PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 temmuz Ehliyet Sınavı hakkında Sınav ertelendimi ?

serkan6606
25-06-2011, 10:28
abiler arkadaslar Benim kuzene ehliyet almaya cabalıyorum kız dosya yaktı kazanamayacam korkusuyla ben olaya el atdım bikaç aydır kurs bi yandan ben bi yandan bi seyler cabalıyoruz sımdı olay su bunun sınavı 2 temmuzda ama bakanlıkda bi toplantı olmus carsamba günü haziran grubu olarak geçen yani su anki donem kisiler bakanlık demiski zorunlu ders saatleri tehmuzu buluyo tamam ama zorunlu dersen sonra mecburi 10 saatlik direksiyon egitimine yetişmiyor o yuzden sınav fekan yok ! sınavı 15 agustosa erteliyoruz kursa sorduk onlarda gitmiş toplantıya o daha kesin degil pazartesi acıklanacak diyolar arkadaslar bilen duyan varmı ? hafta sonu diye bi bilgi alamıyoz pazartesiyi bekliycez gerci ama Ertelendimi sınav ertelendimi ? 2 ay daha beklenirse kesin kuzen bu strese dayanayıp gene kaybedecek :S

Thracian
25-06-2011, 12:12
Bende 2 temmuz da A2 için sınava gireceğim konu hakkında bilgisi olan varmı? hangi sınavlar neden ertelenebilirki

onursumer
25-06-2011, 12:24
motorsiklet için başvurucaktım iyiki bu donemde başvurmamışım :) tatilime denk gelicekmiş :D

Burak K.
25-06-2011, 18:41
Öyle bir şey olmaz inşallah ya off. :S

34btr1907
25-06-2011, 19:08
sana kim dedi nerden duydun?

bende b den e ye geçiriyorum ehliyeti kayıtlı oldugum kursa çıktım gittim şimdi sordum yok öle bişey dedi girişler onaylandı giriş kartınıönümüzdeki hafta almaya gel dedi sıkıntı yok şu anlık öyle görünüyor.

otuzdört
25-06-2011, 19:10
Sıkıntı olucagını sanmıyorum. Gecen yıllardada olmuştu böyle bir muhabbet. Ablama ehliyet aldırdıgım zamanlar. Sınav günü sınav yapılır. geçer biter :)

_FrKn_
25-06-2011, 19:11
hayırlısıyla bende 2 temmuzda yaşımı dolduruyorum ağustostaki sınava girip alıcaz allahın izniyle ehliyeti.araba yok ama olsun :D

serkan6606
25-06-2011, 19:20
sana kim dedi nerden duydun?

bende b den e ye geçiriyorum ehliyeti kayıtlı oldugum kursa çıktım gittim şimdi sordum yok öle bişey dedi girişler onaylandı giriş kartınıönümüzdeki hafta almaya gel dedi sıkıntı yok şu anlık öyle görünüyor.

abi benim ehliyet aldıgım kursda alıyoz kuzene kurs soyledi carsamba gunu bakanlıkda toplantı olmus bu konu ile alakalı bunu bize 3 hfta evel soylediler kesin degil dediler carsamba günüde toplantı olmus bi karar cıkmamıs demişler 45 ler yatırıldı onca emek harcandı biz dosyaları ilçe milli egitime yoladık onlarda hazırladı ile yolladı felan bunların davası bu zorunlu 35 saatmı neyo egitimden sonraki mecburi 10 saatlik direksiyon dersi o yetişmiyor diye 1 ay sallıyolarmıs sınavı ama kurs bile diyo gonlunuzu rahat tutun bir sey olmayacak pazartesi günüde gelin sınav giriş belgenizi alın dediler .

yusufcan_k
25-06-2011, 19:21
şimdi başvursak girebilirmiyiz sınava ?

34btr1907
25-06-2011, 19:27
abi benim ehliyet aldıgım kursda alıyoz kuzene kurs soyledi carsamba gunu bakanlıkda toplantı olmus bu konu ile alakalı bunu bize 3 hfta evel soylediler kesin degil dediler carsamba günüde toplantı olmus bi karar cıkmamıs demişler 45 ler yatırıldı onca emek harcandı biz dosyaları ilçe milli egitime yoladık onlarda hazırladı ile yolladı felan bunların davası bu zorunlu 35 saatmı neyo egitimden sonraki mecburi 10 saatlik direksiyon dersi o yetişmiyor diye 1 ay sallıyolarmıs sınavı ama kurs bile diyo gonlunuzu rahat tutun bir sey olmayacak pazartesi günüde gelin sınav giriş belgenizi alın dediler .

benimde az önce konuştuğum yer ilk kez benden duydu konuyu ki 3 hafta öncesinden bahsediyorsun bunların hiç kulağına gelmemesi imkanısz para versem ses etmez diyecem onuda vermedim henüz giriş kartını alınca ödersin dediler birde sıfırdan ehliyet alma durumu yok bende o yuzden sende sıkıntı yoktur dedi dicem konudan haberleri yok ...sen rahat ol sanmıyorum erteleneceğini bu arada dıreksıyon sınavıda 30 temmuz dedi dersleri nasıl yetişmiyor ilginç

otuzdört
25-06-2011, 19:29
şimdi başvursak girebilirmiyiz sınava ?

Sende bayaa bi kafa yapmışsın belli :) Nasıl giriceksin sınava. kayıtlar coktan doldu. anca diğer sınava.

serkan6606
25-06-2011, 19:29
benimde az önce konuştuğum yer ilk kez benden duydu konuyu ki 3 hafta öncesinden bahsediyorsun bunların hiç kulağına gelmemesi imkanısz para versem ses etmez diyecem onuda vermedim henüz giriş kartını alınca ödersin dediler birde sıfırdan ehliyet alma durumu yok bende o yuzden sende sıkıntı yoktur dedi dicem konudan haberleri yok ...sen rahat ol sanmıyorum erteleneceğini bu arada dıreksıyon sınavıda 30 temmuz dedi dersleri nasıl yetişmiyor ilginç

abi Bize soylenen o yazılı sınvdan önce olması gerekiyor imiş bu kurs bile saçma buluyor bunu ve bir şey olmuycak sadece kendi kafalarına göre bişeyler yapıyolar diyolar yeni cıkdı bu dava alakasız bir şey ama genede tedirgin oluyoruz :S hersey pazartesi kesinlessek tam olayın ne oldugunu ogrenip yazcam buraya pazartesi

Enes-x
25-06-2011, 19:31
Bende a2 için kayıt oldum bekliyorum 2 temmuzu , kurstan ertelendi vs. diye bir bilgi vermediler.

yusufcan_k
25-06-2011, 19:55
Sende bayaa bi kafa yapmışsın belli :) Nasıl giriceksin sınava. kayıtlar coktan doldu. anca diğer sınava.

b ehliyetim var a2 icin demiştim :) sonucta kullanıyoruz ama legal olma vakti geldi :D

bide akşama kadar hipodrodmaydım güneş altında calıştık güneş carpmıştır :D :eek: