PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Subaruyla kalkmaya çalışan kuş

UĞUR YUMAK
24-07-2011, 13:20
‪mikko2 clip.MOV‬‏ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Wfv9q8otd-0&feature=related)
:)

ensoztrk
24-07-2011, 14:16
Çarptımı acaba ya:( Bu durumlara hiç gelemiyorum. Daha hiç başıma gelmedi ama önüme köpek falan atlarsa ona çarpıcağıma büyük bi ihtimal arabayı perte çıkarırım:S

RottingChrist
24-07-2011, 17:49
kuş tamam mefta olmuş ta h1erif te arabanın anasını ağlattı. o ne vites atmak öyle. sanki 18 vites shimano pisiklet var altında.

Deagles48
24-07-2011, 17:53
Biraz sağa kayıverse ya ... oğlu korna calmakla uğraşacagına

berkayGLRN
24-07-2011, 17:58
kuşa yazık olmuş ..
ama o nası bi vites atışıdır minübüs mü kullanıyon be adam:D:D

Cliosportve
24-07-2011, 17:58
Kuş o anda bitmiştir.Üzücü bir durum

-ER-
24-07-2011, 18:01
:D meftaaa
uzun yolda benim başıma geldi herkezde fark ediyordur kırlangıçlar oyun mu yapio nedir birde serçeler.
arabaya pike yapıp kaçıyolar, bir keresinde pike yaptı bana doğru hızlanamadım ya arabanın altına girdi yada tekerin altından geçti yerde sersemlerken gördüm büyük ihtimal ortamdan geçti ama yerde abuk subuk kanat çırpıyodu.

devil_berk22
24-07-2011, 18:04
bende gece giderken baykuş yerdeymiş taş sandım aracın ortasından geçiriyim derken kanatlandı tamponun soluyla vurdum

BRETE
24-07-2011, 18:33
bende 1 kere kargaya çarptım kaput göçtü karga denize uçtu
başka 1 seferde at'a çarpıyordum son anda durduk ben fren yaptım arkadaş el frenini çekmiş sakATa geliyoduk

bu kuşta kesin mefta

ArMy
24-07-2011, 18:46
Biraz sağa kayıverse ya ... oğlu korna calmakla uğraşacagına

Sağda kaçabilceği bi yer varmı herifin gördünmü ki sağa kayıverse diyorsun?

Aniden çıkan kaçan Kuş,köpek için ani direksyn hareketi yapılmaz hayvandır bu zekası yok ona göre hareket edemezsin..Çarpmamak için kaçanların da bariyerlerden tarlalardan toplandığını biliyoruz.Kendi canına kast etmş olursun.Sürücü en iyisini yapmış..

Bu arada abim magirus minibüs'ten inmiş gibi:D

Deagles48
24-07-2011, 19:03
Sağda kaçabilceği bi yer varmı herifin gördünmü ki sağa kayıverse diyorsun?

Aniden çıkan kaçan Kuş,köpek için ani direksyn hareketi yapılmaz hayvandır bu zekası yok ona göre hareket edemezsin..Çarpmamak için kaçanların da bariyerlerden tarlalardan toplandığını biliyoruz.Kendi canına kast etmş olursun.Sürücü en iyisini yapmış..

Bu arada abim magirus minibüs'ten inmiş gibi:D

Vites konusunda bi ara aragaz yapıcak sandım vallahi ama bence yeterli yer vardı adamın önüne birden pat diye çıkmadı zaten öyle bişey olucagı belliydi kaç metre önceden fark edip başladı korna çalmaya halbuki korna yerine hafif hafif saga dogru kaysa belki böyle olmayacaktı ama olmuş sonuç kuş pert

_sinan_
24-07-2011, 19:10
o değilde lavuğun ayndaki masaj salonu kartımı :D

mert_leon
24-07-2011, 19:11
bazen yapıcak birşey olmuyor nerden geldiğini anlamadığım bi kuş camımı çatlatmıştı.

0M42
24-07-2011, 20:52

Kesinlikle katılıyorum mantıklı olan budur :icon_tup:

gökberk
25-07-2011, 01:53
ArMy'nin dediği gibi yalnız çok ani reflekse kapılıp bir gün kuşa çarpmamak için direksiyon kırmıştım 80 ile giderken... Sonra çok kızdım kendime... Geçen yine aynısı oldu bu sefer ufak bi fren yapıp bıraktım... O refleksi yendiğim için mutluyum :D

Amcanın vites atışı konusuna da aynen katılıyorum :D

tool
25-07-2011, 02:08
guvercin kacsin diye kornaya basmistim arabanin altina kacti, sonra arkamdan tuyler ucustu, iyy

erdem325
25-07-2011, 02:28
o değilde lavuğun ayndaki masaj salonu kartımı :D

ahahahhahahahaha :d :D
algida secicilik :D
masallah ne dikkat varmis sende :)

Jehuty
25-07-2011, 08:01
Konu ile alakasız ama Geçen hafta işten çıktım otobandan eve doğru gidiyorum önümdeki araçtan kağıt havalandı sandım kaçmak yerine üzerime gelmesine müsaade ettim. Meğersem öndeki arabadan .......xxxxx camdan yeşil kola kutusuna benzer 33cl. lik metal kutu atmışlar havada falso aldığı için ben bunu kağıt sandım ön sağ kaputumdan sekti ben sol şeritteyim sağa diğer arabaların üzerine doğru fırladı birisinin camına geldi kırıldı mı çatladı mı bilemiyorum ondan sekti arkaya gitti dahasında ne oldu bilmiyorum.. ama kuştur köpektir kağıttır artık yüksek süratlerde daha bilinçli olmak gerek diye düşünüyorum yada daha temkinli yavaş kullanmak gerekiyor..

ergin
25-07-2011, 08:34
kuşa yazık olmuş :(

denizoglu
26-07-2011, 11:29
en gıcıgıda küçük kus cesetlerini panjurun arasından temizlemek.