PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : araç seçimi konusunda yardım

Bayrampaşalı
10-07-2011, 18:28
1973 MUSTANG 302CU. OTOMATIK VITES HIDROLIK DIREKSIYON - sahibinden.com' daki yüz binlerce vasıta ilanından dakika iki tanesi sahibini buluyor. (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-1973-mustang-302cu-otomatik-vites-hidrolik-direksiyon-46408859/detay/)

BMW 3 Serisi 3.18iS 1993 Model 17.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Bordo renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-full-full-full-aksesuar-hastasindan-degil-kirigindan-48564007/detay/)

Honda Civic 1.6 VTi 1992 Model 19.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-stage-ii-eg-vtec-51757249/detay/)

arkadaşlar bu araclardan birini düşünüyoruz abımle bırlıkte alıcaz ama kafamız cok karıstı ben klasık sevıyorum abım hızlı istıyo fıyat olarakta sımdılık fazla cıkamıyoruz bunlardan bırını alabılıyoruz sızın tavsıye edıcegınız hangısı olurdu
hem gitsin hemde duruş olarak saglam dursun istıyoruz bırazda fazla seyler istıyoruz aslında :D yardımcı olursanız cok sevınırım şimdiden teşekkur ettim herkeze :icon_tup:

h.guroglu
10-07-2011, 18:39
ya şimdi bu araçların hepsinin ayrı bir güzelliği hepsininde ayrı bir hastalığı var bana sorarsan ben e36 derim hondacı gelir civic der amerikancı gelir mustang der :D

ama mustangı direk ele derim sonuçta eski ve tutulmayan bir kasa kendisi ileride satmak istediğinde çok fazla zorlanabilirsin

bmw sağlamdır birde is ler güzel gider 320 lerden daha performanslı bir makinaya sahip ve donanım olarakta diğer 2 aracında bukadar donanımı yok malesef

civic eg nin hafifliği vti çevikliğiyle buluşması sonucu çok hızlı bir araç olmuştur eminim.ama bmw kadar karizması olamaz hiç bir zaman

TolgaEsentepe
10-07-2011, 18:41
e36 alıcaksan dijital klimalı olsun.. Analoglar fena çirkin duruyor..

RottingChrist
10-07-2011, 18:54
eg çok tehlikeli. siteden birisinin sanırım sitede de ilanı var. motor işlidir herhalde değil mi

Bayrampaşalı
10-07-2011, 19:07
ya şimdi bu araçların hepsinin ayrı bir güzelliği hepsininde ayrı bir hastalığı var bana sorarsan ben e36 derim hondacı gelir civic der amerikancı gelir mustang der :D

ama mustangı direk ele derim sonuçta eski ve tutulmayan bir kasa kendisi ileride satmak istediğinde çok fazla zorlanabilirsin

bmw sağlamdır birde is ler güzel gider 320 lerden daha performanslı bir makinaya sahip ve donanım olarakta diğer 2 aracında bukadar donanımı yok malesef

civic eg nin hafifliği vti çevikliğiyle buluşması sonucu çok hızlı bir araç olmuştur eminim.ama bmw kadar karizması olamaz hiç bir zaman

işte cok kafa karıştırıyor bayadır dusunuyoruz bunlardan bırını karar veremedık hala 4 ay öncesıne kadar e36 m3 kullanıyorduk cok dıkkat cekıcı ve hızlıydı ama bu ne kadar tatmın eder orasında kararsın kaldık işte:beuj:

Bayrampaşalı
10-07-2011, 19:08
eg çok tehlikeli. siteden birisinin sanırım sitede de ilanı var. motor işlidir herhalde değil mi

benım bıldıgım kadarı ile siteden bırının ve motor ruhsata işli degil :icon_tup:

h.guroglu
11-07-2011, 07:31
işte cok kafa karıştırıyor bayadır dusunuyoruz bunlardan bırını karar veremedık hala 4 ay öncesıne kadar e36 m3 kullanıyorduk cok dıkkat cekıcı ve hızlıydı ama bu ne kadar tatmın eder orasında kararsın kaldık işte:beuj:

ozmn söle söliyim m3 ten sonra sizi kesecek makina eg dir is falan çok hantal gelir size m3 ten sonra

Bayrampaşalı
11-07-2011, 07:38
ozmn söle söliyim m3 ten sonra sizi kesecek makina eg dir is falan çok hantal gelir size m3 ten sonra

bende öle olucagının farkındayım o yuzden yılbasından sonra alalım dıorum ama dınlemıyo beklemek zor gelıyo
is bakmamıda bızım usta söledı 3.20 falan hıkaye daha güzel gıdıyo motoruda otekılerıne göre cok saglam dedı o yuzden kafama yattı :icon_wack

Trance-R
11-07-2011, 07:46
bu araçlar arasından , E36 diyorum ... hayırlısı olsun .

h.guroglu
11-07-2011, 08:01
318is'in 320 den daha iyi bir performansı var bu tartışılmaz ama 6 silindirin homurtusu malesef onda yok

Bayrampaşalı
11-07-2011, 08:24
318is'in 320 den daha iyi bir performansı var bu tartışılmaz ama 6 silindirin homurtusu malesef onda yok

BMW M Serisi M3 1992 Model 19.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-m3-287-bgr-45576300/detay/)

benım kafamı kurcalayan bu aslında kullandım felaket gıdısı var cok ıyı ama arac baya masraf istıyo motor cok guzel ama gerı kalan hersey elden gecmesı gerekıyo :o

aTaBeY
11-07-2011, 08:32
BMW M Serisi M3 1992 Model 19.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-m3-287-bgr-45576300/detay/)

benım kafamı kurcalayan bu aslında kullandım felaket gıdısı var cok ıyı ama arac baya masraf istıyo motor cok guzel ama gerı kalan hersey elden gecmesı gerekıyo :o

Bu araç benimde kafamı çok kurcalıyor 1-2 ay sonra kendime bir araç almayı düşünüyorum uzun bir aradan sonra :) yalnız şahsi fikrim aracın motoru ve şase sağlam oldukdan sonra bu fiyatlara bu araç alınır.. Mümkün mertebe binilir gerekirse o haliyle 6 ay yada 1 yıl binildikden sonra dışı ve içi sadece komple revizyona sokulur tertemiz mis gibi yapılır uygun fiyata e30 m3 motorlu giderli tipi şahane bir E30 sahibi olunur :) Tabiiki bunlar benim şahsi fikrim şuanda en mantıklısı e30 m3 tercihleriniz arasında

h.guroglu
11-07-2011, 08:45

bu aracın üstünde çok emek var izmirde yapılıp draglarda efsane olmu bir araç önceki plakası 35 dev 36 olması lazım daha sonra istanbula satıldı son durumu hakkında pek bilgim yok ama motor ve yürüyeni gerçekten çok emek harcanarak yapılmış bir araçtır dış kısmı evet masraf gerektiriyor ama olmıycak şeyler değil aracı bilmiyenler için çok güzel bir şaka maklinası olabilir zaten e30 ların parçala fiyatları gayet uygundur bu aracın dışını adam etmek en fazla 2-3 anca tutar kaporta boya dahil iç kısmını bilmiyorum ne halde enson komple sökük olduğunu duymuştum 19 a aldın hadi 3 bin masraf ettin 22 ye fıstık gibi m3 sahibi olursun ve poerformans olarakta e36 m3 lerden çok daha iyi bir makinaya sahip olmuş olursun

TaGo
11-07-2011, 09:07
Kardeşim çok extrem araçlar seçmişsin.

1. si emin ol 2-3. araba olarak alınacak bir seçenek daha ziyade yerinde koleksyon arabası olur amerikancı dostun yoksa.

2. si zaten afedersin ama e36 dan soğutur çok bozuk ve boş bir araç

3. sü sanırım siteden bir arkadaşımızın, araç süper ama gel gelelim motor işletilmemişti.

Bayrampaşalı
11-07-2011, 09:46
bu aracın üstünde çok emek var izmirde yapılıp draglarda efsane olmu bir araç önceki plakası 35 dev 36 olması lazım daha sonra istanbula satıldı son durumu hakkında pek bilgim yok ama motor ve yürüyeni gerçekten çok emek harcanarak yapılmış bir araçtır dış kısmı evet masraf gerektiriyor ama olmıycak şeyler değil aracı bilmiyenler için çok güzel bir şaka maklinası olabilir zaten e30 ların parçala fiyatları gayet uygundur bu aracın dışını adam etmek en fazla 2-3 anca tutar kaporta boya dahil iç kısmını bilmiyorum ne halde enson komple sökük olduğunu duymuştum 19 a aldın hadi 3 bin masraf ettin 22 ye fıstık gibi m3 sahibi olursun ve poerformans olarakta e36 m3 lerden çok daha iyi bir makinaya sahip olmuş olursun

içide komple berbat sekılde toplanması lazım sunroof ıptal zaten onu yaptırmak gerekıyo kaput bagaj sag camurluk degısmesı lazım komplede güzel bı boya istıyo en kotu yanı dıreksıyon hıdrolık degıl ve cok asırı agır park etmek ölüm gibi o yuzden ıyı masraf ısteyen araç kısaca bı arastırdım 6bın e hepsı tertemız sekılde bıtıyo sahıbıde aracını 18500 den asagı ınmem kalırsa kalsın dıo :D

Bayrampaşalı
11-07-2011, 09:47
Kardeşim çok extrem araçlar seçmişsin.

1. si emin ol 2-3. araba olarak alınacak bir seçenek daha ziyade yerinde koleksyon arabası olur amerikancı dostun yoksa.

2. si zaten afedersin ama e36 dan soğutur çok bozuk ve boş bir araç

3. sü sanırım siteden bir arkadaşımızın, araç süper ama gel gelelim motor işletilmemişti.

3 üncü arac cok fena zaten abi en cok o mantıklı gelıyo ama onunuda motorunu arastırıyorum nasıl işletebiliriz dıe :beuj:

h.guroglu
11-07-2011, 09:59
içide komple berbat sekılde toplanması lazım sunroof ıptal zaten onu yaptırmak gerekıyo kaput bagaj sag camurluk degısmesı lazım komplede güzel bı boya istıyo en kotu yanı dıreksıyon hıdrolık degıl ve cok asırı agır park etmek ölüm gibi o yuzden ıyı masraf ısteyen araç kısaca bı arastırdım 6bın e hepsı tertemız sekılde bıtıyo sahıbıde aracını 18500 den asagı ınmem kalırsa kalsın dıo :D

ozmn sana gelişi 24,5 oluyor toplarken mutlaka incik boncuğuda çıkar biz ona 25 diyelim 25 e e30 m3 :beuj: rakkam biraz kafa kurcalıyor ileride satmak istediğinde kolay satamaya bilirsin bu araç uzun zamandır ilanda zaten

hidrolik direksiyon muhtemelen sökülmüştür ama e30 da yanlıyıp drag roll kasıcaksan kurusu makbuldür yoksa hidrolik direksiyonu toplaması zor oluyor e30 da çok çok ağırsa pompayı iptal edip direksiyon kutusunu değiştirmemeiş olabilirler kuru bir direksiyon kutusu takarsan en fazla şahinlerin direksiyonu kadar ağır olur

Bayrampaşalı
11-07-2011, 10:03
ozmn sana gelişi 24,5 oluyor toplarken mutlaka incik boncuğuda çıkar biz ona 25 diyelim 25 e e30 m3 :beuj: rakkam biraz kafa kurcalıyor ileride satmak istediğinde kolay satamaya bilirsin bu araç uzun zamandır ilanda zaten

hidrolik direksiyon muhtemelen sökülmüştür ama e30 da yanlıyıp drag roll kasıcaksan kurusu makbuldür yoksa hidrolik direksiyonu toplaması zor oluyor e30 da çok çok ağırsa pompayı iptal edip direksiyon kutusunu değiştirmemeiş olabilirler kuru bir direksiyon kutusu takarsan en fazla şahinlerin direksiyonu kadar ağır olur

işte böle olunca kafa kurcalıyo o kadar masraf yapıcam satmaya kalktıgında o fıyatlara cok zor satılır adamlar e36 m3 un full orjınalını 23 e verıyo 93 model sarı
bu arac 87 model satmaya kalkınca ne olur orası bılınmez işte :beuj:

TaGo
11-07-2011, 10:06
e36 m3 23.000e full orjinal zorr :D fiyat olabilirde, orjinallik kafa karıştırır esas.

Bayrampaşalı
11-07-2011, 10:08
e36 m3 23.000e full orjinal zorr :D fiyat olabilirde, orjinallik kafa karıştırır esas.

var abi baktırdım ben zamanında arabaya nette hala kımseye vermıyo o fıyata ama bana verıyo tanıdık bulmustuk :D ama suan durumum o kadar yok yılbasında sonra anca o yuzden beklesemmı sımdı ıdarelık bıseymı alsam karar vermek cok zor :D

h.guroglu
11-07-2011, 10:12
kafan madem karışık en güzeli bi dizel al karar verene kadar ekonomi kasarsın satmak istediğindede zorlanmadan satarsın

Bayrampaşalı
11-07-2011, 10:14
kafan madem karışık en güzeli bi dizel al karar verene kadar ekonomi kasarsın satmak istediğindede zorlanmadan satarsın

var zaten suan bı starex bı kartal bıde motor onları gunluk kullanıyoruz
keyfımıze kullanıcak araba arıyoruz o yuzdende secmekte zorlanıyoruz