PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da Ösym ya da Bilkent'te tanıdığı olan? Acil bir iş!

Ozan.E
08-08-2011, 11:21
Oralarda tanıdığı olan birileri varmı ya da şu ramazan gününde bana yardımcı olabilecek biri .Bir tercih sildirme yapmam gerekiyor ama bu konuda ne ösym nin telefonuna ulaşabiliyorum ne başka birşey ablam da da aynı şeyi yaşamış lülebrgazdan kalkıp ankaraya gelmiştik ama şimdi yardımcı olabilecek biri varsa çok çok çok makbule geçer sadece 5 dk lık bir iş kimsenin tüm gününü almaz ock kolay birşey istemiyorum ancak geleceğimi etkileyen bir konu.Yardımlarınızı bekliyorm.İşinden veya gününden bir 5 dk ayırıp yardımcı olabilecek birileri varmı acaba

DEJ
08-08-2011, 11:39
Nasıl tercih sildirme?

Ozan.E
08-08-2011, 11:40
Mesela 16.tercihimin silinmesini isityorum tarzı bi dilekçe vermiştik biz ve o zaman kabul edilmişti tekrar aynı olay olurmu diye arıyorum açmıyor ösym binası

yavuz364
08-08-2011, 11:44
Bence hiç vakit kaybetmeden dilekçenizi postalayın... Tekrar kabul edilirse edilir. Edilmezse zaten yapacak birşey yoktur..

DEJ
08-08-2011, 11:51
tercih süresi içerisinde anca böyle bi hakkın oluyodu. Yani 5 ağustos'tan önce...
O süre içerisinde int.den girip değiştirebiliyordun..

Ozan.E
08-08-2011, 12:18
daha önce böyle bir olay yaşandı ama ve oraya gidip halledildi akşam için bilet aldık yapcak birşey yok git gel yapcaz olmazsada oturur bilkentin bahçesini seyrederim artık