PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir gediz üniversitesi

sahinsp
03-08-2011, 12:29
merhabalar son kararımı verdim izmir gediz üni uluslararası ticaret bölümüne,ama bilgisi olan arkadaşlar vardır izmirdeki okullardan hangisini tercih edersiniz,ben dogru bi seçim yapmış olurmuyum gedizi seçersem, çok sagolun

B.Koçer
03-08-2011, 12:32
Gediz üniversitesi İzmir'de ama Foça yolunda yani merkeze bayağı bir uzak umarım haberiniz vardır :)

OnurD.
03-08-2011, 12:33
Kardesimide oraya gondericez gibi. Onu acik bir okul.

sahinsp
03-08-2011, 12:35
Gediz üniversitesi İzmir'de ama Foça yolunda yani merkeze bayağı bir uzak umarım haberiniz vardır :)

kaç kilometre ortalama :D

baretta
03-08-2011, 12:38
İzmir değil orası ya :) Bayağı dışarıda... :)

sahinsp
03-08-2011, 12:40
100 km falanmı ya korkutmayın :D

baretta
03-08-2011, 12:43
izmir gediz üniversitesi - Google Haritalar (http://maps.google.com/maps?q=izmir+gediz+%C3%BCniversitesi&hl=tr&ie=UTF8&ll=38.52883,27.088165&spn=0.217012,0.445976&sll=37.0625,-95.677068&sspn=57.161276,114.169922&z=12)

:)

Edit: Ben İzmir'li değilim sadece geçerken görmüştüm "bu ne yaa burası da İzmir mi" demiştim :)

MeMo
03-08-2011, 12:47
izmir gediz üniversitesi - Google Haritalar (http://maps.google.com/maps?q=izmir+gediz+%C3%BCniversitesi&hl=tr&ie=UTF8&ll=38.52883,27.088165&spn=0.217012,0.445976&sll=37.0625,-95.677068&sspn=57.161276,114.169922&z=12)

:)

Edit: Ben İzmir'li değilim sadece geçerken görmüştüm "bu ne yaa burası da İzmir mi" demiştim :)

Evet haklısınız gediz için izmiri baya bi arkanızda bırakıyosunuz :D

OnurD.
03-08-2011, 13:00
Metro duragi yakin, orayada dolmus vs gelip gidiyor ki zaten okul servisi vardir. Bu arada metroya bin 15dakikada karsiyakadasin. Ayrica hazirlik okuyacaksan zaten cankayada olcaksin ilk sene

Göki,ZD
03-08-2011, 13:11
bu üni. çeşmeye giderken sağda 2 dagın arasındaki üni mi ? :D

levent
03-08-2011, 13:13

orası izmir ekonomi olması lazım :) urla'da :)

MeMo
03-08-2011, 13:29

Orası ekonomi abi gediz tam terste kalıyor ama fusion'ın dedıgı gibi metro yakın oraya ama ne olursa olsun bence uzak :)

onur_S
03-08-2011, 13:31
yaşar nerede?yaşarmı iyidir gedizmi?

baretta
03-08-2011, 13:32

Sen benim okudugum yeri görseydin dağ kavramının ta kendisiydi :D

bugratemel
03-08-2011, 13:33
urlamıı naptınız yaa :D

B.Koçer
03-08-2011, 13:35
kaç kilometre ortalama :D

Şurası yardımcı olur sanırım :D

Gediz niversitesi - niversite Adaylarna Bilgi - zmirde Yaam (http://aday.gediz.edu.tr/izmirde_yasam.php?sayfa=0003)

aegean76
03-08-2011, 13:38

yok orası izmir yüksek teknoloji enstitüsü...

MeMo
03-08-2011, 13:41

Yaşar üni. Bornovada ... Valla iyi derken eger konumunu soruyorsan kesinlikle yaşar ama eğitimini soruyorsan gedizi bilmiyorum ama yaşarın öle çok kötü eğitimi yok diye biliyorum(bornova neresi kardesım dersen İzmirin en merkezi yerlerinden heryere metroyle 15 20 dk)

aegean76
03-08-2011, 13:43
Yaşar üni. Bornovada ... Valla iyi derken eger konumunu soruyorsan kesinlikle yaşar ama eğitimini soruyorsan gedizi bilmiyorum ama yaşarın öle çok kötü eğitimi yok diye biliyorum(bornova neresi kardesım dersen İzmirin en merkezi yerlerinden heryere metroyle 15 20 dk)

Yaşar alsancak limanın karşısında evet bornova ya yakın ama bornovada değil....

B.Koçer
03-08-2011, 13:44

Bornova ağaçlı yoldada var bir şubesi .

bugratemel
03-08-2011, 13:47
2 tane var ilk yıl hazrlık yanii alsancakda kinde (alsancak satadıının orası) sonra bornova ya geçiyoo yani kampuss bornva

MeMo
03-08-2011, 13:47

O hazırlık kampüsü esas kampüs bornovada

OnurD.
03-08-2011, 13:50

Piyasa icin yasar, okumak icin gediz :)

bugratemel
03-08-2011, 13:52
aynen kesnlikle katlıyorum :D piyasa için yaşar hatta üst sekment ekonomi :D :D :D bizim hondalar - puglar sarmıyo ordakileri ferrrin falan oldumu :D ortam çocuğu olursnn

onur_S
03-08-2011, 13:52
76 km iyiymiş.yani genel olarak yaşarla gedizi kıyaslarsak?okuyabileceğimiz üniversite arıyoruz mesela ben ankarada tobb üniversitesine geldim fakat gercekten saglam zorluyorlar,liseden arkadaslarım vardı lisede ben onlardan iyiydim,teki beykente gitti,teki özel ünide değil,onlar ff almadan gidiyorlar,ikisininde bir tane ff i varmıs bende 5 tane filan var bi de kurtarması zor okul 3 dönem olduğu için.zaman yok.

lnd_samet
03-08-2011, 13:54
hiç eksik olmayan metrosu oldugu için dert etmemek lazım uzaklıgı.
20 dk bir metro var karşıyaka merkezdesin tamamdır işte.

aegean76
03-08-2011, 13:55
2 tane var ilk yıl hazrlık yanii alsancakda kinde (alsancak satadıının orası) sonra bornova ya geçiyoo yani kampuss bornva

eyvallah demekki ben gebzeye taşınınca açılmış..bilgi için saol....

can3541
03-08-2011, 14:08
Yaşar dan bu sene mezun oldum gedizden çok daha üstün bi okul hatta son senelerde puan ve fiyat olarak ekonomiyi de geçti galiba.Ev arkadaşımda ekonomide okuyor ekonomininde ortamı süper ilgini çekerse:)

ufuksaracci
03-08-2011, 14:15
İzmir'e gelipte gedizde okumak sacma bence. Yaşar ve ekonomi varken gediz klasmana bile giremez. Şehir merkezine çok uzak . Cevresinde öğrenci için çekici hiç bişey yok . Yaşar bornovada ögrenci için izmiri en guzel yasayacagı yerdir bornova. Küçük parka 5 dk mesafede. Ekonomi balcovada. ulasım çok kolay . Ekonominin ve yasarın egitimleri bence çok iyi. Turkiyedeki en ucuz universiteler nerdedeyse.

onur_S
03-08-2011, 14:21
yaşar yazıyoruz gibi bişey,gediz yazma dedim şahine,birde zorlanmaması lazım dediğim gibi,herseyin kararı var eşşeğin bi tarafına su kacırmasınlar tobb gibi :D

bugratemel
03-08-2011, 14:31
bncede yaşar +++

ozKn
03-08-2011, 14:44
Gediz Üniversitesi geleceğin üniversitelerinden biri olucak kampüsü çook büyük hatta vakıf olarak en büyük kampüse sahip
3 arkadaşım orda okuyor gayet güzel eğitim veriyorlarr harbideen insanı zorla okutuyorlar diyorlar

Benim orturduğum yerden(bornovadan) 35-40 km kadar uzakta ve yeri menemende

OnurD.
03-08-2011, 15:20
İzmir'e gelipte gedizde okumak sacma bence. Yaşar ve ekonomi varken gediz klasmana bile giremez. Şehir merkezine çok uzak . Cevresinde öğrenci için çekici hiç bişey yok . Yaşar bornovada ögrenci için izmiri en guzel yasayacagı yerdir bornova. Küçük parka 5 dk mesafede. Ekonomi balcovada. ulasım çok kolay . Ekonominin ve yasarın egitimleri bence çok iyi. Turkiyedeki en ucuz universiteler nerdedeyse.
Bende o yuzden ortamsa yasar, niyet okumaksa Gediz dedim.

Gediz Üniversitesi geleceğin üniversitelerinden biri olucak kampüsü çook büyük hatta vakıf olarak en büyük kampüse sahip
3 arkadaşım orda okuyor gayet güzel eğitim veriyorlarr harbideen insanı zorla okutuyorlar diyorlar

Benim orturduğum yerden(bornovadan) 35-40 km kadar uzakta ve yeri menemende
Gediz ciddi anlamda saglam geliyor. Kardesim icin arastira arastira kurdu oldum isin. İyi derece cikarmis ogrenciler bile tercih ediyor gedizi burslu olarak felaket bir egitim potansiyeline sahip.
Haa diceksinizki yasar ve ekonominin yaninda adi gecmiyor. Adamlarin niyeti belli ki taa menemene kurmuslar kampusu ;) ortam kucukpark karikiz vs diyince yasar konusuluyor ondan herkes yasar diyor.

cagri-35
03-08-2011, 15:52
Yaşar ve Ekonomi kesinlikle daha önde. Gedize gelince zamanında ekonomıye rakip yaşar açıldığında yaptığını yapıyor cayır cayır burs dağıttılar geçen sene sırf öğrenci çeksinler diye. 10 lu sayılarda öğrencili bölümleri vardı ama tanıdıklarımızdan okuyanlar var ve memnunlar ancak şehire çook uzak. Tabi şehir oraya doğru gelişiyor bir 5 sene sonra daha farklı bir cevresi olacaktır illaki ama üniversite 4 sene sonuçta bence yaşar ve ekonomi tercih edilmeli, şunuda belirtmeliyim ben yaşarda okudum ve girdiğimde boyahaneden bozma bir kampüsümüz vardı. Burasımı özel okul diyorduk sonra yeni kampüse geçildi ve şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ekonomidende daha güzel hem kampüs hem lokasyon olarak. Eğitim dersen, ekonomıde çook arkadasım ve bızzat kuzenım okudu, bende yaşarda çok çok fark yok hatta aynı bile denebilir yaşar eskiden daha kolaydı bunu belirtmek isterim. Ancak bence şu anda izmirde bir vakıf üniversitesinde okunacaksa tercih Yaşar ve Ekonomi olmalı. İzmir,gediz üniversitesinin hala çok yolu var önünde.

Bu arada küçükpark vs. karı kız ortamı denmişte okumak isteyen adam ve o amaçta olan adam heryerde okur. Yani kendini bozucak kişi gedizde ovada çayırdada bozar kendini insanın içi önemli :)

Dipnot: yaşar üniversites, alsancakta değildir. Alsancak limanının karşısında hazırlık kampüsü bulunmaktadır fakülteleri bornova ağaçlı yoldadır.
gediz üniversitesininde hazırlığı çankayadadır, kendisi seyrekte bulunmaktadır.
urla'ya giderken iki dağ arasında kalan yer esasen balçovadır , ve oradaki üniversitenin adıda ekonomi üniversitesidir.

can3541
03-08-2011, 16:22
Çağrı bölümün dış ticaret miydi?

cagri-35
03-08-2011, 16:38
Evet ardından dikey ile uluslararası ticaret ve finansmana geçtim.

ozKn
03-08-2011, 17:27
Gedizin bana çekici gelmesinden bi tanesi mekatronik bölümünün olmasıdır ordan dgs ile güzel yerlere geçilceğini düşünüyorum

cvxx
03-08-2011, 17:32
ortam + karı kız + alkol ve gece hayatı = adrenalin diyorsan yaşar yada ekonomi derim
ama ben okurum işim olmaz derslere kafa yorcam diyorsan gediz derim

yaşar ve ekonominin ekmeğini çok yedik ve yiyoruz inkar edilmez çok iyi ortamlar oluyor.

Naman
03-08-2011, 19:30
izmir'liye Gediz uzak gelir aslında değildir. Bir Sabancı İstanbul'a daha uzaktır. Ve bence Gediz çok güzel bir üniversitedir. Maksat ortam ise Ekonomi veya Yaşar'dır ama paraya da yazıktır. Yaşar'ın eğitimi bence daha iyidir. Birşeyler öğretebiliyorlar.
Ama devlet kampüsü ortamında abuk subuk muhabbetlerden uzak eğitim ve meslek isteniyorsa bence Gediz iyi bir tercihtir.

Mekatronik yerine elektrik elektronik bölümleri düşünülüyorsa İzmir Üni.'de olabilir. Bölümleri kuran hocam eski hocamdır çok dolu bir insandır.

can3541
03-08-2011, 22:13
Evet ardından dikey ile uluslararası ticaret ve finansmana geçtim.

Kardesim bende ancak bu sene mezun oldum:)Can ben:)

cagri-35
03-08-2011, 23:41
OPel can mı :) yoksa dıs tıcaret can mı :) düzelteyım honda can mı :D

OnurD.
03-08-2011, 23:54
Kardeşim için %50 burslu Gediz Mimarlık(ing) yazdık. bir aksilik çıkmaz ise orda seneye.

cagri-35
04-08-2011, 00:44
Hayırlısı olsun inşallah.

ozKn
04-08-2011, 00:44
Hayırlısı olsun bakalım bizde tam burslu mekatronik yazdık.Bide ingilizce hazırlığı olsaydı iyi olurdu :)

OnurD.
04-08-2011, 01:08
Hayırlısı olsun inşallah.
teşekkür ederim

Hayırlısı olsun bakalım bizde tam burslu mekatronik yazdık.Bide ingilizce hazırlığı olsaydı iyi olurdu :)
Sağol sizede kolay gelsin.

S.Mert
04-08-2011, 01:15
bir yaşar öğrencisi olarak okulu öneririm, eğitim yönündende ortam yönündende imkanlar yönündende güzel bir okul, ne ararsan var. şöyle bir örnek vereyim; kampüs içerisinde ders çalışıcam dersen 3 katlı kütüphane de var, ama işine gelmeyenlere ps3 langırt fitness (ücretsiz) vs. gibi imkanlarda var. maddi açıdan imkanı olana sir winstonda 7 liraya makarnada var, hemen yanındaki yemekhanede içinde makarnada olan 4 çeşit yemeği 5 liraya alabileceğin bölümde var :)

bide okulun merkezde olmasının ne gibi bir zararı var anlamadım ben, dağda bayırda daha iyi mi okunuyor :D ben küçükparkta oturuyorum, sabahları derse 15-20dk kala uyanıp evden çıkıyorum, haftasonu bişeyler yapmak istediğimde herşey yürüme mesafesinde, gecenin 3ünde 5inde dışarda yiyebilecek bişeyler bulabiliyorum vs. öğrenci için bunlar önemli şeylerdir bence..

cabrioleter
04-08-2011, 02:15
orası izmir ekonomi olması lazım :) urla'da :)

urlada izmir yüksek teknoloji enstitüsü var. ekonomide iki dağ arasında değil dağın aşağısında ama denize çıkmak yürüyerek 5 dk.
önü açık denmiş iktidara yakın olduğundan olsa gerek.
burslu okunmyacaksa önce yaşar sonra ekonomi derim ;) devlette ise ege tartışılmaz gerek ortamı gerek eğitim kalitesi bakımından

ozKn
04-08-2011, 02:24
Gediz mekatronik mi Ege Uçak Teknolojisi Bilgisayar Programcılığımı

by beko
04-08-2011, 04:46
Bu sene gediz ve yaşar üniversitesine gezmeye gittik okulca.Yaşar gerçekten inanılmaz bir okul Gediz ise daha hala inşaattaydı.Yaşarı öneririm heryere yakın.

Tekos
04-08-2011, 05:48
Merhaba ,
Ben izmir ekonomi üniversitesi mezunuyum ilk tercihin izmir ekonomi üniversitesi ve sonraki tercihinde yaşar üniversitesi olsun... Benden sana bir dost önerisi.

Diğer paralı üni.ler gelişmekte olan birer kolej gibi,tabiki zamanla gelişecekler ama o zamanın içinde bence sen olma.Ben izmir ekonomi'deyken o zamanın içindeydim ilk başladıgımda okulda 1200 kişi vardı :D Şimdi 7000-8000 kişi var :D

İzmir ekonomi:Balçovada bulunuyor, karşısında teleferik var ,izmir ticaret odası tarafından kurulan bir vakıf üni. avm'lere çok yakın araçla 2 dk. da avm'lerdesin. Şehir merkezine sahilden trafik yoğunsa 20 yoğun değilse 10-15 dk... eğitim çok kaliteli ve zor , olanakları guzel,aktiviteleri idare eder.İyi bir bölümden mezun olursan boş kalmazsın...

Yaşar üni:2 kampüs'ü vardır.Yeni yapılan kampüs çok güzel şehir merkezine çok yakın,eğitimi gün geçtikçe daha kaliteli oluyor.derslerde,ekonomi uni. gibi zorlamazlar,yaz okullarında çoğunlukla geçersin ama kolaymı dersen değil,çünkü bütün dersler her iki üni.de de ingilizce...
Ben sana paralı olan bu iki üni.yi şiddetle öneririm.

Eğer ege üni veya d.e.ü üni kazanma imkanın varsa hiç düşünmeden ege'ye gitmeni tavsiye ederim...
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Saygılarımla...

cagri-35
04-08-2011, 11:09
Bu arada ben su anda Ege Üniversitesi öğrencisiyim yatay geçiş yaptım arkadaşlarada katılıyorum. Eğer Egede okuma şansın varsa kesinlikle Egeye gelmelisin. Ege bambaşka bi dünya Türkiye'nin en büyük kampüsüne sahip( Bütün arazisi kendisine aittir, bildiğim kadarıyla bu sekılde büyük kampüsü olan hatta daha buyuktur belkı Odtünün %48 imi ne devlete aitti) Adeta bir ilçe gibi, onun dışında eğitimi çok iyi ve kesinlikle diplomanı aldıgındada orada Ege yazması çok çok başka.

OnurD.
04-08-2011, 11:30
Merhaba ,
Ben izmir ekonomi üniversitesi mezunuyum ilk tercihin izmir ekonomi üniversitesi ve sonraki tercihinde yaşar üniversitesi olsun... Benden sana bir dost önerisi.

Diğer paralı üni.ler gelişmekte olan birer kolej gibi,tabiki zamanla gelişecekler ama o zamanın içinde bence sen olma.Ben izmir ekonomi'deyken o zamanın içindeydim ilk başladıgımda okulda 1200 kişi vardı :D Şimdi 7000-8000 kişi var :D

İzmir ekonomi:Balçovada bulunuyor, karşısında teleferik var ,izmir ticaret odası tarafından kurulan bir vakıf üni. avm'lere çok yakın araçla 2 dk. da avm'lerdesin. Şehir merkezine sahilden trafik yoğunsa 20 yoğun değilse 10-15 dk... eğitim çok kaliteli ve zor , olanakları guzel,aktiviteleri idare eder.İyi bir bölümden mezun olursan boş kalmazsın...

Yaşar üni:2 kampüs'ü vardır.Yeni yapılan kampüs çok güzel şehir merkezine çok yakın,eğitimi gün geçtikçe daha kaliteli oluyor.derslerde,ekonomi uni. gibi zorlamazlar,yaz okullarında çoğunlukla geçersin ama kolaymı dersen değil,çünkü bütün dersler her iki üni.de de ingilizce...
Ben sana paralı olan bu iki üni.yi şiddetle öneririm.

Eğer ege üni veya d.e.ü üni kazanma imkanın varsa hiç düşünmeden ege'ye gitmeni tavsiye ederim...
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Saygılarımla...
Vay efendim kimleri goruyorum :)

BARR
04-08-2011, 11:36
Ben Yaşar'da okuyorum son sınıfa geçtim Kampüs yönünden olsun, ulaşım yönünden öğrenci kalitesi yönünden olsun eğitim yönünden olsun kesinlikle tavsiye ederim.

Kendi bölümüm adına konuşayım bütün hocalarım 9 Eylül den gelme.. Hepside İzmirde tanınan kişiler.

Esas Kampüsümüz Bornova Ağaçlıklı yolda ve eğitim açısından birçok üniversiteden fazla olanakları var kullanmasını bilene özellikle İletişim Fakültesinin olanakları çok çok yüksek.

İncelemek isteyenler için;

Yaşar Üniversitesi (http://www.yasar.edu.tr/)

Buda benim çektiğim panaromik gece fotografı;

http://img190.imageshack.us/img190/2549/baranpanorama2.jpg

can3541
04-08-2011, 12:11
OPel can mı :) yoksa dıs tıcaret can mı :) düzelteyım honda can mı :D

Dış ticaret işte kardeşim:)Senin corsa kırmızı değil miydi:)

cagri-35
04-08-2011, 12:14
hahahah kardesım benım :)
Ya benım gecen sene yasardayken erasmus muhabbetı vardı bılmıyorum bılırmısın fransaya gıdıyordum sattım o ara, sonra ege unıversıtesıne gecınce arabada gıttı kaldık öle ortada :) Ama daha iyi oldu hem model yenıledım hem daha donanımlısını almak nasıp oldu herseyde bı kısmet bı nasıp varmıs :) sende bıtırdın ha sonunda, neredesın ızmırdemısın hala.

gkavuk
04-08-2011, 12:18
Gediz Universitesi suanda kisa surede ciddi yol kat etmis bulunmakta yakinda diger cigli merkezindeki kampusun insaatida baslatilicak orada tip fakultesi ve hastanede acilicak . Turkiyede iyi siralara gelicegine inaniyorum . Ben Istanbul Yeditepe mezunuyum , orasiyla gedizin merkeze uzakligi arasinda pek bir fark goremiyorum .

can3541
04-08-2011, 12:29
hahahah kardesım benım :)
Ya benım gecen sene yasardayken erasmus muhabbetı vardı bılmıyorum bılırmısın fransaya gıdıyordum sattım o ara, sonra ege unıversıtesıne gecınce arabada gıttı kaldık öle ortada :) Ama daha iyi oldu hem model yenıledım hem daha donanımlısını almak nasıp oldu herseyde bı kısmet bı nasıp varmıs :) sende bıtırdın ha sonunda, neredesın ızmırdemısın hala.

Hayırlısı olsun kardeşim:)Bitti ya sonunda:)İzmirdeyim burda bişeyler yapmaya çalışıyorum kalmak için bakalım hayırlısı..

cagri-35
04-08-2011, 12:38
Hayırlısı olsun yavrum. Görüşelim valla özledim.

can3541
04-08-2011, 12:46
Hayırlısı olsun yavrum. Görüşelim valla özledim.

Görüşelim kardeşim:)Numaran var bende

cagri-35
04-08-2011, 13:02
pm atıyorum olmayabıler :D

Tekos
05-08-2011, 01:50
Kardeşim benim nasılsın çok koptuk dimi ? :D Sende burlardaymışsın :D

Vay efendim kimleri goruyorum :)

onur_S
05-08-2011, 01:58
izmir'liye Gediz uzak gelir aslında değildir. Bir Sabancı İstanbul'a daha uzaktır. Ve bence Gediz çok güzel bir üniversitedir. Maksat ortam ise Ekonomi veya Yaşar'dır ama paraya da yazıktır. Yaşar'ın eğitimi bence daha iyidir. Birşeyler öğretebiliyorlar.
Ama devlet kampüsü ortamında abuk subuk muhabbetlerden uzak eğitim ve meslek isteniyorsa bence Gediz iyi bir tercihtir.

Mekatronik yerine elektrik elektronik bölümleri düşünülüyorsa İzmir Üni.'de olabilir. Bölümleri kuran hocam eski hocamdır çok dolu bir insandır.

deniz abi teşekkür ederim,kardeşimde benim çektiğimi çekmek istemiyor,okuyabileceğim bi üniversite istiyorum diyor,izmirdeki tüm üniversiteler %100 ingilizceymiş,bugün yaşarı yazdı,bi kaç saat önce tercihini değiştirdi,ankaraya geliyor sanırım yanıma.ingilizce sıfırmıs,dersleri veremeyeceğini düşünüyor

OnurD.
05-08-2011, 07:32
Kardeşim benim nasılsın çok koptuk dimi ? :D Sende burlardaymışsın :D

Buralardayim hosgeldin. Beklerim bankayada gel laflariz biraz :)

Tekos
05-08-2011, 12:36
Tamam kardeşim ben geldim bankaya bir ara ama sen izinliymişsin vs... sonra da bir daha denk gelmedi...Gelirim görüşürüz...

Buralardayim hosgeldin. Beklerim bankayada gel laflariz biraz :)