PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CAN Type-R / LK Type-R / EP Type-R

ocean0636
31-07-2011, 19:03
Dün akşam muhabbetine gazladık; ilk olarak ep lk can 3 umuz denedık vıdeosunuda asagıya eklıyorum.
Daha sonra 06 plakalı typerla lk typer denerken bende yanlarından izlemek için tam basmadım 06 ile lk guzelce izledik AMA ortada bi yanlış anlaşılma oldu sanırım ki; LK typerın sahıbı arkadaş can typer ıle 220 ye kadar yan yana gıdıyorum can typer yurumuyor dıyormus herkese..

Buyrun videolar ortada izleyip siz yorum yapın. Ortada sinir yapacak bi durum yok k-pro farkı gayet normal bı sonuç.. :heyoo:

Kamera yaklasik 1 boy kadar arkadan basiyor.
Kamera = CAN Type-R
CAN Type-R(2kişi) = Kidd Racing Headers + Cai + Komple Egzoz + K-Pro
LK Type-R(1kişi) = Dc Headers + Cai + Komple Egzoz
EP Type-R(1kişi) = Dc Headers + Cai + Komple Egzoz

EP typerın onune araba cıktıgı ıcın bırakmak zorunda kaldı lk devam etti.

wQURE1pHaks
‪CAN Type-R (2 kişi) / LK Type-R (1kişi) / EP Type-R (1kişi)‬‏ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=wQURE1pHaks)

30-33sn aralığında fark cok net goruluyor ve hızımız yaklaşık 220.

EmrahERKAN
31-07-2011, 19:05
Maşallah Can'a güzeL yürümüş

yunus3441
31-07-2011, 19:08
yürü be tayyarrrr :D maşallah hepsine

Alper_
31-07-2011, 19:09
maşallah araçlara..can güzel gidiyor :)

mehzent
31-07-2011, 19:19
Kamerayi tutan arkadas baya basarili cekmis ama :) masallah arabalariniza :)

_muhaRRem
31-07-2011, 19:29
galiba kullanan çekim yapıo :)

güzel deneme maşallah

öncel
31-07-2011, 19:31

aynen katılıyorum.

maşallah araçlara

ali_utku
31-07-2011, 19:33

aynen başım döndü :D

maşallah güzel yürümüş aracınız

by serçe
31-07-2011, 19:36
maşallah araçlara.....

alikosar
31-07-2011, 19:55
maşallah typer larımıza

dragon07
31-07-2011, 20:41
2. ulusal typer şenlikleri :)

berkayGLRN
31-07-2011, 20:55
maşallah typrlarınıza :)

PPR engineering
31-07-2011, 21:09
baya yan yana gidiyosunuz işte hahah :D maşALLAH typer 'lara neden hemen böle şeyler konuşuluyo oda ilginç..

LUTFU CNGNS
31-07-2011, 21:10
Maşallah typerlara

otto985
31-07-2011, 21:15
Maşallah Typer lara :)

src106
31-07-2011, 21:50
kpro farkı elbette olacak fakat
2.videoda neden yer vermedin madem kpro lu typer ii yürüo özel attığın msj sonrası sana yakışmadı asıl benim için sıkıntı yok kpro takar takmaz liste başında sen varsın ona göre ..........

diğer videoyuda at ...........
sevgiler :) :) :)

By_HaNNibaLL
31-07-2011, 22:10
Maşallah ses mükemmel ya hepsinede maşallah iyi yürümüşler :)

Selcuk_RoL
31-07-2011, 22:22

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

maşşallah araçlara

m-power07
31-07-2011, 23:14
Maşallah bütün arabalara güzel denemeler oldu :)

kutsal
31-07-2011, 23:22
araçlara diycek laf zaten yok kameraya hiç dıyecek bıseyım yok :D

ogunozcan
31-07-2011, 23:24
spy cam :D

cheers
31-07-2011, 23:49
Maşallah baya bir fark var,olması da gayet normal.LK kpro takınca beni de çağırın güzel çekim yapalım.

M///maniac
31-07-2011, 23:55
masallah can type-r a yanyana die diger arkadastan behsediodr senden deil heralde:D

07LB726
31-07-2011, 23:58
öncelikle araclara maşallah güzel bir geceydi fakat belirtmeden geçemicem
birincisi lk sahibini tanımıyorsun evli barklı adam efendi
ilk başta sen petrole gelip kendin 230 yan yanayız adam beni öldürecekti nerdeyse diye söylenen sensin arac konusunda seni cebinden çıkartır bir sürü 106 , vtec ,typer kullanmış doldurmuş etmiş bu işlerde eskiden beri var
kpro lu typer gecerim geçtim diyecek biri hiç değil can typer ve antalyalı ne kadar araba varsa hepsini savunan biri biz o gün yarışlardan sonra tek bir kelime etmeden manavgata kadar gittik neden güzel bir ortamı bozmak istemeyen birisi sercan

aracı stock typer ve en iyisi en iyi yürüyeni bana göre ve bi çok kişiye göre de bu böyle ....

yarışlardan sonra hepinize teşekkür edip elinizi sıkıp gitti

kpro takınca tekrar burada bu formda konuşmak üzere saygılar......

ortam güzel bozmak isteyenlere hayır .....

ethm
01-08-2011, 00:08
maşallah...

KMR2-GT
01-08-2011, 00:14
zevklı olmuş maşallah 3unede kazasız belasız:)

ocean0636
01-08-2011, 00:20
Guzel kardeslerim ilk postumda ne yazdim ve sercana attigim mesajda ? 06 typerla denemenizde sizi izliyorduk yaninizdaydik dedim sen burdan kendine pay cikartiyorsun canla yan yanayim can yurumuyor diye masallah butun herkese soylemissin bende mecburen ortadaki YALANi duzeltmek icin TEK ve GERCEK olan denememizin videosunu koymak zorunda kaldim ;)
Mantikli konusun bari.. Can 2 kisi Lk tek kisi Can arkadan basip araya tir sokuyorken sizce lk ve canin bu speclerde yan yana gidebilme sansi varmi yani buna nasil inandiniz anlamiyorum...
Sizin 06 ile denemenizi izlerken beni refuje bi kac parmak gidecek sekilde sikistirip camurluguma bi kac parmak mesafeyle beni sikistira sikistira gelirken arabanin icine hicmi bakmadin kamera varmi yok mu diye ? Ayrica olmayan bi denemenin ne videosunu istiyosunuz anlayamadim.. Bilseydim boyle olacagini bi kac boy arkanizdan izlerdim..
Video ortada hersey net biraz objektif bakin olaya.. Sonuc gayet normal sinir stres yapacak bisey yok k pro veya her ne takiyorsaniz takarsiniz tekrar tekrar deneriz. Kimseyi geri cevirmeyiz deneriz ne de olsa gecilme korkumuz yok.. :heyoo:
Boyle muhabbetler yuzunden 2 haftadir hic bi yarisa gelmiyordum keske dunde gelmeseydim valla ...

ocean0636
01-08-2011, 00:22
Bu arada yorum yapan herkese cok tesekkur ederim sagolun arkadaslar :icon_tup:

KCANN_220
01-08-2011, 00:24
hepsı bızım araclarımız gergınlık yapıcak hıc bısey yok..onemlı olan dostlugumuz sewgımız saygımız her cumartesı bulusurz kafamıza gore denerız gazlarız manawgat kemer her yerdekı abılerımız kardeslerımız onemlı olan ortamımız bozulmasın..;)

dragon07
01-08-2011, 03:12
sercanda serkanda baş tacımız manavgattan geldiler efendi şekilde...

atışmalar tatlı oldugu sürece güzel...bozmayın arkadaslıgı yüzyüzeyiz ayıptır.kpro takınca eşit denemeler olur yine izleriz gerek yok gerginlige...

MAŞALLAH

miniks
01-08-2011, 03:32
Sesler harika

Kim gecmis arka tarafta

KSE71
01-08-2011, 03:52
Maşallah, sesler gerçekten de çok güzel

Sh4rk
01-08-2011, 08:41
maşallah araclara

cumartesı gecesı sercanla bır turlu anlasamadık ılk denememızde vıtes kacırmama ragmen devam ettım ıkıncısınde de araba cıktı onumuze :D

saglıklı olsun dıye 3.kez yarıstık sonuc benım ıcın ıyıydı :Dyol gayet musaıttı ne yazıkkı teke tek oldugumuzdan vıdeosu yok

life is life
01-08-2011, 08:47
maşallah bütün araçlara..

Ahmet.S
01-08-2011, 09:01
bütün araçlara maşallah

D.CaN
01-08-2011, 09:23
Maşallah araçlara kazasız belasız sürüşler.CAN'R güzel yürüyo..

shumi
01-08-2011, 09:25
maşallah tüm R lara,sesleride mükemmel :icon_tup:

Ertan-R
01-08-2011, 09:35
Hepsine maşallah.

chare
01-08-2011, 09:43
maşallah typerlara, gerginlik yaratcak bişey yok. hepimiz kardeş abiyiz. ortamımız bozulmasın. yüzyüze oturur biyerde çay içer konuşuruz.. burda gerek yok tartışamaya..

kadirsa
01-08-2011, 09:56
süper çekim :D

araçalara tebrikler, CAN baya baya farklı yürüyor gayet açık ve net

Birde arkadaşlar şu "stock" deyiminin sınırlarını kesin ve net çizelim artık; headers, cai, komple egsoz stock olarak mı sayılacak, fabrika çıkışı haliyle yürüyen arabalar o zaman ne sayılacak? Onlara haksızlık değil mi?

nakayama
01-08-2011, 10:56
öncelikle araclara maşallah güzel bir geceydi fakat belirtmeden geçemicem
birincisi lk sahibini tanımıyorsun evli barklı adam efendi
ilk başta sen petrole gelip kendin 230 yan yanayız adam beni öldürecekti nerdeyse diye söylenen sensin arac konusunda seni cebinden çıkartır bir sürü 106 , vtec ,typer kullanmış doldurmuş etmiş bu işlerde eskiden beri var
kpro lu typer gecerim geçtim diyecek biri hiç değil can typer ve antalyalı ne kadar araba varsa hepsini savunan biri biz o gün yarışlardan sonra tek bir kelime etmeden manavgata kadar gittik neden güzel bir ortamı bozmak istemeyen birisi sercan

aracı stock typer ve en iyisi en iyi yürüyeni bana göre ve bi çok kişiye göre de bu böyle ....

yarışlardan sonra hepinize teşekkür edip elinizi sıkıp gitti

kpro takınca tekrar burada bu formda konuşmak üzere saygılar......

ortam güzel bozmak isteyenlere hayır .....

Orada bi dur istersen 06 typerla denememizde 5e atıncaya kadar kafa burun gidiyoruz 5den sonra acmaya başlıyor 06.Ayrıca sizin aracınızda 63lük borular var 06da 70lik düz boru 70 boruyla öyle yürüyorsa 63lük takınca neler olur emin ol tahmin edemezsin. :icon_tup:

Takın lk ya kproyu çıkalım Can ile deniyelim bakalaım neler oluyor :)

yasin_R
01-08-2011, 11:46
maaşşlh typer lara.

MeRtCaN
01-08-2011, 11:48
bahsedılen 06 type r

06 ba mı bızım sattgımız araba?

nakayama
01-08-2011, 11:49
bahsedılen 06 type r

06 ba mı bızım sattgımız araba?

aynen o araç

MeRtCaN
01-08-2011, 11:50
headers fıltre eksoz yapıldı herhalde ona?

standartıdan gercekten cok cıgerlı bı araba
k pro takılınca neler olacagını dusunemuyorum bıle :)

nakayama
01-08-2011, 11:54
headers fıltre eksoz yapıldı herhalde ona?

standartıdan gercekten cok cıgerlı bı araba
k pro takılınca neler olacagını dusunemuyorum bıle :)

Kidd race headers 70mm düz boru hks son -hks cai var şuanda İleriye yönelik 70lik çektirdik boruları kpro takıcağımız için 63lük olsa zaten farkı çoğu kişi biliyor. :)

Görkem
01-08-2011, 14:32
süper çekim :D

araçalara tebrikler, CAN baya baya farklı yürüyor gayet açık ve net

Birde arkadaşlar şu "stock" deyiminin sınırlarını kesin ve net çizelim artık; headers, cai, komple egsoz stock olarak mı sayılacak, fabrika çıkışı haliyle yürüyen arabalar o zaman ne sayılacak? Onlara haksızlık değil mi?

tüm araçlara maaşallah,,,k-po nun farkı tabiki hissedilir derecede belli olmuş ,,,,

kadirsa arkadaşımızda bence güzel bi konuya değinmiş ama ,,stock kavramı çok değişik yerlere geldi artık :icon_tup: .....

abdullah songür
01-08-2011, 14:39
tüm araçlara maşallah

07LB726
01-08-2011, 17:23
Orada bi dur istersen 06 typerla denememizde 5e atıncaya kadar kafa burun gidiyoruz 5den sonra acmaya başlıyor 06.Ayrıca sizin aracınızda 63lük borular var 06da 70lik düz boru 70 boruyla öyle yürüyorsa 63lük takınca neler olur emin ol tahmin edemezsin. :icon_tup:

Takın lk ya kproyu çıkalım Can ile deniyelim bakalaım neler oluyor :)

WAY HERALDE 63 LUK TAKINCA CAN TYPERIDA GEÇERSİN SEN YOK YOK MILLETI KIYAR GEÇİRİRSİN ABIM HEVESLISIN AMA HAYAL DUNYASINDA GEZME İSTERSEN :heyoo::icon13:

nakayama
01-08-2011, 17:37
WAY HERALDE 63 LUK TAKINCA CAN TYPERIDA GEÇERSİN SEN YOK YOK MILLETI KIYAR GEÇİRİRSİN ABIM HEVESLISIN AMA HAYAL DUNYASINDA GEZME İSTERSEN :heyoo::icon13:

Sen rahat ol Can type-R da benim By typerda çok istiyorsanız takın gelin kpronuzu çıkıp deneyelim Sen hayal dünyasında dolaşmayı bırak Nerden abim oluyorsun sen:icon_tup: 5. viteste kafa çıkartmaya başladığım anda gaza salıyosunuz ilk kornada basıp gidiyosunuz ona rağmen böyle bu arada Type-R dan az çok anlıyorsan kprosuz şekilde 63lük düzboru ve 70lik borunun farkını bili olman lazım ama görünen gösteriyorki bilmiyorsun :heyoo: Biz herzaman burdayız bi telefon açın kprolu kprosuz 2 şekildede yarışacak aracımız var...

ocean0636
01-08-2011, 20:17
Sercan kardesim simdi beni aradi sagolsun uzun uzun konustuk. Telefonda konusurkenki uslubundan anlattigi seylerden herseyden belliki BAZİ ARKADASLAR BİZİ BİRBİMİZE DUSURMEYE CALİSMİS ARTİK ONLARİ TEK TEK BULMAK LAZİM !!
Zaten kendiside antalyanin en koklu ailelerinden, tesaduf eseri akraba ciktik. Aile buyuklerimiz vs. baya konustuk yani neredeyse uzun yillardir kardes olan iki ailenin genclerini birbirine dusureceklerdi. Bu kadar adam bu laflari bana soylerken amaclari neydi anlayamadim neyse artik olan oldu biz konustuk anlastik biraz gec oldu ama tanistik artik kardes kardes araba deneriz gezeriz keyfimize bakariz.. Bu muhabbeti baslatanlara da kapak olsun amaciniza ulasamadiniz ;)

m-power07
01-08-2011, 20:33
Sercan kardesim simdi beni aradi sagolsun uzun uzun konustuk. Telefonda konusurkenki uslubundan anlattigi seylerden herseyden belliki BAZİ ARKADASLAR BİZİ BİRBİMİZE DUSURMEYE CALİSMİS ARTİK ONLARİ TEK TEK BULMAK LAZİM !!
Zaten kendiside antalyanin en koklu ailelerinden, tesaduf eseri akraba ciktik. Aile buyuklerimiz vs. baya konustuk yani neredeyse uzun yillardir kardes olan iki ailenin genclerini birbirine dusureceklerdi. Bu kadar adam bu laflari bana soylerken amaclari neydi anlayamadim neyse artik olan oldu biz konustuk anlastik biraz gec oldu ama tanistik artik kardes kardes araba deneriz gezeriz keyfimize bakariz.. Bu muhabbeti baslatanlara da kapak olsun amaciniza ulasamadiniz ;)

Mert yakışan olmuş sanırım sonunda arayı bulduğunuza sevindim Sercan ne zaman geleceksin antalya'ya unutma beni.. :)

src106
02-08-2011, 00:05
en kısa zaman da kardeş ...... MERT inde dediği gibi baya konuştuk ama şuda bi gerçek bu yarış konusunda biraz fazla gaza geliyoruz.....

Hacım bi siz bi biz gelelim ? konuşur anlaşırız

m-power07
02-08-2011, 00:11
en kısa zaman da kardeş ...... MERT inde dediği gibi baya konuştuk ama şuda bi gerçek bu yarış konusunda biraz fazla gaza geliyoruz.....

Hacım bi siz bi biz gelelim ? konuşur anlaşırız

anlaşırızda şu aralar dükkanı ben açtığım için çok geç saatlere kalamıyorum sıkıntı oluyor o yüzden dedim geldiğinde deneyelim diye hafta içi gezmeye vs işin olurda gelirsen haber ver bende geleyim sohbet ederiz gece gazlarız kanka :)

src106
02-08-2011, 00:27
anlaşırızda şu aralar dükkanı ben açtığım için çok geç saatlere kalamıyorum sıkıntı oluyor o yüzden dedim geldiğinde deneyelim diye hafta içi gezmeye vs işin olurda gelirsen haber ver bende geleyim sohbet ederiz gece gazlarız kanka :)

işimiz şaka espiri hacım bi tel aç işim olmazsa hemen gelirim yeterki sen gibi efendi adam olsun arayan :)

cenk_35
02-08-2011, 00:55
typ-R muhabbetleride 106 saxo muhabbetlerindede herkez geriliyo artık.böyle durumlara gerek yok.ne güzel anlaşmıssınz.yaplır gecilir geçilmez.sonucta deniyrz zevkine gazlıyoruz.

NOT: deneme ve sesler mükemmel,camera cok sakat olmus :D
Maşallah bütün araçlara.Allah nazar değdirmesin.

kagan-07
02-08-2011, 10:25

işimiz şaka espiri hacım bi tel aç işim olmazsa hemen gelirim yeterki sen gibi efendi adam olsun arayan :)

Beni unutmayın hacı abi-amcaoglu :D:D

kadirsa
02-08-2011, 11:48
Sen rahat ol Can type-R da benim By typerda çok istiyorsanız takın gelin kpronuzu çıkıp deneyelim Sen hayal dünyasında dolaşmayı bırak Nerden abim oluyorsun sen:icon_tup: 5. viteste kafa çıkartmaya başladığım anda gaza salıyosunuz ilk kornada basıp gidiyosunuz ona rağmen böyle bu arada Type-R dan az çok anlıyorsan kprosuz şekilde 63lük düzboru ve 70lik borunun farkını bili olman lazım ama görünen gösteriyorki bilmiyorsun :heyoo: Biz herzaman burdayız bi telefon açın kprolu kprosuz 2 şekildede yarışacak aracımız var...

Şimdi burada kaç tane tayyar yarıştı anlamadım ben. Başlığa bakılırsa 3 tane ve sahipleri de yorumlarını yazdı ama NAKAYAMA senin postuna bakılırsa sen de bir tayyar kullanmışsın? 4 tane mi araç vardı ne oldu ne bitti kafam karıştı gitti?

07LB726
02-08-2011, 12:51

senin araban var mı? ruhsatında adın yazan performanslı araban varsa gel benim 106 ile drag yapalım ama sesini duyunca korkma tamam mı sen agaçta portakalken arabaya agu derken biz drag pistlerinde resmi yarışıyoruz resmi kupalarımız var abim derkende beni antalyada herkes bilir. kime sorarasan sor sana abım derim çunku benden yedi yaş küçüksün dikkatli ol istersen:icon_tup:

ERDINC-VTI07
02-08-2011, 13:05
senin araban var mı? ruhsatında adın yazan performanslı araban varsa gel benim 106 ile drag yapalım ama sesini duyunca korkma tamam mı sen agaçta portakalken arabaya agu derken biz drag pistlerinde resmi yarışıyoruz resmi kupalarımız var abim derkende beni antalyada herkes bilir. kime sorarasan sor sana abım derim çunku benden yedi yaş küçüksün dikkatli ol istersen:icon_tup:

:icon_tup:

07LB726
02-08-2011, 13:08

yuru be erdinç kim tutar seni.

ocean0636
02-08-2011, 13:25
Turgayin ruhsatinda kendi ismi yazan 2 arabasi var birisi Mercedes Clk 200K ikincisi Dodge Nitro. Can Type-R da turgayin sayilir o arabayi arastira arastira bana bulanda turgay aldiktan sonra isini gucunu birakip herseyiyle ilgilenende turgay, istedigi zaman bi tel acar gelir alir arabalari degisiriz o gezer gazlar istedigiyle yarisir kafasina gore takilir. O yuzden kendi arabasi gibi de konusur gider de yapar ne ypiyorsa yapar bende tek kelimem etmem cunku benim gozumde can ikimizin ortak arabasi ;) Zaten turgayimla aramizda bi arabanin lafi asla olmaz. Ayrica ona bakilirsa benim arabamin ruhsatindada annemin adi yaziyor o zaman bende mi kendi arabam icin konusmiyim annem mi konussun ?

nakayama
02-08-2011, 13:34
2 tane adıma aracım var sen 2 elin direksiyonda 240la giderken ben Mercedesimle klimam açık tek elimle 240 ile giderim...Yarışa araba hazırlayacak zamanım yok işim de gücümdeyim ben..Çok yarışmak istiyorsan Can-R benim çıkart 106nı deneyelim bakalım geçebilcekmisin veya ds ile dene :) Benim seni tanımama gerek yok sen beni sor az çok çevremdekileri tanırsın sorarsan..

kadirsa
02-08-2011, 13:34
Şimdi burada kaç tane tayyar yarıştı anlamadım ben. Başlığa bakılırsa 3 tane ve sahipleri de yorumlarını yazdı ama NAKAYAMA senin postuna bakılırsa sen de bir tayyar kullanmışsın? 4 tane mi araç vardı ne oldu ne bitti kafam karıştı gitti?

Turgayin ruhsatinda kendi ismi yazan 2 arabasi var birisi Mercedes Clk 200K ikincisi Dodge Nitro. Can Type-R da turgayin sayilir o arabayi arastira arastira bana bulanda turgay aldiktan sonra isini gucunu birakip herseyiyle ilgilenende turgay, istedigi zaman bi tel acar gelir alir arabalari degisiriz o gezer gazlar istedigiyle yarisir kafasina gore takilir. O yuzden kendi arabasi gibi de konusur gider de yapar ne ypiyorsa yapar bende tek kelimem etmem cunku benim gozumde can ikimizin ortak arabasi ;) Zaten turgayimla aramizda bi arabanin lafi asla olmaz. Ayrica ona bakilirsa benim arabamin ruhsatindada annemin adi yaziyor o zaman bende mi kendi arabam icin konusmiyim annem mi konussun ?

Tamam şimdi anlaşıldı cevabımı aldım. Yanlış hatırlamıyorsam adın Mert'ti değil mi tanışmıştık piyan'da.

Mert aranızdaki bu yakın ilişki çok güzel saygım sonsuz ama benim tavsiyem, aracın gerçek sahibi yada hadi sahibini geçtik yarıştaki gerçek jokeyi haricinde aracın gidişi veya gidişleri hakkında (kendi sürüyormuş gibi) yorum yapılınca objektiflik kayboluyor sonra seninde rahatsızlık duyduğun gibi "arayı bozan diyaloglar" mevzularına yol verilmiş oluyor, durum bu ;)

nakayama
02-08-2011, 13:36
Tamam şimdi anlaşıldı cevabımı aldım. Yanlış hatırlamıyorsam adın Mert'ti değil mi tanışmıştık piyan'da.

Mert aranızdaki bu yakın ilişki çok güzel saygım sonsuz ama benim tavsiyem, aracın gerçek sahibi yada hadi sahibini geçtik yarıştaki gerçek jokeyi haricinde aracın gidişi veya gidişleri hakkında (kendi sürüyormuş gibi) yorum yapılınca objektiflik kayboluyor sonra seninde rahatsızlık duyduğun gibi "arayı bozan diyaloglar" mevzularına yol verilmiş oluyor, durum bu ;)

Cumartesi günü ben by type-R I sürdüm lk type-R ile denerken. Can arkadan izlemek için çıktı olay bu.

nakayama
02-08-2011, 13:40

Erdinç abi onay vermisinde Sende irfan vs çoğu kişinin arabası adına gider yapıyodun Yarışıyodun aynı durumda biz olunca şimdi tam tersi oldu sanırım.

kadirsa
02-08-2011, 13:40
Cumartesi günü ben by type-R I sürdüm lk type-R ile denerken. Can arkadan izlemek için çıktı olay bu.

peki o zaman yani dediğime geldi ortamda 4 tayyar vardı 3'ü yarıştı değil mi?

nakayama
02-08-2011, 13:41
peki o zaman yani dediğime geldi ortamda 4 tayyar vardı 3'ü yarıştı değil mi?

aynen öyle oldu 4 ctr vardı 3ü yarıştı birisi arkadan bastı

ocean0636
02-08-2011, 13:46

Aynen piyanda tanismistik bende simdi hatirladim nasilsin :)
O arayayi bozan muhabbeti kim yapti bilmiyorum ama onlarida mutlaka bulucam ;)
Turgayla kan bagimiz olmamasina ragmen birbirimiz icin kardesten oteyiz o yuzden bizim acimizdan sorun yok, arabaymis atmis esekmis evmis falanmis filanmis aramizdaki kardesligin yaninda en ufak bi degeri bile yok .

ERDINC-VTI07
02-08-2011, 13:49
erdinç abi onay vermisinde sende irfan vs çoğu kişinin arabası adına gider yapıyodun yarışıyodun aynı durumda biz olunca şimdi tam tersi oldu sanırım.

abım lafını bil yoksa ben bıldırıım. Araba konusunda değil ordakı abı kardeş muhabbetini onaylıyorumm..

Ortamda defalarca gördüğün yanında abı dediğin adamlara şimdi burda ne zamna abım oldun felan konuşman senın saygısızlığını gösterir.

nakayama
02-08-2011, 13:51
abım lafını bil yoksa ben bıldırıım. Araba konusunda değil ordakı abı kardeş muhabbetini onaylıyorumm..

Ortamda defalarca gördüğün yanında abı dediğin adamlara şimdi burda ne zamna abım oldun felan konuşman senın saygısızlığını gösterir.

Ben saygısızlığımı bozmuyorum o önce bana düzgünce laf anlatsın bende saygımı ona gösteriyim Yaşı büyük olabilir ama böyle aşşağılarcasına konuşursa bende saygısızca konuşurum abi .

ERDINC-VTI07
02-08-2011, 14:00
Ben saygısızlığımı bozmuyorum o önce bana düzgünce laf anlatsın bende saygımı ona gösteriyim Yaşı büyük olabilir ama böyle aşşağılarcasına konuşursa bende saygısızca konuşurum abi .

ABİM BENIM ÇOKTA UMRUMDA DEĞİL AMA FORUM ORTAMINDA BAŞKALARININ ARABALARINI KÖTÜLEMEK VE AKSI YORUM YAPMAK BAZI ŞEYLERI DOĞRU BİLMEDİĞİN HALDE DOĞRUYMUŞ GİBİ NET CVPLAR VERMEYE ÇALIŞMAK. ALEM BUYSA KRAL BİZİZ TAVIRLARI SİZE YAKIŞMIYORRR.

ARABAN İYİ GİDİYOR DİYE GİTMEYEN ARABAYA GİDER YAPMANIZDA MANTIKSIZZ. BEN BURDA BİŞEY DERİM AMA HEPİNİZİN KALBI KIRILIR. DAHA ÇOK ŞEY GÖRECEKSINIZ TECRÜBE SAHİBİ OLACAKSINIZZ. HADI İYİ AATIŞMALAR SİZEEE:beuj: