bilgisi olan varsa hangi adada nasıl bi yer gibi?

by_hayali
17-06-2011, 10:05
selimpaşaya doğru gidelim : sonra marmara ereğli tarafına kayarız duruma göre :D

alex
17-06-2011, 10:07
en iyisi butun tech toplanalım kuru cesmeden el elele cumburlop atlayalım :D

aknnn
17-06-2011, 10:15
selimpaşaya doğru gidelim : sonra marmara ereğli tarafına kayarız duruma göre :D

kanka sizin arabalar çok yakar bana kalsa ayvalığa bile giderim günü birlik :D

by_hayali
17-06-2011, 10:18
kanka sizin arabalar çok yakar bana kalsa ayvalığa bile giderim günü birlik :D

Onur abimiz var :D
herkeş arabasıyla gidecekse en güzeli çengelköyden atlarım ben boğaza hahaaa :D

Low-Rider
17-06-2011, 10:20
silivri denize girilr mi ya

valla istanbulda denize gireceğine git havuza güzel güzel

by_hayali
17-06-2011, 10:21

havuz ama hangi havuz :)

Frid
17-06-2011, 10:22
havuz ama hangi havuz :)

ne havuzu ya yegen yokmu yegen :D :D

bir havuz partisi yapsak mı tt :D

nitrO_Oxide
17-06-2011, 10:27
NON-STOP BEACH
Kilyos kıyısında 24 Haziran'da hizmete giren non-stop beach deniz,kum ve güneşin tadını çıkarmak için ideal bir beach. Giriş ücreti ve servis bakımından diğer beachlerden farklı olan non-stop beach'te hafta sonları Njoy Sport Club eğitmenleri eşliğinde aerobic, tae-bo, pilates, aquagym, yoga, body pump gibi spor aktiviteleri yapabilmek fırsatınız var. Beach volley, parti ve konserlerin olduğu non-stop beach'te ayrıca her hafta sonu DJ partiler verilmekte,jetsky,banana,kano ve deniz bisikletine binebilirsiniz. Hafta içleri 09:00-00:00 arası hizmet veren non-stop beach, hafta sonlarıda 24 saat hizmet vermektedir.Hafta içi giriş fiyatları 09:00-19:00 arası 10 YTL. Bu fiyata şezlong,sehpa ve şemsiyede dahil. Hafta sonları ise 15 YTL. Buraya ulaşmak için, Taksim AKM, Levent metro çıkışı, Şişli Cevahir önünden kalkan servislerden faydalanabilirsiniz.Saat 20:00 den sonraki fiyatlar organizasyon bedeli olacaktır.
Adres: Kilyos Turban Yolu No:4 Kilyos Telefon: 0212 219 22 93 - 230 21 04

Ferhat_V
17-06-2011, 11:52
nakibey plajı - adalar.

tek başına giriş yok yanında bayan arkadaş olacak..içerde kuma filan uzanmıyosun beton zemin ve şemsiyeler şezlong filan var..bar - üst balkon - ve odalar var cumartesi gidip gece orda kalıp pazarıda geçirip dönmek için..güzel bir yer tavsiye ederim..giriş ücreti 2 sene önce 15 geçen sene 20 bu senede 25 civarı bişeydi tek kişi için..

mmustu
17-06-2011, 11:54

hacı gidin kınalı tarafına gümüşyaka tarafları güzel orada

elpadre
17-06-2011, 11:58
menekşe plajı ıyıdır :)

MiaMi
17-06-2011, 12:08
Silivride 99 senesinde denize girdim Sinekliye gidip 2 gün sonra uçuk çıktı suratımda. Aman diyorum şimdi nasıldır kimbilir. Haramidere sanayi sitesindeyim site içinden dere geçiyor hergün yüzlerce ton kirli su denize gidiyor. Arıtma varmış diyorlar ama artık bitti buralarda deniz olayı.

Sercan K.
17-06-2011, 12:15
bizim tekirdağda yazlık var ama ben bile gitmiyorum belki senede bi kere yani..marmarada denize girilmez abi havuza git daha iyi ...

Ufuk
17-06-2011, 12:15
adalar.Ben yazın istanbulda kalınca gidiyorum bostancıdan 1 vapurla adadasınız.Heybeliyi öneririm çok büyük bir havuzuda var.
Bayramoğlunda yazlık var.İğrenç bir yer.

egzomant
17-06-2011, 12:21
gümüşyaka sultan köy marmara ereğlisi buralar iyidir

by_hayali
17-06-2011, 13:07
hacı gidin kınalı tarafına gümüşyaka tarafları güzel orada

bi orada girilir abi zaten kınalı gümüşyaka tarafı iyi bencede ;)

Burak İ
17-06-2011, 13:10
Arda bize yakın deniz. Galata köprüsünden atı vericeksin kendini çingeneler gibi mis.

Ufuk
17-06-2011, 13:13
Karadeniz tarafı marmara tarfından daha temizdir diye düşünüyorum.Ama oralarda uzak.

nitrO_Oxide
17-06-2011, 13:29
Arda bize yakın deniz. Galata köprüsünden atı vericeksin kendini çingeneler gibi mis.

Ulem burak :mad: :D

bi orada girilir abi zaten kınalı gümüşyaka tarafı iyi bencede ;)

İcraat icratt :rolleyes: :D

MBuğra
17-06-2011, 13:54
Uğraşmayın İstanbul ile. Gelin çanakkaleye gökçeada, bozcaada, kabatepe, dardanos... Seçin beğenin :D

MeMo
17-06-2011, 13:58
Şileyi geçin gelin cebeci tarafına (adapazarı) :)

onursumer
17-06-2011, 14:00
aslında istanbulda en mantıklısı kınalı ada vs o taraflara geçmek :D

silivri tarafında biraz daha kınalı gümüşyaka tarafına kaymak lazım denizi güzel olması için :D

ahmet3425
17-06-2011, 15:03
silivride semizkuma gidilebilir.

gumusyakadan sonra yeni ciflik diye biryer var orasıda guzeldir.

karadenizde kilyos veya yeniköy olabilir.

ama ben sahsen istanbulda plajlı vs biyerde denize girmem gireceğim yer bellidir aksam saatlerinde 1 saat kadar sarayburnu keyfii kayalıklardan bogazın serin sularına atlamak pahabicilemez hemde tertemiz :D

_FrKn_
17-06-2011, 15:07
saros'ta yüzen başka yerde yüzmek istemez benim gibi ama uzak işte.adalar da falan yüzülmez yaw.

punto_multijet
17-06-2011, 15:14
İzmirin sansı işte. bu soru izmir için sorulsa,

Çeşme, bodrum, kusadası, marmaris, ayvalık vb uzar giderdi :)

gökan
17-06-2011, 15:21
tekırdag tarafında kumsalı guzel olan guneslenmelık yer yokmu denızı normal olsada olur kumbag felan nasıl

vtec powe®
17-06-2011, 15:25
İstanbul’lu dostum arkadaşım biraz dalgalı olsada Şile, Kilyos dışında denize girmesin.Marmara bitik durumda…

Birde İstanbul’a en yakın ve en güzel deniz Enez de bence.

nitrO_Oxide
17-06-2011, 15:26
İzmirin sansı işte. bu soru izmir için sorulsa,

Çeşme, bodrum, kusadası, marmaris, ayvalık vb uzar giderdi :)

Hocam haftaya bodrumdayız zaten kısmetse :)

Ama onun oncesi ön yanma için yer bakıyoruz :D

Bad-Fast
17-06-2011, 17:25
kilyosu bende tavsiye etmiyorum, şile merkeze girmeden 15 km sonra çok güzel yerler var , topu topu 1,5 saate gidersin güzel denize girersin hiç değilse :)

BurakCengizhanoğlu
17-06-2011, 17:59
adalar.Ben yazın istanbulda kalınca gidiyorum bostancıdan 1 vapurla adadasınız.Heybeliyi öneririm çok büyük bir havuzuda var.
Bayramoğlunda yazlık var.İğrenç bir yer.

Havuz nasıl peki ? Bar falan varmı içinde?

nitrO_Oxide
18-06-2011, 09:25
Yer bulamadık yalan olduk günceli :D

ulasoztas1
18-06-2011, 10:04
istanbula da deniz için Şile yada Riva ya giderim ama asla haftasonu gitmem :D

XoR
18-06-2011, 10:11
Şile Kumbaba süperdir.

Sağ ve solunuzda 2 tane halk plajı olur Vietnam gibidir yer bulamazsınız. Kumbaba bunların tam ortasında kalan bir yer tuvalet yada yiyecek içecek imkanı olmadığı için kimse gelmiyor. Ben 11 gibi gidip 15 civarı çıkıyorum herşeyi yanımda götürüyorum, son benzinlikte tuvalete girip sıkıntısız gün geçiriyorum tavsiye ederim.

Sercan K.
18-06-2011, 10:58
silivride semizkuma gidilebilir.

gumusyakadan sonra yeni ciflik diye biryer var orasıda guzeldir.

karadenizde kilyos veya yeniköy olabilir.

ama ben sahsen istanbulda plajlı vs biyerde denize girmem gireceğim yer bellidir aksam saatlerinde 1 saat kadar sarayburnu keyfii kayalıklardan bogazın serin sularına atlamak pahabicilemez hemde tertemiz :D

Yeniçiftlikte bizim yazlık hocam tavsiye etmem kumsalı pistir denizide yılda 3 4 gün güzel olur oda şansına artık :rolleyes:

bskone
18-06-2011, 11:31
silivri taraflarında kumburgaz,kınalı,gümüşyaka,tabaş, geçen sene gittim herhangi bir hastalık vs. olmadı denizide güzeldir hafta sonları kalabalık oldugu için yosunlar kıyıya geliyor onun haricinde sorun yok

rcpyldz
18-06-2011, 20:40
Dalia Beach Club (http://www.clubdalia.com/foto_galeri.asp?bolum=0)

yasin_oguz
19-06-2011, 14:32
Dalia Beach Club (http://www.clubdalia.com/foto_galeri.asp?bolum=0)

dalia 2 3 sene önceye kadar çok güzeldi yine güzel ama tek sorun çok kalabalık olması haftasonu kesinlikle gidilmez çok kalabalık oluyor haftaiçi gidelecekse kilyos tarafından en ideal bir yer

mert_leon
19-06-2011, 14:42
menekşe sahil yıkılıo :D :D

HaKo
19-06-2011, 14:46

bizim yazlığın oraya beklerim bu fikrinin değişeceğine %100 eminim :) silivrinin her yeri aynı değil..

e.mustu
06-07-2011, 21:26
ben bu hafta gitmeyi düşünüyorum çok güzel bir yer

Uzunya Beach - Kilyos'un En İyi Plajı Demirciköy Uzunya Beach'de 12 Çeşit Zengin Kahvaltı Tabağı, Sınırsız Çay ve Şezlong, Minder, Kabin, Şemsiye Dahil Plaj Girişi 50 TL Yerine 25 TL! (15 Eylül'e kadar geçerlidir.) (http://www.semtfirsati.com/firsatlar/uzunya_beach_kilyos.aspx)

<<buğra>>
06-07-2011, 22:45
Hocam haftaya bodrumdayız zaten kısmetse :)

Ama onun oncesi ön yanma için yer bakıyoruz :D

ön yanmaya hala ihtiyacın varsa bizim ordaki havuz ve güneşlenme terasını kullanabilirsin.

geçem hafta burc beach denizi güzeldi ama üye olan giremiyor
adalar'da eskisi gibi temiz değil, silivri'de aynı şekilde.
toplaşıp, ufak bi tekne kiralayıp açılırsan en kral yerde denize girersiniz.

nitrO_Oxide
07-07-2011, 08:22
ön yanmaya hala ihtiyacın varsa bizim ordaki havuz ve güneşlenme terasını kullanabilirsin.

geçem hafta burc beach denizi güzeldi ama üye olan giremiyor
adalar'da eskisi gibi temiz değil, silivri'de aynı şekilde.
toplaşıp, ufak bi tekne kiralayıp açılırsan en kral yerde denize girersiniz.

ön ve arka yanma olayı bitti saolasın :)

ama şu havuz olayını düşünmek lazım :D

__FrK__
07-07-2011, 08:37
git gel 2 saate kilyos seanergy güzel
http://www.seanergy.com.tr/

git gel
500km en fazla5 saate Çanakkale baklaburnu
600 km yine çanakkale güneyli bu iki yer harika harika

nitrO_Oxide
08-07-2011, 09:04
Mükemmel Güzelliğle Yörükali Plajı (http://www.yorukali.com/plaj-ve-etkinlikler.html)

giden varmıdır ?

cliver
08-07-2011, 09:26
tt çıplaklar partisi havuzda deve güreşi huaaa :D

tamam sakinim :)

mur_84
08-07-2011, 10:04
Mükemmel Güzelliğle Yörükali Plajı (http://www.yorukali.com/plaj-ve-etkinlikler.html)

giden varmıdır ?

ben gittim geçen sene deniz dışında herşey güzel o suya bir kere girdim bir daha girmem.. tavsiye etmiyorum ada da denize girmeyi.. ;)

mur_84
08-07-2011, 10:07
günübirlik denize girmek için hep ağva tarafına gittim kurfalı diye bir yer var cuma günleri filan müthiş sakin oluyor pazarları şile ağva tarafını hiç tavsiye etmem.. :)

YavuzNaz
08-07-2011, 10:14
Şile Kumbaba süperdir.

Sağ ve solunuzda 2 tane halk plajı olur Vietnam gibidir yer bulamazsınız. Kumbaba bunların tam ortasında kalan bir yer tuvalet yada yiyecek içecek imkanı olmadığı için kimse gelmiyor. Ben 11 gibi gidip 15 civarı çıkıyorum herşeyi yanımda götürüyorum, son benzinlikte tuvalete girip sıkıntısız gün geçiriyorum tavsiye ederim.

valla abi pazar günü gideceğim kısmetse arabayı yakına park edebilcek yer varmı.? tam olarak nerde kalıyor burası bir pm alayım sana zahmet olmazsa .?

CRUEL
08-07-2011, 13:54
damsız girilemeyen gayet düzgün bi yer kilyosda tırmata tavsiye edilir.

Kadyr
08-07-2011, 14:04
Sileden 20 km sonra akcakese koyu var denizi falan col guzel pazar gunleride digerlerine gore daha az kalabalik hafta ici rahattir herkeste bilmiyor belediye plaji ama sileye gOre bence cok daha temiz yosun pislik olmuyor guvenlide hic bogulan duymadim her yaz gunluk gideriz resmini bulamassan mail verirsen resim atabilirim kimi goturduysem oraya pisman olmadi ertesi hafta ailesiyle gitti:)

Bad-Fast
08-07-2011, 14:16
Sileden 20 km sonra akcakese koyu var denizi falan col guzel pazar gunleride digerlerine gore daha az kalabalik hafta ici rahattir herkeste bilmiyor belediye plaji ama sileye gOre bence cok daha temiz yosun pislik olmuyor guvenlide hic bogulan duymadim her yaz gunluk gideriz resmini bulamassan mail verirsen resim atabilirim kimi goturduysem oraya pisman olmadi ertesi hafta ailesiyle gitti:)

son 4 yıldır oraya gidip geliyorum , dediğin gibi çok güzel sakin falan ama el değiştirdi geçen sene herşey para duş bile :) eskiden 10 kişi olur olmazdı hafta içi bile artık kalabalık oluyor gene ama genede güzel yer artık herkes biliyor nerdeyse :)

mmustu
08-07-2011, 14:30
uzunya diyorum başkada bişi demiyorum :)

imhotep
08-07-2011, 14:33
uzunya diyorum başkada bişi demiyorum :)

aynen hacı uzunya iyidir.

senin ban erkenmi kalktı:D

mmustu
08-07-2011, 14:36
valla kanka anlamadım bende tesadüfen gördüm :D

ne yapıyoruz bu hafta sonu bahim :D

cnrsrn
08-07-2011, 15:15
agva şile avşa ya gidilebilir günübirlik, yeniçiftligin denizide kötü sayılmaz orasıda olabilir

Kadyr
09-07-2011, 19:38
son 4 yıldır oraya gidip geliyorum , dediğin gibi çok güzel sakin falan ama el değiştirdi geçen sene herşey para duş bile :) eskiden 10 kişi olur olmazdı hafta içi bile artık kalabalık oluyor gene ama genede güzel yer artık herkes biliyor nerdeyse :)

hadı ya ben gecen sene gıtmıstım sanırım ya orda oturma yerlerı vardı ama bız normal plajda takılıyorduk ya dusları kullanmamıstım wc paralı bıze okadar:D belkı senın dedıgın dıger hızmetlerdır

deniz
09-07-2011, 21:08
valla gecen arkadaslarla gece estı emirgan beach e gıttık harıkaydı bogaz akıntıda var pıslık yok harıkaydı ahahahha:D

Bad-Fast
09-07-2011, 21:29
hadı ya ben gecen sene gıtmıstım sanırım ya orda oturma yerlerı vardı ama bız normal plajda takılıyorduk ya dusları kullanmamıstım wc paralı bıze okadar:D belkı senın dedıgın dıger hızmetlerdır

bizim gittiğimiz zamanlarda yolu bile yoktu çok sakin ve çok daha güzeldi :) para kazanma telaşına bindi benim görüşüm ama hala güzel bu sene hiç gidemedim hala :)

Kadyr
09-07-2011, 21:36
bızde 3 4 senedır gıdıyoruz bı ara dogalgaz ıcın yolu kazdıklarını hatırlıyorum okdr:D sıleye gore sakın.denızıde guzel bu sene bende gıdemedım ıst gelınce ıns dırek oraya :)

fastchild
09-07-2011, 21:45
marmarada denize girilmez kanımca çünkü üstten sifonu çek alttan içine gir özellikle anadolu yakası maltepe-tuzla arası

şile ağlayan kayaların son durumu ne her yer isparktı son dönemde

bskone
10-07-2011, 14:49
İstanbul Genelinde Denize Girilebilecek Plajlar

Silivri

Gümüşyaka Ankara Evleri Sitesi Önü (Yeterli kalite) Gümüşyaka Belediye Çadır Yeri Mevkii (İyi kalite) Çanta Beldesi Albayraklar Sitesi Önü (İyi kalite) Çanta Beldesi Kınalı Deresi Mevkii (Yeterli kalite) Marmara Uyumkent Sitesi Önü (Kötü kalite) Semizkum Basınkent 4 Sitesi Önü (Yeterli kalite) Semizkum Çadır Yeri Mevkii (Yeterli kalite) Altınorak Sitesi Mevkii (Yeterli kalite) Kumluk Mevkii (Kötü kalite) Bizimköy Sitesi Önü (Yeterli kalite) Parkköy Sitesi Önü (Kötü kalite) Selimpaşa Beldesi Başkent Sitesi Önü (Yeterli kalite) Selimpaşa Beldesi Duruman Mevkii (Kötü kalite) Celaliye Beldesi Bel Tesisleri Önü (Kötü kalite) Kamiloba Beldesi Ağar Kamping Önü (Yeterli kalite)

Büyükçekmece

Gürpınar Sahili (İyi kalite) Albatros Sahili (Yeterli kalite) Çocuk Sahili (İyi kalitede) Halk Plajı (Yeterli kalite) Mimarsinan Sahili (İyi kalite) Kumburgaz Sahili (İyi kalite)

Çatalca
Durusu Karaburun Ön Deniz Doğu Tarafı (Yeterli kalite) Durusu Karaburun Ön Deniz Batı Tarafı (Yeterli kalite) Durusu Karaburun Arka Deniz (İyi kalite) Karacaköy Ormanlı Plajı (İyi kalite) Karacaköy Evicik Plajı (İyi kalite) Karacaköy Çobankule Plajı (İyi kalite) Karacaköy Yalıköy Plajı (İyi kalite) Binkılıç Çilingoz Plajı Dereağzı (İyi kalite) Binkılıç Çilingoz Plajı (İyi kalite)

Tuzla

Kamil Abduş Gölü Mevkii (Yeterli kalite) Dodo Beach Club Önü (Yeterli kalite) Marmados Sitesi Önü (Yeterli kalite)

Sarıyer

Kısırkaya Plajı (İyi kalite) Gümüşdere Plajı (İyi kalite) Kilyos Plajı (İyi kalite) Demirciköy Dalya Plajı (Yeterli kalite) Demirciköy Uzunya Plajı (Yeterli kalite) Rumeli Feneri Koyu (Yeterli kalite) Rumeli Kavağı Plajı (Yeterli kalite) Kocataş Sahili (Yeterli kalite) Tarabya Plajı (Yeterli kalite) Emirgan Sahili (İyi kalite)

Beykoz

Riva Plajı (İyi kalite) Poyraz Plajı (İyi kalite) Riva Elmasburnu Plajı (İyi kalite) Riva Su Ürünleri Plajı (İyi kalite)

Kadıköy

Caddebostan Plajı-Büyük Kulüp Arkası (İyi kalite) Caddebostan Plajı-Irmak Okulları Arkası (Yeterli kalite) Suadiye Plajı (Yeterli kalite) Yeniköy Sahili Otel Önü (Yeterli kalite) Yeniköy Sahili Köpek Çiftliği Önü (Yeterli kalite)

Bakırköy

Menekşe Plajı Cankurtaran Kulesi Önü (İyi kalite) Menekşe Plajı İskele Önü (Yeterli kalite) Florya Güneş Plajı (Yeterli kalite) Yeşilköy Çiroz Kumsalı (Yeterli kalite) Yeşilköy Polis Merkezi Önü (İyi kalite) Yeşilköy İnternational Hospital Önü (İyi kalite)

Şile

Ağva Halk Plajı Mendirek Yanı (İyi kalite) Ağva Halk Plajı Çamlık Mevkii (Yeterli kalite) İmrenli Plajı (İyi kalite) Akçakese Akkaya Plajı (Yeterli kalite) Kabakoz Plajı (İyi kalite) Uzunkum Plajı I (İyi kalite) Uzunkum Plajı II (Yeterli kalite) Uzunkum Plajı (İyi kalite) Ağlayankaya Plajı (İyi kalite) Ayazma Plajı (İyi kalite) Ayazma Plajı Kumbaba Mevkii (İyi kalite) Sahilköy Plajı (İyi kalite)

Üsküdar

Küçüksu Plajı Göksu Deresi Tarafı (İyi kalite) Küçüksu Plajı Beylerbeyi Tarafı (İyi kalite)

Adalar

Büyükada Nakibey Plaj Önü (İyi kalite) Büyükada Su Sporları Kulübü Önü (İyi kalite) Büyükada Seferoğlu Tesisler Önü (İyi kalite) Büyükada Yörükali Plajı Önü (İyi kalite) Heybeliada Su Sporları Kulübü Önü (İyi kalite) Heybeliada Sadıkbey Plajı Önü (İyi kalite) Burgazada Su Sporları Kulübü Önü (Yeterli kalite) Kınalıada Vapur İskelesi Sağ Taraf Önü (Yeterli kalite) Kınalıada Vapur İskelesi Sol Taraf Önü (Yeterli kalite) Kınalıada Su Sporları Kulübü Önü (İyi kalite) Kınalıada Ülker Restaurant Önü (İyi kalite)

ALINTIDIR...

S.Özeren
05-06-2012, 16:37
Yeni konu açmak istemedim

Kilyos'un asfalt durumu nasıl ? Bahçeköy sonra zekeriyaköy orman yolu falan nasıldır basık araçla gidilir mi ? gideceğim yer

Kumköy Köyü, 34450 Kumköy/Istanbul

acileyeti vardır bilen arkadaşlar lütfen :D

FB10ur
05-06-2012, 17:56
Kanka adalarda bi yer varmış diye duydum ama damsız almıyorlarmış falan detaylı bilgisi olan varsa hangi adada nasıl bi yer gibi?

heybeliada'da ada beach club oldukça güzel bir yer damsız almamaları ayrı bir güzellik katıyor :):) en azından kalitesi düşmüyor...

Emir-Sb3R
05-06-2012, 18:19
Yeni konu açmak istemedim

Kilyos'un asfalt durumu nasıl ? Bahçeköy sonra zekeriyaköy orman yolu falan nasıldır basık araçla gidilir mi ? gideceğim yer

Kumköy Köyü, 34450 Kumköy/Istanbul

acileyeti vardır bilen arkadaşlar lütfen :D

sarıyerden zekeriyaköye kadar çok çok iyiydi 2-3 ay evvel gittim daha , orman yolu dediğin yol çok düzgün , hatta basık arabayla gece viraj yapmaya falan gidiyoduk sarıyer tarafındayken o kadar düzgündü :D

Yahyaaa
05-06-2012, 18:39
Mecbur hafta sonu günlük kaçamak :D

silivride sinekli diye bi yer varmıs nasıldır ?

Tavsiye etmem bizim orda yazlik var ama ben bile girmem ama ileri tarafinda gayet iyi ama haftasonlari hic tavsiye edemem gitme daha iyi :)

B.cihangir
05-06-2012, 18:42
.............

B.cihangir
05-06-2012, 18:43
http://img207.imageshack.us/img207/7919/31120710150272198938302.jpg

bir arkadaş cebeci demiş ama artık cebeninde tadı kaçtı bizde ada aldık kendimize :D

Muharrem C.80
05-06-2012, 18:48
Marmaraya girilmez çocuk havuzu gibi deniz pislik içinde kokusu bile deniz gibi değil.

S.Özeren
06-06-2012, 09:13
sarıyerden zekeriyaköye kadar çok çok iyiydi 2-3 ay evvel gittim daha , orman yolu dediğin yol çok düzgün , hatta basık arabayla gece viraj yapmaya falan gidiyoduk sarıyer tarafındayken o kadar düzgündü :D

teşekkür ederim :)

yasin_oguz
06-06-2012, 09:41
Sarıyerin yolları yapıldı. Akşam dönüşte çok trafik oluyor orman yolu trafikten kaçmak için birebir.
Dalia Beach güzeldir.

E_RtugrulJAP10
06-06-2012, 12:30
İstanbul maltepe den göztepeye kadar olan bölümde girmedikten sora heryer güzeldir :)=) ben hayatımda girmedim ama suyun dibi gözkmüyo ve iyrenç kokuyo ağva vs yerleri saten istanbul ama suyu istanbul dışı karadeniz suyu ondan girilir.

M.A.D
20-07-2012, 11:11
güncel diyorum şöyle gidilesi düzgün biyer arıyorum, yaz bitti hala adam akıllı denize giremedik, evim beylikdüzünde, bizim oralarda bildiğiniz güzel yerler varmıdır ? silivri semizkum denedik apaçi kaynıyor, sultanköy apaçi kaynıyor, en son marmara ereğlisini bulduk orda da sabahtan iyi öğlen apaçiler doluşuyor, yokmudur bildiğiniz güzel şöyle? son seçenek kilyos tarafı da olur ? orayı önerirmisiniz trafik sıkıntı olurmu ve gittiğime değermi

Bad-Fast
20-07-2012, 13:28
kilyosa doğru git de apaçi dediğinin krallarını gör :D , şahsi fikrim sarıyer tarafı falan bitti artık , senin yerinde olsam şile tarafına giderdim ;)

hsynylmz
20-07-2012, 13:32
dun aksam erikliden geldim on numara denızı pırıl pırıl sakin pansıyonlar ucuz hersey on numaraydı ...

free-hifi
12-08-2014, 14:09
şile tarafına en son kimler gitti güzel yerler neresi var pazar günü *** göte denize girilmeyecek ölçüde :D

erhanarici18
12-08-2014, 15:30
şile tarafına en son kimler gitti güzel yerler neresi var pazar günü *** göte denize girilmeyecek ölçüde :D

şilede böcekler varmış denizde ısırıyomuş
bu ne iştir yaa

by.gkn
12-08-2014, 18:36
şilede böcekler varmış denizde ısırıyomuş
bu ne iştir yaa

aynen şileye iki hafta önce arkadaşım gitti oda aynısını söyledi çok böcek varmış.

hkkcn
12-08-2014, 21:11
bir silivrili olarak bu konuya yorum yapmazsam ölürüm :D ben gümüşyakada oturoyorum ama kafama eserse marmara ereglisinde denize giriyorum 5dk uzaklıkta . kaafama eserse kınalı taraflarında. gümüşyakanın denizi villakent sitesinin altında en güzelidir ordan başka yerde girmem denizi ve kumsalı çok güzel villakentin.ama deniz çok dala vereli burda. poyraz eserse ve saabbah erken saatte girerseniz 8-10 arası harika deniz akvaryum gibi tırnak ucundakik pislikleri bile görürsün :D ama öğleden sonra deniz pek güzel olmuyor genellikle bazen sürekli harika oluyor. ama bazende sabahta pis akşamda pis girilcek gibi değil. bunları göze alarak gelin gelirseniz...