PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adapazarın'da ki arkadaşlardan yardım bekliyorum ...

orkuteren
19-07-2011, 17:59
Kasım ayı ortalarında düğünüm var İzmir'de. Ve nişanlım ailesi adapazarında yaşıyor sizden ricam şu adapazarında kına gecesi için bir düğün salonu arıyorum eş dosttan fiyatta yardım edebilicek ve ordan da izmir'e 20-30 kişilik araç kiralamak istiyorum kız tarafının akrabalırının izmire ulaşımı için. Misal cmt gece sakaryada çıkılıp pazar günü akşam izmirden dönüş gibi bi planımız var.

imparatoR
19-07-2011, 18:25
forumda adapazarlı salon sahibi varmı bilmiyorum,elini çabuk tutmalısın o konuda bence yüzyüze birilerinin gidip pazarlığını , kaporasını ve gününü ayarlamaları menfaatine olur bence.
salon konusunda bişi yapamam fakat küçük otobüs veya her ne kiralamak istersen araç olarak yardımcı olurum ve yardımcı olucak arkadaşlarımızda var zaten forumda.
piyasasını falan bilmem pazarlığına müdahale edemem görüştürürüm eğer istersen
özel den mesaj geçmen yeterli olur telefonlaşır telefonlaştırırım.

CaNeR54
19-07-2011, 18:41
hayirli olsun öncelikle sen tam kına için tarih vs bilgileri yaz biz salonlari arayip fiyat konusunda yardimci oluruz sana bilgilendiririz.

gökberk
19-07-2011, 18:55
Hayırlı olsun..
Aynen, tarih saat kesinleşsin araç için de elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

orkuteren
19-07-2011, 19:14
çok sağolun arkadaşlar ilginiz için, şuan iki tarih kesin gibi duruyor kına gecesi için 18 veya 25 kasım , izmire yolculuk ise 19 veya 26 kasım gece 12 gibi izmire yolculuk için

Talih.b16
19-07-2011, 19:20
bizim cocuklar yazmış yine bende yazıyım burda sapancadada mekanlar var merkezdede göl kenarı kır düğünü kiralık cafeler var restaurantlar oteller ne istersen nerde nereye yakın kaç paralık biryer arıyorsun ona göre yazarsan daha kolay yardımcı oluruz kaç kişilik onları bilelim.servis taşıma işi kolay konuşuruz burdan eş dost uygun hallolur

orkuteren
19-07-2011, 19:44
abi şöyle söyleyeyim bütçe biraz kısıtlı kına gecesi için ***** kasım ayı'da olucak açık mekan düşünmüyoruz işte klasik düğün salonu olabilir çok bi şey aramıyoruz kız tarafının gönlü olsun yeter birde bi isteğim olur ya eş dost bi yer varsa mekan isminide verirseniz sevinirim

edit: kız evi garaja yakın yerlerde bilgi olarak eklemek istedim

orkuteren
29-07-2011, 14:44
salon işi halledildi ama 25-20 kişilik izmir yolculuğu için araç arayışındayız hala

MeMo
29-07-2011, 14:52
Abilerim kardeslerim zaten yazmıs ama arac işi için izmirdede adapazarındada tanıdıklarımız var hangısı işine gelirse irtibata geçebiliriz yada sana veririz telefonları sen iletişime geçersin ama aracı adapazarından kiralaman daha iyi olur sanırım eğer burdan izmire hareket etcekseniz

orkuteren
29-07-2011, 15:19
araç adapazaırndan kalkıp tekrar adapazarına dönecek en azından siz bi fiyat alsanız ona göre kafamda bi fiyat belirse die düşünüyorum

MeMo
29-07-2011, 15:41
Tam kişi bellimiki yada ne zaman belli olcak çünkü 20 kişi minibüse sıgarken 30 kişi için midibüs gerekir oda arada fiyat farkı yaratır senin için sayı belirlemek yararlı sanırım :)

CaNeR54
29-07-2011, 16:34
Ben burdaki herkesin sorucagi kisiye sordum adapazarindan zaten kendiside siteye uye ufak araba ducato 2 tane toiplam 30 kisi falan aliyor sanirsam adapazarindan izmir tektar adapazari 1800 tl dedi. Istersen teek otobus prestige 27 kisislik oda ayni fiyat olur dedi 2 secim de 1800 tl