PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda City Spor hava filtresi hakkinda

SiMaO
08-07-2011, 12:06
Merhabalar 2006 model honda city model aracima spor hava filtresi vardi elimde YED marka olmasi lazim.
Komple hava filtresinin kutusunu cikarip boru taktiktan sonra filtreyi taksam.
Kutunun ustunde sanirim sensor gibi birsey var o iptal oluyo otomatik olarak. bi zarari olur mu acaba.
bu sekilde filtre oturmuyor yerine.
Birde kutuyu cikardiktan sonra demir borular gordum veya plastik olanlarla uzatsam ne gibi faydalari yada zararlari olur.
Tesekkur ederim.

Jem89
08-07-2011, 12:08
Sensör iptal olursa belki arıza ışığı yakabilir.. Ama onun haricinde bi zararı olacağını sanmıyrum..

Boru olarakta pimaş kullan derim.. Ben 2003 corsa ve 99 palio'ya filtre takmıştım.. Pimaş boru iyidir :)

pepecura
08-07-2011, 12:36
sensörden sonra fıltreyı tak araya slilkon borular var onlardan kullana bılırsın yada boruya sensorun gecegı bı yer yapman lazım.

xq288
08-07-2011, 12:57
geçerken uğra ben takarım :D

SiMaO
09-07-2011, 09:47
Sensör iptal olursa belki arıza ışığı yakabilir.. Ama onun haricinde bi zararı olacağını sanmıyrum..

Boru olarakta pimaş kullan derim.. Ben 2003 corsa ve 99 palio'ya filtre takmıştım.. Pimaş boru iyidir :)
1 tane boru bulduk onu tktik simdi sorunsuz sekilde kullaniyorum. sensor felan takmadim.

sensörden sonra fıltreyı tak araya slilkon borular var onlardan kullana bılırsın yada boruya sensorun gecegı bı yer yapman lazım.

sensor disinda 1 tane daha demir boru giriyo parmak kalinligindna biraz daha kucuk sekilde. acaba o ne icin onuda takmadim oraya.