PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Limitsiz 'Fragman'

Buğra A.
02-07-2011, 15:57
2009 senesinde, aralarında bir çok TechTurkey üyesininde bulunduğu bir televizyon dizi projesinin pilot çekimi gerçekleştirilmişti.

Projeyi, uzun zamandır kendime göre derlemekle meşguldüm.

Neyse, uzun lafın kısası :

Limitsiz 'Fragman' on Vimeo (http://www.vimeo.com/25900554)

Yakında..

Bu da 2.fragman olsun =)

Limitsiz 'Teaser' voL.2 on Vimeo (http://www.vimeo.com/25987319)

Bu da 3.fragman =)

Limitsiz 'Teaser' voL.3 on Vimeo (http://vimeo.com/26858941)

Vtec-SEDAN
02-07-2011, 16:00
Buğra sen yaparsın kötü olur mu kardeşim ? :)

ellerine sağlık. :icon_tup:

Mr.K
02-07-2011, 16:01
Hadi bakalım :)

Boost Up
02-07-2011, 16:02
Hayırlısı olsun abicim:)

by serçe
02-07-2011, 16:17
hayırlı olsun buğra ...

Berkan
02-07-2011, 17:17
Eline sağlık valla

izmirlicem
02-07-2011, 19:08
ellerine sağlık abim,ellerin dert görmesin,sen bu işin babasısın abim :)

Buğra A.
02-07-2011, 19:34

Allah razı olsun abi.

Hadi bakalım :)

:)

Hayırlısı olsun abicim:)

Saol kardeşim.

hayırlı olsun buğra ...

Eline sağlık valla

ellerine sağlık abim,ellerin dert görmesin,sen bu işin babasısın abim :)

Teşekkür ederim.

Yigit-Y
02-07-2011, 19:46
efectler herşey çok güzel buğra a. klasiği olmuş .....

Ahmet_28
02-07-2011, 19:48
buğra ellerine sağlık her zamanki gibi fevkaledenin fevkinde :D

Gko
02-07-2011, 21:03

Aynen herşey çok güzel gozukuyo fragman super olmus heycanla bekliyoruz:)

GökhanO
02-07-2011, 21:05
hayata gecicek mi ?

Alper_
02-07-2011, 21:24
çok güzel olmuş :)

Hüseyin
02-07-2011, 21:28
cok güzel gözüküyor başarılarının devamını dilerim..

Serkan06
02-07-2011, 21:28
cadde hikayelerinin pilot çekimimi bu?

ReßeL
02-07-2011, 21:33
Dubstepi vurmussun ya hic bir sey yapmasan bile guzel gelir anasini satayim :) zevkli secim.

D.CaN
02-07-2011, 22:22
Ellerine sağlık Buğra abi devamını merakla bekliyoruz.. :)

berkred
02-07-2011, 22:33
ellerinize sağlık çok güzel olmuş

Günkut
02-07-2011, 23:18
su videolarına nasıl özeniyoırum anlatamam masallah cok cok iyii :D

63owen63
03-07-2011, 00:02
Çok başarılı maşallah, proje mi hayalmi şu noktada, gelecegi var mı, çok heyecan bastı :)

OmeR-FE
03-07-2011, 00:26
Ellerin dert görmesin Buğra.
Merakla bekliyorum devamını :)

bskone
03-07-2011, 04:03
ellerine saglık güzel bi proje cıkıyor ortaya çekimler,efektler,özellikle :) müzik şahane dubstep :)

zıpzıp
03-07-2011, 04:13
elinize saglık :)

ömerve
03-07-2011, 04:15
hayırlısı olsun

GTR R32 Turan
03-07-2011, 04:26
bu proje ercan saatçi yuzunden kaldı.
CADDE DE 5 SANİYE olacak tı adı.
emek ve zaman harcandı ama sonuç çıkmadı.
insallah yeni projelerde boyle olmaz.
bunun uzun versiyonu bir ara yuklerim bilgisayarda bir yerlere atmiştim.

MrtYILDIZ
03-07-2011, 09:30
:icon_tup::icon_tup:

aTaBeY
03-07-2011, 09:43
Valla hayran kaldım gerçekten.. Uzun versiyonunu en kısa zamanda bekliyoruz ellerinize sağlık ;)

_sinan_
03-07-2011, 10:05
Dubstepi vurmussun ya hic bir sey yapmasan bile guzel gelir anasini satayim :) zevkli secim.

aynen aynısını düşündüm :D fragman güzel olmuş , hayata geçicekmi ?

ygtkrmdnz
03-07-2011, 12:16
çok güzel olmuş inşallah devamı daha güzel olur

umut01
03-07-2011, 12:43
elinize sağlık. hayata geçmemesi çok üzücü.

mmustu
03-07-2011, 12:45
hacı tüplü ve öfkeli kumburgaz videosu yoksa gerisi yalan :D

zekky
03-07-2011, 12:49
Kaptırdım kendimi bitince üzüldüm valla:)
Eline sağlık devamını bekliyorum 4 gözle.

alex
03-07-2011, 12:52
Ellerine sağlık abim

Buğra A.
03-07-2011, 13:36

Teşekkür ederim Yiğit'cim =)

buğra ellerine sağlık her zamanki gibi fevkaledenin fevkinde :D

Aynen herşey çok güzel gozukuyo fragman super olmus heycanla bekliyoruz:)

çok güzel olmuş :)

cok güzel gözüküyor başarılarının devamını dilerim..

ellerinize sağlık çok güzel olmuş

su videolarına nasıl özeniyoırum anlatamam masallah cok cok iyii :D

Teşekkür ederim.

hayata gecicek mi ?

Bir kaç firma ile görüştüm. Büyük ihtimal. Fragman yapmamı istemişlerdi. Ben üzerime düşeni yaptım, bakalım onlar yapacak mı =)

cadde hikayelerinin pilot çekimimi bu?

Hayır. Bu, 2009 senesinde çekilmiş farklı bir projenin fragmanı.

Dubstep candır :)

Ellerine sağlık Buğra abi devamını merakla bekliyoruz.. :)

Teşekkür ederim kardeşim.

mert_leon
03-07-2011, 13:39
ellerinize sağlık mükemmel olmuş..

Buğra A.
03-07-2011, 13:44
Çok başarılı maşallah, proje mi hayalmi şu noktada, gelecegi var mı, çok heyecan bastı :)

Teşekkür ederim. Yok, hayal kısmı 2009 senesinde kaldı. Geleceği var gibi gözüküyor eğer bir aksilik çıkmazsa. Bir kaç zamandır uğraşıyorum. Piston, kabul gördüyse bu kadar kısa zamanda, bu da görür kanaatindeyim.

Ellerin dert görmesin Buğra.
Merakla bekliyorum devamını :)

Teşekkür ederim Ömer.

ellerine saglık güzel bi proje cıkıyor ortaya çekimler,efektler,özellikle :) müzik şahane dubstep :)

Görsel öğelerden yoksun elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Ama daha iyisi tabi ki çıkartılabilirdi. İlerleyen zamanlarda proje gerçekleştiği zaman artık :)

elinize saglık :)

hayırlısı olsun

:icon_tup::icon_tup:

Valla hayran kaldım gerçekten.. Uzun versiyonunu en kısa zamanda bekliyoruz ellerinize sağlık ;)

Teşekkür ederim.

bu proje ercan saatçi yuzunden kaldı.
CADDE DE 5 SANİYE olacak tı adı.
emek ve zaman harcandı ama sonuç çıkmadı.
insallah yeni projelerde boyle olmaz.
bunun uzun versiyonu bir ara yuklerim bilgisayarda bir yerlere atmiştim.

Proje'nin adı 'Cadde De 5 Saniye', evet doğru. Gölge Prodüksiyon'un ve bir çok ünlü sanatçı, bir çok arkadaşımızın katkıları ile gerçekleşen bir fragman çekimiydi. Zaten uzun versiyonunu kurgulayanda benim. Fakat projenin olmamasının sebebi Ercan Saatçi değil :) İlgilenilmedi. O zamanlar benimde hem yaşımdan, hem de tecrübesizliğimden, hem de iyi niyetimden dolayı projeyi önemseyebilecek ve satabilecek bir pozisyonda değildim.

Şu an 'Limitsiz' olarak değiştirilmiş ve 'Cadde De 5 Saniye' den alakasız bir hale getirilmiştir.

aynen aynısını düşündüm :D fragman güzel olmuş , hayata geçicekmi ?

İnşallah :)

Buğra A.
03-07-2011, 13:45
çok güzel olmuş inşallah devamı daha güzel olur

Kaptırdım kendimi bitince üzüldüm valla:)
Eline sağlık devamını bekliyorum 4 gözle.

Teşekkür ederim. İnşallah.

elinize sağlık. hayata geçmemesi çok üzücü.

Teşekkür ederim. Hayata geçmesi için uğraşıyorum :)

hacı tüplü ve öfkeli kumburgaz videosu yoksa gerisi yalan :D

Abi, o kadar uzun zaman oldu ki. Vallahi inan nerelerde, bilmiyorum :)

Ellerine sağlık abim

ellerinize sağlık mükemmel olmuş..

Teşekkür ederim.

Erol
03-07-2011, 13:47
mşllh. gerçekden harika olmuş emeklerine saglık bugra..

Brk
03-07-2011, 14:00
ellerinize sağlık her zamanki gibi buda çok başarılı olmuş devamını merakla bekliyorum ;)

Ufuk
03-07-2011, 14:01
Eline sağlık abi.Umarım emeklerin boşa gitmez.

Gokalp-M
03-07-2011, 14:51
elinize sağlık çok güzel olmuş :)

berkayGLRN
03-07-2011, 18:28
cok güzel olmuş hayırlı olsun..

VTec_king
03-07-2011, 20:58
elime sağlık Buğra Devamını bekliyoruz

LegenD-R
03-07-2011, 21:06
Süper olmuş elinize sağlık :icon_tup::icon_tup:

Buğra A.
03-07-2011, 21:58
mşllh. gerçekden harika olmuş emeklerine saglık bugra..

ellerinize sağlık her zamanki gibi buda çok başarılı olmuş devamını merakla bekliyorum ;)

Eline sağlık abi.Umarım emeklerin boşa gitmez.

elinize sağlık çok güzel olmuş :)

cok güzel olmuş hayırlı olsun..

elime sağlık Buğra Devamını bekliyoruz

Süper olmuş elinize sağlık :icon_tup::icon_tup:

Teşekkür ederim.

skunk 2
03-07-2011, 22:16
Çok iyi,merakla bekliyorum.:icon_tup:

8.000rpm
03-07-2011, 22:21
buğracım ellerine sağlık
fragman çok keyifli ve çok kaliteli

Frid
03-07-2011, 22:22
sabırsızlıkla bekliyoruz başarılar

otuzdört
03-07-2011, 22:28
Elinize saglık, Fragmandaki bikaç arabanın eski halinden eser yok simdi.

By_HaNNibaLL
03-07-2011, 23:20
Niye buğra AKPİNAR olarak cok güzel iş cıkartmişsin abi tebrik ediyorum

Emre İlbi
04-07-2011, 00:27
maşallah,ellerine sağlık,yorum yapmıyacağım,ben devamını bekliyorum :D

FaBeRgE
04-07-2011, 00:44
Eline sağlık çok güzel olmuş :)

GTR R32 Turan
04-07-2011, 03:07
Proje'nin adı 'Cadde De 5 Saniye', evet doğru. Gölge Prodüksiyon'un ve bir çok ünlü sanatçı, bir çok arkadaşımızın katkıları ile gerçekleşen bir fragman çekimiydi. Zaten uzun versiyonunu kurgulayanda benim. Fakat projenin olmamasının sebebi Ercan Saatçi değil İlgilenilmedi. O zamanlar benimde hem yaşımdan, hem de tecrübesizliğimden, hem de iyi niyetimden dolayı projeyi önemseyebilecek ve satabilecek bir pozisyonda değildim.

Şu an 'Limitsiz' olarak değiştirilmiş ve 'Cadde De 5 Saniye' den alakasız bir hale getirilmiştir.

bunları nereden biliyorsun desen bana
Necmi ve mrc murat tan
benden arabayı istediler cekiciye yükleyip ankaradan istanbula gonderdim.(mirafiori)
proje suya düşünce de ercan saatçiden kaynaklandi dediler.
bunun için caba emek ve zaman harcandı boyle sonuclanmasi herkesi üzdü
Umarim LİMİTSİZ de aynı duruma düşmez ve emeginin karşiligini alirsin.(biraz fazla ilgiyle olur insallah)ama burasi türkiye arkanda dayın yoksa oldukca zor oluyor.
bu kadar güzel iş çikarip emegini hiçe sayanlar UTANSİN

Eriador
04-07-2011, 05:17
Ellerine sağlık bro , ilgi ve zevkle izlemeye devam ediyoruz :)

Day Walker
04-07-2011, 07:19
Ellerine sağlık güzel olmuş :)

Buğra A.
04-07-2011, 09:46
Çok iyi,merakla bekliyorum.:icon_tup:

sabırsızlıkla bekliyoruz başarılar

Niye buğra AKPİNAR olarak cok güzel iş cıkartmişsin abi tebrik ediyorum

maşallah,ellerine sağlık,yorum yapmıyacağım,ben devamını bekliyorum :D

Eline sağlık çok güzel olmuş :)

Ellerine sağlık güzel olmuş :)

Teşekkür ederim.

buğracım ellerine sağlık
fragman çok keyifli ve çok kaliteli

Teşekkür ederim abi :)

Elinize saglık, Fragmandaki bikaç arabanın eski halinden eser yok simdi.

Teşekkür ederim. Evet, çekimler eski olunca bir çoğu ya satıldı ya da orjinal hale getirildi :)

bunları nereden biliyorsun desen bana
Necmi ve mrc murat tan
benden arabayı istediler cekiciye yükleyip ankaradan istanbula gonderdim.(mirafiori)
proje suya düşünce de ercan saatçiden kaynaklandi dediler.
bunun için caba emek ve zaman harcandı boyle sonuclanmasi herkesi üzdü
Umarim LİMİTSİZ de aynı duruma düşmez ve emeginin karşiligini alirsin.(biraz fazla ilgiyle olur insallah)ama burasi türkiye arkanda dayın yoksa oldukca zor oluyor.
bu kadar güzel iş çikarip emegini hiçe sayanlar UTANSİN

Murat abi, iyi insandır. Allah razı olsun, her zaman iyiliğini gördüm. O yüzden pek yorum yapmak istemiyorum o konuda. Fakat eminim ki, Murat abiden kaynaklanan bir durum söz konusu olmamıştır.

Turbo 131 ilk geldiği zaman bende çok heyecanlanmıştım. Başrol oyuncusuydu bana göre :)

Proje, büyük konuşmamak gerekirse inşallah olması için çabalanacak. Zaten şu an her şeyi hazır. Fragman, senaryo vs.. Şu sıralar Pana Film'de benzer bir şeyler için çabalıyormuş, Mint'de. Hayırlısı diyorum o yüzden :)

Ben yapayım ya da yapmayayım, istiyorum ki birisi yapacaksa bile layığıyla yapsın. Zararsız ve ziyansız..

Ellerine sağlık bro , ilgi ve zevkle izlemeye devam ediyoruz :)

Teşekkür ederim bro =) Saolasın.

cliver
04-07-2011, 14:01
Ahh ah bizimde hzılı ve öfkeli gibi filmlerimiz olsa böyle saçma sapan teyze dizileri izleyeceğimize sanayide be vüyük garajlarda verilen emekleri film yapsalar ne ıyı olur ne zaman insanlara yararlı bırsey yapıcaklar

cliver
04-07-2011, 14:02
teşekkür ederim.

Teşekkür ederim abi :)

teşekkür ederim. Evet, çekimler eski olunca bir çoğu ya satıldı ya da orjinal hale getirildi :)

murat abi, iyi insandır. Allah razı olsun, her zaman iyiliğini gördüm. O yüzden pek yorum yapmak istemiyorum o konuda. Fakat eminim ki, murat abiden kaynaklanan bir durum söz konusu olmamıştır.

Turbo 131 ilk geldiği zaman bende çok heyecanlanmıştım. Başrol oyuncusuydu bana göre :)

proje, büyük konuşmamak gerekirse inşallah olması için çabalanacak. Zaten şu an her şeyi hazır. Fragman, senaryo vs.. şu sıralar pana film'de benzer bir şeyler için çabalıyormuş, mint'de. Hayırlısı diyorum o yüzden :)

ben yapayım ya da yapmayayım, istiyorum ki birisi yapacaksa bile layığıyla yapsın. Zararsız ve ziyansız..

Teşekkür ederim bro =) saolasın.

umarım yaparsın kardeşim yolun acık olsun yapsalar izlenir aslında ama bahanelerı hazır topluma kötü örnek fln filan bu kadar geri kafalılık olmaz yahu

Buğra A.
05-07-2011, 09:30
Bu da 2.fragman olsun =)

Limitsiz 'Teaser' voL.2 on Vimeo (http://www.vimeo.com/25987319)

D.CaN
05-07-2011, 10:50
Ellerine sağlık abii bizi meraklandırmaya devam ediyosun :D

Buğra A.
05-07-2011, 11:14
Ahh ah bizimde hzılı ve öfkeli gibi filmlerimiz olsa böyle saçma sapan teyze dizileri izleyeceğimize sanayide be vüyük garajlarda verilen emekleri film yapsalar ne ıyı olur ne zaman insanlara yararlı bırsey yapıcaklar

Olur inşallah bir gün :) Ama mecbur öyle yapıyorlar çünkü televizyonun hitap kesmi kadınlar zaten :)

umarım yaparsın kardeşim yolun acık olsun yapsalar izlenir aslında ama bahanelerı hazır topluma kötü örnek fln filan bu kadar geri kafalılık olmaz yahu

İnşallah. Allah büyük :) Piston'u da Oytun ve Buğra abilerle beraber 20 dakika da yarattık, 1 ay içerisinde yayına girdik. O da bir hayaldi sonuçta, ama beraber başardık. Gerçi bu proje biraz tehlikeli, devlet neder, orasını bilmiyorum :)

Ellerine sağlık abii bizi meraklandırmaya devam ediyosun :D

Teşekkür ederim kardeşim :) 3.fragmanda gelebilir her an :)

Boost Up
05-07-2011, 12:11
Güzel olacak abi güzel:)

YavuzNaz
05-07-2011, 12:36
hayırlı olsun herzamanki gibi muhteşem emeğine sağlık buğra :)

nitrosystem
05-07-2011, 17:47
fragman başarılı

Buğra A.
25-07-2011, 12:07
Güzel olacak abi güzel:)

İnşallah kardeşim.

hayırlı olsun herzamanki gibi muhteşem emeğine sağlık buğra :)

fragman başarılı

Teşekkür ederim.

Buğra A.
25-07-2011, 12:09
Bu da 3.fragman olsun =) Pazarı boş geçirmek istemedim =)

Limitsiz 'Teaser' voL.3 on Vimeo (http://www.vimeo.com/26858941)

mustafa_KYR
25-07-2011, 13:25
ailecek izlenecek bir dizi :D bizim aile biraz hızlı olduğudan sorun yok :D yanlıç çekimler ve görüntü çok başarılı ellerıne saglık :)

ensoztrk
25-07-2011, 13:37
Abi sen showmax taki barkın abinin sunduğu pistonu yayınlayan değilmisin. Facebookda piston sayfasından her hafta izliyordum ama sonra en son 10. bölümdü sanırım yayınlanmadı baya süre. pistonun çekimlerini falan sen mi yapıyorsun abi?
Bu arada fragmanlar çok profesyonel

berkayGLRN
25-07-2011, 13:37
ellerinize saglık gerçekten müthiş çekimler olmuş..

orhansah
25-07-2011, 13:39
süper :)

Buğra , atv deki "çek bakalım" a katılacak mısın. dün yarışmayı izlerken aklıma geldi :)

Buğra A.
25-07-2011, 22:52
ailecek izlenecek bir dizi :D bizim aile biraz hızlı olduğudan sorun yok :D yanlıç çekimler ve görüntü çok başarılı ellerıne saglık :)

Teşekkür ederim :) Bakalım, kısmet..

Abi sen showmax taki barkın abinin sunduğu pistonu yayınlayan değilmisin. Facebookda piston sayfasından her hafta izliyordum ama sonra en son 10. bölümdü sanırım yayınlanmadı baya süre. pistonun çekimlerini falan sen mi yapıyorsun abi?
Bu arada fragmanlar çok profesyonel

Evet. Proje'yi zaten Buğra Yıldırım ve Oytun Öztümer ile beraber hazırladık. Buğra ve Oytun'un vakitsizliklerinden ötürü 4.bölümden sonra da Barkın ile devam ettik. Piston'u ben çekiyordum evet, fakat 5.bölüme kadar sadece ben çektim. Barkın'lar daha sonra kafalarına göre takıldılar çünkü ben MasterChef Türkiye'ye başlamıştım ve vaktim yoktu.

Ama proje kimin diye soruyorsan; Buğra Akpınar, Buğra Yıldırım ve Oytun Öztümer'in. Barkın zaten şu an kendi projesini yapıyor ulusal bir kanalda.

Piston ile ilgili bir çok ulusal kanaldan teklif gelmeye başladı. Belki yakın zamanda tekrar yayına girebilir.

ellerinize saglık gerçekten müthiş çekimler olmuş..

Teşekkür ederim.

süper :)
Buğra , atv deki "çek bakalım" a katılacak mısın. dün yarışmayı izlerken aklıma geldi :)

Teşekkür ederim. Sanmıyorum :) Hani küçümsediğimden falan değil, 3 sebebi var;

1. Ben o kadar emek harcadıktan sonra yaptığım iş ile dalga geçilmesini istemiyorum. Gerçi, Hıncal Uluç gayet başarılı eleştiriyor ve yorumluyor ama Okan Bayülgen biraz abartıyor. Eleştirmeleri güzel ama alay etmeleri yanlış.
2. Torpil ile dönen bir proje. (Bkz : Can Sarcan) (Bkz : Okan Bayülgen'in aile dostu.)
3. Çalıştığımdan dolayı vaktim yok.

ensoztrk
26-07-2011, 17:32
Teşekkür ederim :) Bakalım, kısmet..

Evet. Proje'yi zaten Buğra Yıldırım ve Oytun Öztümer ile beraber hazırladık. Buğra ve Oytun'un vakitsizliklerinden ötürü 4.bölümden sonra da Barkın ile devam ettik. Piston'u ben çekiyordum evet, fakat 5.bölüme kadar sadece ben çektim. Barkın'lar daha sonra kafalarına göre takıldılar çünkü ben MasterChef Türkiye'ye başlamıştım ve vaktim yoktu.

Ama proje kimin diye soruyorsan; Buğra Akpınar, Buğra Yıldırım ve Oytun Öztümer'in. Barkın zaten şu an kendi projesini yapıyor ulusal bir kanalda.

Piston ile ilgili bir çok ulusal kanaldan teklif gelmeye başladı. Belki yakın zamanda tekrar yayına girebilir.

5. bölümden sonra iyice motorlara döndü zaten biraz sıkıcıydı ama idare ediyorduk. Gerçekten tebrik ediyorum sizi çekimler harika şuan bulunduğunuz bi proje varmı?

Buğra A.
27-07-2011, 00:33
5. bölümden sonra iyice motorlara döndü zaten biraz sıkıcıydı ama idare ediyorduk. Gerçekten tebrik ediyorum sizi çekimler harika şuan bulunduğunuz bi proje varmı?

Teşekkür ederim. Biliyorum, ama ilgilenemiyordum. Projeyide kapatamamıştım o zamanlar. Lanet etmiştim bir süre zaten.

Şu an Mobility Channel adında, Türkiye'nin ilk ve tek otomobil ve mobil içerikli tv kanalında yönetmenlik yapıyorum. CNN Türk'te extreme bir programda Yardımcı Yönetmenlik yapıyorum. Riddim TV adında 2 senedir devam eden bir projem var hala.

Ne zaman yorgun düşücem, inan onu çok merak ediyorum :)

Her ne kadar eskisi gibi otomobil klipleri çekecek vaktim olmasa da, Mobility Channel'da bunun olması için ekipçe elimizden geleni yapıyoruz.

JANJ@N
27-07-2011, 00:40
harika olmuş çekimler ve video düzenleme çok güzel

ensoztrk
27-07-2011, 01:44
Teşekkür ederim. Biliyorum, ama ilgilenemiyordum. Projeyide kapatamamıştım o zamanlar. Lanet etmiştim bir süre zaten.

Şu an Mobility Channel adında, Türkiye'nin ilk ve tek otomobil ve mobil içerikli tv kanalında yönetmenlik yapıyorum. CNN Türk'te extreme bir programda Yardımcı Yönetmenlik yapıyorum. Riddim TV adında 2 senedir devam eden bir projem var hala.

Ne zaman yorgun düşücem, inan onu çok merak ediyorum :)

Her ne kadar eskisi gibi otomobil klipleri çekecek vaktim olmasa da, Mobility Channel'da bunun olması için ekipçe elimizden geleni yapıyoruz.

Abi gerçekten tebrik ediyorum nefes almadan çalışıyorsun maşallah.
Nerden takip edebiliriz peki mobility channelı. Pistondan beri takip ediceğim güzel program bulamadım. Gerçekten senin çekimlerinde hastasıyım eğer izleyebilceğimiz bi kaynak varsa süper olur. (pistonda geçişlerdeki kısa klipleri özledm vallahi her program acaba bu hafta hangisini göstercekler diye merak ediyordum:D)

Buğra A.
30-07-2011, 17:33
harika olmuş çekimler ve video düzenleme çok güzel

Teşekkür ederim. Bir nevi re-edit aslında =)

Abi gerçekten tebrik ediyorum nefes almadan çalışıyorsun maşallah.
Nerden takip edebiliriz peki mobility channelı. Pistondan beri takip ediceğim güzel program bulamadım. Gerçekten senin çekimlerinde hastasıyım eğer izleyebilceğimiz bi kaynak varsa süper olur. (pistonda geçişlerdeki kısa klipleri özledm vallahi her program acaba bu hafta hangisini göstercekler diye merak ediyordum:D)

Teşekkür ederim tekrar. İnşallah meyvalarını yiyebilecek bir ömrüm olur =)

Mobility Channel;

D-Smart 227'de, Teledünya 217'de, Uydu Frekansı'nda ve LiveStream'de mevcut. Çok yakın zamanda da Tivibu ve Digiturk'te yayına başlayacak eğer anlaşmalar dilediğimiz gibi sonuçlanırsa.

Piston ayarında bir çok çekim var, merak etme =)

By_HaNNibaLL
31-07-2011, 22:17
Abi yine mühteşem bi iş cıkartmişsin ellerine sağlik umarim devami gelir.

Ama böyle şeylerin trafikte yapilip videoda gözükmesi emniyet için sıkıntı yaratmaz mi

ensoztrk
31-07-2011, 23:50
Teşekkür ederim. Bir nevi re-edit aslında =)

Teşekkür ederim tekrar. İnşallah meyvalarını yiyebilecek bir ömrüm olur =)

Mobility Channel;

D-Smart 227'de, Teledünya 217'de, Uydu Frekansı'nda ve LiveStream'de mevcut. Çok yakın zamanda da Tivibu ve Digiturk'te yayına başlayacak eğer anlaşmalar dilediğimiz gibi sonuçlanırsa.

Piston ayarında bir çok çekim var, merak etme =)

inşallah abim:)

Digiturke geçerse tvden kalkmam büyük ihtimal sabırsızlıkla haberlerini bekliyorum abi:)

skaratas2
01-08-2011, 13:50
güzel videolarınız var, tebrikler. Bunlardan bir derleme yapıp bu video-yapımcı yarışmasına katılsanız uygun olur bence.

Buğra A.
02-08-2011, 00:46
Abi yine mühteşem bi iş cıkartmişsin ellerine sağlik umarim devami gelir.
Ama böyle şeylerin trafikte yapilip videoda gözükmesi emniyet için sıkıntı yaratmaz mi

Teşekkür ederim. Valla vakti zamanında TT'den kimse alınmadıysa, ben hiç alınmam diye düşünüyorum =) Trafikte gazlamayan var mı şu an, bilmiyorum.

Belki iyi bir laf etmiyorum ama hiç değilse dürüstüm :)

inşallah abim:)
Digiturke geçerse tvden kalkmam büyük ihtimal sabırsızlıkla haberlerini bekliyorum abi:)

Şu an hala görüşmeler sürüyor ama Digitürk birazcık abartmaya başladı fiyatlandırma konusunu. Belki bir süre girmezler çünkü yeni bir kanal daha açıyorlar.

güzel videolarınız var, tebrikler. Bunlardan bir derleme yapıp bu video-yapımcı yarışmasına katılsanız uygun olur bence.

Teşekkür ederim. Bütün beni seven arkadaşlarım bunu söylüyor. Hatta daha geçen Mehzent belirtmiş, Allah razı olsun. Benim vaktim pek yok. Ondan öte, senaryo yok kafamda pek. Aslında var bir tane ama tıkandım kaldım, sonu gelmiyor. Şizofren bir çocuğun otomobillerle olan tutkusunu anlatıyor ama sonunu "HADİ BE!" dedirtmek lazım.

Eski prodüksiyonlarımlada katılmaya gerek yok. Daha iyisini yapıp sunmak iyi olur düşüncesindeyim. Herkes ne olduğunu anlamaya çalışır. Bende rezil olurum :) Bir hikayeleri yok çünkü.