PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : atiker ayarcısı aranıyor

exca
15-08-2011, 21:52
arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır atiker fast kullanmaktayım aracım ilk yspıldığı ayarla çalışıyordu tek sorunu sert kalkışlarda kafa çakmak istemesiydi ama bu şekilde kullanıyordum yalnız aracımı normal zamanlarda 3000 devir üstüne pek çıkarmak durumunda kalmıyordum sakin kullanımda 60 ı görünce 4e , 80i görünce 5e atıyordum rahat rahat gidiyordum geçenlerde 10000km bakımı için yetkili servise gittim çıktığımda otomobil gaza bastığımda boğulur gibi yapıyordu kesinlikle tepki vermiyordu geri döndüm yazılımı pc ye alıp geri yüklediklerini söylediler eski yazılımı yükleyelim dediler , daha sonra çıktım araçta değişen bir şey yoktu , belki açılır diye bir umutla geri dönmedim ama araç temde 80i geçemiyordu rampada kamyonlardan yavaştı XD bu benzine alıp başka bir servise gittim , kalibrasyonu bozuk dediler , ayarladılar araç barix düzeldiilk gazlarda kafa çakması artık yoktu fakat ramplarda falan aracı 3000 - 4000 çevirtmeden vites attıramıyorum esnekliğini kaybetti , lütfen şu işi iyi bilen bir yer önerin bana yoksa bu kiti kesinlikle sökecem...

impreza 1.6 gl boxer bu arada ej16 motor

Vtec-SEDAN
15-08-2011, 22:09
ayar oto gaz sana yardımcı olabilir.

Ayar Oto Otogaz Servisi (http://www.ayarotolpg.com/iletisim.html)

exca
15-08-2011, 22:13
ayar otogaz tam aradığım şey sanırım XD yalnız atiker var mı ?

Vtec-SEDAN
15-08-2011, 22:16
atiker - prince ve brc. işini gayet iyi yapan firmadır. biz hyundai bayi olarak kendileri ile çalışıyoruz ve memnunuz.

gökberk
16-08-2011, 00:14
Güzel bir ayarla aylarca - yıllarca kullanırsın valla.. Ben zamanında bir ayar yaptırdım 1 senedir sıkıntısız kullanıyorum...