PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beykent Üniversitesi Hakkında

-Ata-
04-08-2011, 17:11
Beykent üni. yönetim bilişim sistemleri bölümü hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlaradan bilgi alabilir miyim ?
Okul hakkında da biraz bilgi verilebilirse çok memnun olurum.Tavsiye ediyor musunuz ?

Alicanrs
04-08-2011, 17:12
Beykent üni. yönetim bilişim sistemleri bölümü hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlaradan bilgi alabilir miyim ?
Okul hakkında da biraz bilgi verilebilirse çok memnun olurum.Tavsiye ediyor musunuz ?

bölüm hakkında bilgim yoksa Ayazağa kampüsünü diosan güzeldir köyde filan ama =) ben seviyorum okulu bende beykentte okuorm grafik tasarımı bölümü .. hocaları filan iyide kılına denk gelmezsin inş bıraktımı bırakıo geçemiosun :D snçta az çok bilirsin vakıf ünisi olnca öle oluo :)

CaN000
04-08-2011, 17:16
evet hiç acımaları yok bende gordum bu donem sonunda 3 puanla dersten kaldım :D kış aylarında biraz dertli,cok kalabalık bi okul ama techten arkaadslar coğalırsa eğlenceli hale gelebilir : )

@alican: 260 hp lik s13 geliyo : )

Alicanrs
04-08-2011, 17:18
evet hiç acımaları yok bende gordum bu donem sonunda 3 puanla dersten kaldım :D kış aylarında biraz dertli,cok kalabalık bi okul ama techten arkaadslar coğalırsa eğlenceli hale gelebilir : )

@alican: 260 hp lik s13 geliyo : )

ahahaha rs aldım deneriz okul çıkışı zauhzauah kemerburgaza doru :D

CaN000
04-08-2011, 17:21
hayırlı olsun o zaman :D czt ile denesek de olurdu :D okul ne zaman baslıyo bu arada ? rodajı bitireyim o zamana kadar :D

CaN000
04-08-2011, 17:22
bu arada sitedeki kmalic mıydı nicki hatırlamıyorum o arkadas da bizm okula kayıt yaptrdı s13 ve s2k sı var :D tech uyeleri coğalıyo ortam olursa mezun olmam valla :D

alperkmen
04-08-2011, 17:25
okul güzel ama tam anlamıyla köyün içinde önceden solim ;)Birde çok kalabalık karınca yuvası gibi;)

Low-Rider
04-08-2011, 17:51
O okul ve bölümden mezunum , tek tavsiyem beykentten uzak dur:)

Üni okumak için okucaksan git ama birşeyler öğreniyim bana birşey katsın diyorsan gitme.

MIS çok güzel bir bölüm ama bölümün gerektirdiği eğitimi veremiyor beykent , bölümün en önemli kısmı olan programlamayı bilmeyen bir bölüm başkanı var:)

Üni bittikten sonra sağa sola iş görüşmesine gittiğinde de büyük kurumsal firmalar dışında neymiş bu yönetim bilişim ilk defa duydum diyen ik'cı çok görürsün

baretta
04-08-2011, 17:54

Üni okumak için okucaksan git ama birşeyler öğreniyim bana birşey katsın diyorsan gitme.

MIS çok güzel bir bölüm ama bölümün gerektirdiği eğitimi veremiyor beykent , bölümün en önemli kısmı olan programlamayı bilmeyen bir bölüm başkanı var:)

Üni bittikten sonra sağa sola iş görüşmesine gittiğinde de büyük kurumsal firmalar dışında neymiş bu yönetim bilişim ilk defa duydum diyen ik'cı çok görürsün

Özgür bana biraz bilgi versene bu bölüm ile ilgili , DGS ile geçiş yapma ihtimalim var tutturabilirsek , nedir ne değildir ne işe yarar , anlkrky@hotmail.com :)

-Ata-
04-08-2011, 17:56

hmm mis evet çok iyi bölüm ilk tercih olarak yeditepe yazıcam zaten sonra 2.olarak beykente baktım o mantıklı geldi sıralamada beykent kesin ama yeditepe belki tutmama ihtimali var arada 1000 kişi var ben yeditepe olsun istiyorum ama bölüm oldugu icin beykenti de yazıcam sanırım mecbur.şimdi sen böyle diyince biraz aklım karıştı staj olayları filan nasıl

Low-Rider
04-08-2011, 17:58
Bizim zamanımızda staj zorunlu değildi,zorunlu olmayıncada yapmadık:Dmezun olduktan sonra keşke yapsaydık dedik tabi

Staj yerine bitirme projesi yaptırıyorlar.

Birde verdiği eğitim'i geçtim , artık bina öğrenciye yetmiyor hem derslikler hemde sosyal alan olarak ki tek sosyal alan kantin zaten.Tıklım tıkış bir ortam yani

-Ata-
04-08-2011, 18:01

Bizim zamanımızda staj zorunlu değildi,zorunlu olmayıncada yapmadık:Dmezun olduktan sonra keşke yapsaydık dedik tabi

Staj yerine bitirme projesi yaptırıyorlar.

Birde verdiği eğitim'i geçtim , artık bina öğrenciye yetmiyor hem derslikler hemde sosyal alan olarak ki tek sosyal alan kantin zaten.Tıklım tıkış bir ortam yani

anladım yani gidilebilir ama memnun kalınmayabilinir diyosun.başka seçenek kalmıyor mis için başka üniversitelerde o durum oldugundan yazıcam mecburen hazırlıkta takma olayı var mı peki çok sıkıyorlar mı

Low-Rider
04-08-2011, 18:05
Hazırlık rahattı bizim zamanımızda da şimdi nasıldır bilemem

-Ata-
04-08-2011, 18:06
anladm illaki değişiklik olur şuan peki iş olanakları nasıl mezun olarak ?

Low-Rider
04-08-2011, 18:10
İş imkanı genişte okuldan ne kadar birşeyler kapabildiğine bağlı

-Ata-
04-08-2011, 18:11
İş imkanı genişte okuldan ne kadar birşeyler kapabildiğine bağlı

tabi doğru 2.tercih olarak yazıcaz mecbur inşallah yeditepe gelir de iyi olur teşekkür ettim bilgiler icin

Can's
04-08-2011, 18:17
okulu typer la az yıkmadım gecen sene bu sene neyle ınletıcem garajı bılmıyorum :)

Low-Rider
04-08-2011, 18:18
okulu typer la az yıkmadım gecen sene bu sene neyle ınletıcem garajı bılmıyorum :)

böyle tiplerle dolu okul işte:D:D:

-Ata-
04-08-2011, 18:24
ahaha :D
ya peki turizm ve otel işletmeciliği ve uluslararası ticaret hakkında bilginiz var mı hem beykent hem diger okullar icn

Can's
04-08-2011, 18:27
böyle tiplerle dolu okul işte:D:D:

hastasıyız dede :D:D:D:D war aht scırocco o bolumde okuyor gorurse yazar

CaN000
05-08-2011, 14:13
hastasıyız dede :D:D:D:D war aht scırocco o bolumde okuyor gorurse yazar

vay arakdas madem aynı okuldayız ben niye goremedim sizi hiç :D

aht şirokko atasehir rollinglerde grmustum 1-2 kez ama mehmet die bi arkasım type r var bizim oklda arkadsaımda diip duruyodu sendin o heralde : )

Can's
05-08-2011, 14:17
aynen bendım o typer :)

__FrK__
05-08-2011, 14:25
beykentin nasıl bi eğitim verdiğini bilmiyorum ama hatun kısmı orda çok hızlı rahatsız edicek kadar hızlı :D

Alicanrs
05-08-2011, 14:26
beykentin nasıl bi eğitim verdiğini bilmiyorum ama hatun kısmı orda çok hızlı rahatsız edicek kadar hızlı :D

ahahahaha :D:D çakall gördün dimi hatunları orda:D yanımdan geçmiştin farkedemedim :D

__FrK__
05-08-2011, 14:35
ahahahaha :D:D çakall gördün dimi hatunları orda:D yanımdan geçmiştin farkedemedim :D

siyah giyen adamlar olarak toplantılara falan gidiyoruz ya gençlerin ilgisini çekiyoruz herhalde :D karşımıza geçip +18 frikiği bol yayına geçiyorlardı hemen :hahaha:

Low-Rider
05-08-2011, 14:37
vay arakdas madem aynı okuldayız ben niye goremedim sizi hiç :D

aht şirokko atasehir rollinglerde grmustum 1-2 kez ama mehmet die bi arkasım type r var bizim oklda arkadsaımda diip duruyodu sendin o heralde : )

Ben ordan kurtulalı 3 sene oldu:)

-Ata-
05-08-2011, 15:41

bu da iyiymiş :D