PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ygz typer....

yasin_R
01-08-2011, 18:17
Ha bugün ayar olucak ha yarın çıkıcaz ha drag lar araya girdi ha haftaya kaldı ayarımız ha bugün ha yarın yürütücez derken gecen akşam başıma cok üzücü bir olay geldi...

Kendi başıma çıktım 3-4-5 0.8 barda denerken tam anlamı ile anlayamadığım bir sebepten dolayı 3 cü silindirin piston kolu kırıldı...

Eve girdiğimde allaha binlerce kez gene şükür ettim... :(

herkezin başına gelebilecek bir olay yasadım. Bu ikinci kez yaşadığım üzüntümü paylaşmak istedim...

şimdi servisten yarım blok siparişi vermek üzereyim; amerikadan ise dolu blok fiyatı ve maliyetini araştırıyorum. Yarın kesin sonuç gelicek.
Yurt dışından muhtemelen astarı yüzünü gececği için faturalı garantili blok siparişi vereceğim...

Allah nasip eder isede aynı anda motor içine de daha iyi bir setup la girmeyi düşünüyorum...

Yarına neler yaşarız ne kararlar değiştiririz bilinmez ama şimdiki düşüncelerim bunlar...

Allah herkeze kazasız belasız cezasız keyifli sürüşler nasip etsin...

Araba hakkında benim hakkımda konuşulan 2 ileri 4 geri yapılan ve yapılacak olan bütün muhabbetler içinde herkezin canı sağolsun:):)
yapcak bişi yok:)

Göki,ZD
01-08-2011, 18:20
Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın..

TC_VTEC
01-08-2011, 18:22
Geçmiş olsun, ALLAH beterinden korusun

berkayGLRN
geçmiş olsun.. allah beterınden saklasın ..

miniks
çok geçmiş olsun kardeşim. bu tür araçlarda bu tip şeyler olur çok normal. ama nedense bizim ülkemizde anormal karşılanıyor. bizim camia bozuk :)

yardım edebileceğimiz birşey olursa seve seve. üzme canını. para kazanılır mal alınır yeter ki sağlık sıhhat yerinde olsun.

_muhaRRem
01-08-2011, 18:23
çok çok geçmiş olsun...

By_HaNNibaLL
01-08-2011, 18:23
Büyük geçmiş olsun cana geliceğine mala gelsin

yasin_R
01-08-2011, 18:24
çok geçmiş olsun kardeşim. Bu tür araçlarda bu tip şeyler olur çok normal. Ama nedense bizim ülkemizde anormal karşılanıyor. Bizim camia bozuk :)

yardım edebileceğimiz birşey olursa seve seve. üzme canını. Para kazanılır mal alınır yeter ki sağlık sıhhat yerinde olsun.

allah razı olsun aynen öyle. 2-3 gündür morelim allak bullak dı fakat sonuçta teneke parcası bugün olmaz yarın daha iyisi OLR

Yigit-Y
01-08-2011, 18:25
nazar mı değdi ne oldu yaw :(:(

geçmiş olsun kanka :(

yasin_R
01-08-2011, 18:26
nazar mı değdi ne oldu yaw :(:(

geçmiş olsun kanka :(

nasip kısmet diyorum nazar vs vs .... :s

miniks
01-08-2011, 18:27
Ben kol çıkarttıgımda gülüyodum :)

he 3 gündemi topladım motoru yoo bend 9 ayda ancak toparladım

yavaş yavaş yaparsın sende Allahın izni ile dahada hızlı olur

ama servisten yarım blok uygunsa al derim stock motora 1.3 bar + methanol ile kırmadan sıkıntısız binersin hemde hemen toplarsın arabanı

Trance-R
01-08-2011, 18:28
geçmiş olsun ... canınız sağlığınız yerinde allaha çok şükür... inşallah dilediğiniz gibi bir süreç yaşarsınız , setup - mod gibi ... hayırlısı olsun ..

yasin_R
geçmiş olsun, allah beterinden saklasın..

amin cümlemizi

Alper_
geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.

LUTFU CNGNS
01-08-2011, 18:29
Yasin üzüldüm valla gecmis olsun daha iyisini yaparsın inşallah

yasin_R
01-08-2011, 18:30
Ben kol çıkarttıgımda gülüyodum :)

he 3 gündemi topladım motoru yoo bend 9 ayda ancak toparladım

yavaş yavaş yaparsın sende Allahın izni ile dahada hızlı olur

ama servisten yarım blok uygunsa al derim stock motora 1.3 bar + methanol ile kırmadan sıkıntısız binersin hemde hemen toplarsın arabanı

DIŞARDAN FATURASIZ DİĞER İŞLERE HİÇ GİRMEDİM. en mantıklısı öyle görünüyor. allah nasip ederse motor içine giricem eğer giremezsemde dediğin gibi olur muhtemelen.

The_Doctor
01-08-2011, 18:32
Çok Geçmiş Olsun Acele Etmeyin Sakin Düşlünerek Kararlar Verin Daha Sağlıklı Olsun Makina.

by serçe
01-08-2011, 18:33
geçmiş olsun üzücü bir olay ama allah beterinden korusun ....

yasin_R
01-08-2011, 18:34
Yasin üzüldüm valla gecmis olsun daha iyisini yaparsın inşallah

inşallah lütfü :( 1 hafta önce ardayla telde konuştuk 1 hafta sonra başıma bu geldi. diyorum ya nasip kısmet

Type-R
01-08-2011, 18:38
Çok geçmiş olsun..:( Nazar nazar nazar.:icon13:

B.Aktepe
01-08-2011, 18:46
geçmiş olsun yasin. olacağın önüne geçilmez kader kısmet meselesi. bu tip arabalarda olabilecek şeyler. çok daha iyisi olur inşallah.

XoR
01-08-2011, 18:47
Yasinim Allah beterinden sakınsın, güç kuvvet versin daha iyilerini yaparsın inşallah.

Üzülme Hilmininde dediği gibi bizim işlerde bu olaylar normal karşılanmalı arabaların DNA'sı ile oynuyoruz zira :)

yasin_R
01-08-2011, 18:51
geçmiş olsun yasin. olacağın önüne geçilmez kader kısmet meselesi. bu tip arabalarda olabilecek şeyler. çok daha iyisi olur inşallah.

sağolasın abicim. aynen öyle imiş. allahın izni ile daha iyisi olur inşallah. :)

yasin_R
01-08-2011, 18:52
Yasinim Allah beterinden sakınsın, güç kuvvet versin daha iyilerini yaparsın inşallah.

Üzülme Hilmininde dediği gibi bizim işlerde bu olaylar normal karşılanmalı arabaların DNA'sı ile oynuyoruz zira :)

sağolasın koraycım. normallere döndüm zaten. hilminin dediği gibi gülüyorum şuanda yapcak bişi yok:)

[RaCeR]
01-08-2011, 18:52
Geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin diye boşuna dememişler.İnşallah daha iyisini daha güçlüsünü yaparsınız.

yasin_R
01-08-2011, 18:54
Çok geçmiş olsun..:( Nazar nazar nazar.:icon13:

nazar diye de adlandırsak ki doğruluk payıda var önüne gecilemiyor malesef

ÜSTÜNERC
01-08-2011, 18:54
göz vardı ddemek arabanda :):) gecmıs olsun allah beterınden saklasın kazasız belasız surusler

LUTFU CNGNS
01-08-2011, 18:56
inşallah lütfü :( 1 hafta önce ardayla telde konuştuk 1 hafta sonra başıma bu geldi. diyorum ya nasip kısmet

Hersey nasip kısmet 10 gün önce eğer bana verseydin bende olucakti
Saglik olsun cana gelecegine mala gelsin

yasin_R
01-08-2011, 18:58
Hersey nasip kısmet 10 gün önce eğer bana verseydin bende olucakti
Saglik olsun cana gelecegine mala gelsin

aynen doğru söylüyorsun belkide... sende ayarsız öylede böylede sıkacaktın. ufaktanda olsa.

Ranthor
01-08-2011, 19:00
geçmiş olsun

SekoLive
01-08-2011, 19:03
yasin cok üzüldüm son bir senede başına gelen aksiliklerin hesabı yok gibi sırf bizim bildiklerimiz için diyorm... gelen mala gelsn bi türlü toplanır. yeni hali inş eski halinden dahada iyi olur

bu arada arkadan konsmak kadar ayp bişey varmıdır bilmiyorm.

Can's
01-08-2011, 19:03
cok gecmıs olsun okurken bende senın kadar uzuldum ınan bana saglık olsun cana gelecegıne mala gelsın ...

Görkem
01-08-2011, 19:06
geçmiş olsun ,,,bu setuplara sahip araçlarda her an olabilcek şeyler gerçektende,,,yine yapılır yine binilir daha güzeli olur ;) .....

yasin_R
01-08-2011, 19:08
yasin cok üzüldüm son bir senede başına gelen aksiliklerin hesabı yok gibi sırf bizim bildiklerimiz için diyorm... gelen mala gelsn bi türlü toplanır. yeni hali inş eski halinden dahada iyi olur

bu arada arkadan konsmak kadar ayp bişey varmıdır bilmiyorm.

aynen öyle serkancım. vtc den sonra birde bu ya arkadaş bu typer arabası mı bize yaramıyo anlamıyoroum. hayatımızda birtek sevdiğimiz hobby miz tutkunluğumuz arabdır oda burnumuzdan geliyo. 3 neşeleniyrouz 3 ağlıyoruz:) hayat işte başa gelen çekiliyo... canıımız sağ çalışır kazanır yaparız genç adamız:)

B.Battal
01-08-2011, 19:08
Cana gelmesin sen daha iyisini yaparsın :) Akşama caddeme gel abi iftardan sonra

yasin_R
01-08-2011, 19:09
cok gecmıs olsun okurken bende senın kadar uzuldum ınan bana saglık olsun cana gelecegıne mala gelsın ...

tahmin ediyorum kardeşim benim seni tanıyorum... :)

yasin_R
01-08-2011, 19:10
Cana gelmesin sen daha iyisini yaparsın :) Akşama caddeme gel abi iftardan sonra

bi çay içmeye çıkıcam zaten. görüşürz

FaBeRgE
01-08-2011, 19:11
geçmiş olsun, YGZ'yi daha iyi bir setupla bekliyoruz :)

sedat s
01-08-2011, 19:13
gecmıs olsun ya vardır herseyde bı hayır mınıkslerın dedıgı gıbı para kazanılır mal alırnı uzme tatlı canını daha bombasını yaparsın daha ıyı gazlarsın

yasin_R
01-08-2011, 19:21
gecmıs olsun ya vardır herseyde bı hayır mınıkslerın dedıgı gıbı para kazanılır mal alırnı uzme tatlı canını daha bombasını yaparsın daha ıyı gazlarsın

illaki öyle vtc yı bastan yaptık. hazır araba alalım dedik birdaha ugrasmayalım sanayı servis cart curt... gene baştan yapmayı allah nasip edecek galiba:(

VTec_king
01-08-2011, 19:48
Geçmiş olsun Yasin daha iyisini yaparsın işallah

KMR2-GT
01-08-2011, 19:48
haydaa geçmiş olsun.umarım en kısa zamanda toparlarsn sorunsuz bınersın.tr şartlarında bu ısler pahalı oldugu ıcın bızım canımız normalden fazla sıkılyıor:) yoksa umursanacak bısı degıl hakkaten:)

cem
01-08-2011, 19:52
Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

Ome_RS
01-08-2011, 19:55
Gecmis olsun Allah beterinden korusun..

yasin_R
01-08-2011, 20:19
Geçmiş olsun Yasin daha iyisini yaparsın işallah

sağolasın inşallah.

yasin_R
01-08-2011, 20:20
haydaa geçmiş olsun.umarım en kısa zamanda toparlarsn sorunsuz bınersın.tr şartlarında bu ısler pahalı oldugu ıcın bızım canımız normalden fazla sıkılyıor:) yoksa umursanacak bısı degıl hakkaten:)

nerden baksan motor içi dahil en az 9-10 bin lira para. can sıkılmıycak bi rakam değil.

Emre İlbi
01-08-2011, 20:21
öncelikle geçmiş olsun, benim kafama takılan buraya böyle üzücü bir olayın konusunu açmış olmanız, herhalde birilerinin diline düşmemek için açtınız, gelmiyor, denemiyor, kaçıyor, cart curt muhabbetleri olmasın diye, kol çıkardığınızı birilerinin diline düşme pahasınada olsa anlatmışınız, çok tuhaf bir ülkedeyiz :rolleyes:

umarım herşey gönlünüzce olur, kolay gelsin :)

aRas
01-08-2011, 20:21
Abi geçmiş olsun allah beterinden korusun.

mert_leon
01-08-2011, 20:24
yasin abi çok üzüldüm. Daha iyisini yaparsın inşallah.

yasin_R
01-08-2011, 20:26
öncelikle geçmiş olsun, benim kafama takılan buraya böyle üzücü bir olayın konusunu açmış olmanız, herhalde birilerinin diline düşmemek için açtınız, gelmiyor, denemiyor, kaçıyor, cart curt muhabbetleri olmasın diye, kol çıkardığınızı birilerinin diline düşme pahasınada olsa anlatmışınız, çok tuhaf bir ülkedeyiz :rolleyes:

umarım herşey gönlünüzce olur, kolay gelsin :)

türkiyede hemen hemen bu işe gönül vermiş ve zevk alan tutkun arkadasların hemen hmen hepsi bu sitede.

ben sadece sağdan soldan duyulanlar ile imaj zedelemyi istemedim. herkez herşeyi ilk ağızdan duysun istedim .çünkü her zaman ikinci ve üçüncü ağızdan duyulan bilgiler ya bir eksik ya üzerine 4 fazla koyulupta söyleniyor. ister istemez kulaktan kulağa bu şekilde yayılıyor.

olgunlukla karşılayan işi bilen insanlar oluyor işi bilmeyen insanlar oluyor. gizlemenin saklamanın helede bu ülkede gizli kendi kendine birşeyleri saklayıp bişiyler yapmak haram beygir gibi birşey...

M.Sözge
01-08-2011, 20:26
çok geçmiş olsun abi daha sabah konuşmuştuk seninle nazar değdi vallahi ya :( inşallah daha iyisi olur

KMR2-GT
01-08-2011, 20:30
nerden baksan motor içi dahil en az 9-10 bin lira para. can sıkılmıycak bi rakam değil.

oy.. atmosferık olmasına ragmen bende tırsmıyor degılım.

neden kırdı sence.avans mı dıcem cok basıncta yok ılgınc bısı. metenol varmı arabanda?

Emre İlbi
01-08-2011, 20:31
türkiyede hemen hemen bu işe gönül vermiş ve zevk alan tutkun arkadasların hemen hmen hepsi bu sitede.

ben sadece sağdan soldan duyulanlar ile imaj zedelemyi istemedim. herkez herşeyi ilk ağızdan duysun istedim .çünkü her zaman ikinci ve üçüncü ağızdan duyulan bilgiler ya bir eksik ya üzerine 4 fazla koyulupta söyleniyor. ister istemez kulaktan kulağa bu şekilde yayılıyor.

olgunlukla karşılayan işi bilen insanlar oluyor işi bilmeyen insanlar oluyor. gizlemenin saklamanın helede bu ülkede gizli kendi kendine birşeyleri saklayıp bişiyler yapmak haram beygir gibi birşey...

:icon_tup: çok haklısınız :) müsadenizle bi video ekliyorum :)

gEsHufu_MUU

yasin_R
01-08-2011, 20:32
oy.. atmosferık olmasına ragmen bende tırsmıyor degılım.

neden kırdı sence.avans mı dıcem cok basıncta yok ılgınc bısı. metenol varmı arabanda?

yok metenol yoktu ama çok az bi zamana alacaktım nasip olmadı. bende birtürlü anlayamadım yanlış vites atmadım gazlarken kesiciye kalmadım. yağına suyuna her hafta bakarım. kollar yorulmuş olucak belkide:( sadeece bir tahmin. yataklarıda kontrol ettirmiştim boncuk gibiydi heryeri...

Erol
01-08-2011, 20:34
allah daha iyilerini nasip eder inş.

yasin_R
01-08-2011, 20:36
:icon_tup: çok haklısınız :) müsadenizle bi video ekliyorum :)

gEsHufu_MUU

bu benim en çok beğendiim ve güldüğüm video bitiriyo beni bu çocuk. ya tabi bu kadar da değil ya burda abartmışlar::):):):):):)

Ahmet_28
01-08-2011, 20:43
geçmiş olsun allah daha büyük dert vermesin

mmustu
01-08-2011, 20:45
yasinim çok geçmiş olsun Allah daha beterlerinden korusun :(

bu arada nerdeyse beni yakaladın bu bahtsızlık konusunda :D

yasin_R
01-08-2011, 20:47
yasinim çok geçmiş olsun Allah daha beterlerinden korusun :(

bu arada nerdeyse beni yakaladın bu bahtsızlık konusunda :D

sağolasın abicim . hakket ciddi paralar dökülüyor...
kaç kere daha kırar patlatırsam seni yakalrım:):)

Yigit-Y
01-08-2011, 20:48
puntoya yazılım atma girişiminde bulunurken sana demiştim be kanka.

içime doğmuş gibi gönder gitsin o zaman güzel tekliflerde vardı.

savaş abiyle konuştum 6000 tl bloktu sanırım kılı tüyü 10.000 leri bulucak gibi :(

sağlık olsun kardeşim herşeyden önce. honda cem deki tamer abimiz yardımcı olucaktır bu konudada.

en kısa sürede eskisinden daha iyi olucaktır inş.

mmustu
01-08-2011, 20:52
gülüm beni yakalaman için yüklü arabadn ziyade stock arabalara kol çıkarttırman lazım bol bol :D

dirk
01-08-2011, 20:54
Eski setup için üzüldüm.. Yeni setup için sewindim... Böyle şeyler hepimizin başına geliyor.. Bende turbo bekliyorum =(( seni en iyi anlayanlardan biriyim.. Ama arabanı ilk calıştıracağındaki heyecan herşeye deyeceğinden canını sıkma... geçmiş olsun Ygz Tayyar'a Daha güçlü görmek dileğiyle...

yasin_R
01-08-2011, 20:55
puntoya yazılım atma girişiminde bulunurken sana demiştim be kanka.

içime doğmuş gibi gönder gitsin o zaman güzel tekliflerde vardı.

savaş abiyle konuştum 6000 tl bloktu sanırım kılı tüyü 10.000 leri bulucak gibi :(

sağlık olsun kardeşim herşeyden önce. honda cem deki tamer abimiz yardımcı olucaktır bu konudada.

en kısa sürede eskisinden daha iyi olucaktır inş.

‪YGZ TYPER (Deneme Çekimi)‬‏ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=FcX_1lq3xfc)

hersey şu video dan sonra oldu:) aynen o rakamları bulucak.

arabayı satma peşinde değilim be yiğit hala değilim. sıkılırım borclanırım ama malımdan olmam. çünkü seviyorum keyif alıyorum. şu şekilde gene satıyorum diyim gene bir çok insan talip olacaktır hiç ama hiç şüphem yok.
yaptırayım kafam eserse gene satmayı birşekilde düşünürüm.gözüm iki üç kuruş fazlasına satmak filan da değil para peşinde ollmadım yani hiç...
aslanlar gibi 0 motorumuda koyarım binerim satılırsa o zaman gene satılır.
yani bu arac bu temzilikte bakıldığı sürece her daim satılıck bi arac hiçç şüphem yok...

yasin_R
01-08-2011, 20:56
gülüm beni yakalaman için yüklü arabadn ziyade stock arabalara kol çıkarttırman lazım bol bol :D

hahahah heueeh ya alem adamsın :) yo k ya bundan sornrasına yürek dayanmaz. rekor sende kalsın...

bende diyorum bu adamın gülü niçin hiç solmuyo::))))))

yasin_R
01-08-2011, 20:58
Eski setup için üzüldüm.. Yeni setup için sewindim... Böyle şeyler hepimizin başına geliyor.. Bende turbo bekliyorum =(( seni en iyi anlayanlardan biriyim.. Ama arabanı ilk calıştıracağındaki heyecan herşeye deyeceğinden canını sıkma... geçmiş olsun Ygz Tayyar'a Daha güçlü görmek dileğiyle...

bu duyguları yasamış g,bisin:) ben 2ciyi yasıycam allah nasip ederse. gercekten heyecanlı oluyo yeni doüğmuş gibi.

atmo sc de yapıp binmeyi düşündüm ama yok arkadas gereği yok. turbo devam

dirk
01-08-2011, 21:00
akhisar'da draglarda bizimde turbo su koyverdi =) bende beklemedeyim.. anlarım tabi :(:(:(:(

yasin_R
01-08-2011, 21:02
akhisar'da draglarda bizimde turbo su koyverdi =) bende beklemedeyim.. anlarım tabi :(:(:(:(

hadi ya sanaada gecmiş olsun o zaman. biranönce yeni doğmuş gibi olmayı nasip eder inşallah rabbim:)

abdullah songür
01-08-2011, 21:09
geçmiş olsun

yeni projenizde allah utandırmasın

Serhat Y.
01-08-2011, 21:12
Gecmis olsun Yasin uzulcek bisey yok bu tip araclarda cok normal, en basta motor icini istedigin enazindan bildigin bir setupla toplasaydin keske, yinede hic bir garantisi yok tabi bu tip islerin,

yasin_R
01-08-2011, 21:14
Gecmis olsun Yasin uzulcek bisey yok bu tip araclarda cok normal, en basta motor icini istedigin enazindan bildigin bir setupla toplasaydin keske, yinede hic bir garantisi yok tabi bu tip islerin,

benim amacım hazır alıp uğrasmamaktı.

nasip olmadı. ben gücümün yettiğince yapacağım kafama göre.

khan
01-08-2011, 21:51
gecmis olsun, bu iste boyle seyler normal arkadaslar hic abartacak birsey yok, soyle dusunun trafikte gezen bir suru araba tamamen standartken bir suru ariza cikartiyor surekli sagdan soldan goruyorum duyuyorum soranlar oluyor su oldu bu oldu diye, e o zaman modifiye edilmis standartlarindan oldukca guclu ve stres altindaki araclarin bazi sikintilar yasamasi kadar dogal bir durum yok.

bence hic kafana takma, koru korune, buyuk mekanik hatalar yuzunden sorun yasanmadikca normal mekanigin icinde olan seylerdir bunlar.

-HAKTAN-
01-08-2011, 22:15
Gecmis olsun.Sikma canini bosver cana gelecegine mala gelsin.

yasin_R
01-08-2011, 22:26
gecmis olsun, bu iste boyle seyler normal arkadaslar hic abartacak birsey yok, soyle dusunun trafikte gezen bir suru araba tamamen standartken bir suru ariza cikartiyor surekli sagdan soldan goruyorum duyuyorum soranlar oluyor su oldu bu oldu diye, e o zaman modifiye edilmis standartlarindan oldukca guclu ve stres altindaki araclarin bazi sikintilar yasamasi kadar dogal bir durum yok.

bence hic kafana takma, koru korune, buyuk mekanik hatalar yuzunden sorun yasanmadikca normal mekanigin icinde olan seylerdir bunlar.

ilk 2 gün sinirlerin allak bullak oluyor da sonradan hayatın acımasızlığına gülüyorsun işte . sadece araba için değil motor için mekanik için değil. hayat bu sonradan makara yapıp gülüyorsun. ağlasanda sızlasanda geri gelmiycek. maddi manevi çöküntüler yasamaya gerek yok. başa gelen çekiliyo nasıl olsa

mehzent
01-08-2011, 22:30
Bro hic sikma canini benimde geldi basima daha iyileri gelir yeterki sagligimiz yerinde olsun canin sagolsun takma kafana ;)

yasin_R
01-08-2011, 22:33
Bro hic sikma canini benimde geldi basima daha iyileri gelir yeterki sagligimiz yerinde olsun canin sagolsun takma kafana ;)

yok sıkıntı yok artık mehmetcim. önümüzdeki maçlara bakacaz konuştuğumuz gibi....

svt53
01-08-2011, 22:59
üzücü olay cok gecmiş olsun,ALLAH beterinden saklasın

eser
01-08-2011, 23:06
Yasinim gecmis olsun,gelmeye basladimi ust uste geliyor,Allah beterinden korusun

Ö.öztüRk
01-08-2011, 23:22
geçmiş olsun saglık olsun

Selcuk_RoL
01-08-2011, 23:23
geçmiş olsun yasin:(

yasin_R
01-08-2011, 23:30
Yasinim gecmis olsun,gelmeye basladimi ust uste geliyor,Allah beterinden korusun

sağolasın esercim o gün tunaların yanındaydım ondan sonra olan oldu. gece. neyse arttık

yasin_R
01-08-2011, 23:31
geçmiş olsun yasin:(

sağolasın selçuk:(

LegenD-R
01-08-2011, 23:37
Çok büyük geçmiş olsun.. Allah beterinden korusun. Umarım en kısa zamanda tekrardan yollarda görürüz..

PPR engineering
01-08-2011, 23:45
geçmiş olsun yasinim sıkma canını daha iyisini yaparsın inşALLAH..arkadan konuşanlar hep konuşuyo zaten engellenemiyo..

typer46
01-08-2011, 23:49
geçmiş olsun kardeşim allahın izniyle daha iyisini yaparsın inş.

gsi_club
01-08-2011, 23:50
Allah beterinden korusun.büyük geçmis olsun.

yasin_R
02-08-2011, 00:03
Çok büyük geçmiş olsun.. Allah beterinden korusun. Umarım en kısa zamanda tekrardan yollarda görürüz..

inşallah daha iyisini yapmaya uğrasacağım

yasin_R
02-08-2011, 00:04
geçmiş olsun yasinim sıkma canını daha iyisini yaparsın inşALLAH..arkadan konuşanlar hep konuşuyo zaten engellenemiyo..

sağolasın kaancım bişiylerin önüne gecemiyorsun ayne öyle

yasin_R
02-08-2011, 00:05
geçmiş olsun kardeşim allahın izniyle daha iyisini yaparsın inş.

eyvallah abicim, sağolasın iyi dileklerin ve ilgin için:)

zübeyir
02-08-2011, 00:06
Geçmiş olsun.Para her zaman yerini bulur.can sağlığı olsun yeter.....

fa'R'uk
02-08-2011, 03:11
yasinim Allah beterinden saklasın vesile olur daha iyisini yaparsın kardeşim sağlıklı olduktan sonra

Jeandan-R
02-08-2011, 03:17
Geçmiş olsun. Turbo Type-r'dan anlamayan arkadaşlara hartge m6 ile olan videonu izletip dururdum. Umarım kısa sürede istediğiniz şekilde olur aracınız. tekrar geçmiş olsun

gökberk
02-08-2011, 03:20
Büyük geçmiş olsun...Allah önce sağlık sıhhat versin...Gerisi kolay..

can0001
02-08-2011, 03:24
çok geçmiş olsun...

kanashibari
02-08-2011, 07:36
Geçmiş olsun.

DR808
02-08-2011, 08:12
Geçmiş olsun Herkezin basına gelebilir ! :S

ademsezer
02-08-2011, 08:12
geçmiş olsun ygz ye sıfır blok yakışır

GOKTAN
02-08-2011, 08:30
büyük geçmiş olsun,,,ALLAH sağlık sıhhat versin herşeyden önemlisi...

__FrK__
02-08-2011, 09:09
Yasin agam allah can sağlığı versin her işte vardır bi hayır allah daha iyilerini nasip etsin inşallah. K20 diyince aklıma Hilmi den başkası gelmiyor bi oturup konuşmakta fayda var haberleşelim.

MiaMi
02-08-2011, 09:10
Geçmiş olsun Yasin hepimizin başına gelebilecek bir durum hayırlısı ile daha iyisi olur önemli olan sağlık allah uzun ömür versin herşey yapılır.

AHMET1907
02-08-2011, 09:15
Yasin geçmiş olsun kardeşim, daha iyisini yaparsın bozma moralini

qency
02-08-2011, 09:23
büyük geçmiş olsun olacağı varmış olmuş,sana bişi olmamış en önemlisi o bnce.gerisi bi şekilde mutlaka halledilir...

Alicanrs
02-08-2011, 10:38
sıkma canını Yasin abi büyük geçmiş olsun daha iyisini yapar gazlarsın Sağlık sıhat daha önemli bşver .. İnş daha iyi şekilde geri dönersin :)

sulhi
02-08-2011, 10:40
geçmiş olsun yasin..

emre yeşil
02-08-2011, 10:43
geçmiş olsun olur böyle şeyler takma kafana.

miniks
02-08-2011, 10:48
blogun kol çöıkarmış halinin resimlerini paylaşabilirmisin mahsuru yoksa

İlk defa kırılan eagle kol görücem daha önce hiç görmedim

Ayrıca krank kurtulmuş olabilir hemen acele edip servisten yarım blok falan alma stock motor yapmıcaksan eger

sulhi
02-08-2011, 10:53
hilmi benım duyduğum 3 cu eagle kol bu ..

Okan D.
02-08-2011, 10:56
yasın abı buyuk gecmıs olsun abı

yasin_R
02-08-2011, 10:58
Yasin agam allah can sağlığı versin her işte vardır bi hayır allah daha iyilerini nasip etsin inşallah. K20 diyince aklıma Hilmi den başkası gelmiyor bi oturup konuşmakta fayda var haberleşelim.

eyvallah frkcm ihtiyaç duyarsam sağolasun yardımcı olacağını söyledi zaten. :)

yasin_R
02-08-2011, 10:59
Geçmiş olsun Yasin hepimizin başına gelebilecek bir durum hayırlısı ile daha iyisi olur önemli olan sağlık allah uzun ömür versin herşey yapılır.

eyvallah sağolasın aynen öyle...

sağlığımız yerinde şükür:)

yasin_R
02-08-2011, 11:01
Yasin geçmiş olsun kardeşim, daha iyisini yaparsın bozma moralini

sağolasın ahmet abi arada bi gel çayımızı iç ya:)

ENG
02-08-2011, 11:01
geçmiş olsun . ben bahçelievlerde caddem büfenin önünde her gördüğümde Maşallah derim. Cana bişey gelmesin.

yasin_R
02-08-2011, 11:04
blogun kol çöıkarmış halinin resimlerini paylaşabilirmisin mahsuru yoksa

İlk defa kırılan eagle kol görücem daha önce hiç görmedim

Ayrıca krank kurtulmuş olabilir hemen acele edip servisten yarım blok falan alma stock motor yapmıcaksan eger

yok stock motor yapma niyetim yok açıkçası. motor topkapı savaş abinin orda.
bugün gecicem zaten muhtemelen bi kaç foto alırım.
savas abi riske girme dedi. oynama yapma gibilerinden, görülmesinde fayda var aslında doğru söylüyorsun.

yasin_R
02-08-2011, 11:05
geçmiş olsun olur böyle şeyler takma kafana.

sağolasın emre. bi arayamadım senide:( bahsettiğim olay için hayırlsıı...

yasin_R
02-08-2011, 11:09
sıkma canını Yasin abi büyük geçmiş olsun daha iyisini yapar gazlarsın Sağlık sıhat daha önemli bşver .. İnş daha iyi şekilde geri dönersin :)

kardeşim benim inşallah:)

yasin_R
02-08-2011, 11:10
yasın abı buyuk gecmıs olsun abı

sağolasın okancım

yasin_R
02-08-2011, 11:11
geçmiş olsun . ben bahçelievlerde caddem büfenin önünde her gördüğümde Maşallah derim. Cana bişey gelmesin.

iyi dileklerin için sağolasın:)

Alicanrs
02-08-2011, 11:11
kardeşim benim inşallah:)

zaten anlamıorm ne oluosa senin başına gelio abi hamama git =) şeker gibi adamsın :p

AHMET1907
02-08-2011, 11:14
sağolasın ahmet abi arada bi gel çayımızı iç ya:)

Olum telimiz var sende arayin gelelim:D

Alicanrs
02-08-2011, 11:15

abi hakketten gel =) öle kiliselerde filan görüorm seni papaz mapaz bilmiorm ama :p:p

yasin_R
02-08-2011, 11:20
zaten anlamıorm ne oluosa senin başına gelio abi hamama git =) şeker gibi adamsın :p

olsun yapacak bişiy yok alan allah veren allah. başa geleni çekiyoruz isyan etmiyorum. allaha hamdolsun:)

yasin_R
02-08-2011, 11:21

abi aradık mıda genelde gelmen le gitmen bir olduğu için:)):):):):)

AHMET1907
02-08-2011, 11:30
abi hakketten gel =) öle kiliselerde filan görüorm seni papaz mapaz bilmiorm ama :p:p

hadi biz ordaydik, senin ne işin vardı kilisede:D

Alicanrs
02-08-2011, 11:42
hadi biz ordaydik, senin ne işin vardı kilisede:D

ahaha zorlanarak girdim oraya ne işim olr yoksa:D:D içeri girdim zenci kovdu ztn :D

nitrO_Oxide
02-08-2011, 11:56
geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.

yasin_R
02-08-2011, 17:54
http://a1108.hizliresim.com/11/8/2/9632.jpg

http://b1108.hizliresim.com/11/8/2/9671.jpg

http://a1108.hizliresim.com/11/8/2/9659.jpg

http://b1108.hizliresim.com/11/8/2/9701.jpg

http://a1108.hizliresim.com/11/8/2/9715.jpg

http://b1108.hizliresim.com/11/8/2/9725.jpg

http://a1108.hizliresim.com/11/8/2/9738.jpg

http://b1108.hizliresim.com/11/8/2/9751.jpg

http://a1108.hizliresim.com/11/8/2/9764.jpg

http://a1108.hizliresim.com/11/8/2/9788.jpg

http://b1108.hizliresim.com/11/8/2/9806.jpg

http://a1108.hizliresim.com/11/8/2/9831.jpg

arabanın motorunun resimleri hilmi istemişti görmeyi....

kurtulabilicek içinden pek bişiy görüünmüyor.

LegenD-R
02-08-2011, 18:40
Oh oh oh böylesini ilk defa görüyorum :( tekrardan büyük geçmiş olsun...

ocean0636
02-08-2011, 18:42
Büyük geçmiş olsun :(

volume81
02-08-2011, 18:49
büyük geçmiş olsun inş. daha iyileri için bir sebeb olur :)

bu arada pistonlar ve kollar marka olarak nedir :)

Yigit-Y
02-08-2011, 18:59

kötü olmuş :(

LegenD-R
02-08-2011, 19:01
büyük geçmiş olsun inş. daha iyileri için bir sebeb olur :)

bu arada pistonlar ve kollar marka olarak nedir :)

Piston - WISECO
Kol - EAGLE

yasin_R
02-08-2011, 19:13
Piston - WISECO
Kol - EAGLE

aynen böyle oldu işte:( hersey ortada.

BerkayKamaci
02-08-2011, 19:14
yasın abıcım cok buyuk gecmıs olsun. Daha ıyısını yaparsın herkes keyıfle ızler :icon_tup:

yasin_R
02-08-2011, 19:15
yasın abıcım cok buyuk gecmıs olsun. Daha ıyısını yaparsın herkes keyıfle ızler :icon_tup:

sağolasın kardeşim benim satmadın mı arabayı daha

yasin_R
02-08-2011, 19:15

kötü olmuş :(

bu arada arabayı bu şekilde almak isteyenler oldu. kararım son dur arabayı satmıycam...

BerkayKamaci
02-08-2011, 19:17
sağolasın kardeşim benim satmadın mı arabayı daha

vazgectım abı daha ıyısını bulamıcam pıyasada alınacak dıesel power araba yok :D
bazı degısıklıklerle boyle devam :icon_tup:
yardım lazım olursa sabahtan saat 15:00e kadar musaıtım herturlu konuda yardımcı olurum

Yigit-Y
02-08-2011, 19:19
bu arada arabayı bu şekilde almak isteyenler oldu. kararım son dur arabayı satmıycam...

hayırlısı olsun kanka semtte hızlı kırmızı typer hep baki kalıcak o zaman.

bu kararından dolayı semtte bir sevinç hakim :) o video çekim gecesi hala aklıma geliyorda inş en kısa sürede eskisinden dahada iyi olucak canavar.

allah yolunda kolaylık sağlasın yeterki...

yasin_R
02-08-2011, 19:21
vazgectım abı daha ıyısını bulamıcam pıyasada alınacak dıesel power araba yok :D
bazı degısıklıklerle boyle devam :icon_tup:
yardım lazım olursa sabahtan saat 15:00e kadar musaıtım herturlu konuda yardımcı olurum

sağolasın kardeşim benim eksik olma:)

otuzdört
02-08-2011, 19:44
allah beterinden korusun :S üzücü bir olay

yasin_R
02-08-2011, 20:13
allah beterinden korusun :S üzücü bir olay

amin cümlemizi.

yasin_R
02-08-2011, 20:24
hayırlısı olsun kanka semtte hızlı kırmızı typer hep baki kalıcak o zaman.

bu kararından dolayı semtte bir sevinç hakim :) o video çekim gecesi hala aklıma geliyorda inş en kısa sürede eskisinden dahada iyi olucak canavar.

allah yolunda kolaylık sağlasın yeterki...

aynen kardesim satmıyorum. keske gördüklerinide cekebilseymişin bari:)

thedevil
02-08-2011, 20:31
inşallah daha iyilerini yaparsın çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

mert_leon
02-08-2011, 20:34
abi en kralını yaparsın sen kırmızı kırmız yakar yıne ortalıgı :D

okanturan
02-08-2011, 20:49
geçmiş olsun kötü olmuş yaa ins daha iyi sağlıklı bir şekilde toplanır

_muhaRRem
02-08-2011, 21:04
bu typeR arabası ömrümüzü yedi yaa

birkan01
02-08-2011, 21:40
abi çok geçmiş olsun yapabileceğimiz bişe varsa gibi cümleler kurmuyorum herzaman biliyorsun inş daha iyi olcak araban hiç kafanı takma sen neler atlattın;)

yasin_R
02-08-2011, 23:11

bu japonlar bu typer arabasının parcalarından sırf ekonomilerine ikinci kez kan vermişlerdir ha. ah ki ne ahhh

harbi çok zeki adamlar...

yasin_R
02-08-2011, 23:11
abi çok geçmiş olsun yapabileceğimiz bişe varsa gibi cümleler kurmuyorum herzaman biliyorsun inş daha iyi olcak araban hiç kafanı takma sen neler atlattın;)

adanalı ikizlerim birtanesiniz...

yasin_R
02-08-2011, 23:13
abi en kralını yaparsın sen kırmızı kırmız yakar yıne ortalıgı :D

sağolasın kardeşim allah nasip ettikçe daha sağlam bir setup yapacağım...

KMR2-GT
02-08-2011, 23:13
ne hale gelmıs ole kol yaa.ıstesen olmaz

aynen aynennnnnnnnnnnnnnn

oguzhan999
02-08-2011, 23:20
Can"a bşy gelmesin , çok çok geçmiş olsun :(

GokhanErol
02-08-2011, 23:23
bununla gecmis olsun Allah beterinden korusun...

TurboM3
02-08-2011, 23:33
Geçmiş olsun.

Yağ akıp, lastiklerin altına gitseydi, daha beteri olabilirdi.

Hayattasın, şükretmek lazım.

İlk önce hasar nerede oluştu?

A- kol saplaması

B- kol

C- yağlama sisteminde

Kol ne marka?

Kol cıvataları ne marka, kaç nM ile torklandı?

yasin_R
02-08-2011, 23:35
bununla gecmis olsun Allah beterinden korusun...

amin cümlemizi..

yasin_R
02-08-2011, 23:46
Geçmiş olsun.

Yağ akıp, lastiklerin altına gitseydi, daha beteri olabilirdi.

Hayattasın, şükretmek lazım.

İlk önce hasar nerede oluştu?

A- kol saplaması

B- kol

C- yağlama sisteminde

Kol ne marka?

Kol cıvataları ne marka, kaç nM ile torklandı?

allaha binlerce kez şkürler olsun tabiki. kol kırılması civatalartın dağılması ile oluşmuşç ve öyle biyerden delmişki yağ kanalından.
kol eagle

volume81
02-08-2011, 23:49
allaha binlerce kez şkürler olsun tabiki. kol kırılması civatalartın dağılması ile oluşmuşç ve öyle biyerden delmişki yağ kanalından.
kol eagle

offfff o kötü olmuş işte yoksa blok'da fazla bişey görünmüyor ama yağ kanalına denk gelmesi kötü olmuş :/

giden mal olsun can'a gelmesin hayırlısı diyip daha iyilerine nasip olur inş.

yasin_R
03-08-2011, 14:46
offfff o kötü olmuş işte yoksa blok'da fazla bişey görünmüyor ama yağ kanalına denk gelmesi kötü olmuş :/

giden mal olsun can'a gelmesin hayırlısı diyip daha iyilerine nasip olur inş.

yataklar tertemiz krank sadece küçük biryerinde pürüz var. yağ kanalından delmesi kötü oldu zaten...

Ertan-R
15-08-2011, 13:45
Yasin çok geçmiş olsun kardeşim.Geç yazdım kusura bakma.

Emre Ekrem
15-08-2011, 13:49
çok çok geçmiş olsun.

K.O.
15-08-2011, 14:12
geçmiş olsun üzücü bi durum ama can'a gelmesin.. eskisinden daha iyi olacağindan hiç şüphem yok kolay gelsin..

x_power
15-08-2011, 14:20
cok geçmiş olsun bizimde değişik araçlarda başımıza gelen şey kol kırma piston eritme gibi şeyler o anda cana gelmesin onlar yapılır

bysever
15-08-2011, 16:33
çok geçmiş olsun arkadaşım inşallah en kısa zamanda durumu çözersin..

yasin_R
06-09-2011, 22:15
başımdan gecen talihsiz olayın ardından 1 ayı aşkın zaman gecdi aşşağı yukarı ve servisten k20a2 blok siparişi verdim ve motorumu faturalı bir şekilde sandık içerisinde aldım allahın izniyle:) arabamı cok fazla özledim...

http://hizliresimyukle.com/showpic-104222/06092011831.jpg
http://hizliresimyukle.com/showpic-104223/06092011832.jpg
http://hizliresimyukle.com/showpic-104225/06092011835.jpg
http://hizliresimyukle.com/showpic-104227/06092011836.jpg
http://hizliresimyukle.com/showpic-104229/06092011837.jpg

bir kaç resim paylaşmak istedim...

motor içine girmeyi düşünüyordum fakat hersey maddiyata bağlı olduğu için bir süre ertelemeye karar verdim.

nasip olurda ilerleyen aylarda yapmaya başladığım zaman alacağım parcalar çok büyük ihtimalle bunlar olacak

cp 10.5 sıkıştırma piston (etekleri üstü kaplı ve pimi upgrade edilmiş olarak)

carrillo pro h beam kol

arp saplamalar

ve mfactory sanzıman dişlileri ile setup ımı buyu kısmını tamamlamış olacağım.

arabamın yatmasını istemediğimden malzemeleride almam belki bi kaç ay sürebileceği için stock motorum ile maksımum 0.8 bar ile cıtırdan bineceğim...

gönül isterdi açılmış iken hepsi bir arada cıksın ama şu an itibarı ile kendimi kasmamda pek mana göremiyorum...

allah nasip ettiği sürece sabır ettikçe en iyi malzemelerle en sağlıklı sekilde ve iddealı yürütebileceğime inanıyorum....

ufuck
06-09-2011, 22:29
hayırlısı olsun dıyelım :):):):)

yasin_R
06-09-2011, 22:31
Hzl ve cretsiz Resim Ykleme Sitesi - hizliresimyukle.com (http://hizliresimyukle.com/showpic-104229/06092011837.jpg)

ygtkrmdnz
06-09-2011, 22:40
hayırlı olsun ..

http://c1109.hizliresim.com/11/9/6/19287.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
http://c1109.hizliresim.com/11/9/6/19310.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
http://c1109.hizliresim.com/11/9/6/19332.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
http://c1109.hizliresim.com/11/9/6/19381.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

LegenD-R
06-09-2011, 22:40
Hayırlı olsun :) Ne zaman başlanıyor rodaja?

yasin_R
06-09-2011, 22:43
Hayırlı olsun :) Ne zaman başlanıyor rodaja?

sağolasın hafta bası nasip olursa toplanmış olur rodaja başlarım.

topkapı savas motorspor a bağlı artık...

yasin_R
06-09-2011, 23:17
hayırlı olsun ..

http://c1109.hizliresim.com/11/9/6/19287.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
http://c1109.hizliresim.com/11/9/6/19310.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
http://c1109.hizliresim.com/11/9/6/19332.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
http://c1109.hizliresim.com/11/9/6/19381.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

sağolasın.

bysever
06-09-2011, 23:19
hayırlısı inşallah.. gözün aydın

mert_leon
06-09-2011, 23:27
abi hayırlı uğurlu olsun. gönlüne göre sapa sağlam olur inşallah.

Can's
06-09-2011, 23:32
maşallah hayırlı ugurlu olsun :)

XoR
06-09-2011, 23:36
Hayırlı uğurlu olsun Yasinim Allah bir daha yaşatmasın inşallah

Tunç
07-09-2011, 00:02
geçmiş olsun sıkma canını içine sinecek bi şekilde güzelce toplarsın

ARDA_E
07-09-2011, 00:06
Hayırlı olsun.Allah sorunsuz kullanmak nasip etsin.

UNAL
07-09-2011, 01:31
Hayırlısı olsun yeni motorunuz inş tekrar yaşanmaz..

ates
07-09-2011, 01:39
Allahın izniyle bekliyoruz ygz yi

Enes-x
07-09-2011, 02:30
Hayırlı uğurlu olsun ,eskisinden çok daha iyi olacak eminim :)

berkred
07-09-2011, 07:52
maşallah hayırlı olsun

AHMET1907
07-09-2011, 08:22
Hayırlısı olsun yasin, bitsinde gezdir beni biraz :)

yasin_R
07-09-2011, 11:00
abi hayırlı uğurlu olsun. gönlüne göre sapa sağlam olur inşallah.

sağolasın kardeşim benim...

yasin_R
07-09-2011, 11:01
maşallah hayırlı ugurlu olsun :)

kardeşim benim :) haykırışlarını sonradan görüyorum arıycam seni. hazırla paramı:)

yasin_R
07-09-2011, 11:02
Hayırlı uğurlu olsun Yasinim Allah bir daha yaşatmasın inşallah

sağol koraycım seninlede bi kumburgaz yapamadık... :)

chare
07-09-2011, 12:14
maşallah hayırlı olsun. allah kazasız belasız sorunsuz bi şekilde binmek nasip etsin.

yasin_R
07-09-2011, 15:40
Hayırlı uğurlu olsun ,eskisinden çok daha iyi olacak eminim :)

sağolasın enescim. inşallah zamanla cok daha iyi birşeyler çıkartırım ortaya:)

yasin_R
07-09-2011, 15:41
Hayırlısı olsun yasin, bitsinde gezdir beni biraz :)

ooo ne demek ahmet abi sen yeterki bi uğra :) 0,8 bar keser mi seni;)

yasin_R
07-09-2011, 15:42
maşallah hayırlı olsun. allah kazasız belasız sorunsuz bi şekilde binmek nasip etsin.

allah razı olsun cümlemize kaza bela göstermesin rabbim.

ademsezer
07-09-2011, 15:45
hayırlı olsun yasin

__FrK__
07-09-2011, 15:51
hadi hayırlı uğurlu olsun allah utandırmasın Yasin inşallah en kısa zamanda bitirirde ağız tadıyla binersin, motor içine de bu saatten sonrada bence hiç girme bile sıfır OEM gibisi yok

B.Battal
07-09-2011, 15:52
Hadi hayırlı uğurlu olsun. Çıksında arka camına bundan takıcam :D

http://www.tekstilportal.com/seriresim/s%C3%BCnnet%20aksesuarlar%C4%B1,%20s%C3%BCn&&-868648707.jpg

yasin_R
07-09-2011, 15:52
hayırlı olsun yasin

sağolasın adem senin projeyide merakla bekliyorum:) yazamadım ordan ama umarım hersey gönlüne göre olur

yasin_R
07-09-2011, 15:55
hadi hayırlı uğurlu olsun allah utandırmasın Yasin inşallah en kısa zamanda bitirirde ağız tadıyla binersin, motor içine de bu saatten sonrada bence hiç girme bile sıfır OEM gibisi yok

stock motor gbi yok gercektende istediğine dön atmo bin sc tak bin sıkııntı yok, ama o güçlerde de arabaya binmenin zevki keyfi hiç birinde yok gibi...

nasip kısmet bakalım zaman ne gösterecek :)

yasin_R
07-09-2011, 15:56
Hadi hayırlı uğurlu olsun. Çıksında arka camına bundan takıcam :D

http://www.tekstilportal.com/seriresim/s%C3%BCnnet%20aksesuarlar%C4%B1,%20s%C3%BCn&&-868648707.jpg

yok be kardeşim onu almiym:) ehuehue

by serçe
07-09-2011, 15:57
hayırlı olsun kazasız belasız ....

Kadyr
07-09-2011, 16:00
yok be kardeşim onu almiym:) ehuehue

abi bi kurban kes yola devam kaza belaz gelmez inş daha

FaBeRgE
07-09-2011, 16:13
hayırlı olsun,işallah tekrar bu tarz bir olay yaşamazsınız :o

yasin_R
07-09-2011, 16:13
abi bi kurban kes yola devam kaza belaz gelmez inş daha
marşa bi basayım aklımda kardeşim;)

ates
26-09-2011, 22:37
yasin abi merakla beklıyoruz ygzyi son durum ne

RsErdi
26-09-2011, 22:44
çok geçmiş olsun yeni okudum

frankurtlu
28-09-2011, 20:37
Çok geçmiş olsun :(

BAR22
28-09-2011, 20:57
çok geçmişolsun...

Emre İlbi
28-09-2011, 21:32
stock motor gbi yok gercektende istediğine dön atmo bin sc tak bin sıkııntı yok, ama o güçlerde de arabaya binmenin zevki keyfi hiç birinde yok gibi...

nasip kısmet bakalım zaman ne gösterecek :)

Hayırlı olsun abi, daha yeni gördüm :)

bencede Stock motorla devam et :)

Yaradan Mevlam bir daha böyle şeyler yaşatmaz inşallah :)