PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook sayfam kapatıldı

cıvıc_power
12-08-2011, 17:47
bugün facebook tarafından 2.500 üyesi olan honda-türkiye sayfam kapatıldı. nedenini bilmiyorum. :( sayfayı kurtarmanın bir yolu var mı ??

ömerve
12-08-2011, 17:49
yavuz abininde başına gelmişti benzer bi olay..ne yaptı sonra bilmiyorum,geçmiş olsun

oğuz
12-08-2011, 17:51
peugeot cular şikayet etmiştir : ))

cıvıc_power
12-08-2011, 17:54
yavuz abininde başına gelmişti benzer bi olay..ne yaptı sonra bilmiyorum,geçmiş olsun

üye adı nedir acaba PM atıyım. bu sayfa önemli bir sayfaydı :(

ömerve
12-08-2011, 17:55
üye adı nedir acaba PM atıyım. bu sayfa önemli bir sayfaydı :(

dragger..konuda zaten şu an yazar birazdan

Dragger
12-08-2011, 18:00
German Style sayfam kapatılmıstı 10binlerde...

Mail attıgımda sikayet üstüne kapandı falan diye zırvalamıslardı ama sikayet edilecek birseyi yoktu sayfanın...Yönetici oldugumuz icin kisisel profillerimiz de güme gitmisti.

Sonra hırs yapıp yeniden acmıstım, 2 günde binlerce fotoyu, yüzlerce videoyu yeniden yüklemistim...2 3 haftada 10bini yakalamıstım direk o hırsla...Su anda da 107bin falan üyesi var sanırım ama sahibi degilim artık ;)

Seninki de sikayet üzerine kapatılmıs olabilir. Honda Türkiye ise adı, Honda tarafından bile sikayet edilmis olabilir. Ya da kendini bilmez birkac o.c birlesip hergün sikayet etmistir, facebook yönetimi de hic bakmadan direk kapamıstır.

Sana tavsiyem bi mail at, dönmezlerse de yeni bir sayfa ac ordan devam et.

cıvıc_power
12-08-2011, 18:03
abi bugün bir honda sayfası admini ile tartıştım. adam 1.6 ies leri fabrika çıkışı sohc vtec sanıyodu. Bende aksini idda ettim vtec değildir dedim biraz tartışma falan oldu. ondan şüpheleniyorum ama benim sayfam olduğunu bilebilir mi ? onuda bilmiyorum. Honda-Türkiyenin şikayet edeceğini hiç sanmam çünkü forum sitesinin sayfası ve Honda-Türkiye A.Ş bu siteyi biliyordu..!

ProdriveSTI
12-08-2011, 18:03
..............

anthinka
12-08-2011, 18:10
Şikayet etmenin dışında başka nasıl kapatılabilir ? Paylaşımlarım da drift ile ilgili herhangi bi illegal birşey temsil etmiyor.

Sayfam: http://www.facebook.com/DriftC​ulture

SekoLive
12-08-2011, 18:17
yavuz abi german styla sayfası neden senin deil? satışmı var yoks hedyemi ettn

searock///
12-08-2011, 18:22
Arkadaşlar sakın profil resminizi değiştirmeyin sayfanız silinebilir..Anonymous hack grubu şu saatler faceye büyük bir saldırı gerçekleştiriyor..en büyük siber saldırılarından bunuda diyorlar

bunu herkeze qönderin ! facebook'a büyük bi Saldırı Gercekleşiyor profil resminizi degiştirirseniz facenizde büyük acıklar vermiş olursunuz ve hacklenirsiniz bilginize

Dragger
12-08-2011, 18:53
yavuz abi german styla sayfası neden senin deil? satışmı var yoks hedyemi ettn

1 seneden fazla oldu yahu haberin yok mu senin? :)

Euromedian ile görüsüyordum, sonra parts4euroya verdim bi jant parasına, hos pismanım su an keske satmasaydım.

Su an parts4euro ile euromedian beraber takılıyorlar sayfada.

Satmayıp euromedianı medya sponsoru, parts4euroyu da parca sponsoru alsam köseydim simdi :D

Frid
12-08-2011, 19:47
Arkadaşlar sakın profil resminizi değiştirmeyin sayfanız silinebilir..Anonymous hack grubu şu saatler faceye büyük bir saldırı gerçekleştiriyor..en büyük siber saldırılarından bunuda diyorlar

bunu herkeze qönderin ! facebook'a büyük bi Saldırı Gercekleşiyor profil resminizi degiştirirseniz facenizde büyük acıklar vermiş olursunuz ve hacklenirsiniz bilginize

az önce degiştirdim türküz bize birşey olmaz :D :D

yavuz abi bi çay ısmarlaysaydın bızede :D

sayfa coktan gume gıttı gecmıs olsun yenısını kurun geç kalmadan :icon_tup:

cıvıc_power
12-08-2011, 21:25
şimdilik sayfa kurmayı düşünmüyorum. önceki sayfam güme gitti gerçekten netten epey bir araştırma yaptım. geri gelme ihtimali yok maalesef. :(

hondafit
13-08-2011, 00:08
German Style sayfam kapatılmıstı 10binlerde...

Mail attıgımda sikayet üstüne kapandı falan diye zırvalamıslardı ama sikayet edilecek birseyi yoktu sayfanın...Yönetici oldugumuz icin kisisel profillerimiz de güme gitmisti.

Sonra hırs yapıp yeniden acmıstım, 2 günde binlerce fotoyu, yüzlerce videoyu yeniden yüklemistim...2 3 haftada 10bini yakalamıstım direk o hırsla...Su anda da 107bin falan üyesi var sanırım ama sahibi degilim artık ;)

Seninki de sikayet üzerine kapatılmıs olabilir. Honda Türkiye ise adı, Honda tarafından bile sikayet edilmis olabilir. Ya da kendini bilmez birkac o.c birlesip hergün sikayet etmistir, facebook yönetimi de hic bakmadan direk kapamıstır.

Sana tavsiyem bi mail at, dönmezlerse de yeni bir sayfa ac ordan devam et.

abi sayfanın iyi takipçisiydim nie verdin başkalarına?
konuyu bölüyorum ama sorayım dedim

ayrıca benimde23,000 kişilik facebook sayfam var bende korkuyorum böyle birşey olursa diye

FalconTURBO
13-08-2011, 01:50
kapatıLan sayFalar geri gelmiyor profiLLerde hiç boşa uğraşmayın yenisini açın

M.A.D
22-08-2013, 17:10
ya benim fb.com/madcustomstickers sayfam kapanmış nasıl geri açtırabilirim :(