PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İSpark şikayetim ve bilgilendirme

Utku
06-08-2011, 16:52
Beyler dün akşam 11 gibi ortaköy portakal yokuşu başına arabayı bıraktım.Karaktersiz ne kadar kalıcak dedi bende 2 saat dedim 10 lira istedi bende ulan bu kadar pahalı değildi diye kıllanıp verdim parayı fişide sileceğe koyarsın dedim 12 ceyrek gibi döndüğümde baktığım direk fiş oldu fişi 5,10krş olarak kesmiş 1 saat göstermiş yani 5 lirayı indirmiş cebe.Aradım İsparkı dedim size bi sahtekarınızı ihbar edicem fişte yazan lokasyon no fiş no plakamı falan verdim yalan söylemiş size 2saat 6 tl dedi telefondaki ilgili sağolsun herhangi bi ispark alanına gidince rapor tutmuş pc ye plakamın 5 tl kredisi varmış falan ilgilendiler parasında değilizde enayide değiliz o 5TL ye ne açlar ne garibanlar doyar sevinir kimsenin ekmeiğlye oynamam enayi yerine konmadıkca hakkında işlemde yapıcaklarmış inş güzel bi ceza alır fişi saklıyorum onu orda bidaha ben yakalarsam bizzat alıcam ondan o parayı güzelce................

Sefa_vts
06-08-2011, 16:55
Gözlüklü bi tip miydi utku ?

Erel ile dün gittik.. Turkcell'iyim dedi erel adamın yüzü düştü.. Bayağı bi geyiğini yaptık hatta.. Avealı mı vs gibi.. Aynı adama denk geldik demekki..

ömerve
06-08-2011, 16:56
inş alır cezasını uğraşmakla en iyisini yapmışsınız..salak sanıyorlar milleti

Utku
06-08-2011, 17:01
Gözlüklü bi tip miydi utku ?

Erel ile dün gittik.. Turkcell'iyim dedi erel adamın yüzü düştü.. Bayağı bi geyiğini yaptık hatta.. Avealı mı vs gibi.. Aynı adama denk geldik demekki..

valla tam hatırlamıyorum sefa gözlüklümüydü değilmiydi 2 kişi duruyolarsa günahını almıyım biraz zayıf kısa boylu bişeydi gözlüklüysede siyah çerçeveli gözlükleri vardı heralde tam hatırlamıyorum onu orda aradım 12 ceyrekte bulamadım bi bulsaydım yüzünü ben düşürücektim gitmiş

inş alır cezasını uğraşmakla en iyisini yapmışsınız..salak sanıyorlar milleti

nasıl olsa yırtar atar diyo .bne...

RottingChrist
06-08-2011, 17:04
eskiden deynekçi gelir at bişiyler derdi istediğin kadar bırak sıkıntı yok. sırf bunlarla muhattap olmamak için ordaki emniyet otoparkına bırakıyorum biraz yürüme mesafesi var ama kafam rahat. ne olduğu belli olmayan adamlara para vermiyorum.

murat-m
06-08-2011, 17:33
bu isparkçılarda çook efendi adamlar var ama ciddi sinir bozucu modeller de mevcut..o modellerde suratıma para isterce bakarken bende tebessüm ederek ''RESMİ YAZ'' diyorum ve gidiyorum..