PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 99 hatchback vti fren balatası YARDIM !!!

Asimos
13-07-2011, 16:46
Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi 99 hatchback vti arabama ön arka komple fren balatası almalıyım.

Ben kaliteli we ucuz olduğunu düşündüğüm şu ürünleri buldum....TIKLAYINIZ... (http://shop.ebay.com/i.html?Make=Honda&Model=Civic&rt=nc&_nkw=japan%20brake%20pads&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_stpos=&_trksid=p3286.c0.m282&gbr=1)

Fakat sorun şu bu listede ben arabamın adını bulamıyorum(vti , ek4 , b16a2 ,vs. gibi) ama şundanda eminimki buradakilerin 1-kaçtanesi benim arabama uyuyor.

Hondanın kasa kodu vs. we bana uyacak olan bu listedeki muadil ürünleri bulmama , kendi arabam için satın alamama yardımcı olma konusunda uzman arkadaşların yardımlarını bekliyorum...

Bu arada o ürünü alma bunu al , daha kaliteli , ucuz vs. gibi önerilerinizi kesinlikle dikkate alırım.
Yardımlar için Teşekkür ederim...:icon_tup:

Mesela bu listedeki aracın fren balataları benim arabama uygun değilmidir.(ön arka komple)

2000 Honda Civic Si Coupe 2-Door 1.6L 1595CC l4 GAS DOHC Naturally Aspirated with REAR Disc Brake...
1999 Honda Civic Si Coupe 2-Door 1.6L 1595CC l4 GAS DOHC Naturally Aspirated with REAR Disc Brake...

Erol
14-07-2011, 09:01
ilk ilan 99 civic si senin aracına uyar

Karahan
14-07-2011, 12:48
Remsa'yı tavsiye ederim. En kaliteli ve yumuşak fren balatası Remsa'dır. Hiç Ebay'la uğraşma. Eski balatalarını al eline, parçacıya göster, ısrarla Remsa iste ;)

Asimos
14-07-2011, 15:00
RpmTurk teşekkürler yardımın için ben öle yaptım aldım bakalım hayırlısı...

Karahan önerin için sanada teşekkür ederim ama aldık artık parçaları sağolun