PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : u vti sbr 30 imprezza roling

ibrahim
21-08-2011, 00:36
u vti de sadece filtre ekzos var subaruda olanları bilmiyorum dostane deneme yaptık arkadaş role biraz uzakbiriydi kazasız belasız denedik

ilk deneme arkadaş biraz acemilik çektiği için sonraki denemelerde arabanın öncekisahibi kullanıyor
u vti subaru imprezza wrx roling - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=OqCeJxN_dnE)

2ci deneme

u vti sbr30 subaru imprezza wrx roling2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=G7aJK69GOcA)

3cü deneme

u vti sbr30 imprezza roling 3 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=8ewTHk6-8mY)

iyi seyirler

orcunnn
21-08-2011, 00:45
abi kocaman maşallah allah nazardan saklısın ...........

ne zaman çıktınız abi keşke haberim olsaydı ;)

ibrahim
21-08-2011, 00:50
ansızın oldu devolarda vardı orda hatta dedim orçunda olsaydı onlada deneseydim ama yoktun bende bastım eve geldim

ouzs
21-08-2011, 00:51
Maşşallah spec ler nedir acaba..

edit: yeni gördüm..

Subaru içler acısı.. hondanın ivmelenmesi gayet iyi.

ibrahim
21-08-2011, 00:54
yukarıda bilmediğimi belirttim subaruda gördüğüm sadece safc ve afr vardı turbo neydi arabada ne vardı bi fikrim yok

sulhi
21-08-2011, 00:55
ibo o subarunun sahibi kimse bana telini ver arayım onu bana arabasını 1 2 saat bıraksın eğer ona 5 tır yaklaş sana arabamı bedeva vercem ben ...

ibrahim
21-08-2011, 00:57
:) senin araban sana kalsın kanka malında gözüm yoklan :) valla sahibi ölebişi arıyo zaten harbiden vericem numaranı kanka gelsin sana bi el at

sulhi
21-08-2011, 00:59
o arbaayı zamanında ben yurumeyen halınle bile 305 lık megane turbo rs le bile kumda oynatıyodum ... ki atmosferık vtec arkasından dürbünle araması lazım..

ibrahim
21-08-2011, 01:01
kanka sendeyken ölemiş ama burdaykende böle olmuş :) bende biliyorum geçemeyeceğimi arada bi böle istisnalar çıkınca karşına binevze şımarıyosun işte :)

sulhi
21-08-2011, 01:02
vaLLa aslında haklısın ibom sana katılıorum...bilinçli kullanıcı cok önemli ya..

JapanVsGermany
21-08-2011, 01:03
vtec sağlam gitmiş maşallah, subaru da merak uyandırdı ne yalan söyleyeyim :)

ibrahim
21-08-2011, 01:03
aynen seviyorum seni kanka antalyada benim için bolbol eğlen oldumu

halilkarakas
21-08-2011, 01:04
subaru geçen vti :) allah kaza bela vermesin

vti lara yine zam gelir :)

ibrahim
21-08-2011, 01:05
vtiler herzaman diğerlerinde 1 kalem üstün :) zam gelmesine gerek yok fiyatları belli

halilkarakas
21-08-2011, 01:07
vti lar baya iyi gidiyormuş arkadaşımda var bir tane güzel gidiyor...maşallah tekrar araçlara

orcunnn
21-08-2011, 01:10
ansızın oldu devolarda vardı orda hatta dedim orçunda olsaydı onlada deneseydim ama yoktun bende bastım eve geldim

bi tel kadar yakınım öylesine denemek için basardım ama

bu şekilde geçilirim o da kesin jant ları degişmeden vtecle basmayı düşünmem çok agır geliyor ama gerçekten sonuçu merak ederim bi kaç vtecle deneyerek uzunda neler olur merak ediyorum

orcunnn
21-08-2011, 01:12
varmı denemek isteyen vtec ciler 2.3 16v cosworth ile :) :) aracım stok

dragon
21-08-2011, 01:13
Vay Impreza'nın haline.Tebrikler VTI ;)

tuncayakyz
21-08-2011, 01:15
Subaru'ya yakıştıramadım ama ters giden bişeyler olmalı muhakkak, yoksa plakayı okutturmaması gerekiyodu.Çok garip...

ibrahim
21-08-2011, 01:15
bi tel kadar yakınım öylesine denemek için basardım ama

bu şekilde geçilirim o da kesin jant ları degişmeden vtecle basmayı düşünmem çok agır geliyor ama gerçekten sonuçu merak ederim bi kaç vtecle deneyerek uzunda neler olur merak ediyorum

beni biliyosun role çıkmıyorum arkadaş ısrarcı olup aradığında kıramadım denedim senle muyhakkak deneyeceğim

orcunnn
21-08-2011, 01:19
abartmayın yaa o kadar eger bi işlem yoksa subaruda o kadarda uçacak hal yok bende saxo vts ile 3 4 boy yapıyorum 225 kadarda geçemiyordu istenirse link bile koyarım

ibrahim abi sürekli vtec biniyor ve hatta suanda da 2 vtec sahibi ve bunun çok farklı yürüdügünü söylüyordu ki öylemiş

tebrikler abi piyasada corsa gsi geçemeyen vtecde görüyoruz bu speclerde. saglıklı olan gidiyor yapacak bişey yok tebrikler abicimmm.....

ibrahim
21-08-2011, 01:23
bu vti çok farklı yürüyor ciğeri alınmamış ve gerçekten ilk rolü bu arabanın benim içinde çok eğlenceli oldu bu deneme

Selcuk_RoL
21-08-2011, 01:30
kanka maşşallah hakkını vermişsin :)

kickboxer
21-08-2011, 01:35
abartmayın yaa o kadar eger bi işlem yoksa subaruda o kadarda uçacak hal yok bende saxo vts ile 3 4 boy yapıyorum 225 kadarda geçemiyordu istenirse link bile koyarım

ibrahim abi sürekli vtec biniyor ve hatta suanda da 2 vtec sahibi ve bunun çok farklı yürüdügünü söylüyordu ki öylemiş

tebrikler abi piyasada corsa gsi geçemeyen vtecde görüyoruz bu speclerde. saglıklı olan gidiyor yapacak bişey yok tebrikler abicimmm.....

subaru bitmiş bence büyük sıkıntı var arabada
denediğin subarudada bi sorun vardı demekki
neden bu arabalara bakılmıyo adam gibi anlamıyorum
anca caf cuf caf cuf

TaGo
21-08-2011, 09:36
tamamen stok gc8 imle ilk aldığımda bile 100-200 13.5 sn yapıyordum, sonradan 12 sn lere yaklaşmaya başladım. dikkat arabamda wideband bile yokki saffc vs ile ayar yapabileyim. yani bitikler ötesi gc8 leri kıstas almayın. ama sizde haklısınız bu subarulu arkadaş aracın ilanını koysa kapıyı 350 hp den açar o başka

F4R
21-08-2011, 09:45
eyvah eyvah çok kötü olmuş bu video vti arayanlar için. şimdi vti lar en 1-2 koymuştur üstüne :) şaka bi yana subaruda bi sorun olduğu belli.

ibrahim
21-08-2011, 11:12
neden bu kadar büyüttünüz anlamadım araba geçmekle fiyat arttırmanın ne alakasıvar vticiler bu kadarmı para düşkünü çok fesat adamlarsınız yemin ediyorum :)yahu adam deneme yapmak istiyor bizdeniyoruz geçiyoruz yada geçiliyoruz banane adamın arabası sorunlu banane adamın arabasında sıkıntıvar ozaman denemeyecek yada çıkmayacak bu konuyu saptırmayın beyler maşallah dieceğinize *** atmayayı çok seviyosunuz yaşasın vti kullanıcıları bu videodan sonra inşallah vti fiyatları 35bine yükselir :)

__FrK__
21-08-2011, 12:45
maşallah araçlarınıza allah kazasız belasız gazlamalar nasip etsin
böyle bi gc8 de varmış demek işte ondan sonra millet 20 ye gc var siz niye 30 istiyorsunuz diye soruyor :D o paralara vtı alırız falan muhabbetleri de var tabi ardından gelde bayılma :D

F4R
21-08-2011, 12:52
neden bu kadar büyüttünüz anlamadım araba geçmekle fiyat arttırmanın ne alakasıvar vticiler bu kadarmı para düşkünü çok fesat adamlarsınız yemin ediyorum :)yahu adam deneme yapmak istiyor bizdeniyoruz geçiyoruz yada geçiliyoruz banane adamın arabası sorunlu banane adamın arabasında sıkıntıvar ozaman denemeyecek yada çıkmayacak bu konuyu saptırmayın beyler maşallah dieceğinize *** atmayayı çok seviyosunuz yaşasın vti kullanıcıları bu videodan sonra inşallah vti fiyatları 35bine yükselir :)

sana lafım yok hocam, hoş vti almak gibi bir sevdam da yok. vti şuanki piyasası ile o kadar para verilecek en son araçlardan biridir benim için (şahsi görüşüm) benim lafım açıkcası kendi arabalarını bulunmaz nimet sayıp (özellikle vti'yı olan araç sahipleri çok yapıyor) araçlarına astronomik rakamlar isteyenlere. gerçi bunu markaya / modele bağlamak biraz saçma ama nedense konu vti olunca bu durum biraz tavan yapıyor. şahsına birşey sölemiyorum hocam yanlış algılama.

rebel
21-08-2011, 13:11
güzel deneme olmuş helal olsun . vti ciğerli olduğu kadar gc8 inde ciğeri alınmış bu 2+2= 4 muabbeti ...

epicurusua katılıyorum abi bunu sen üstüne alınma sana yada arabana *** atacak değiliz arabası olan konuşşsun bu tarz bi vti ya *** atmak küfür etmek olur fakat böyle bi ülkede 1.4 civıc 15 milyar isteyen adam var ise vti ya da 25 oluyor tabi . doğrumu ? herkes piyasayı yükseltip 2.el piyasındaki samimiyeti düşürüyor. barzolar yüzünden hondadan soğuduk ya . adam replika bbs koyup yay takıyo 7 ye alıyo 12 ye satıyo bumudur delikanlılık. lafım sana değil yanlış anlama bu fiyat konusu hep geçiyo bu gidişin sonu son değil

cem06
21-08-2011, 13:24
yazık olmus...

XoR
21-08-2011, 13:28
Maşallah kankacım öyle veya böyle geçmek geçmektir, Allah keyfini bozmasın :)

sulhi
21-08-2011, 13:31
o arabayı zamanında yaparken biz..arabayı alan adam motorunu yaparken o iveco tursbosunu benım o zaman 30dan buyuk olduğunu söluyodu..gülüyodum externet vesgeyt var arabada 08 bar da bile güzel gidiyodu daha öncede yazmiştım..

ama şimdi ne hallerde belli 150 hp yok sanırım yazık..subaruya böle kişler binmesın.sahibi olmasın..

XoR
21-08-2011, 13:33
o arabayı zamanında yaparken biz..arabayı alan adam motorunu yaparken o iveco tursbosunu benım o zaman 30dan buyuk olduğunu söluyodu..gülüyodum externet vesgeyt var arabada 08 bar da bile güzel gidiyodu daha öncede yazmiştım..

ama şimdi ne hallerde belli 150 hp yok sanırım yazık..subaruya böle kişler binmesın.sahibi olmasın..

Yapacak bişey yok kanka malesef kötü bir elde Subaru, insan üzülüyor ama İbrahim'de çıkmış geçmiş yani :)

sulhi
21-08-2011, 13:34
kanka iboya helal olsun adam denemiş yani sonucta..bükemediğin bileği opuceksın :D

hem sen hangi ara geldın bakiyım..:)

XoR
21-08-2011, 13:36
kanka iboya helal olsun adam denemiş yani sonucta..bükemediğin bileği opuceksın :D

hem sen hangi ara geldın bakiyım..:)

Bu sabah 05:30 geldim kanku :)

Suyum çıktı 14 saat sürdü :D Pekin'de uçağı kalkışa 2dk kala yakaladım Şangay uçuşum geç kalınca :D

sulhi
21-08-2011, 13:37
bu hafta garaja beklıoruz seni:D

TC_VTEC
21-08-2011, 15:51
Maşallah kanka kazasız belasız.
( egzantrik filanmı taktın bro ) :D

chiefkadir
21-08-2011, 16:10
tamamen stok gc8 imle ilk aldığımda bile 100-200 13.5 sn yapıyordum, sonradan 12 sn lere yaklaşmaya başladım. dikkat arabamda wideband bile yokki saffc vs ile ayar yapabileyim. yani bitikler ötesi gc8 leri kıstas almayın. ama sizde haklısınız bu subarulu arkadaş aracın ilanını koysa kapıyı 350 hp den açar o başkaTagocum cigerim iyileştinmi sen :)
Olm 100-200 12sn nası yapılıyo la stock gc8 le :D Biz çıkaramıyoz o zamanı , fhe li typerı 15boy geçen adanadaki eg k20swap bile dbn le 12 sn yapıyo :hahaha:

ibrahim
21-08-2011, 17:37
iyidilekleriniz için saolun dediğim gibi davet edildim denedim geçtim kimse yanlış anlamasın ben burda subaruyu yerden yere vurma peşinde değilim arabanın sahibi bu siteye üye zaten oda bişiler yazar arabasında sorun olduğu belli ama ne bana nede bi başkasına arabası bu haldeyken bilenmesin die bir ders vermiş oldum

ibrahim
21-08-2011, 17:41
Maşallah kanka kazasız belasız.
( egzantrik filanmı taktın bro ) :D

yok tosun hiç bişi yapmadım sadece ciğerden yürütüyorum demiştim sana bu araba katil die :)

TC_VTEC
21-08-2011, 17:45
yok tosun hiç bişi yapmadım sadece ciğerden yürütüyorum demiştim sana bu araba katil die :)

:icon_tup: ;)

Kanka Orcun cigerli vtec arıyorum diyordu denemek için bi deneyin cegerli vtec görsun :D

VA_VTİ
21-08-2011, 17:45
subaru ne hallere düşmüş yaa:)

TC_VTEC
21-08-2011, 17:48
subaru ne hallere düşmüş yaa:)

Düzelir düzelir sahibi bi el attırır artık bu videolardan sonra ;)

VA_VTİ
21-08-2011, 17:59
Düzelir düzelir sahibi bi el attırır artık bu videolardan sonra ;)

bence hemen el atırması lagzım kanka:)

SEFAKALACAY
21-08-2011, 18:25
Merhaba forumda uzun süredir kayıtlıyım ancak aktif olduğum söylenemez.Videolardaki subarunun bi önceki sahibiyim videoda aracı kullanan benim.Anladığım kadarıyla bi yerlerde yanlış anlaşılma oluşmuş İbrahim abi tarafından Roll teklifi ısrarla kendisinden geldiği halde yürümediğini bildiği halde subaru ya bileyen kendisi araç benim değil tekrar sölüyorum ancak aracı burda kötülemenin de bi mantığı olmadığı kanaatindeyim iyi kötü yorumlar için tşk ederim.Araçta bildiğimiz VF34 turbo ve öne alınmış orjinalinden büyük intercooler var ve aracın şu anda yürümemesini egsoz 1,6 egsoz stok (muayene için sökülmüş) ve de arac ayarsız içinde şu anda herşey yanıyor :) bi el atılacak elbette sizlerin de söylediği gibi ve tekrar İbrahim abiyle çıkılıp roll yapılacak ve videoları çekilecek yeni sahibi tarafından tşk ediyorum tekrar...

stlegal
21-08-2011, 18:55
hocam zaten filtre egsozlu vtin geçmesi imkansız eğlence olmayın aracınızı tekrar yürütüp denemeler yapın ..

ibrahim
21-08-2011, 19:03
Merhaba forumda uzun süredir kayıtlıyım ancak aktif olduğum söylenemez.Videolardaki subarunun bi önceki sahibiyim videoda aracı kullanan benim.Anladığım kadarıyla bi yerlerde yanlış anlaşılma oluşmuş İbrahim abi tarafından Roll teklifi ısrarla kendisinden geldiği halde yürümediğini bildiği halde subaru ya bileyen kendisi araç benim değil tekrar sölüyorum ancak aracı burda kötülemenin de bi mantığı olmadığı kanaatindeyim iyi kötü yorumlar için tşk ederim.Araçta bildiğimiz VF34 turbo ve öne alınmış orjinalinden büyük intercooler var ve aracın şu anda yürümemesini egsoz 1,6 egsoz stok (muayene için sökülmüş) ve de arac ayarsız içinde şu anda herşey yanıyor :) bi el atılacak elbette sizlerin de söylediği gibi ve tekrar İbrahim abiyle çıkılıp roll yapılacak ve videoları çekilecek yeni sahibi tarafından tşk ediyorum tekrar...

ben rolere çıkmıyorum hakanın ısrarı üzerine çıktım beni burda yalancıymışım yalan konuşuyormusum gibi göstermek sana yakaşmadı :) bana abi denemelere gelmek istiyorum arabamoı denemek istiyorum dedi bana hakan ne olur abi role çıkacağınız zaman bana haber verin dedi bende ona çıkmadığımı ve gebzedede artık kimsenin toplanma harici buluşmadığını söledim ama senin için benim vti ile çıkıcam ve eve döneceğim dedim ve dediğimide yaptım denedim denemeden öncede ona seni geçeceğimi söledim yalansa sende söle velasıl kelam ben çağırdınız geldim denedim geçtim evime gittim sanada hiç yakıştıramadım bana yalancı muamelesi yapmanı

sulhi
21-08-2011, 19:07
ibocum biz arkadasız...

şimdi bu sefa kardeş benım telimi istedi verdım bende sanırım hafta arası aramızda bişeyler gecer..

ben biraz bırkalıyım onu sora ufak caplı denemeler gene olur..:D

ibrahim
21-08-2011, 19:18
denerim yeterki gönülleri olsun ben onlara denemeden öncede söledim arabayı alıp emin ellerde ayarlarını yaptırın dedim zaten yalansa sölesinler ayarlarınıda yaptırdıktan sonrada beni geçselerde fazla fark olmayacağını sizde göreceksiniz

sulhi
21-08-2011, 19:25
ibocum gönuller bir olsun ya... 1 ton demır parcası için hırsa deymıyo zaten..

ibrahim
21-08-2011, 19:27
benim hırsla işim yok kanka gereken neyse yap kardeşlerimin arabasına bizim semtimizin çocukları sıkıntı yok yeterki onlar hırs yapmasın arabaları bitince söz tekrar deneyeceğim

necoone
21-08-2011, 19:32
Maşallah ibo bizsiz gazlıyon hee

sulhi
21-08-2011, 19:46
benim hırsla işim yok kanka gereken neyse yap kardeşlerimin arabasına bizim semtimizin çocukları sıkıntı yok yeterki onlar hırs yapmasın arabaları bitince söz tekrar deneyeceğim

adamsın kankacım..

mmustu
21-08-2011, 19:52

adamın hasısın kankaaa :)

ibrahim
21-08-2011, 21:25
eyvallah kankalar :)

percussionali
21-08-2011, 23:07
3 kornada başla kamerayı arabaya göre çekim yap :D adam millete laf anlatmaktan roll yapamamış ki:D

maşşallh vti :D

ibrahim
22-08-2011, 11:28
bizlerde vakti zamanında öleydik abilerimizden örendik onlarda bizden örenecekler bu işleri

GC8 GT
22-08-2011, 13:26
güzel videolar.

burdan kft typer sahibine sesleniyorum. şanzımanı yaptırıyorum vs diyorsun ama aracını çiftekumruların orda görüyorum. olmadı bak.
sasalı'da rövanş yapacağız. video çekilecek ve buraya konulacak. boy farkı olacağını sende biliyorsun. ama geçen denememizde 3 kere temiz almama rağmen korna anlaşmazlığı olan videoyu paylaşmamalıydın. ya burda gerçekleri kabul edersin ya da rövanş olacak.

senin 4 boy yediğin bir araç ile benim kafa kafaya yüksek hızlarda denemelerim oldu. burdaki önemli birkaç üye de şahittir.
sen atmosferik aracının beni uzun yolda yiyeceğini iddia ediyorsun ama ben kadran deviriyorum. ardından dijital gösterge devreye giriyor :)

cem06
22-08-2011, 15:46
güzel videolar.

burdan kft typer sahibine sesleniyorum. şanzımanı yaptırıyorum vs diyorsun ama aracını çiftekumruların orda görüyorum. olmadı bak.
sasalı'da rövanş yapacağız. video çekilecek ve buraya konulacak. boy farkı olacağını sende biliyorsun. ama geçen denememizde 3 kere temiz almama rağmen korna anlaşmazlığı olan videoyu paylaşmamalıydın. ya burda gerçekleri kabul edersin ya da rövanş olacak.

senin 4 boy yediğin bir araç ile benim kafa kafaya yüksek hızlarda denemelerim oldu. burdaki önemli birkaç üye de şahittir.
sen atmosferik aracının beni uzun yolda yiyeceğini iddia ediyorsun ama ben kadran deviriyorum. ardından dijital gösterge devreye giriyor :)

sizin aracta vf43 dısında neler var? fmic beyin enjektor sanzıman durumu nedir bide 1.6 cont. mu gidiyor?

Diyadin
22-08-2011, 15:59
İbrahim başkan maşallah. Severek izliyoruz :D

makturan
22-08-2011, 16:57
vay arkadaş vti'lar 30bin tl olur artık ..