PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kapı çıtaları ?

berkay_aydin
29-06-2011, 01:02
İyi günler abilerim arkadaşlarım ,
Corsa c kapı çıtaları sökmek/söktürmek istiyorum aracın gerçekten tasarımını bozuyor
kenardan hafif kaldırdım çok ince çift taraflı bant + ara ara siyah silikon kullanılmış nerde nasıl söktürebilirim? car care uygulama ile sökebilirmi acaba ? yardımlarınızı bekliyorum önerileriniz varsa kendimde sökebilirim beceremezsem tekrar yapışrırım sorun olmaz :)

orjinal:
http://www.mycartuning.hu/corsa-c.jpg

Forumdan dgn nickli abi'nin aracı kapı çıtası yok
http://img638.imageshack.us/img638/646/fotoraf0952.jpg

Murat Özcan
29-06-2011, 16:23
çok basit kardeşim gidersin işini iyi bilen bir kaportacıya onlara tarif et sana yaparlar nasıl ıstıyorsan ama,o çıtaları soktuklerı zaman ya altında delıklerı yada yapıskan ızlerı kalır bunun ıcın lokal boya gerekırmı bılmıyorum onu ustaya sorarsın,car care olayınıda işler bittikten sonra keyfi olarak uygulatabılırsın kolay gelsın

darkred
29-06-2011, 16:31
Alıyorsun eline bol miktarda sıcak su sonra yavas yavas cıtaya döküp cekiyorsun silikon ve çift taraflı bandı yumusatıyorsun kalan izleride aynı sekilde cıkartabilirsin arkadaşımın paliosunu bu sekilde kapı çıtalarından arındırmıstık :)

Murat Özcan
29-06-2011, 16:45
Alıyorsun eline bol miktarda sıcak su sonra yavas yavas cıtaya döküp cekiyorsun silikon ve çift taraflı bandı yumusatıyorsun kalan izleride aynı sekilde cıkartabilirsin arkadaşımın paliosunu bu sekilde kapı çıtalarından arındırmıstık :)

iyi güzel tarif ettin kankada bu adam bunları sokunce alttakı delık izleri olursa macun falanda atsın mı :D

darkred
29-06-2011, 16:46
iyi güzel tarif ettin kankada bu adam bunları sokunce alttakı delık izleri olursa macun falanda atsın mı :D

Bizim palioda delik yoktu...Delikli olduğunuda zannetmiyorum :)

Dipnot : Bence sökme cıtalı daha güzel :D

berkay_aydin
29-06-2011, 21:14

Adam değil çocuğum daha :D orjinalinde deliksiz çift tarflı bant şeklinde ancak pek suyla çıkıcakmış gibi değil çift taraflı bant çıkar ama silikon çıkarmı orası ***** :)

oğuzk
29-06-2011, 21:25
Bence çıkarma böyle daha güzel :)

berkay_aydin
29-06-2011, 22:31
Bence çıkarma böyle daha güzel :)

Madem öyle kalsın araç çook orjinal gözüküyor değişiklik iyidir :)