PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kardeşlerim karadeniz bölgesinde önereceğiniz tatil yerleri oteller

Spec.
17-08-2011, 09:06
Eylülde karadenize tatile gideceğim kafamı dinleyeceğim bi yer arıyorum sizin gittiğiniz duyduğunuz önereceğiniz yerler varmı. Şimdiden rezervasyon yaptırayım.

Ahmet_28
17-08-2011, 09:09
uzungöle gidebilirsin eylül de sessiz sakin olur.ordan rizeye geçip yaylara çıkabilirsin

Spec.
17-08-2011, 09:21
uzungöle gidebilirsin eylül de sessiz sakin olur.ordan rizeye geçip yaylara çıkabilirsin

Evet uzungöl olabilir otel olarak bildiğin yer varmı?

Alican
17-08-2011, 09:50
Ayder - uzungöl buraları tercih edebilirisin. Otel tavsiyesinde bulunmak isterim ama kaldığım yerin adı aklıma gelmedi.

ÜSTÜNERC
17-08-2011, 10:33
Trabzona gelirsen otel bol zaten makul fiyatlı 3 yıldızlı oteller mevctuttur bı tanıdıgımın oteli var aksular otel ve sağıroglu otel biri beşirlide biiri meydanda turlarlada her yeri gorebılırsınız karadenizi her ınsanın gormesı gerekır cok guzel bıyer daglarının serinliği huzuru neyse reklama gerek yok :):) trabzon ıcın detaylı bılgı almak ıstersen pm atabılırsın kardesım yardımcı olurum

YavuzNaz
17-08-2011, 11:18
uzungöle gitmeden mutlaka yerini ayarla ayazda kalırsın zaten 1500 küsür yatak var :)

mcanx
17-08-2011, 11:58
ayder yaylası'nda dünya kadar otel vardı benim gördüğüm. (otel dediğim köy evlerinde) fiyatlar da gayet uygun mis gibi hava süper bir yer başka yer aramazsın zaten

Spec.
17-08-2011, 12:05
Ayder - uzungöl buraları tercih edebilirisin. Otel tavsiyesinde bulunmak isterim ama kaldığım yerin adı aklıma gelmedi.

Aynen kıme sorduysam uzungöl dedi rezervasyon yaptırdım.

Spec.
17-08-2011, 12:07
Trabzona gelirsen otel bol zaten makul fiyatlı 3 yıldızlı oteller mevctuttur bı tanıdıgımın oteli var aksular otel ve sağıroglu otel biri beşirlide biiri meydanda turlarlada her yeri gorebılırsınız karadenizi her ınsanın gormesı gerekır cok guzel bıyer daglarının serinliği huzuru neyse reklama gerek yok :):) trabzon ıcın detaylı bılgı almak ıstersen pm atabılırsın kardesım yardımcı olurum

Karadeniz anlatılmaz yaşanır rezarvasyon yapıldı kardeşim inş. tanışırız görüşürüz.

YavuzNaz
17-08-2011, 12:23
ayder yaylası'nda dünya kadar otel vardı benim gördüğüm. (otel dediğim köy evlerinde) fiyatlar da gayet uygun mis gibi hava süper bir yer başka yer aramazsın zaten

yakında yaylanın bir esprisi kalmayacak zaten iyice şehirleşme yolunda ilerliyor insanlar, bir uzanmadık çevrekirliliğinden nasibini alamamış yerler vardı oralarıda yavaş yavaş gözünü para hırsı bürümüş insanlar köreltiyor.