PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda Civic EX hakkında Yardım

Eriador
08-07-2011, 02:56
Yavaş yavaş eski düzene dönüyoruz ... Artık bende bir Hondacı olmaya karar verdim.

2002-2003 Civic EX tek kapı düşünüyorum ( mesela bu : 2002 HONDA CIVIC EX SUPER CLEAN!!!!!!!! (http://orlando.craigslist.org/cto/2476840700.html) ) . Honda alırken nelere dikkat etmem lazım ? ilk nerelerine bakim yardımlarınız için teşekkürler .

Umarım burada Honda'dan anlıyan vardır ya :D

ruudvan
08-07-2011, 03:30
oncelıkle foruma hoşgeldınız cok fazla honda sever yoktur aramızda ama bn yardımcı olıyım :D
eger aracı kullanabılıyorsan şanzumanı kontrol et 1de 7 bın cevır 2 ye at aynen devam 3 e at eger sıkıntı yoksa sanzuman ııdir.debriyaj cok hafıfte olabılır orta sertlıktede kavraması normal duzeylerde olursa ondada sıkıntı yoktur egzos sıstemı yada yagı suyuna bakmana gerek yok ama radyator kapagını acıp kapagın altında kalan kısımda turuncumsu kireç gibi şeyler yoksa oda temizdir bujileri araç çalışırken tek tek sok eger bujıyı soktugunde rolantıde hafıf duşme oluosa kablolarda iyidir yag kapagını aç duman cıkıyormu iyi bak sonra egzosa elını tutup kokusuna gore yag yakma durumuna bakabılırsın ama snn baktıgın araclarda ole bı sıkıntı olmaz sanırım.değişen ne derece onemli senin için bilmem ama kulelere bak herhangi bi şişme mevcutmu eger mevcutsa guzel bı kazası var demektir yolda direksiyonda çekme varmı ona bakabılırsın arka bagaj havuzuna bakabılırsın eger kaza varsa megeslerden fln anlaman cok kolay olur bagajda kalın stıcker gıbı şeyler olur kazası yoksa .bakılcak o kadar çok şey varki :D

Jem89
08-07-2011, 06:20
Baktığın aracın fiyatı can sıktı sabah sabah.. :)

h.guroglu
08-07-2011, 06:26
valla ben senin yerinde olsam buna bakardım

94 Acura Integra GSR (http://orlando.craigslist.org/cto/2482831354.html)

:D:D:D

turbo&quattro
08-07-2011, 06:42
Cok olm 4bin dolar....Daha yuksek model daha az milli birseyler bak :)

said_
08-07-2011, 06:54
2003-2004 civiclerde kaç bin mile a kadar olanları makuldür 150 bin felan biraz çok değilmi ?

Eriador
08-07-2011, 07:40
Ruudvan bey msg ınız için çok tşk ederim , bu dediklerinizi ben uyguluyana kadar araç sahibi çeker silahı beni vurur :D + senin liseli olmadığını ne bilim ? nasıl inanim sana ? :) eyw bro saollasın.

Jem efes iyi gider ozamn :P

M power fantaziye kaçmıyak :P

Yusuf Bro örnek diye koydum aslında aklımda 01-02 Celica var , düşeş bulursam gene alıcam bi tane.

Said dediğim gini onu örnek misali koydum alırken ilk nelere bakmam lazım onu bilimde ondan sonra güzel bişi aramaya bakıcaz

sağolun panpalar ilginiz için :)

SekoLive
08-07-2011, 07:47
öncelikle bu model ex varmıdır diye sordm kendime sonra ilana baktım araba önden vtec2 arkadan belirsiz :D

bence ek kasa bulup alsan daha güzel olur gibi bu çirkin geldi gözüme :D

honda candır... ne kadar tr de arayıp bulamasamda :D

cery
08-07-2011, 08:56
yöneticiler bu konuyu kilitlerse sevinirim. 2 ilana baktım sabah sabah moral filan kalmadı. ES kasanın coupesi ne tatlı yaa :D