PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mail - Randevu Senkronizasyon Programı

Serencebey
12-07-2011, 10:56
Arkadaslar daha once boyle birsey kullanmadıgım ıcın tam olarak programın adınıda bılmıyorum ancak istedigim,

yurtdısında ortak calıstıgım bır fırma ıle gunluk hatta aylık online ajanda olusturmak.

ben bir randevu yazdıgımda oda online olarak oradan gorebılmeli bunu ıstıyorum bunu yapabılecek bır program yada outlook eklentısı varmı?

Day Walker
12-07-2011, 11:04
outlookta böyle bişey mevcut.

Karşı tarafa toplantı isteği gönderdiğiniz zaman ismin üzerinde sağ tıklayıp üst kısımda bulunan zamanla butonuna basarsan karşı tarafın takvimini görebiliyorsun. Umarım işine yarar kolay gelsin.

Serencebey
12-07-2011, 11:27
outlookta böyle bişey mevcut.

Karşı tarafa toplantı isteği gönderdiğiniz zaman ismin üzerinde sağ tıklayıp üst kısımda bulunan zamanla butonuna basarsan karşı tarafın takvimini görebiliyorsun. Umarım işine yarar kolay gelsin.

Ya adamın bılmedıgı bırsey yok :)

masallah masallah :)

nasıl gonderıyoruz onu?

CasabLanca
12-07-2011, 12:36
office programlarından birinde böyle birşey var diye hatırlıyorum pc dersinde görmüştükte hatırlamıyorum
aynı program içerisinde sesli, yazılı konferans dahi yapılabiliyor çoklu

Omak
13-07-2011, 01:47
1- google ile online olarak yapabilirsiniz bunun avantajı iş bilgisayarına bağlı kalmazsınız evde otelde herhangi bir bilgisayardan bu istediğinize ulaşabilirsiniz online sonuçta.
Share your calendar with specific users - Google Calendar Help (http://www.google.com/support/calendar/bin/answer.py?answer=37082)

2. böyle bir program sayesinde probleminizi çözebilirsiniz.
GroupWise Multi-Calendar (http://www.vbdz.nl/index.php/products/34-groupwise/48-groupwise-multi-calendar)

dert ettiğiniz şey çokta zor değil. takıldığınız bir yer olursa tekrar yardımcı olurum.

Day Walker
13-07-2011, 07:32
Ya adamın bılmedıgı bırsey yok :)

masallah masallah :)

nasıl gonderıyoruz onu?

Yok canım bilmediğimiz çok şey var :D

Şimdi outlook da takvim sekmesine tıklıyoruz
Sonra hangi tarihde iş yapacaksak o tarihi seçiyoruz
Üzerinde sağ tıklayıp yeni toplantı isteği gönderiyoruz
Sonra kime kısmına karşı tarafın mail adresini yazıyoruz
En son olarak üst kısımda zamanlama sekmesine basıyoruz ve karşı tarafın outlook'undaki takvim bölümünü görebiliyoruz.

Kolay gelsin :)