PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : birazda off road...

mert_leon
26-07-2011, 22:22
drag-roll filan hepsi güzel ama şu olayda ap ayrı bi zevk.

8dHewLItD8E&feature

Ufuk
26-07-2011, 22:27
Evet buda güzel.Ama işin en güzeli böyle toplu gidilen gezilerde(özellikle gece kamp kurulanlarda) akşam mangal başında araçların yanında herkesin içi içe sohbet etmesi konunun genelde arabalar dışında olması.Daha arkadaşcıl daha eğlenceli bir spor.En azından gezenbilirden okuduğuma göre böyle.Bizim gibi klavye başında her gece denemeler olmuyor.
Off road'ında ucuz bir motor sporu olmadığını duydum.Birazdan raikko ve batu-rc nickli üyeler gelip aydınlatır bizi diye umuyorum.

mert_leon
26-07-2011, 22:30
Evet buda güzel.Ama işin en güzeli böyle toplu gidilen gezilerde(özellikle gece kamp kurulanlarda) akşam mangal başında araçların yanında herkesin içi içe sohbet etmesi konunun genelde arabalar dışında olması.
Off road'ında ucuz bir motor sporu olmadığını duydum.Birazdan raikko ve batu-rc nickli üyeler gelip aydınlatır bizi diye umuyorum.

evet otür org. da düzenliyolar. asfalkt kullanmadan bi ovaya tırmanıolar kamp filan yapıolar ediyorlar. bu aracın üstündeki masraf 4 lastik ve yükseltme kiti (1800 tl imiş)
bakalım inşallah seneye bi hilux alıp babayla bu işlere el atıcaz :D

berkayGLRN
26-07-2011, 22:42
off road zevklıdır bencede :)

0M42
27-07-2011, 00:05
Çok çok eğlenceli zevkli bir spordur bu kesinlikle ancak merak ettiğim bir husus var.Farzedelimki araç yarı bele kadar vıcık vıcık toprağın içine saplandı ve çıkamıyor ne oluyor o zaman :) Sende yarı beline kadar çamurun içine dalıp çıkarmak için alternatiflermi üretiyorsun ? Yarı beline kadar çamurla kirlenince daha o arabayada binilmez araba batar valla ne oluyor o zaman :)

Çok pis iş yahu :)

mert_leon
27-07-2011, 00:09
Çok çok eğlenceli zevkli bir spordur bu kesinlikle ancak merak ettiğim bir husus var.Farzedelimki araç yarı bele kadar vıcık vıcık toprağın içine saplandı ve çıkamıyor ne oluyor o zaman :) Sende yarı beline kadar çamurun içine dalıp çıkarmak için alternatiflermi üretiyorsun ? Yarı beline kadar çamur olunca daha o arabayada binilmez ne oluyor o zaman :)

Çok pis iş yahu :)

öyle agır araziye girilceği zaman birden fazla araç gitmek gerekir. ve yeterli ekipman olmadan girmek saçma :) battığı zamanda diğer araçtakı arkadaşlardan biri kasık çizmelerini giyiyor ya sizi vinc haltınızı güzel bi yere bağlıyor filan bi şekilde çıkıyorlar ama illaki o aracın içi dışı çamur oluyo :D