PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AYF TT @ EMG R53 (ıncar)

cumhur
07-08-2011, 00:39
Gecen gecekı denemelerde dısarıdan sadece 2 vıdeo eklenmıstı benım altlarda yada uyusamadıgımız vıdeolardı. 6boy a kadar gecıldıgımız soylenmıs fakat ıcerıden durumlar bıraz daha farklı sanırım;)

son denemede kamera acısından dolayı tt sol tarafımızda tam gozukmuyor ama ısıklarından anlasılıyor en uzun ve en keyıflı deneme buydu.

arac speclerını tekrar yazıyım;
tt;
evotech yazılım, downpipe, hks filtre ,forge dump valve, iskender egzoz

emg;
egzantrik,işlenmiş kapak(paşaoğlu),17 kasnak,custom headr ve egzoz,ecufast yazılım

iyi seyirler........

‪tt&emg‬‏ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=HnOq9ZBmOyI)

Oz`
07-08-2011, 00:41
bu nebiçim 6 boy lan :) heuhehueuhe ilimiş ya

BU®AK
07-08-2011, 00:46
İk aracada maşallah kazasız belasız ama R53 e ayrıca helal...

focus musty35
07-08-2011, 00:47
maşallah emg cok ıı cok hızlı zaten cooper s le 3 5 denemeden sonra araba şişio emg de durmak yok :)

Oz`
07-08-2011, 00:47
maşallah emg cok ıı cok hızlı zaten cooper s le 3 5 denemeden sonra araba şişio emg de durmak yok :)

eksikleri var daha :)

berkayGLRN
07-08-2011, 00:49
maşallah her 2 aracada..

grkm
07-08-2011, 00:50
ICeriden izleyince ne kadar da guzelmis yau :)

TT cok iyi gidiyordu , geri kalan bir iki deneme daha vardı ama işte devir uyuşmazlığı vs onlarda fark artıyordu.

Birkan aracına masallah ufak tefek parcalarla cok daha iyi gucler elde edeceginden suphem yok

cumhur
07-08-2011, 00:51
eksikleri var daha :)

inşallah kanku, coming soon;)

S.Özeren
07-08-2011, 00:51

6 boy muhabbetide ztn şiştikten sonra oldu dendi ki öylede oldu :) yanılmıyorsam bu 1. veya 2. deneme

2 aracada maşallah

Alicanrs
07-08-2011, 00:52

TT cok iyi gidiyordu , geri kalan bir iki deneme daha vardı ama işte devir uyuşmazlığı vs onlarda fark ciddi oluyordu.

Birkan aracına masallah ufak tefek parcalarla cok daha iyi gucler elde edeceginden suphem yok

:) uykucu ..

maşallah emg ye gidişi olsun sesi olsun harbiden 10 numara araç Yektanınkinden sora en sevdiğim Mcs .. TT yede ayrıca maşallah çok gzl denemeler oldu .. tabiki mini cooper her denemeden sora şişti bu inkar edilemez :) inşallah dahada iyi olucak emg

cumhur
07-08-2011, 00:55
6 boy muhabbetide ztn şiştikten sonra oldu dendi ki öylede oldu :)

2 aracada maşallah

araçta şişme olmuyor sadece o denemelerde uyuşmazlık var ..... şişme problemimiz ve krakteristik diğer minilerden çook farklı şuan.

ayrıca kımse şiştikten sonra 6boy oluyo demedı , her arayan 6 boy gecılmıssın dıyınce ekleme geregınde bulundum...

PPR engineering
07-08-2011, 00:56
maşALLAH araçlara. r53 çok güzel ceviriyo cok keyifli..seside baya agresif emeği olanların eline sağlık..

Oz`
07-08-2011, 00:57
ya şişio dioyaptırıcanız illlaki Watercooler yani ha :) görüceniz şişmeyi Emg yi satmıcak olsa
görücenizde :D neysem 1 meth i çalıştırdıkmı okeydir huauhauhauhha

grkm
07-08-2011, 00:58
araçta şişme olmuyor sadece o denemelerde uyuşmazlık var ..... şişme problemimiz ve krakteristik diğer minilerden çook farklı şuan.

şöyle bi kadran videosu cekme zamanıdır :)

S.Özeren
07-08-2011, 00:58

ayrıca kımse şiştikten sonra 6boy oluyo demedı , her arayan 6 boy gecılmıssın dıyınce ekleme geregınde bulundum...

maşallah :) :icon_tup:

Alicanrs
07-08-2011, 01:07
ya şişio dioyaptırıcanız illlaki Watercooler yani ha :) görüceniz şişmeyi Emg yi satmıcak olsa
görücenizde :D neysem 1 meth i çalıştırdıkmı okeydir huauhauhauhha

ahahaha ne o tt yemi kaldırdınz methi çalıştırsak filan :D tt de k04 koysa apr koysa filan falan yine emg yi yalan eder:) bu halde zevkli deneme oluo işte bozmayın ilerisi tt için güzel :D

cumhur
07-08-2011, 01:08
ahahaha ne o tt yemi kaldırdınz methi çalıştırsak filan :D tt de k04 koysa apr koysa filan falan yine emg yi yalan eder:) bu halde zevkli deneme oluo işte bozmayın ilerisi tt için güzel :D

sen bize kaldırıyon bişi demiyoruz ya rs le;)

Alicanrs
07-08-2011, 01:09
sen bize kaldırıyon bişi demiyoruz ya rs le;)

bunumu tartışalım şimdi :) 250 hp lik torklu araca biniosn 1200 kg ben biniorm 170 hplik 1000 kg araca hesap yapalım burda o zmn :) beni 5 boyda geçseniz ben mutlu olurum emin ol :) hee yine deneriz sıkıntı deil benim için bendeki parça listesi 3 parçadan oluşupo egsoz chip cai ile :) vee ben kaldırmış olsam görkemle o gece bagajımda 30 kg varken sökük deilken stepne bile varken denemezdim ama kardeşim gibi die videosuz denedik ve çok zevk aldık :) şu halimlede deneriz sorun deil geçen sen ol yeterki abi ;) maşallah emg ye

cumhur
07-08-2011, 01:14
bunumu tartışalım şimdi :) 250 hp lik torklu araca biniosn 1200 kg ben biniorm 170 hplik 1000 kg araca hesap yapalım burda o zmn :) beni 5 boyda geçseniz ben mutlu olurum emin ol :) hee yine deneriz sıkıntı deil benim için bendeki parça listesi 3 parçadan oluşupo egsoz chip cai ile :)

zaten ana temayı yakalamıssın tt benden her yonuyle ust hıc bır denemede gecemedım gecıldım ole bı aracla yakın gıtmek bızıde mutlu edıyor. mod listesine bide soktuklerını yaz ama;)

Nires
07-08-2011, 01:15
emg süper gidiyor ya maşallah ayf de maşallah :)

Alicanrs
07-08-2011, 01:15
zaten ana temayı yakalamıssın tt benden her yonuyle ust hıc bır denemede gecemedım gecıldım ole bı aracla yakın gıtmek bızıde mutlu edıyor. mod listesine bide soktuklerını yaz ama;)

senle sökük denemedim ki yazıyım :) görkeme sor doruları yazar burda :) emg ile ben sökük denemedmi ve + 30 kg vardı o yüzden bişe demiorm :) hee yine denerim sökük halde ne kdr tutunsam o kdr iyidir benim için aynı şeleri düşünüyoruz.. aşırı besleme deilm bişi deilm torkum yok gücüm yok bence benim öle gitmem çok iyi bile ;)

cumhur
07-08-2011, 01:18
senle sökük denemedim ki yazıyım :) görkeme sor doruları yazar burda :) emg ile ben sökük denemedmi ve + 30 kg vardı o yüzden bişe demiorm :) hee yine denerim sökük halde ne kdr tutunsam o kdr iyidir benim için aynı şeleri düşünüyoruz.. aşırı besleme deilm bişi deilm torkum yok gücüm yok bence benim öle gitmem çok iyi bile ;)

hiç bişiyin yok ama video larda 4 boy da ben gecerım dıyosun o nasıl olcak;)

Alicanrs
07-08-2011, 01:19
hiç bişiyin yok ama video larda 4 boy da ben gecerım dıyosun o nasıl olcak;)

ben görceğimi gördüm abi aynı şekilde geilrsen deneriz :) makara ordaki muhabbet yaa beni 4 boy geç nolcak canın saolsun :) görkeme verirsin gelir deneriz biz uykucu kankamla :D

grkm
07-08-2011, 01:21
beni atmosferik en cok sasırtan araba AC 106 ydı o da listesiyle olabiliteleri gösterdi .. ufak tefek dokunuslarla clio rs sasırtırsa o daha da buyuk kabul olur , görmeyi isterim vallahi ben cumhur fark etmez ztn ben paslandım olm vites fln atamıyorum :)

tabi konu ordan oraya dönmesin lütfen

Alicanrs
07-08-2011, 01:22
beni atmosferik en cok sasırtan araba AC 106 ydı o da listesiyle olabiliteleri gösterdi .. ufak tefek dokunuslarla clio rs sasırtırsa o daha da buyuk kabul olur , görmeyi isterim vallahi ben cumhur fark etmez ztn ben paslandım olm vites fln atamıyorum :)

tabi konu ordan oraya dönmesin lütfen

yok be kanka muhabbet işte :) Emg harbide çok güzel ve daha güzel olcağına şüphem yok özgünün cici elleri dğince:) o aracın bya gideri var :) mantık işi deil dimi kanka ahahaha:D beni çok güldürdün ya :)

grkm
07-08-2011, 01:25
nasıl mantıklı olabilir lan :) senin eski rs in de uc asagı bes yukarı bu listedeydi benim maviyle kafa burun gidişioduk öyle .. emg benim maviye uzunda 5-6boy atar rahat rahat .. sen cık işin içinden :)

Alicanrs
07-08-2011, 01:26
nasıl mantıklı olabilir lan :) senin eski rs in de uc asagı bes yukarı bu listedeydi benim maviyle kafa burun gidişioduk öyle .. emg benim maviye uzunda 5-6boy atar rahat rahat .. sen cık işin içinden :)

mantık arama kanka dediğim gibi sana ne eksik ne fazla :) yürüosa ne mutlu bize :) arayı soutma görüşelim =)

Yekta
07-08-2011, 03:58
ulan alican olduğun yeri karıştırıyosun ne adamsın :D

maşallah ikisine de güzel deneme olmuş özellikle sonuncusu..
video da iyi olmuş hee sevdim :)

Selcuk_RoL
07-08-2011, 04:06
maşşallah ya mcs ye 10 numara gitmiş daha ne yapsın kazasız belasız

-Günalp-
07-08-2011, 08:53
Mcs cok iyi masallah..

-Günalp-
07-08-2011, 08:55
ulan alican olduğun yeri karıştırıyosun ne adamsın :D

maşallah ikisine de güzel deneme olmuş özellikle sonuncusu..
video da iyi olmuş hee sevdim :)

Yekta emg ile ikiniz deneyin nsl olur?

cumhur
07-08-2011, 09:02
Yekta emg ile ikiniz deneyin nsl olur?

TeseKkurler. Yektaminda arac yapiminda emegi vardir onada tesekkurler. Emg bt den biraz daha hizli

onursoytam
07-08-2011, 09:44
maşallah araçlara çok iyi yürüyor mcs tebrikler

pegeout 106
07-08-2011, 09:59
Maşallah araçlara kazasız ßelasız..

Juggernaut
07-08-2011, 10:40
Gayet iyi maşallah.

aTaBeY
07-08-2011, 10:47
Mcs sesi ve gidişi çok güzel gerçektende. Emeklerinize sağlık kazasız belasız :)

M3CSL
07-08-2011, 12:17
sesten belli cok guzel ceviriyor emg, tt ile cok iyi gitmis. ttyi kprolu typer ile denemek lazim:D

-Günalp-
07-08-2011, 12:22
sesten belli cok guzel ceviriyor emg, tt ile cok iyi gitmis. ttyi kprolu typer ile denemek lazim:D

Biz denemistik kprolu type r la arkadasin tt yi.. Tt hemen hemen ayni modlardaydi.. Rahat gecmistik type ri serkan..

M3CSL
07-08-2011, 12:24
istanbulun typerlari farklidir gunalpcim:D tt gecebilir ama denemek lazm genede..

sen bu arada disari cikinca ara mutlaka,ben unutuyorum isler youn bu ara..

-Günalp-
07-08-2011, 12:28
İst her arabasi farkli zaten anlamadim gitti.. Havasindan galiba:) ok tellesiriz ciktigimda sekocan..

Cem.B
07-08-2011, 12:51
Motor arizami o yanan cum baba :) sikinti yaratmiyou

birkan01
07-08-2011, 14:10

TT cok iyi gidiyordu , geri kalan bir iki deneme daha vardı ama işte devir uyuşmazlığı vs onlarda fark artıyordu.

Saol kanka buarada 6 boy muhabbeti nerden çıktı bilmiyorumda öyle muhabbet zaten direk 6 boy geçildi denmedi araba şiştikçe boy farkı daha açıldı dedik biz orda ayriyeten o akşam yanlışım varsa rahat 6 kere denedk biz her devirde ve son denemem de bnmde egt m 106 lardaydı bir iki eksik parçam var intercooler ve pompa gibi onlarıda tammlayım tekrar dan deneriz zevkli bi şekilde bn ztn o gecede emg nin çok iyi yürüdüğünü söledim;) ayrıcada denemelerimizde trafik vs den dolayı basıncın tm peak vurduğu anı ayarlayamdm ki bunu snde diğer konuda belirttin nyse laf uzatmaya gerek yok EMG de çok yürüdü o gece yalana dolana gerek yok maşallah kanka;)

cumhur
07-08-2011, 16:17
Saol kanka buarada 6 boy muhabbeti nerden çıktı bilmiyorumda öyle muhabbet zaten direk 6 boy geçildi denmedi araba şiştikçe boy farkı daha açıldı dedik biz orda ayriyeten o akşam yanlışım varsa rahat 6 kere denedk biz her devirde ve son denemem de bnmde egt m 106 lardaydı bir iki eksik parçam var intercooler ve pompa gibi onlarıda tammlayım tekrar dan deneriz zevkli bi şekilde bn ztn o gecede emg nin çok iyi yürüdüğünü söledim;) ayrıcada denemelerimizde trafik vs den dolayı basıncın tm peak vurduğu anı ayarlayamdm ki bunu snde diğer konuda belirttin nyse laf uzatmaya gerek yok EMG de çok yürüdü o gece yalana dolana gerek yok maşallah kanka;)

Eyvallah kardesim tesekkur ederim nezaman istersen deneriz hem aracinindaki farklaru gorursun ;)

cumhur
07-08-2011, 16:19
Motor arizami o yanan cum baba :) sikinti yaratmiyou

Ya hep isin kotu yani yakalamak bi masallah de bigunde! Ariza kodu okuttuk kattan yaniyo bazen alevli oluyo ozaman yakiyo;)

Alicanrs
07-08-2011, 16:32
şu sc sesini içinden duymak istiorm cumhur abi =) walla hem güzel gidio hemde sesi 10 numara:) virajıda tattırırsın artık =)

Yigit-Y
07-08-2011, 17:47
cumhur abi maşallah...araç çok iyi yürümüş...

Arenimo
07-08-2011, 18:01
EMG ye kocaman bi maşallah geçen sene kendi minimlede denemiştim beni 2 boy geçiyodu o spec lerden sonra heralde 4 5 boy net atar TT k 04 e geçerse işin bi keyifi zaten kalmaz cumhur sanırım satıcaksın aracı eğer niyetin olursada bi oturur konuşuruz Aren ben

Cem.B
08-08-2011, 01:25
Ya hep isin kotu yani yakalamak bi masallah de bigunde! Ariza kodu okuttuk kattan yaniyo bazen alevli oluyo ozaman yakiyo;)

maşallah tabiki kanku orası ayrıda ,ben biliosu öyle ışık falan yanmasına aşırı duyarlıyım gece uyuyamam falan o yüzden sordum :D

Cem.B
08-08-2011, 01:28
EMG ye kocaman bi maşallah geçen sene kendi minimlede denemiştim beni 2 boy geçiyodu o spec lerden sonra heralde 4 5 boy net atar TT k 04 e geçerse işin bi keyifi zaten kalmaz cumhur sanırım satıcaksın aracı eğer niyetin olursada bi oturur konuşuruz Aren ben

aren naber geçen onurcan beni aradı arabayı satıp satmadığımı sordu senin içinmiydi :soru:

Göki,ZD
08-08-2011, 01:31
aren naber geçen onurcan beni aradı arabayı satıp satmadığımı sordu senin içinmiydi :soru:

bi arabayada 6 ay bin be muhterem.. :D

Cem.B
08-08-2011, 01:33
bi arabayada 6 ay bin be muhterem.. :D

bincem lan manyak adam :)neyse konuyu çip etmeyelim :D

mami_makinen
08-08-2011, 01:33
maasallah cumhur araban baya hızlanmıs

OZAN-RS
08-08-2011, 14:36
çok zevkli denemeler olmuş :) maşallah kardeşim , tebrıkler EMG ye, beklenilene değen sonuçlar veriyo :icon_tup:

yanlıs zamana geldi, biraz daha kurcalamak lazımdı aslında;)