PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Partner için müzik sistemi yardim

By_HaNNibaLL
29-06-2011, 11:50
Orjinal teyp kullanilacak 500 tl bütce var bas anfi ve mid 3lüsü almak istiyorum ne kullanmayi onerirsiniz yada biraz daha para ekleyip nasil bişey alabilirim

badboy
29-06-2011, 12:11
soundmagus C90 4x90 anfi
soundmagus 16 veya 13 cm mıd takımı
soundmagus 250 RMS kabinli subwoofer.
Mutlu son olur :)

By_HaNNibaLL
29-06-2011, 16:24
soundmagus C90 4x90 anfi
soundmagus 16 veya 13 cm mıd takımı
soundmagus 250 RMS kabinli subwoofer.
Mutlu son olur :)

Maliyeti ne kadar tutuyor bu mutlu sonun :D

BRETE
29-06-2011, 17:26
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-tum-araclarin-orjinal-teyplerine-usbsdaux-aparati-kampanya-52974331/detay/

bende partner alıyorum ay başında bende yapıcam bişeyler ama benim cihazlarım hazır birde nette şunu buldum işine yarar belki direksiyon kumandasını iptal etmeden oluyormuş

yapıcaksan jbl ürünlerine bak 16 cm compenentler 120-130 civarı sıfır basslar para değil artık ele düştü iyice 100 lira o yapar 200-250 yede anfi alırsın v.s falan filan işte gerisi bildiğin şeyler

By_HaNNibaLL
29-06-2011, 17:53
TÜM ARAÇLARIN ORJİNAL TEYPLERİNE USBSDAUX APARATI KAMPANYA sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-tum-araclarin-orjinal-teyplerine-usbsdaux-aparati-kampanya-52974331/detay/)

bende partner alıyorum ay başında bende yapıcam bişeyler ama benim cihazlarım hazır birde nette şunu buldum işine yarar belki direksiyon kumandasını iptal etmeden oluyormuş

yapıcaksan jbl ürünlerine bak 16 cm compenentler 120-130 civarı sıfır basslar para değil artık ele düştü iyice 100 lira o yapar 200-250 yede anfi alırsın v.s falan filan işte gerisi bildiğin şeyler

Cok fazla bilgim yok bu müzik sistemleri hakkinda acikcasi abimin araçta bana birakti sen hallet falan diye ama kendi aracim için bu ürün düşünebilirim nasil bişey acaba ses kalitesi ve teypte nereye bağlaniyor.

Orjinal teyplerde anfi cıkışı olmadiği için cevirici kullanmak gerek ve oda ses kalitesini düşürüyor

BRETE
29-06-2011, 18:07
sen sadece anfi bass mid yazmışın illaki teyp olmadan ses kötü olucak önce teyp değişmeli bence sonra diğerleri 200 lira daha ver bide teyp al adam gibi bişey yap sonradan sök tak işleri sıkıntılı işler işçilik vercen bi daha

By_HaNNibaLL
29-06-2011, 18:09
sen sadece anfi bass mid yazmışın illaki teyp olmadan ses kötü olucak önce teyp değişmeli bence sonra diğerleri 200 lira daha ver bide teyp al adam gibi bişey yap sonradan sök tak işleri sıkıntılı işler işçilik vercen bi daha

işçilik abim elektronik mühendisi kendi arabasi oldugu için kablo sök tak o işleri kendisi yapar ve orjinal teypi değiştirmek istemiyor direksiyondan kontrol calişsin ve konsolun görüntüsü bozulmasin diyo :D

BRETE
29-06-2011, 18:13
işçilik abim elektronik mühendisi kendi arabasi oldugu için kablo sök tak o işleri kendisi yapar ve orjinal teypi değiştirmek istemiyor direksiyondan kontrol calişsin ve konsolun görüntüsü bozulmasin diyo :D

o zaman dediğim aparata bi bak ben adamlara mesaj attım bu cihazı taktıkan sonra serviste cd changer modunu açtırman gerek dedi diğer herşey çalışıyormuş

By_HaNNibaLL
29-06-2011, 18:15
o zaman dediğim aparata bi bak ben adamlara mesaj attım bu cihazı taktıkan sonra serviste cd changer modunu açtırman gerek dedi diğer herşey çalışıyormuş

nasil yani bu aparat nereye takiliyor bilginiz varmi ?

levent
29-06-2011, 18:18
nasil yani bu aparat nereye takiliyor bilginiz varmi ?

cd changer çıkışına takılıyor teybin arkasına, bende öyle servisten aktivasyon falan gerek olmadı, taktım çalıştırdım :) teyp ve kumanda üzeridnen kontrol edebilirsin tüm fonksiyonları aktif olarak.

çevirici için ise kaliteli bişeyler öneririm, cadence olsun en kötü ihtimalle, audison'unkiler 100 tl civarında sahibindende var birsürü. bilmemne 12 idi modeli :)

By_HaNNibaLL
29-06-2011, 18:27
cd changer çıkışına takılıyor teybin arkasına, bende öyle servisten aktivasyon falan gerek olmadı, taktım çalıştırdım :) teyp ve kumanda üzeridnen kontrol edebilirsin tüm fonksiyonları aktif olarak.

çevirici için ise kaliteli bişeyler öneririm, cadence olsun en kötü ihtimalle, audison'unkiler 100 tl civarında sahibindende var birsürü. bilmemne 12 idi modeli :)

Anladim yani bunu aldiğimizda teypte yeri hazir zaten takiyorum ve calişiyor ceviricilerde 25 lirayada var 50 lirayada 80 lirayada dikkat etmem gereken bi özellik vs var mi ?

levent
29-06-2011, 18:41
Anladim yani bunu aldiğimizda teypte yeri hazir zaten takiyorum ve calişiyor ceviricilerde 25 lirayada var 50 lirayada 80 lirayada dikkat etmem gereken bi özellik vs var mi ?

dandik çeviriciler seste kalite kaybı yaşatıyor genelde, tek dikkat etmen gereken o sanırım, daha detaylı bilgisi olan arkadaşlar yorumlarlar..

en kaliteli markalardan birisidir audison mesela 100 tl :) bende çıtır bişeyler yapıcam yaz sonu gibi kısmet olursa , audison çevirici kullanmayı planlıyorum :)

By_HaNNibaLL
29-06-2011, 18:42
dandik çeviriciler seste kalite kaybı yaşatıyor genelde, tek dikkat etmen gereken o sanırım, daha detaylı bilgisi olan arkadaşlar yorumlar.

kaliteli oldugunu anlamak için illa 100+ lira para mi vermem gerekiyor onu anlamadim benim tesisatcim bi ürün gösterdi üzerinde ayar vs bişeyler var 50 lira dedi en kalitelisi bu daha iyileri için ünite vs bişeyler alman lazim anlamadim

BRETE
29-06-2011, 18:53
teybin arkasını görmek lazım bende merak ettim nereye takılıyor

levent
29-06-2011, 19:59
kaliteli oldugunu anlamak için illa 100+ lira para mi vermem gerekiyor onu anlamadim benim tesisatcim bi ürün gösterdi üzerinde ayar vs bişeyler var 50 lira dedi en kalitelisi bu daha iyileri için ünite vs bişeyler alman lazim anlamadim

ben sadece öneride bulunuyorum, orjinal görüntüyü vs kaybetmek istemiyor ve çevirici kullanıcam diyosan illaki kaliteden ödün vereceksin. bu ödünü de en az düzeyde kalite kaybıyla birleştiren ve piyasada bulabileceğin malda audison SL12.
ailenizin bireyi değil sonuçta tesisatçı; biz 10'dan fazla araba yaptırdığımız ( bazı araçlarda sistem değişikliğine de gittik bu araçlar içinden, aynı yerde yapıldı tekrar) tesisatçının önünden geçmiyoruz artık bazı şeyler geç farkedilebiliyor. karşındaki adam ticaret yapıyor neticede, elindeki ürünü satmaya çalışır , bunun üstü için teyp alman lazım der = yine elindeki ürünü satmaya çalışır sana.

teybin arkasını görmek lazım bende merak ettim nereye takılıyor

foto ile izah edeyim umarım yeterince açıklayıcı olur,

soketler araçtan araca, markadan markaya farklılık gösteriyo tabi;
benim orj teybimin arkası bu şekilde, sağdan 2. yuvaya soket takılıyor.
http://www.laser-scotland.org.uk/pic-003-640.jpg

teybim de bunun 1e1 aynısı.
http://i52.tinypic.com/8x5tlk.jpg

BRETE
29-06-2011, 20:22
fotolar için teşekkürler peugeot ların nasıl acaba pederin teyp sökük bi ara bakayım ona foto eklerim bende

driftboy
29-06-2011, 20:26
Bizim tesisatı satayım ? Kicker L7 bass + Kicker KS mid + 4 adet aLpine oval + kapasitör + sounmagus mono ve stero anfi

Connect'de 144,7 db vurdum akü boşken biliyosun :D

bilalMW
29-06-2011, 21:54
eğer mk1 kasa facelift ise partner önce arka hoparlor takımını değiştirmen vaciptir onu diyim. :)