PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Montaj ???

powERS
27-07-2011, 00:27
arkadaşlar foruma bakındm ama gormedim.

araca teybimizi kendimiz baglamak istesek becerebilirmiyiz. hangi kablo nereye girer nasıl olur. resımlı yada anlatabilicek birisi varmı?

bildiklerinizi paylasabilirmisiniz ? neye dıkkat etmek lazım nasıl yapalım ?

PimPCaR
27-07-2011, 00:45
Her araçta farklı renk kodlarıyla kablolar gelir. Herhangi bir dijital avometre yardımıyla uçları deneyerek bulmak mümkün. ama şu şuraya bağlanacaktır bu buraya bağlanacaktır gibi kesin ve net bişey söylemek mümkün değildir. zaten en fazla 10 20 liraya bağlıyoruz. Riske girmeye gerek görürsen bi bağlamayı dene. :) Yapamazsan gel ben yardımcı olurum :)

ArMy
27-07-2011, 00:47
Teyplerde fiş var ve çoğu standart araca direk uyum sağlar.Birde anteni taktınızmı tamamdır.Ben kendim takarım teybimi zor bişe değil..

powERS
27-07-2011, 10:37
Teyplerde fiş var ve çoğu standart araca direk uyum sağlar.Birde anteni taktınızmı tamamdır.Ben kendim takarım teybimi zor bişe değil..

sağolasın cankuş bakalım ayıkırsak yapıcaz. elimizden geliyo normalde boyle işler de araba teybiyle ilk kez uğrasıcaz oyuzden sorma gereksinimi duydum. :)

Her araçta farklı renk kodlarıyla kablolar gelir. Herhangi bir dijital avometre yardımıyla uçları deneyerek bulmak mümkün. ama şu şuraya bağlanacaktır bu buraya bağlanacaktır gibi kesin ve net bişey söylemek mümkün değildir. zaten en fazla 10 20 liraya bağlıyoruz. Riske girmeye gerek görürsen bi bağlamayı dene. :) Yapamazsan gel ben yardımcı olurum :)

hocam ö.m attım.

dgoo
27-07-2011, 16:40
Bana kalırsa bu işe girme ufak bir hatada tüm elektrik tesisatını veya aracını kaybedebilirsin.

mad_max1978
28-07-2011, 19:04
teybin arkasında bir dünya kablo var yaw.değmez bence riske girmeye