PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 31/07/2011 angara birds roll team:D

ogunozcan
01-08-2011, 17:58
ark eksıklerımı duzeltın lutfen;

5.30 d vs 3.30 ci
LWv58WSPFc

‪5.30 d & 3.30 ci.mp4‬‏ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=lLWv58WSPFc)

3.20 d (184) vs yeni focus eco boost 180
Mzm76IATFD0
‪3.20 d & yeni focus 180.mp4‬‏ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Mzm76IATFD0)

warsa vıdeosunun koyulmamasını ısteyen bana pm atsın..

Ranthor
01-08-2011, 18:04
gördüğüm en acaip post nasıl çıkardın o karakterleri düzeltmeyi deniyorum
czt in 3-4 boyu var önder gibi, ayrıca önden darbesi yok:)

R-Turbo
01-08-2011, 18:05
her dediğinde ayağına sakız yapışmasına rağmen akıllanmadın haa :hahaha:

Tüm araçlara maşallah güzel gündü ayağına sağlık herkesin :)

hakan_akin
01-08-2011, 18:08
herkesin ayağına yüreğine sağlık güzel geceydi her ne kadar tolga ssk yiyemesede :D

R-Turbo
01-08-2011, 18:10
gördüğüm en acaip post nasıl çıkardın o karakterleri düzeltmeyi deniyorum
czt in 3-4 boyu var önder gibi, ayrıca önden darbesi yok:)

kaputu kaldırdım ya onu diyo... her b.k attığında cztye ayağına sakız yapıştı ama yok yine akıllanmıyo terbiyesiz:D

Ranthor
01-08-2011, 18:13
3.30 la type-R la czt videosu yok mu

TolgaEsentepe
01-08-2011, 18:14
enka ne kadar serindi, bütün gün yanınca gece ilaç gibi geldi :)
keşke kışında böyle olsa :D

ogunozcan
01-08-2011, 18:14
duzenleme yapıldı :D czt guzelde ıcınde daral gelır bana cabrıosu lazım:D

ogunozcan
01-08-2011, 18:17
3.30 la type-R la czt videosu yok mu

czt nın benzını yokmus neymıs basamazmıs ole bısıler dıodu

by serçe
01-08-2011, 18:18
maşallah araçlara güzel denemeler olmuş

R-Turbo
01-08-2011, 18:20
czt nın benzını yokmus neymıs basamazmıs ole bısıler dıodu

benzinim yoktuda basardım kimse teklif etmedi öyle bişeyi hatta ben bi sefer sordum hakan(type-r) basmayalım dedi bende zorlamadım ;)

berkayGLRN
01-08-2011, 18:25
maşallah araçlara..

hakan_akin
01-08-2011, 18:31
herkes kategorisinde yarışacak s.k kadar arabayı yüklemişsin ne var ne yoksa gelmiş stock 1400 kg typer la kalkalım diyosun senin dediğin ayıp zaten sabahtan beri benim arabamda sadece egsoz var dedin akşam yok benzin pompası yok büyük intercooler sayıyosun 900 kg araba neden kalkıyım seninle? sen kibrit kutusu araçlarla dene kardeşim ;)

ogunozcan
01-08-2011, 18:34
vıdeoları bazıları sılıntı hbrınız ola:d

R-Turbo
01-08-2011, 18:37
herkes kategorisinde yarışacak s.k kadar arabayı yüklemişsin ne var ne yoksa gelmiş stock 1400 kg typer la kalkalım diyosun senin dediğin ayıp zaten sabahtan beri benim arabamda sadece egsoz var dedin akşam yok benzin pompası yok büyük intercooler sayıyosun 900 kg araba neden kalkıyım seninle? sen kibrit kutusu araçlarla dene kardeşim ;)

hoppaaa ben bu mesajı görmeden sana öm yazmıştımda biraz ayıp olmamış mı hakan??

+ orda gülerek herkesin içinde sadece egzoz var dedim sonra herşeyini söyledim keşke onlarıda yazsaydın
aracım 900kgda değil keşke olsa :)

ogunozcan
01-08-2011, 18:40
bence sacma sapan bısı oldu celallenmeler falan senın takıldıgını anlamadı sanırım?

Görkem
01-08-2011, 18:41
vıdeoları bazıları sılıntı hbrınız ola:d

ben bi konuyu açmadıysam niye diye bi düşünmek lazımdı ama neyse ,,,gerçi şuanki gidişat bile hoş değil ;)

gelen herkese çok teşekkürler çok eğlendik yeni arkadaşlarımız kardeşlerimiz oldu,,,

araçlara maaşallah özellikle focus beklediğimizden iyiymiş gerçekten,,,330ci benim arkadaşımın aracı 530d le deneme gerçekten keyifliydi :icon_tup:

yusufcan_k
01-08-2011, 18:42

bro sakin :) arabalar gelip gecici dostluk kalıcı :Deli: :rolleyes:

R-Turbo
01-08-2011, 18:43
bence sacma sapan bısı oldu celallenmeler falan senın takıldıgını anlamadı sanırım?

dün telefonda gayet düzgün kaynattık burdada aynı şekilde espri yaptık üstüne fotoğraflardaki mesajı görünce öm attım yanlş anladın heralde die düzelttim sonra burdakini görünce bende sinirlendimde napmaya çalıştığını anlayamadım :icon_wack

ogunozcan
01-08-2011, 18:44
ben bi konuyu açmadıysam niye diye bi düşünmek lazımdı ama neyse ,,,gerçi şuanki gidişat bile hoş değil ;)

gelen herkese çok teşekkürler çok eğlendik yeni arkadaşlarımız kardeşlerimiz oldu,,,

araçlara maaşallah özellikle focus beklediğimizden iyiymiş gerçekten,,,330ci benim arkadaşımın aracı 530d le deneme gerçekten keyifliydi :icon_tup:

abı bence sıkıntı yapılcak bısı yok vıdeo cekıldıgını oraya gelenlerın alayı bılıyo eger vıdeosunun koyulmamasını ısteyen varsa orda soler,oda olmadı ben dıer konuya yazdım koyuyorym ıstemeyen varsa pm atsın dıe.cok ta onemlı deıl ıkı vıdeo koyduk benım ıcın en guzel zaten focus ve bmw ydı

rot97
01-08-2011, 18:46
oha dıyorum focusu gördunmu la :)

Ranthor
01-08-2011, 18:47

araç 1135 kg, üsluba dikkat lütfen

ogunozcan
oha dıyorum focusu gördunmu la :)

hahaha cok ıyıydı ya,sen bıde koprunun arkasına kostugumuzu gorsenD:

yusufcan_k
abı bence sıkıntı yapılcak bısı yok vıdeo cekıldıgını oraya gelenlerın alayı bılıyo eger vıdeosunun koyulmamasını ısteyen varsa orda soler,oda olmadı ben dıer konuya yazdım koyuyorym ıstemeyen varsa pm atsın dıe.cok ta onemlı deıl ıkı vıdeo koyduk benım ıcın en guzel zaten focus ve bmw ydı

gayet zevkliydi bizim icinde :) bide 330ci 320d ve bizim oldugumuz bi video daha vardı son deneme onu kimse almadı mı kayda yavv :( :( :icon_wack

hakan_akin
01-08-2011, 18:50

araç 950 kg arka koltuklar bile yok sizde dikkat edin lütfen

TolgaEsentepe
01-08-2011, 18:52
1135 kilogram mı ? o kadar küçük bir arabaya inanasım gelmedi hayretler içerisindeyim :)
Arif'in tarzını biz biliyoruz ama Hakan bilmiyor, yeni tanışdı.. Problem burada doğuyor bence combonun klasik stock ve egzoz var cümlelerini gerçek anladı :)

Ranthor
01-08-2011, 18:57
aracın 950 kg olmasının imkanı yok.
aracı hassas tatıyaya çıkardım 1135 çıktı , ruhsat verisi 1085kg , sanırım sunroof sonradan eklendiğ için ağır çıkıyor bilmiyorum. Arka koltuklar 39.6 kg. ufak yedek lastik var, kriko ile filan 15 kg max.

1000 kg lik czt bile olamaz aşırı sökmeden.

iddia etmiyorum, biliyorum

hakan_akin
01-08-2011, 18:58
he tamam abi

rot97
01-08-2011, 19:00
hahaha cok ıyıydı ya,sen bıde koprunun arkasına kostugumuzu gorsenD:

köprunun altında ben bıraktım ben koştunuzu bılsem ayagımı gazdan çekmezdm :D:D:D

XoR
01-08-2011, 19:00

araç 950 kg arka koltuklar bile yok sizde dikkat edin lütfen

@Hakan_Akın

Adam neye dikkat etsin, arabanın kilosunu yazmanın daha farklı bir yolu varda bizmi bilmiyoruz acaba ?

R-Turbo
01-08-2011, 19:09
Tolga ben orda(mesada) herkesin önünde herşeyini saydım kimler vardı hatırlamıyorum herşeyi geçtim arabayı forumdaki çoğu kişi biliyo zaten saymamada gerek yok, Ranthor'un eski aracı gerekirse kendiside yazar ki kilosunu filan yazmış. önemli olan specler değil. ben pm'de yanlış anlamasın diye hakana mesaj attım bi baktım burda anormal anormal şeyler yazmış

Hakan'ın dediğine göre arka koltuk + ince stepne = 185kg böyle bi dünya yok
Gerçeğe dönersek; Arka koltuk 40kg + ince stepne 10kg. 50kg o da 1085kg eder

@Hakan; Pmde söylemişsin ben sana kaçtın ettin demedim 1 sefer sordum denemem dedin üstelemedim ki ilk mesajımdada yazıyo iyi oku. şimdi forumda boş yere atıp tutmanın anlamı yok ;)

KIVANÇ
01-08-2011, 19:16

sana orda arıf deneyellımı demıs sen yok demısın arıf gecmıs gıtmıs arıfın arabasının speclerını senın dısında butun forum bılıyo aracın eskı sahıbıde bılınıyo burda atar tutar yapmanın bı anlamı yok neyı yedıremedın onu anlamadım sana orda corsa opc yle dene dendıgınde nıe yok bu arabayı benden oncekı sahıbı gorunum ıcın yapmıs kımseyle kaldırmam bundan sonrada kaldırmam dedın sonra bı adım gerı atıp yok motora gırecem bıseyler yapcaz ondan sonra denerız dedın bende sen arabana gorunum yapmaya devam et neon falan tak far altına ledler dız adam akıllı bı bulusma duzenlenıyo gece sonu vıdeolarıyla herkez bı klawye delıkanlısı oluyo;):beuj::icon_wack HERKEZE HAYIRLI RAMAZANLAR

TolgaEsentepe
01-08-2011, 19:32
Arif, hakan benimle geldi masa falan olayı olmadı.. Bilmiyordu yani.. akşam yemek yerkende ısrarla tekrarladı bütün akşam sadece egzoz var dedi dedi, en son saydı arabadileri dedi.. Buna sinirlenmesi de doğal bi önceki mesajımda dediğim gibi, biz seni tanıyoruz combo ama seni tanımayan insan böyle tepkiler verebilir bence haklıda olabilir :)

Kıvanç, bence sen hiç böyle sert konuşma.. Senlik hiçbirşey yok ortada.. Adam yabancı bir ortama giriyor.. Her önüne gelene tamam deneyelim diyip taşşak konusu olmak istememiştir.. Çok da haklıdır ;)

yusufcan_k
01-08-2011, 19:46
sana orda arıf deneyellımı demıs sen yok demısın arıf gecmıs gıtmıs arıfın arabasının speclerını senın dısında butun forum bılıyo aracın eskı sahıbıde bılınıyo burda atar tutar yapmanın bı anlamı yok neyı yedıremedın onu anlamadım sana orda corsa opc yle dene dendıgınde nıe yok bu arabayı benden oncekı sahıbı gorunum ıcın yapmıs kımseyle kaldırmam bundan sonrada kaldırmam dedın sonra bı adım gerı atıp yok motora gırecem bıseyler yapcaz ondan sonra denerız dedın bende sen arabana gorunum yapmaya devam et neon falan tak far altına ledler dız adam akıllı bı bulusma duzenlenıyo gece sonu vıdeolarıyla herkez bı klawye delıkanlısı oluyo;):beuj::icon_wack HERKEZE HAYIRLI RAMAZANLAR

pardonda kimse yanlış anlamasın ama arifin yada başkasının avukatlıgını yapmaya gerek yok adam antalyadan gelmiş arabasının ne oldugu belli gideri belli şahsen bizde denemedik czt le focus olarak ;) chip yaptıktan sonra deneriz dedim tamam dedi HAKAN da aksini iddaa etmiyor headers vs birşeyler yaptıktan sonra denerim diyo muhabbetin icinde varmıydın b ilmiyorum ama arabasını üzmeyen millet gibi gazlayıp canını alan bir tip degil kendisi ;)

R-Turbo
01-08-2011, 20:03
Arif, hakan benimle geldi masa falan olayı olmadı.. Bilmiyordu yani.. akşam yemek yerkende ısrarla tekrarladı bütün akşam sadece egzoz var dedi dedi, en son saydı arabadileri dedi.. Buna sinirlenmesi de doğal bi önceki mesajımda dediğim gibi, biz seni tanıyoruz combo ama seni tanımayan insan böyle tepkiler verebilir bence haklıda olabilir :)

Kıvanç, bence sen hiç böyle sert konuşma.. Senlik hiçbirşey yok ortada.. Adam yabancı bir ortama giriyor.. Her önüne gelene tamam deneyelim diyip taşşak konusu olmak istememiştir.. Çok da haklıdır ;)

masa olayı ne anlamadım ama Mesa otoparkta ne var arabanda diye sorunca herkes bana baktı öncedende bu muhabbet olduğu için egzoz var dedim hepimiz güldük sonra ciddileşip cooler,pompa,yazılım... ve olanları söyledim

O zaman hadi bende ciddiye alıp sana atar gider yapim 3.20cabriomuz var dener misin diye kasdettiğin m3 için... Tolga bize itelemeye çalışıyo diye :icon_wack

hepimiz gülüyosak sonra düzeltiyosak gelip burda atar yapmıcak! orda diycek ne dicekse nese hırs yapmasına gerek yok yüklemicem dokunmıcam diyip forum ortamına gelincede 1-2 ay sabret geliyorum demeside garip ama bekliyorum buyursun gelsin bakalım :)

Taşşak konusu yapmak istesem çoktan yapmıştım gereği yok

TolgaEsentepe
01-08-2011, 20:11
masa olayı ne anlamadım ama Mesa otoparkta ne var arabanda diye sorunca herkes bana baktı öncedende bu muhabbet olduğu için egzoz var dedim hepimiz güldük sonra ciddileşip cooler,pompa,yazılım... ve olanları söyledim

O zaman hadi bende ciddiye alıp sana atar gider yapim 3.20cabriomuz var dener misin diye kasdettiğin m3 için... Tolga bize itelemeye çalışıyo diye :icon_wack

hepimiz gülüyosak sonra düzeltiyosak gelip burda atar yapmıcak! orda diycek ne dicekse nese hırs yapmasına gerek yok yüklemicem dokunmıcam diyip forum ortamına gelincede 1-2 ay sabret geliyorum demeside garip ama bekliyorum buyursun gelsin bakalım :)

Taşşak konusu yapmak istesem çoktan yapmıştım gereği yok

ben mesayı masa okumuşum bu posttan sonra farkettim..
ben hakan ın dediğini söylüyorum burada.. sonrasını duymamış olabilir ciddi dedi çünkü enka dan ayrılırken sen söyleyince öğrendim dedi..

olm ben 320cabrio der demez zaten kemalcan ın arabasını dediğimi anladın ki zaten ondan önce ki gün ben duydum bişeyler m3 cabrio vs. gibisinden :) sen bana ben sana ciddileşemeyiz çünkü biliyoruz artık ne deyince ne nedemek istendiğimizi :D

ogunozcan
01-08-2011, 20:15
bızde ben denemem falan dedıgı ıcın hatta yolda sıkarken falan enkaya gıderken aramızda ya burda sıkacagına enkada sıksada guzel seyler ızlesek demıstık,nıtekımde sıktı guzel oldu

erkin006
01-08-2011, 20:17
bu güzel ortama gölge düşürmeyelim...

söylendiği gibi arife arabanda ne var diye sorunca sıcak kanlı bi arkadaşımız olduğu için:D sadece egsoz var diye bayatlayan bi espiri yapıyor:D zannediyorum bunun şakamı ciddimi ayrımını yapamadı hakan...

yanlış anlama olmuş aranızda hakanda yeni tanıyor bizleri...sıkıntı yok...

hakan_akin
01-08-2011, 20:17
kardeş atarı gideri olan sazan olan varsa gelir gölbaşına telefonum var herkeste burda görüşürüz ben klavyede konuşmam herkes kendi arkadaşını savunur eyvallah ama yalan dolana gerek yok kaldıki 5 kuruşluk teneke için böyle muhabbetler çeviren adamada gerek yok! arif hala atarın varsa cumartesi bende 600 bg lik subaruyla geliyorum kalkıyonmu kardeş????

CasabLanca
01-08-2011, 20:24
hakan az sakin ol brocanım :D
bizim arifin üslubu biraz yanlış anlamışsın ortamda hemen hemen herkes arifin arabasında ne var ne yok biliyordu, fark ettiysende dün hiç hırs öfke felan yoktu devamlı bir sohbet espri ortamı vardı
boş yere ortamı germeye gerek yok yanlış anlaşılmalardan dolayı

Umut
01-08-2011, 20:25
napıosunuz olm siz?????

atarlı herkese sölüorum ne güzel eğlendik güldük espriler şunlar bunlar ne gerek var böle olaylara ki hepiniz birbirinizi yanlış anlıosunz alırım focusumu gelirim bi daakine çarparım sürterim hepinizin arabasına :) :) :)

ogunozcan
01-08-2011, 20:27
walla gerek yok golbasna gel ıncege gel muh bencede kımse kımseye bısı ısaptlamak zrunda deıl bence,el elden ustundur gerenk yok bence.

varsa benle denıcek kaldırdım beklıyorum.......... alın sıze atar :) hahaha

CasabLanca
01-08-2011, 20:28
neyse ortada boşa gergin bir ortam var yanlış anlaşılmadan ötürü uzatmaya gerek yok
cuma gününe herkes hazırlansın
kara duman powaaaaaaaaaaaaa aracımızla geleceğiz :hehe:

saygılar
kasabın şerifi casablanca dayı

TolgaEsentepe
01-08-2011, 20:46
la kasap, ben organizatörlük şeyimi giyicem nargile organizasyonu yapıcam şok fiyatlarla :D

hakan_akin
02-08-2011, 00:10
neyse arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama ben kimseyi tanımıyorum ayrıca salak değilim espriyi anlarım ama orda herkes bildiği için galiba ciddi gibi söyledi arif onun haricinde kimseyle zorum yok ama benim hiçbir arkadaşım konuya atlamadı ama göze batan 1 arkadaş var ayıp oldu zaten ilk yorumu arif yaptı bende bozuldum devamını yazdım dediğim gibi kusura bakmayın burdaki ortamdan anlaşılan ben sonuna kadar hatalıyım hatta mod tanıyan varsa banlasınlar beni bidaha girersem siteye 2 olsun!!!!! zaten havalı adam çok burda sikleyende yok gerek yok yani

R-Turbo
02-08-2011, 01:03
boş yere uzatmaya gerek yok sen klavyede değil orda konuştun haklısın:icon_tup: hoş ordada burdada dönen bişi yok birden kendi kendine celallenmenle çocukça yerlere götürmeye çalışıyosun, Yok oraya gel buraya gel 600hplik subaru var kalkıyon mu kardeş komik şeyler bunlar nese 5 kuruşluk metal parçası için yaptıkların belli iyi geceler

hakan_akin
02-08-2011, 01:31
sen m3 le kapışıyon geçeceğini bile bile bana bileniyon ama :D sorun yok kapat mevzuyu

R-Turbo
02-08-2011, 01:42
sen m3 le kapışıyon geçeceğini bile bile bana bileniyon ama :D sorun yok kapat mevzuyu

hiç m3le denemedim(keşke deneyen olsada denesem) sanada bilenmedim herkes boş duruyodu can sıkıntısından sordum denemem dedin orda ben bitirdim ;) sen bitirememişsinde sen bitir bizlik bişi yok zaten :)

Ranthor
02-08-2011, 07:43
neyse arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama ben kimseyi tanımıyorum ayrıca salak değilim espriyi anlarım ama orda herkes bildiği için galiba ciddi gibi söyledi arif onun haricinde kimseyle zorum yok ama benim hiçbir arkadaşım konuya atlamadı ama göze batan 1 arkadaş var ayıp oldu zaten ilk yorumu arif yaptı bende bozuldum devamını yazdım dediğim gibi kusura bakmayın burdaki ortamdan anlaşılan ben sonuna kadar hatalıyım hatta mod tanıyan varsa banlasınlar beni bidaha girersem siteye 2 olsun!!!!! zaten havalı adam çok burda xxxxxxxxxxxde yok gerek yok yani

ikinci kez uyarıyorum küfürlü yazmayın, üçüncüsünde ceza alacaksınız.
burda bayan üyelerimiz var.

onur_S
02-08-2011, 07:46
masallah,320d 330 larla filan denedimi hiç?

ARP
02-08-2011, 08:07

bende kibrit kutusu değilde sigara kutusu kadar full stock 1350 kg civarı opc ile neden denemedin ozaman:soru:

ARP
02-08-2011, 08:36
600 hp lik lede deneriz 1000 hp lede en fazla geçer maksat eylence muhabbet atar gider olması için iddaa olması lazım evet arkadaşlar biraz üzerine gelmiş ama sen onları tanımadığın için konu buralara gelmiş...

fangio
02-08-2011, 11:05
videoları iş yerinden göremedim. 320d ve Focus videosunda sonuç ne oluyor? Focus nasıl gidiyor merak ettim?

iynn-RS
02-08-2011, 11:35
vay egzozcu arif vayyyy:D

eski czt sindede sadece egzoz vardı.demek hala aynı numero:D

hakan kardeş boşver gizli spec turbo arabaları bende filitre egzoz clio RS var denermisin:D:D

yusufcan_k
02-08-2011, 11:38
bende kibrit kutusu değilde sigara kutusu kadar full stock 1350 kg civarı opc ile neden denemedin ozaman:soru:

mustafa abi kac beygir neler var üstünde :D :D :D

videoları iş yerinden göremedim. 320d ve Focus videosunda sonuç ne oluyor? Focus nasıl gidiyor merak ettim?

taa geriden basıyoruz yani yolun dönüş yapıldığı yerden değil ve her seferinde 1 camurluk ya 320d önde oluyor yada biz 200e kadar köprünün altından sonra basmadı arkadaşım onunda daha 2. defa rollinge cıkışıydı ve vites atışları biraz geç :) kısacası işin özü :D gece gelen 3.20d le kafa kafaya yürüyoruz :o

flexamin
02-08-2011, 11:43
maşallah araçlara. bende gelicktim fakat önemli bir sıkıntım vardı görkem ile ferhat kardeşim kaç defa aradı açamadım teli dönüşte yapamadım onlara. kusurabakmayın artık:) bidaha ki buluşma mayfa spec gelicem:D

rot97
02-08-2011, 11:52
maşallah araçlara. bende gelicktim fakat önemli bir sıkıntım vardı görkem ile ferhat kardeşim kaç defa aradı açamadım teli dönüşte yapamadım onlara. kusurabakmayın artık:) bidaha ki buluşma mayfa spec gelicem:D

aaa bız senn için gelmiştik :D:D gelseydın denerdik ;)

flexamin
02-08-2011, 11:56
aaa bız senn için gelmiştik :D:D gelseydın denerdik ;)

artık benle denicek araba yok :D daha dooğrusu denicem araba yok :D
6 silindir spec

erh
02-08-2011, 11:56

hakan kardeş boşver gizli spec turbo arabaları bende filitre egzoz clio RS var denermisin:D:D

Sen deme olm bari bunu hahahaha :))

iynn-RS
02-08-2011, 12:01
Sen deme olm bari bunu hahahaha :))

nooldu hacı ne dedimki:)

CasabLanca
02-08-2011, 12:09
focusun yürürü güzelde bence bu halde 2-3 boy daha banko gideri var

R-Turbo
02-08-2011, 12:15

ahahahaha lanet sokak yarışçıları hepiniz aynısınız işte:D herkes bi filtre egzoz tutturmuş gidiyo hayırlısı ola :hahaha:

Ruh yeni sahibinde gidin sökün aracı kat iptali-son susturucu-filtre-bronz balata hariç bişi çıkarsa beni bulun ama Rud için aynı şeyleri diyemicem:D

rot97
02-08-2011, 12:20
filitre eksoz var dediler geldik :)

yusufcan_k
02-08-2011, 12:23
ahahahaha lanet sokak yarışçıları hepiniz aynısınız işte:D herkes bi filtre egzoz tutturmuş gidiyo hayırlısı ola :hahaha:

Ruh yeni sahibinde gidin sökün aracı kat iptali-son susturucu-filtre-bronz balata hariç bişi çıkarsa beni bulun ama Rud için aynı şeyleri diyemicem:D

braa bence forumu terketmeliyiz :D :confused: :confused: :eek: gt45 li 6 silindirli bişeler olabilir :rolleyes:

rot97
02-08-2011, 12:27
sadece kaçmak yetmez kaçarken barıkat falan kurmak lazım :D

iynn-RS
02-08-2011, 12:28

yeni sahibi benim çocukluk arkadaşım;)

arabada gizli spec yaptıgın herseyı bılıyorum:D

1 saat içinde 1 milyon dolarla bırlıkte enkada bulusalım.yoksa herseyı acıklarım:D

R-Turbo
02-08-2011, 12:29
yeni sahibi benim çocukluk arkadaşım;)

arabada gizli spec yaptıgın herseyı bılıyorum:D

1 saat içinde 1 milyon dolarla bırlıkte enkada bulusalım.yoksa herseyı acıklarım:D

lanet olsun yine deşifre olduk :(

Ufuk
02-08-2011, 12:31
Focusa maşallah.Diğerlerinede maşallah..

iynn-RS
02-08-2011, 12:32

bıze sadece egzoz var dedın 2 tane çıkmış egzoz:hahaha::hahaha:

yusufcan_k
02-08-2011, 12:32

kibrit kutusunun specleride bende bilemiyorum yağniiii ;) :cool: :heyoo:

rot97
02-08-2011, 14:21
Focusa maşallah.Diğerlerinede maşallah..

tekkur edrim :)

fangio
02-08-2011, 14:58
mustafa abi kac beygir neler var üstünde :D :D :D

taa geriden basıyoruz yani yolun dönüş yapıldığı yerden değil ve her seferinde 1 camurluk ya 320d önde oluyor yada biz 200e kadar köprünün altından sonra basmadı arkadaşım onunda daha 2. defa rollinge cıkışıydı ve vites atışları biraz geç :) kısacası işin özü :D gece gelen 3.20d le kafa kafaya yürüyoruz :o

Bir dahakine haber olsun. Musait olursam bende gelmek isterim. :icon_tup:

yusufcan_k
02-08-2011, 18:11

200 hp üstü ve 1300 kilo altıyla denemiyoruz :D :D :D :P tabikide denemek isteriz abicim maksat araçları görmek :rolleyes:

CasabLanca
02-08-2011, 19:58

abicim istersen telefondan haber vereyim ben sana

fatiii
02-08-2011, 22:41
600 hp subaruyla denemek isterim ciddiyim ama geyik falan değil zevkli olur...bide kimin subarusuymuşki bu?bi izlen var benim bildiğim şu an gazlamaya hazır 600 hp subaru?

GokhanErol
02-08-2011, 22:42
Ne oluyo orda...
gerek yok Boyle celallenmeye deniz kum gunes iyi gelir... :D

chiefkadir
02-08-2011, 23:02
Roll var dediler geldik:hahaha:

White Rs ile denemek isteyen yokmu yaww , öküz sıkıldı garajda:D

ARP
03-08-2011, 06:59
600 hp subaruyla denemek isterim ciddiyim ama geyik falan değil zevkli olur...bide kimin subarusuymuşki bu?bi izlen var benim bildiğim şu an gazlamaya hazır 600 hp subaru?

lm evo 600 hp :hahaha: subaruya benziyoya artık

Roll var dediler geldik:hahaha:

White Rs ile denemek isteyen yokmu yaww , öküz sıkıldı garajda:D

tabi tabi bize bulmayın deneyecek araç kendiniz öküzünüzün başını sıkın sıkın salın çayıra:hahaha:

ygtrn
03-08-2011, 11:05
530la 330 nasıl aynı yürür onu çözmeye çalışıyorum? hiçmi kasa ağırlık farkı yok bunların? :D

erh
03-08-2011, 11:16
5.30 dizel 3.30 benzinli o yuzden.. bi de denemelerde 3.30 için cok dezavantajlı devirlerden basıldı.. esit sartlarda basılsa 3.30 gecebilir aslında..

CasabLanca
03-08-2011, 12:17
530 650.000 kilometrede bunuda not alalım bir kenara :hehe:

fangio
03-08-2011, 12:30
abicim istersen telefondan haber vereyim ben sana

Valla iyi olur Eraycım.