PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tesko maliyeti hakkında bilgi

S.Turan
20-06-2011, 20:32
belki duymuşsunuzdur internette "steve meade" diye bir adam var .. arabasıyla fln demo çekip internete koyuyor vs.. bu adamın setini yapmak tahmini ne kadara mal olur ?

güncel özellikleri olan video(youtube) (http://www.youtube.com/watch?v=2eA8dfGn_kU)

beni etkileyen video(youtube) (http://www.youtube.com/watch?v=acGLCy6bNs8&feature=relmfu)

birde sevgili arkadaşlarım sistemin aynı olması fikir açısından iyi olur:icon_tup:

Günkut
20-06-2011, 20:48
az once kılıtlenmemısmıydı konun ?

senın ıstedıgın gore maliyet degişir ne kadar ekmek o kadar köfte ;)

d16y4
20-06-2011, 21:06
o tesko sponsor olmadan gerçekleşemez :) fiyatta 25.000 $ civarı olur tahmin ediyorum.

berkay_aydin
20-06-2011, 21:41
Dinlemedim ama Aslan abinin arabası gibi olsa yeter :)

HkN
20-06-2011, 21:58
Steve Made gibi manyak bir adamın aracının aynısını yapmak o kadarda kolay değil :D Arkadaşın belirttiği bir bol sıfırlıbir fiyat çıkabilir :D

ENGean
20-06-2011, 22:31
20-25 bıne guzel abartı bı sıstem cıkartabılırsıınız

S.Turan
20-06-2011, 22:48
az once kılıtlenmemısmıydı konun ?

yanlış yere açmıştımda :)

aslında o gücü ve kaliteyi elde etmek amacım .. ben daha fazla bekliyordum açıkçası 50-60 bin $ arası amacım tecrübeli arkadaşlardan bilgi almaktı teşekkürler

levent
20-06-2011, 23:36
25bin$ civarı ve daha üzeri sadece parça fiyatı tutar bu adamın tesisatının :) kablolama aküler işçilik vs ile 40bin $ civarı.

Bütçeni bize söylersen ona göre tatmin edici çözümler üretebiliriz ;)

ruudvan
20-06-2011, 23:37
25 bıne cıkmaz o araba .50 lere yaklas sen akusu kablosu amfısı teybı ıscılıgı ızolasyonu sıgortaları kabınlerı ıslemcısı aktıfı pasıfı fln derken cok ısı var o ısın.

S.Turan
21-06-2011, 11:39
25bin$ civarı ve daha üzeri sadece parça fiyatı tutar bu adamın tesisatının :) kablolama aküler işçilik vs ile 40bin $ civarı.

Bütçeni bize söylersen ona göre tatmin edici çözümler üretebiliriz ;)

bütçe şöyle : seneye (üni zamanı) parçaları sırayla almayı planlıyorum :rolleyes:

levent
21-06-2011, 12:05
bütçe şöyle : seneye (üni zamanı) parçaları sırayla almayı planlıyorum :rolleyes:

o şekilde o iş olmaz ;)

S.Turan
21-06-2011, 12:27
o şekilde o iş olmaz ;)

adamda zaten birden yapmadı ki :)

BRETE
21-06-2011, 12:34
yarışmayamı katılcaksın böyle bir arayış içindesin bu işler 10 kere sök takla olmaz baştan bi kere yapılır adam gibi sonra kurcalanmaz

levent
21-06-2011, 14:33
adamda zaten birden yapmadı ki :)

sana şöyle söyliyim tahoe den önce escalade si vardı steve in 20000 w rms deniyordu , sonra tahoe ye geçti ve gördüğün sistem tek seferde yapıldı :)

yarışmayamı katılcaksın böyle bir arayış içindesin bu işler 10 kere sök takla olmaz baştan bi kere yapılır adam gibi sonra kurcalanmaz

+ öğrenci bütçesiyle o iş olmaz tabi günlük 1000 tl harçlık alabilecekse arkadaş işler değişir :D

Mutu
21-06-2011, 14:43
Ben de bursumu biriktirip, 2 aya s2000 almayı düşünüyorum.

Kardeşim benim, hani desene 1 anfi 1 bas, 1 teyp tamam da, parça parça alacağım dediğin parçalar öğrenciyi paramparça eder :D

S.Turan
21-06-2011, 14:53
arkadaslar universitede 0 dizel passat almaktan vazgeşçem bunun icin .. Bide ikincielinden temiz hb bi arac cok iyi olurdu.. Ben oyle yazdim ama passat ile dusundum :)

Deagles48
21-06-2011, 14:58
Steve Meade hakkında 1 2 video ayrıca araçta mac minide var :D bence para huzur meselesi eğer paran varsa alırsın bi tahoe gidersin canifornia'ya steve ile birlikte çalışırsınız yoksa türkiyede bu iş zor olur

http://stevemeadedesigns.com/home/

YouTube - ‪SOUND SYSTEM BASS DISINTEGRATES BAG OF CHIPS - 4 18" woofers 30,000 Watts‬‏ (http://www.youtube.com/watch?v=l54sSD6nsrg&feature=relmfu)

YouTube - ‪SOUND SYSTEM BASS SHREDS PHONE BOOK! - 4 18" Woofers! 30,000watts!‬‏ (http://www.youtube.com/watch?v=K3FqG7yXEUs&feature=relmfu)

Birde cadillası var :D

http://www.youtube.com/watch?v=G7du7SnRKIQ

mrtngn
21-06-2011, 15:01
Sen bence passattan vazgecme dizel sıfır passatına babalar gibi bin..Gel vazgec bu sevdadan:)

Hb bi arac alıcan o araç ne olur biliyomusun 2 gün sonra yolda giderken sağa sola ayrılıverir...

Bahsedilen rakamlar ve güçler teleffuz edilebilecek seyler değil:):)

S.Turan
21-06-2011, 15:39
Sen bence passattan vazgecme dizel sıfır passatına babalar gibi bin..Gel vazgec bu sevdadan:)

Hb bi arac alıcan o araç ne olur biliyomusun 2 gün sonra yolda giderken sağa sola ayrılıverir...

Bahsedilen rakamlar ve güçler teleffuz edilebilecek seyler değil:):)

Sanirim oyle olcak .. Babamdan ses cikmadi ..anlasmamiz bu dedi degistirmeyiz fln dedi ... Yinede tesekkurler tavsiyeleriniz icin

alfonso4474
21-06-2011, 17:21
bu adamın sürekli yaptıklarına sitesine bakıyom videolarını izliyorum fiber olayınıda yaptığı ve ilgim olduğu için, böle bi işe girme dehşet bi maliyet çıkar aylarca araç hazırlanacak fln tr'de hangi firmaya yaptırcan bunları onların yaptığı kadar etkili olacak mı bu soruları iyi düşün derim o adam firma olduğu için böle bi tesisat yapması normal size fazla kaçar böle bişey :)

S.Turan
21-06-2011, 18:24
bu adamın sürekli yaptıklarına sitesine bakıyom videolarını izliyorum fiber olayınıda yaptığı ve ilgim olduğu için, böle bi işe girme dehşet bi maliyet çıkar aylarca araç hazırlanacak fln tr'de hangi firmaya yaptırcan bunları onların yaptığı kadar etkili olacak mı bu soruları iyi düşün derim o adam firma olduğu için böle bi tesisat yapması normal size fazla kaçar böle bişey :)

adam kendisi yapıyo ya 25 senedir işin içindeyim diyo banada :)

TT_BOY
21-06-2011, 18:40
Şaşırmıssın sen :D

ilkercom
14-09-2011, 21:46
hadi babanın parası bu konuya yetti diyelim ;
bu işler sırf para olsa distribütörler basar parayı rekor gelirdi.
Adamlar yıllarını veriyorlar bu işe sen babamın verecği para ile SMD olucam diyorsun :S

S.Turan
16-09-2011, 12:17
hadi babanın parası bu konuya yetti diyelim ;
bu işler sırf para olsa distribütörler basar parayı rekor gelirdi.
Adamlar yıllarını veriyorlar bu işe sen babamın verecği para ile SMD olucam diyorsun :S

lütfen dikkatli okuyun . adamın kendisiyle irtibata geçtim. fiyat sordum ama alacağın aracın cinsine göre değişir dedi. ve her araçta ses farkeder dedi. bende fazlada üstelemedim . sonuçta adam deneyimli ve bende bu işi merak ediyorum çünkü gerçekten iyi bir adam. babamın parası olsun olmasın sonuçta benim param olmuş oluyor buda ben smd olacağım anlamına gelmez.