PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garantiden Değişim Yada Onarim

muarrem
21-06-2011, 18:48
Merhaba arkadaslar. Aracimda ki bir kac ses probleminden dolayi persembe günü servise goturucem. Aracimin hala garantisi devam ediyor.

1. Sorunum göstergelerin üstündeki sapka gibi parcada. Hafif bir tirnak giricek kadar bir bosluk olusmus. Araba düsük devirlerdeyken burdan ses yapiyor elimi üstüne koydugum da direk ses geciyor. İcerden yapistirmasi atmis.

2. Sorunum söför kapisinin döşemesi icerden kapiyi acarken ses cikariyor gacur gucur diye plastigine bastirdigimda da bu sesler cıkıyor.

Bu sorunları garantiden halledebilirmiyim. Bence hallederim cünkü bunlar benim tarafimdan olusturulan problemler degil? Sizce serviste ne olur bana sıkıntı cıkarırlar mı ?

Aracim 2010 model 207

classcar
21-06-2011, 18:51
2010 model araç böyle sıkıntılar vetiyorsa vayy halimizee ...

Naman
21-06-2011, 20:36
1. madde direk garantisel bir mevzu. Lakin ilk defa bir 207'de gösterge güneşliğinin ayrıldığını duyuyorum.

2. madde sessel bir madde olduğundan daha detaylı anlatımı gerekiyor ama buraya anlatmak yerine servisinize anlatmanızı tavsiye ederim :)

muarrem
22-06-2011, 18:18
1. madde direk garantisel bir mevzu. Lakin ilk defa bir 207'de gösterge güneşliğinin ayrıldığını duyuyorum.

2. madde sessel bir madde olduğundan daha detaylı anlatımı gerekiyor ama buraya anlatmak yerine servisinize anlatmanızı tavsiye ederim :)

teşekkürler yardiminiz icin. Gösterge günesliginin sol dan ortaya kadar herhangi bir sorun yok ama sag tarafindan diger kosesine gidene kadar bir acilik mevcut , buda ses sorunu yaratiyor. Bakalim yarin randevumuz var :P kavga dövüs beni bekliyor.

otuzdört
22-06-2011, 18:34
Hallederler garantiden. parça değişimi olmasada, düzeltirler bi şekilde.

Naman
22-06-2011, 23:26
Katılıyorum, kavga dövüşe pek gerek yok. Halledilmeyecek birşey değil.

Ancak kapıdaki ses için mutlaka iyi konsültasyon yapılmalı. Sesi mutlaka bir kaporta ustasına(mekanik değil ama teknik danışman da eşlik edebilir) demo olarak dinletmeniz lazım. Yoksa tam olarak yapılamayabilir, herkesin 'ses' tanımı farklıdır sonuçta :)