PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Clio RS sorgu bilgi lazım arkadaşalar?

ibrahimefeoglu
05-08-2011, 23:08
Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 12.600 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 55882920 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-emsalsiz-acil-oldugu-icin-12-600-orj-55882920/detay/) ilandaki araçla ilgili bilgisi olan var mı yakın bi arkadaşım düşünüyor aracı?

omR35
05-08-2011, 23:20
Bende merak ediyorum aslında tam olarak neyi var neyi yok.
Değişen yok diyor fakat araçta komple ya da tavan hariç boya var.
Bikaç aydır ilanı var fiyat değişip duruyor hep.Düzgün bir araç olsaydı bu fiyata vermezlerdi verseler bile çoktan satılırdı bence.

iynn-RS
05-08-2011, 23:22
ya bu rs ilanları hakkında konuşmayı pek sevmem ama

yüzeysel boya nedir Allah aşkına ya.

iynn-RS
05-08-2011, 23:26
ayrıca yanılmıyosam bu aracın daha oncekı ılanında motor paşaoğlu garantili demişti.

şimdide garajın onunde foto koymuş güven vermek amaçlı.

bu ilanlardan garaj sahibinin bilgisi oldugunu sanmıyorum.motora garanti verecek usta yok bu dünyada.

ozanbulbul
05-08-2011, 23:28
Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 12.600 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 55882920 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-emsalsiz-acil-oldugu-icin-12-600-orj-55882920/detay/) ilandaki araçla ilgili bilgisi olan var mı yakın bi arkadaşım düşünüyor aracı?

açıkçası arabamı bu fiyata satacağıma denize atarım ya da parçalar satarım.Ön yargılı bir yaklaşımlada olsa bişeyi olmasa bu fiyat istenmez diye düşünüyorum

EFL_39
05-08-2011, 23:29
bence cok iyi olsaydı bu fiyatlara satılmazdı suan piyasanın altında cok suan

ibrahimefeoglu
05-08-2011, 23:30
Evet motora garanti vercek usta yok ama fiyat uygun değişen yok deniyor karamsar kaldım ben git gel 1 gün bu yaz döneminde hüsranla karşılaşmak istemiyorum

ozanbulbul
05-08-2011, 23:33
Evet motora garanti vercek usta yok ama fiyat uygun değişen yok deniyor karamsar kaldım ben git gel 1 gün bu yaz döneminde hüsranla karşılaşmak istemiyorum

fiyat fazla uygun sonradan üzülmeyin

ibrahimefeoglu
05-08-2011, 23:35
evet baya uygun :)

EFL_39
05-08-2011, 23:36
aracın sahibine ayıp olmasın buradan yazıyoruz ama bu fiyata baz alındıgında insanın aklına hersey gelir motoruna kaportasına bi gidip detaylı bakılması gerek bence

ozanbulbul
05-08-2011, 23:38
aracın sahibine ayıp olmasın buradan yazıyoruz ama bu fiyata baz alındıgında insanın aklına hersey gelir motoruna kaportasına bi gidip detaylı bakılması gerek bence

haklısın ama bu fiyata satmak için sahibinin paraya çok sıkışmış olması lazım diye düşünüyorum

ibrahimefeoglu
05-08-2011, 23:38
Aynen durursa pazartesi salı gidip bakcaz...

ozanbulbul
05-08-2011, 23:40
Aynen durursa pazartesi salı gidip bakcaz...

mümkünse rs'ten anlayan birisiyle bakın sonradan canınız sıkılmasın

Starion
05-08-2011, 23:42
Umutsuz vaka.

EFL_39
05-08-2011, 23:43
haklısın ama bu fiyata satmak için sahibinin paraya çok sıkışmış olması lazım diye düşünüyorum

dediginde dogru belkide arac ii durumdadır arkads uygun fiyata almıs olur onun adına ii olur uygun aldıgı icin yükleyebilr kafasına göre degisiklikler yapabilir

ozanbulbul
05-08-2011, 23:47
Umutsuz vaka.

daha önceden araştırdınız galiba bu arada berat'ın rs'i siz aldınız yanlış hatırlamıyorsam.

ibrahimefeoglu
06-08-2011, 00:23
motorcu ve kaportacı arkadaş ile gitcez bakmaya püf noktaları nelerdir rs in?

SEÇKİN172
06-08-2011, 00:27
Zy -rs i satalım arkdaşlar :)))

Starion
06-08-2011, 00:28
daha önceden araştırdınız galiba bu arada berat'ın rs'i siz aldınız yanlış hatırlamıyorsam.

Evet Ozan aracı ben aldım. Bu ilandaki aracı araştırmadım. Fakat aracın sürekli değişen ilanlarındaki fotoğrafları, iki ay da bir satılık ilanıyla ortaya çıkması, piyasanın çok çok altında rakamlarla satılmaya çalışılması birden çok kötü göstergeyi içinde barındırdığından bence şehir dışından gelip incelenmek için umutsuz bir vaka.

ozanbulbul
06-08-2011, 00:36

kaporta kısmında bi espirisi alüminyum kaput zaten onun haricinide kaportacı arkadaş anlar zaten.motor kısmında neler yapılmış neler değişmiş bakım durumu nasıl bunlar önemli.anlayan kişiden kastım benim,gidişinden anlayan birisi kullansa direk aracın nasıl olup ya da olması gerektiğini bilir.şanzıman olayına gelince senkromeçleri cırtlar genelde clio rslerin 1-2-3 viteslerde buna da dikkat edin.bakım olayında da krank kasnağı,egzantrik açı kaydırıcı,triger seti ,alternatör seti ne zaman değişmiş bunlara göre bakın.iç donanımda sağ koltuk altında 6 lı alpine cd changer olması lazım.aklıma gelen şimdilik bunlar ek olarak bi şey gelirse mutlaka eklerim

iynn-RS
06-08-2011, 00:40

koltuklarına bakabilirsin.yan hava yastıkları var.patlamışsa dikişleri belli eder kendini.

kaputun cok hafıf olması gereklı. bazı modellerde agır kaput cıktı dıyenler var ama ben inanmıyorum buna.haa kaza yapmıştır tekrar hafıf kaput takılmıstır orası ayrı:)

bunun dışındaki husuları yanında goturecegın motorcu ve kaportacı arkadaslar sana soylerelr zaten.

ibrahimefeoglu
06-08-2011, 00:40
teşekkürler bilgiler için hayırlısı artık..

ozanbulbul
06-08-2011, 00:41
Evet Ozan aracı ben aldım. Bu ilandaki aracı araştırmadım. Fakat aracın sürekli değişen ilanlarındaki fotoğrafları, iki ay da bir satılık ilanıyla ortaya çıkması, piyasanın çok çok altında rakamlarla satılmaya çalışılması birden çok kötü göstergeyi içinde barındırdığından bence şehir dışından gelip incelenmek için umutsuz bir vaka.

açıkçası bana göre çok çok güzel bir araç aldın piyasa da bu şekilde rs sayılı ki berat aracı konusunda çok titiz bir insandır tüm bakımlarını yetkili serviste yaptırırdı boya işleri dahil ki sende araca baktırınca görmüşsündür zaten.güle güle kazasız belasız kullanman dileğiyle.

ozanbulbul
06-08-2011, 00:42
teşekkürler bilgiler için hayırlısı artık..
kaput için mıknatısla bakın abi üstüne yapışmıyorsa alüminyumdur.

ibrahimefeoglu
06-08-2011, 00:46
kaputa kesin bakarım :)

Starion
06-08-2011, 00:47
açıkçası bana göre çok çok güzel bir araç aldın piyasa da bu şekilde rs sayılı ki berat aracı konusunda çok titiz bir insandır tüm bakımlarını yetkili serviste yaptırırdı boya işleri dahil ki sende araca baktırınca görmüşsündür zaten.güle güle kazasız belasız kullanman dileğiyle.

Çok teşekkür ederim, iyi dileklerin hepimiz için. Berat ile hala görüşüyoruz. Çok ama çok titiz bir arkadaş gerçekten. Benim için bu araca rastlamak gerçekten büyük bir şans oldu. Aracın bakımlarının yapıldığı yetkili servisin sahibininin oğlunun okuldan eski ev arkadaşım çıkması ise daha büyük şans.:) İlanın 24 saat kalmasına dahi izin vermedim gerçi. Konduğu günün ertesi satın aldım.

ozanbulbul
06-08-2011, 01:04
Çok teşekkür ederim, iyi dileklerin hepimiz için. Berat ile hala görüşüyoruz. Çok ama çok titiz bir arkadaş gerçekten. Benim için bu araca rastlamak gerçekten büyük bir şans oldu. Aracın bakımlarının yapıldığı yetkili servisin sahibininin oğlunun okuldan eski ev arkadaşım çıkması ise daha büyük şans.:) İlanın 24 saat kalmasına dahi izin vermedim gerçi. Konduğu günün ertesi satın aldım.

valla senin açından çok büyük bir şans bence de aldığın rs gibi 10 tane çıksın Türkiye'de öp başına koy.hangi yetkili serviste baktırdınız araca beratın gittiği 2 tane yetkili servis vardı 1 tanesi benim sürekli gittiğim yetkili servis izmirde.ilanın 24 saat kalmaması hem aracın temizliğinden hem de sizin hızlı ve doğru karar vermenizden kaynaklanıyor

Alicanrs
06-08-2011, 01:05
yaa git 9 milyara al :D bas turboyu

yada kadir abi gibi atmos king yap :)

Starion
06-08-2011, 01:10
valla senin açından çok büyük bir şans bence de aldığın rs gibi 10 tane çıksın Türkiye'de öp başına koy.hangi yetkili serviste baktırdınız araca beratın gittiği 2 tane yetkili servis vardı 1 tanesi benim sürekli gittiğim yetkili servis izmirde.ilanın 24 saat kalmaması hem aracın temizliğinden hem de sizin hızlı ve doğru karar vermenizden kaynaklanıyor

İlanlarda ki Rs'lerin bir çoğuna bakmıştım. O araçların çoğu halen satılık durumdalar hatta. Genelde çok el değiştirmekten özelliklerini yitirmiş, yorgun ve kazalı araçlardı. Aralarında alınabilir durumda olan kötü ama adam edilebilir araçların sahipleride araçlarına göstermedikleri titizlikleri fiyat politikası konusunda eksiksiz uyguladıklarından içime sindirip alamadım. Hatta bu süreçte 306 GTi'da baktım, hatta İzmir'deki kiraz kırmızı 306'nın peşinden baya koştum, kısmet olmadı, iyiki de olmadı.:) Bahsettiğim servis Ren-Ser. Çeşme otobanı tarafında.

ozanbulbul
06-08-2011, 01:11

yada kadir abi gibi atmos king yap :)

o da bi opsiyon ama parçaları getirmek o kadar kolay olmaz diye düşünüyorum tabi araba patatesse baştan yaratmak gerekecek o da ayrı bi detay

Alicanrs
06-08-2011, 01:13
o da bi opsiyon ama parçaları getirmek o kadar kolay olmaz diye düşünüyorum tabi araba patatesse baştan yaratmak gerekecek o da ayrı bi detay

:) yaa proje amaçlı 8 9 a alınır die dedim yoksa tabiki 16 17 verip adam gibisine binmek varken ben 2 sene önce biniodum sattım 6 araç deiştim ondan sora yine döndüm dolandım rs e geldim nie az yakıo çok kaçıo ve keyifli bi araç 2. vitesine hastayım :D

chiefkadir
06-08-2011, 01:14

yada kadir abi gibi atmos king yap :)Yaptık ama daha bi dünya yapılacak var :) İtb alamıyom anasının nikahı,beyin almak lazım,enjektörler yetmiyo,egzantrikler değişmeli,ayarlı kasnağı, vs çok pare lazım:)

Alicanrs
06-08-2011, 01:15
Yaptık ama daha bi dünya yapılacak var :) İtb alamıyom anasının nikahı,beyin almak lazım,enjektörler yetmiyo,egzantrikler değişmeli,ayarlı kasnağı, vs çok pare lazım:)

abi en önemlisi para tabiki :) yapılmıcak bişi yok ama para ve getirtme meselesi o yüzden :) hayranım white rs'e sana kardeş gelio ama :p:p

chiefkadir
06-08-2011, 01:17
abi en önemlisi para tabiki :) yapılmıcak bişi yok ama para ve getirtme meselesi o yüzden :) hayranım white rs'e sana kardeş gelio ama :p:pBro getirme sorun değil artık sorun aynen para :)
Kardeş geliyoo gelsin gelsin şaplaa vuruyum ensesine saygı duysun abüsüne:hahaha:

oğuzk
2-3 ay öncede ilanı vardı fotoğrafları yoktu bir ara.Alınabilecek olsa o kadar zaman bu fiyata durmazdı kanımca

Alicanrs
Bro getirme sorun değil artık sorun aynen para :)
Kardeş geliyoo gelsin gelsin şaplaa vuruyum ensesine saygı duysun abüsüne:hahaha:

ehehehe =) yürüsün rs ler ztn çok laf yiyodu yürümüo die :D görünen köy klavuz istemez=)

ozanbulbul
06-08-2011, 01:18
İlanlarda ki Rs'lerin bir çoğuna bakmıştım. O araçların çoğu halen satılık durumdalar hatta. Genelde çok el değiştirmekten özelliklerini yitirmiş, yorgun ve kazalı araçlardı. Aralarında alınabilir durumda olan kötü ama adam edilebilir araçların sahipleride araçlarına göstermedikleri titizlikleri fiyat politikası konusunda eksiksiz uyguladıklarından içime sindirip alamadım. Hatta bu süreçte 306 GTi'da baktım, hatta İzmir'deki kiraz kırmızı 306'nın peşinden baya koştum, kısmet olmadı, iyiki de olmadı.:) Bahsettiğim servis Ren-Ser. Çeşme otobanı tarafında.

taner mi ev arkadaşındı?ren-ser benimde gittiğim servis zaten ki bana göre izmirde gidilebilcek 2-3 servisten biridir.ilanlarda ki rslerin çoğu satılık olarak kalacak bence

chiefkadir
06-08-2011, 01:20
ehehehe =) yürüsün rs ler ztn çok laf yiyodu yürümüo die :D görünen köy klavuz istemez=)Yürür yaw para harcayınca yürümüyecek araba az :D
Atmoking bence bursalı sarı h22 eg dir alayımız yalan :D

Alicanrs
06-08-2011, 01:21
Yürür yaw para harcayınca yürümüyecek araba az :D

:D:D ahauahuazh ben para harcamadan yürüttüm ama ahahaha :p

ozanbulbul
06-08-2011, 01:22
ehehehe =) yürüsün rs ler ztn çok laf yiyodu yürümüo die :D görünen köy klavuz istemez=)

rsler yürüsün de yürümüyo olarak bilinsin bana göre zaten sayılı kaldı.bu arada senin araca kaandayken rölanti sensörü taktım elimde boşta bi tane sorunsuz vardı düzeldi mi devir olayı?

chiefkadir
06-08-2011, 01:23
:D:D ahauahuazh ben para harcamadan yürüttüm ama ahahaha :pSS RSi geçmeden kimse ben yürüdüm demesin:hahaha::D:hahaha:

ozanbulbul
06-08-2011, 01:23
Yürür yaw para harcayınca yürümüyecek araba az :D

kesinlikle katılıyorum abi para harcamakla alakalı bir durum aracın yürümesi

Alicanrs
06-08-2011, 01:24
rsler yürüsün de yürümüyo olarak bilinsin bana göre zaten sayılı kaldı.bu arada senin araca kaandayken rölanti sensörü taktım elimde boşta bi tane sorunsuz vardı düzeldi mi devir olayı?

çakma bişi takmışsın ehehe =) saolasın rölanti güzel ama gaz kelebğpi takılıo yaw :) gaza basıorm düşüo :D onuda yaparsak 10 numara olucak :) kaancığmn ellerine sağlık bakalım dahada iyi olucak inş araç çok memnunum

Starion
06-08-2011, 01:24
taner mi ev arkadaşındı?ren-ser benimde gittiğim servis zaten ki bana göre izmirde gidilebilcek 2-3 servisten biridir.ilanlarda ki rslerin çoğu satılık olarak kalacak bence

Evet Taner. Bir süre aynı evde kalmıştık. Dediğin gibi diğer Rs'ler sahibinden demirbaşı olur bence de.

ozanbulbul
06-08-2011, 01:27
çakma bişi takmışsın ehehe =) saolasın rölanti güzel ama gaz kelebğpi takılıo yaw :) gaza basıorm düşüo :D onuda yaparsak 10 numara olucak :) kaancığmn ellerine sağlık bakalım dahada iyi olucak inş araç çok memnunum

aynen tam çakma ama sorunsuz çalışıyor:)bu arada alt kısmı orjinaldir onun ne işe yarayacaksa.terse bi sert bi yayla belki çözülür.kaan işinde cidden 10 numaradır severim kendisini

Alicanrs
06-08-2011, 01:27
SS RSi geçmeden kimse ben yürüdüm demesin:hahaha::D:hahaha:

yok abi SS i kimse geçemez :)

Alicanrs
06-08-2011, 01:28
aynen tam çakma ama sorunsuz çalışıyor:)bu arada alt kısmı orjinaldir onun ne işe yarayacaksa.terse bi sert bi yayla belki çözülür.kaan işinde cidden 10 numaradır severim kendisini

orjde varda önemli olan o deil =) gaza basınca normale dönüo kelebekten onuda halletmem lazım hallettim mi tamamdır:) yürür olarak dahada iyi yaptık işte dahada iyi olucak inş :) eksiklerimi hallediyim bi istediğim kıvama geldi :)

ozanbulbul
06-08-2011, 01:29
yok abi SS i kimse geçemez :)

seni topa tutmasınlar çok iddaialı açıklamalar

Alicanrs
06-08-2011, 01:31
seni topa tutmasınlar çok iddaialı açıklamalar

bana laf deil icraat lazım :) kavga gürültü oluo paso tamam belki dürüst olabilr okan arkadaşlarından duyuyorum iyi çocuk özünde ama araç konusunda çok deişio kendini aşıo vs denilio yalan dolan video kesip biçmeler her *** ama dürüst efendi olsn gelsin deneyelim geçsin tebrik ediyim ben geçince tebrik etsin tüneldi oydu buydu çakallıktı bana gelmez aga .. buna o..puluk denir benim aracımı herkez gördü bilio yürürünü .. varsa iyisi gelsin denesin daha ne diyim ki ozan :)

ozanbulbul
06-08-2011, 01:31
orjde varda önemli olan o deil =) gaza basınca normale dönüo kelebekten onuda halletmem lazım hallettim mi tamamdır:) yürür olarak dahada iyi yaptık işte dahada iyi olucak inş :) eksiklerimi hallediyim bi istediğim kıvama geldi :)

normal clio rs kronik arızası f4r laguna kelebeğiyle ya da clio rs kelebiyle değişmek lazım.yoksa çözüm zor

ozanbulbul
06-08-2011, 01:37
bana laf deil icraat lazım :) kavga gürültü oluo paso tamam belki dürüst olabilr okan arkadaşlarından duyuyorum iyi çocuk özünde ama araç konusunda çok deişio kendini aşıo vs denilio yalan dolan video kesip biçmeler her *** ama dürüst efendi olsn gelsin deneyelim geçsin tebrik ediyim ben geçince tebrik etsin tüneldi oydu buydu çakallıktı bana gelmez aga .. buna o..puluk denir benim aracımı herkez gördü bilio yürürünü .. varsa iyisi gelsin denesin daha ne diyim ki ozan :)

valla ben gördüm yürürünü gayet başarılı daha ne olcak ama benim yorumlardan okuduğum kadarıyla ss çok farklı o tayfanın gözünde

Alicanrs
06-08-2011, 01:39
valla ben gördüm yürürünü gayet başarılı daha ne olcak ama benim yorumlardan okuduğum kadarıyla ss çok farklı o tayfanın gözünde

:) Yalama.....

ibrahimefeoglu
08-08-2011, 12:08
İzmirdeki arabaya baktırdık sol kapıda işlem var kaput normal clio kaputu (mıknatısla bakmışlar tutyomuş mıknatıs)sol far yuvasındada tam ayakların orda bağlantı yerinde işlem varmış motor paşaoğlunda yapılmış içi kötü değilmiş komple boyalıymış...

evolutions
29-08-2012, 20:32
Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 19.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 97482045 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-gercek-clio-rs-tutkunundan-97482045/detay)

merhaba bilen warmı acaba aracı arkadaslar

mechanic
29-08-2012, 21:05
bunda guş kaput yok doğuştan 2 boy kaybetmiiş

çağlarcoskun
30-08-2012, 02:27
Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 18.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 90947753 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-109000-orjinal-km-de-clio-rs-2-0-sport-90947753/detay#)

bilgisi olan varmıdır acaba

evolutions
30-08-2012, 03:09
nerden anladınız acaba

taytay
30-08-2012, 06:28
Renault Clio 2.0 Sport 2001 Model 19.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 97482045 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-gercek-clio-rs-tutkunundan-97482045/detay)

merhaba bilen warmı acaba aracı arkadaslar

benim eski aracım olması lazım sanırım. pm atıyorum .