PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 207 RC Sorgusu ?

*AddO*
12-07-2011, 09:44
Bu aracı bilen var mı arkadaşlar?

Peugeot 207 RC 1.6 THP 2008 Model 37.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-full-orijinal-hasarsiz-garaj-arabasi-48172980/detay/)

leventrc
12-07-2011, 12:59
Yazılım olarak neyi kastettiğini çözemedim ama bu arabayı sürekli ilanda görüyorum ara sıra koyuyo böyle geneldede aynı fotograflar.Diri bir arabaya benziyor. Benim aracımda ilanda o bakımdan fiyata yorum yapmak hoş değil herkesin biçtigi bir rakam vardır aracına.

*AddO*
12-07-2011, 13:06
Gidip gördük aracı , temiz araç sahibide bilmiyor yazılımın nerde yapıldığını bir arkadaşının ısrarı ile yaptırmış. Geçmişini falan bilen vardır belki diye konu açtım.
senin aracının ilanı hangisi ?

TarikS
12-07-2011, 13:07
Rengi, cam tavanı ve kilometresiyle cazip görünen bir araç ama bu fiyatı haketmiyor bence.

yusufaltintepe
12-07-2011, 13:15
adnan hayırlısı olsun kardeşim umarım gönlüne göre bir araç bulursun

leventrc
13-07-2011, 01:02
Telefondan giriyorum linkini atamiyorum belki atiliyordurda ben biraz teknoloji ozurluyum:) 32.900 kazasiz boyasiz degisensiz olan siyah araba

AEAlmas
13-07-2011, 01:34
o fiyatlara git mini coopers al aynı gidiyor model biraz düşük olur tamam ama fransız agbi her ne olursa adı üzerinde fransız can sıkmak gibi olmasın arkadas var keyfi yerinde :D ama ne olursa olsun bmw alt yapılı araca binmek var bide fransıza sadece motor ortak yapım yüksek modeller var :D minide hem şekil hem o fiyat hemde 500 lira yakiyor düşünce keyif sizin acıkcası

leventrc
13-07-2011, 02:06
o fiyatlara git mini coopers al aynı gidiyor model biraz düşük olur tamam ama fransız agbi her ne olursa adı üzerinde fransız can sıkmak gibi olmasın arkadas var keyfi yerinde :D ama ne olursa olsun bmw alt yapılı araca binmek var bide fransıza sadece motor ortak yapım yüksek modeller var :D minide hem şekil hem o fiyat hemde 500 lira yakiyor düşünce keyif sizin acıkcası

Dusuncene saygi duyarim. Rc mi satip mini gp alcam. Kardesimde factory jcw var ve sayamadigim mini sahibi var etrafimda. Mini lerde sorunsuz araclar degil binenlerde bilir. Hee sana sunu soyliyim arabam satilirken alacak kisinin istedigi yere ekspertize goturcem istersen sanada haber vereyim sende gel. Inan sana birsey kanitlamak icin degil sadece su tabunu yikmak icin sakin yanlis anlama beni. :). 56.000 km ye kadar sorunsuz bindim. Su fransiz abiii alinmaz dusuncesini yikmak icin elimden geleni yaparim. Hee sen neden mini aliyorsun dersen r53 e binemedim icimde kaldi ve birdaha bu dunyaya gelmicem;) hee bu arada r56 ve rc motorlari zaten ayni bu defalarca bu forumda aciklandi zaten

typermelih
13-07-2011, 07:23
araç temiz geldi gözüme öncelikle böyle araçlarda km sinin orjınal ve düşük olmasına dikkat etmek lazım bana km si baya düşük geldi,rengide güzel boya yoksa indirimde yapıyorsa al...bu arada aracın kaç kazasının oldunu ilk else plakasını sordur,yada şasesini al sigortacı arkadaşından tramerden baktır,ozaman kaçarı yok zaten

Eworen
13-07-2011, 08:33
Güzel duruyor
ama 5-6 bin TL indirim yaparsa hoş olabilir
maalesef ederi o kadar, daha fazla değil..