PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34 JOB 34 Antalya Uğurlaması

nakayama
21-08-2011, 19:31
JOB TYPER : Filtre -KİDD headers - eksoz - kpro - ince conta - Emme + Kelebek - Portpolish
LB TYPER : Filtre -SSR headers - eksoz - Emme - kpro -portpolish
HV TYPER : Filtre - DC Race Headers - Eksoz - Kpro- portpolish - ince conta - Toda n2 egzantrik -
CAN TYPER : Filtre - Kidd headers - Eksoz- Kpro

HV TYPER-CUPRA-JOB TYPER

wJqiLA7OY3k

HV TYPER-CUPRA-JOB TYPER - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=wJqiLA7OY3k)

HV TYPE-R & JOB TYPE-R

QcWiZynWdWw

HV TYPE-R & JOB TYPE-R - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=QcWiZynWdWw)

HV TYPER CUPRA JOB TYPER

dy7sjJcdXGg

HV TYPER CUPRA JOB TYPER - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=dy7sjJcdXGg)

JOB TYPER & LB TYPER

WyFFYu2HfpU

JOB TYPER & LB TYPER - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=WyFFYu2HfpU)

JOB TYPER & LB TYPER 2

0dTtxlD6_rc

JOB LB 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=0dTtxlD6_rc)

CAN TYPER & HV TYPER

u2jEJlGTKvU

CAN TYPER HV TYPER - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=u2jEJlGTKvU)

CAN TYPER & LB TYPER

KtXeVsOlFPY

CAN Type-R vs. LB Type-R - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=KtXeVsOlFPY)

CAN TYPER & LB TYPER 2 (LB TYPER 3. VİTES CAN TYPER 2. VİTES)

52kzskdteFs

CAN Type-R vs. LB Type-R - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=52kzskdteFs)

Alicanrs
21-08-2011, 19:35
Tüm typerlara kocaman maşallah Allah kaza bela vermesin hepsi birbirinden güzel

ufuck
21-08-2011, 19:38
jop un arkasından nıe selektor yapılıyor acaba ??? neden bole bısı yapılıyor... ??? Maşallah araçlara

Juggernaut
21-08-2011, 19:38
Üçüncü videoda cupranın yaptığı hareket gereksiz bence.Maşallah araçlara

halilcan9455
21-08-2011, 19:46
Üçüncü videoda cupranın yaptığı hareket gereksiz bence.Maşallah araçlara

katılıyorum.
allah korusun bırak fren yapmayı gazı kesse bile çarpacak kadar yakın gitmenin bir anlamı yok

mmustu
21-08-2011, 19:48
ben deneme yorumu yapmayacağım da Cupranın yaptığı iş mi orada ??

serdar_07
21-08-2011, 19:50
cupra neden öle bi hareket yapıo anlamış değilim...geçen havaalanında ki bi denemedede aynısını yapmıştı allah korusun bi değse öndeki araba direk spin atıcak ne olcak sonra...ne gerek var ?????

VA_VTİ
21-08-2011, 19:56
Iyide job un onunden giden video var diyordunuz...biz goremedik

arfy
21-08-2011, 19:57
meraktan gorunce hemen telden actim izledim... hani job un onunde giden typer lar ? aynen basliktaki gibi ugurlama olmus ama ugurlama konvoyu ... job inde herkes geride :-)

mmustu
21-08-2011, 19:58
can tayyarla jop tayyarın denemesi yok mu denemediler mi

yan53
21-08-2011, 20:01

ben koydum ya abi izle işte:D selçuk

mmustu
21-08-2011, 20:02
ben koydum ya abi izle işte:D selçuk

hahaha yok panpa merak ettim onlardaki videoyu :D belki geçmişlerdir seni nerden bilim :hehe:

nakayama
21-08-2011, 20:04

2. videodaki araba uzaydan geldi :) Resmen Hv nin geçtiği belli çamurluk önde görmüyormusunuz..

_muhaRRem
LB typeR eksiklerini giderirse antalyanın en hızlı ep3 ü olabilir, ben çok beğendim, JOB zaten bizim arabamız biliyoruz giderini ,

ama port polish yok JOB'da..

tekrar maşallah.

cupra hızlı olduğunu göstererek arkadan basıp geçiyor , millet ooo süper falan diyeceğini sandı heralde.Çok saçma ve tehlikeli bi hareket olmuş

RottingChrist
orda olup izlemek isterdim. güzel denemeler olmuş.

Selcuk_RoL
21-08-2011, 20:05
2. videodaki araba uzaydan geldi :) Resmen Hv nin geçtiği belli çamurluk önde görmüyormusunuz..

kum var !!!

VA_VTİ
21-08-2011, 20:11

Valla biz gosterdik antalya ya uzaydan gelen arabayi...evet biz durduktan sonra gecmis bizi :icon_tup:

ocean0636
21-08-2011, 20:14

Bır defa denedık oncekı konudada yazmıstım aracım sakır sakır avans vuruyodu ha duzelır ha duzelır dıye gazı salmadım ama duzelmedı dıye. Sonuc olarak job ıle can yapılan tek denemede job typer can typerı gectı. Petrolde ındım selcugu tebrık ettım tekrar deneyelım belkı avans vurmaz lb typerla denerken hıc vurmadı gayet saglıklı gıdıyordu belkı sımdı de vurmaz dedım. Job a benzın aldıklarını ve vıdeoları ekleyecegını soyledı bende eyw dedım elini sıkıp tebrik ettim.

İnş. ayardandır dıye dusunuyorum fakat avansla ılgılı cıddı bır sorunum var yarıs gununden berı kafasına gore rastgele bı vuruyor bı vurmuyor. En basıtınden o gece lb ıle denekerken hıc vurmadı ama job ve hv ıle denerken sakır sakır avans vurdu. Ikısıde benı gectı zaten. Vıdeolarıda var hv de benı gecıyor. 2-3 hafta önce hv typer ıle denedıgımızde 240 a kadar yan yana kafa burun gıdıyorduk.
Konuyu gorunce ümit de kendısı yazar zaten. :icon_tup:

mmustu
21-08-2011, 20:15
geçmiş olsun gülüm başka videolar var denince vede eklenince senle başka video varmı merak etmiştim

inşallah sıkıntılı bir durum olmaz

nakayama
21-08-2011, 20:15
kum var !!!

Oynarsın !! :)

Selcuk_RoL
21-08-2011, 20:17
Oynarsın !! :)

ben oyun yaşımı geçtim ama sen gelirsen ben sana kova ile küreğide ayarliycam canım merak etme oky

nakayama
21-08-2011, 20:20
ben oyun yaşımı geçtim ama sen gelirsen ben sana kova ile küreğide ayarliycam canım merak etme oky

Daha önceden hazırlıklıymışsın zaten Kova küreğinle devam Merak etmiyorum.Sizin video anlayışınız nasıl onu anlamadım bizi geçtiniz tamam maşallah gidiyor arabanız sıkıntısı vardı bizim arabanın hiçbirşey demedik bahaneye gerek yok oraya geldik denedik bitti.Hv ile 2 denemeniz var 1sinde sen geçiyosun kendin eklemişsin 2. denemede bu Sen foto çektim yanlışlıkla dediğin deneme Siz geçilmezsiniz siz king siniz bir imza versenize ??

mmustu
21-08-2011, 20:22
vay akü yaa nerde o dostluk nerde güzel geçen saatler :D :D

olum derdiniz ne nan sizin :D adam 800 km yol yapmış vitesi kırmış tps bozuk gelmiş denemiş bütün gelen arabalarınızında eksikleri var sizde ne güzel bahane etmemiş denemişsiniz sonra gelmiş burada mırın kırın ediyosunuz ne ayaksınız la siz :D

_muhaRRem
21-08-2011, 20:23

olum derdiniz ne nan sizin :D adam 800 km yol yapmış vitesi kırmış tps bozuk gelmiş denemiş bütün gelen arabalarınızında eksikleri var sizde ne güzel bahane etmemiş denemişsiniz sonra gelmiş burada mırın kırın ediyosunuz ne ayaksınız la siz :D

Ben bu oyunu bozarım :)

Leyla ile Mecnun - Ben Bu Oyunu Bozarım - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=ZUD5sJ40iZs)

BAR22
21-08-2011, 20:23
JOB'un önünde giden tayyarları göremedim bende?
başlıkta olduğu gibi JOB uğurlamış el sallamış önden

mmustu
21-08-2011, 20:24
hahha kanka bak epeydir roll videosu yoktu rahattı site :D bir deneme nelere kadir arkadaş yaa :D

ocean0636
geçmiş olsun gülüm başka videolar var denince vede eklenince senle başka video varmı merak etmiştim

inşallah sıkıntılı bir durum olmaz

Tesekkur ederım abi ıns cıddı bı sorun yoktur pazartesı bujılerımı vs degıstırıcem genel olarak heryerını kontrol ettırıp, ozgun abı gelınce duzgun bır ayar yaptırıcam.

nakayama

Abi bizim arabamızda avans vurdu bahane oldu dediler.JOB typerın TPS bozuktu bence arkadaşların bahaneside budur eminim hazırlıklı gelselerdi tpsyi değiştirselerdi :)

VA_VTİ
21-08-2011, 20:26

Kankam anlamaz lar ki..denemeye cikarken herkezin arabasi iyi..deneme bitiyor ayarlar bozuluyor avanslar havada ucuyor..

mmustu
21-08-2011, 20:27
Tesekkur ederım abi ıns cıddı bı sorun yoktur pazartesı bujılerımı vs degıstırıcem genel olarak heryerını kontrol ettırıp, ozgun abı gelınce duzgun bır ayar yaptırıcam.

hayırlısı inş gülüm

Abi bizim arabamızda avans vurdu bahane oldu dediler.JOB typerın TPS bozuktu bence arkadaşların bahaneside budur eminim hazırlıklı gelselerdi tpsyi değiştirselerdi :)

la olum müneccimmi insanlar tps bozulursa diye yedeğini taşısın :D

neyse valla bu gürültüyü uzatmaya gerek yok değmez ama bencede bütün tayyarlarınız eksiklerini gidersin kinginiz LB olur :D

BAR22
21-08-2011, 20:27
bu kadar sıkıntı yapıcağınıza JOB'u tebrik ederiz geldi denedi arabası güzel gidiyo diyip kapatırdınız konuyu helal olsun antalyaya derdik.şimdi tek diyeceğim JOB'u geçmek istiyosanız arabalarınızı ayarlatın gelin İstanbula alın intikamınızı alabiliyosanız.bizde tebrik edelim.
bunun istanbulla antalyayla alakası yok ama videolarda gördüğüm kadarıyla JOB gelmiş geçmiş gitmiş bu kadarda basit mevzu beyler..
bükemediğin bileği öpüceksin der atalarımız...

VA_VTİ
21-08-2011, 20:29

Bizim bahane ye ihtiyacimiz yok !!tps bozuk olmasa demeki aradaki boylari hala hesaplamaya calisiyordun!!!!!

_muhaRRem
21-08-2011, 20:30
@mmuştu bey atmosferikte can var , hayat var rekabet var . ne güzel ya. çok canım çekiyor NA yapmayı. ama ben NA yaparsam bokunu çıkarırım yine diye korkuyorum :)

mmustu
21-08-2011, 20:31
@mmuştu bey atmosferikte can var , hayat var rekabet var . ne güzel ya. çok canım çekiyor NA yapmayı. ama ben NA yaparsam bokunu çıkarırım yine diye korkuyorum :)

kanka istanbulda fazla araba kalmadı antalya bursa alayını sömürdü :D nerde o eski güzel ataşehir geceleri :D

ocean0636
21-08-2011, 20:32
Kankam anlamaz lar ki..denemeye cikarken herkezin arabasi iyi..deneme bitiyor ayarlar bozuluyor avanslar havada ucuyor..

Kardes bılıp bılmeden konusup ortalıgı gerıcı mesajlar atma !
Ilk once havalımanı yolundaydık bıldıgın uzere; bahane vs olmasın dıye hepınızden once gıttım yolda 3-4 defa sıktım avans vuracakmı dıye cok sukur ordayken hıc vurmadı. Ama maalesef uzucu bır olay yasandı orda olumlu bır kaza oldu ve herkes kepez ustune cıktık. Kepez ustundede rakım cok fazla ondan mıdır nedendır hıc bılmıyorum araba ıyıce salaklastı. Kepezde dıger arabalarda sorun olmuyor da bı can damı oldu dıyeceksın sımdı onu bende anlayamadım harbı sanssızlık yasadık. Burdada defalarca dedım ordada selcuga dedım bahane yapmıyorum bılgın olsun boyle boyle oldu dıye. Zaten olaya objektıf bakarsan anlarsın avansın bahane olmadıgını. Job la o sekılde yuruyup nasıl lb typerın onunde gıdıyoruz yada gecmıs gunlerdekı denememızde nasıl hv ıle yan yana gıdıyoruz. :heyoo:

_muhaRRem
21-08-2011, 20:33
kanka istanbulda fazla araba kalmadı antalya bursa alayını sömürdü :D nerde o eski güzel ataşehir geceleri :D

5 araba yan yana gelip gazladığımız günleri hatırlıyorum..

şimdi s2000 lerde bu olay var. geçende 6 s2k yan yana geldik gazladık. Ama kim kiminle gazlıyor belli değil haushuahsa :))

sulhi
21-08-2011, 20:33
güzel kardeşlerim ... bu arabalar gecıcı ...dostluğunuzu zedelemeyin...

halilkarakas
21-08-2011, 20:34
ha o geçmiş ha bu geçmiş :D arabanız var sonuçta bende oda yok :D

nakayama
21-08-2011, 20:35
Bizim bahane ye ihtiyacimiz yok !!tps bozuk olmasa demeki aradaki boylari hala hesaplamaya calisiyordun!!!!!

Bahaneye ihtiyacınız yoksa ozaman tps bozuk demeyin ben yanlış demiyorum bozuktur sonuçta araba bu neresinin bozulup bozulmayacagını bilemezsin.Biz ogün arabamızın avansını kıstık yukarı çıktık denemeye araba bi anormal oldu avans vurmaya başladı ve şuan halen aynı sıkıntı devam ediyor 1. viteste bile 1 2 defa yanıp sönüyor.Biz bunu söyleyince bahne oluyor..

VA_VTİ
21-08-2011, 20:35
Kardesim mardisim diye konusma!!!!!!!msj lari falan germem direk seni gererim...yasina basina bak terbiyeli ol

mmustu
21-08-2011, 20:40
ha o geçmiş ha bu geçmiş :D arabanız var sonuçta bende oda yok :D

aynen hacı :D

Kardesim mardisim diye konusma!!!!!!!msj lari falan germem direk seni gererim...yasina basina bak terbiyeli ol

sakin ol şampiyon :D :D

la gerilmeyin boşu boşuna yaa nakayama hariç hepsi efendi çocuklar :p :hehe:

asıl soru şu ölümlü kaza dediniz forumdaki arkadaşların başınamı geldi bu ?

ocean0636
21-08-2011, 20:42

O postu gorunce yasa falan bakmadan dırekt yazdım kelımelere takılma genele konsantre ol :icon_tup:
Ötekı konudada ıgneleyıcı mesajların oldu ses cıkarmadım ama artık bıraz abarttın.
Beni germen biraz zor ben rahatım çünkü KİMSEYLE BİR DERDİM YOK ! ;)

VA_VTİ
21-08-2011, 20:44
[QUOTE=mmustu;2538124]aynen hacı :D

Kanka benim yasim 32 adamin konusma tarzlarina baksana yaa....

Selcuk_RoL
21-08-2011, 20:44
Daha önceden hazırlıklıymışsın zaten Kova küreğinle devam Merak etmiyorum.Sizin video anlayışınız nasıl onu anlamadım bizi geçtiniz tamam maşallah gidiyor arabanız sıkıntısı vardı bizim arabanın hiçbirşey demedik bahaneye gerek yok oraya geldik denedik bitti.Hv ile 2 denemeniz var 1sinde sen geçiyosun kendin eklemişsin 2. denemede bu Sen foto çektim yanlışlıkla dediğin deneme Siz geçilmezsiniz siz king siniz bir imza versenize ??

git yaşıtınla muhatap ol sen araban varmı canım senin benle deniycek? şakşakçılığı bırak ne lb nin nede can ın sahibi senin kadar konuşmuyo sen ne ayaksın?? HV mi diyosun al bakalım izle o zmn ayıp olmasın diye koymayalım dedik ama olmadı ;

JOB TYPE R & HV TYPE R

job-34_2301601.htm

job-34_2301602.htm

son video ters ramazan abi teli ya ters tutmuş ya foto çekmiş kusura bakmayın yapabilen varsa düzeltir videoyu bi zahmet

Alper_
21-08-2011, 20:45
aynen hacı :D

la gerilmeyin boşu boşuna yaa nakayama hariç hepsi efendi çocuklar :p :hehe:

başka bir araç çarptı..çok kötüydü..

mmustu
21-08-2011, 20:46
sdurdurun dünyayı başım dönüyor :D selçuk ters dönmüüşün kanka

ocean0636
21-08-2011, 20:46

Hayır abı Allah'tan bızden bırınde bırsey yok bız havalımanındakı petrolde beklerken yolda gelen arkadasları goren bı motor bı suru modıfıyelı arabayı gorunce gaza gelmıs sanırım makas atarken kamyona carpmıs 1 kısı olay yerınde hayatını kaybetmıs dıgerıde agır yaralı dıye söylediler. Tam detayını bılmıyorum canlı olarak goren arkadaslar var onlar gorurse yazar zaten

mmustu
21-08-2011, 20:48
Hayır abı Allah'tan bızden bırınde bırsey yok bız havalımanındakı petrolde beklerken yolda gelen arkadasları goren bı motor bı suru modıfıyelı arabayı gorunce gaza gelmıs sanırım makas atarken kamyona carpmıs 1 kısı olay yerınde hayatını kaybetmıs dıgerıde agır yaralı dıye söylediler. Tam detayını bılmıyorum canlı olarak goren arkadaslar var onlar gorurse yazar zaten

off arkadaş yaa akü sizde ders almadınız gittiniz bozuk arabalarla roll yaptınız hemi :D

ocean0636
21-08-2011, 20:53
off arkadaş yaa akü sizde ders almadınız gittiniz bozuk arabalarla roll yaptınız hemi :D

-R yapmayalım dedık denedık :D havalımanında once test etmıstım 1 tane bıle avans vurmuyordu ama kepez ustunde salaklastı araba bende anlamadım :D :icon_wack

Selcuk_RoL
21-08-2011, 20:54
-R yapmayalım dedık denedık :D havalımanında once test etmıstım 1 tane bıle avans vurmuyordu ama kepez ustunde salaklastı araba bende anlamadım :D :icon_wack

bnm son koyduğum videolarda kepez üstüne çıkmadan önce bak;

Selcuk_RoL
21-08-2011, 20:55
JOB'un önünde giden tayyarları göremedim bende?
başlıkta olduğu gibi JOB uğurlamış el sallamış önden

bu kadar sıkıntı yapıcağınıza JOB'u tebrik ederiz geldi denedi arabası güzel gidiyo diyip kapatırdınız konuyu helal olsun antalyaya derdik.şimdi tek diyeceğim JOB'u geçmek istiyosanız arabalarınızı ayarlatın gelin İstanbula alın intikamınızı alabiliyosanız.bizde tebrik edelim.
bunun istanbulla antalyayla alakası yok ama videolarda gördüğüm kadarıyla JOB gelmiş geçmiş gitmiş bu kadarda basit mevzu beyler..

adamsın...!!! :D:icon_tup:
http://i1133.photobucket.com/albums/m590/jobyan/82626f74.jpg
Kanka mamimakinen yollarda:)

otto985
21-08-2011, 21:01
Maşallah JOB Typer'a :)

ocean0636
21-08-2011, 21:03
bnm son koyduğum videolarda kepez üstüne çıkmadan önce bak;

Sanirim akdeniz universtesinin onundeki yol o, benim haberim yok orda bastiginizdan ilk defa simdi gordum. Zaten tek sorun bendeydi o aksam yani kendi adima konustum kepez ustuyle ilgili senlik yada hv lik bir sey demedim yanlis anlasilmasin.

m-power07
21-08-2011, 21:10

kasmana gerek yok kimse sana yaşından dolayı abi demek zorundada değil..

yazdığın yazıyı birdaha oku istersen anlarsın o zaman nedenini.. :icon_tup:

Mutu
21-08-2011, 21:11
Her roll muhabbeti ayrı gerilim, zevk için yapılan bir aktivitede bu kadar gerilim olması çok kötü. Bir de misafirlik söz konusuyken bunların yaşanması olmamış diye düşünüyorum.

yasin_R
21-08-2011, 21:56

ya amma güldürüyon be abi:):):):):)

sinan-s
21-08-2011, 22:05
Bütün hepsine Maşallah TYPER lerin..Job efsane :D

Type-R
21-08-2011, 22:25
Maşaallah araçlara..:)

ÇALIŞKAN07
21-08-2011, 22:29

2 videoyu izlersen görürsün

ÇALIŞKAN07
21-08-2011, 22:32
Valla biz gosterdik antalya ya uzaydan gelen arabayi...evet biz durduktan sonra gecmis bizi :icon_tup:

ramazan abi atma istersen selçuk kendı dedi ama kanka tamam birinde geçiyon ama foto çekildi diye kendinizi kandırmayın istersen

ÇALIŞKAN07
21-08-2011, 22:39

bilmem farkındamısın ama benım aracımda can da LB de kimse geçtik demiyo siz bunu göremiyosanız problem sizde bence selçuk hepimizi geçti benim sadece anlatmak istediğim adam akıllı çekilen videolarda 1in de öndeydim dedim eğer bunu söylemek suçsa ben suçluyum

ÇALIŞKAN07
21-08-2011, 22:46
git yaşıtınla muhatap ol sen araban varmı canım senin benle deniycek? şakşakçılığı bırak ne lb nin nede can ın sahibi senin kadar konuşmuyo sen ne ayaksın?? HV mi diyosun al bakalım izle o zmn ayıp olmasın diye koymayalım dedik ama olmadı ;

JOB TYPE R & HV TYPE R

job-34_2301601.htm

job-34_2301602.htm

son video ters ramazan abi teli ya ters tutmuş ya foto çekmiş kusura bakmayın yapabilen varsa düzeltir videoyu bi zahmet

bilader senin bu videoları koyman beni etkilemez ama yanlış hatırlamıyosam yemeğe gidiyorduk burda bile video çekmişsiniz helal olsun burda da geçtin beni helal olsun ama ben kesiciye girdiğimi söylemicem zaten selçukta bunu bilmiyo aman kimse duymasın

ERDINC-VTI07
21-08-2011, 22:52
maşşallah bütün type-r lara. JOB özgünün yazılı sayesınde normalınden daha ıyı gidiyo. tabı selçuk tu galıba arkadaşın ismi vites araların bizim arkadaşlardan daha ıyı birazda onun farkı varr.

ama başta HV taype-r olmak üzere yazılımları senınkınden daha iyi olmadığı kesin. özgün gibi bir mapped ımız olsa sen HV type-r ı bu speclerde yakalayamazsın bununda farkındasın..

yarışta geçilmek değil önemlı olan burda sizi iyi misafir ettiysek ne mutlu bize....

ÇALIŞKAN07
21-08-2011, 22:54
selçuk bilader sana başından beri söylüyorum can da yanlış anlamasın benim arabamda ayar olsun olmasın ben gazlarım hiç bir şeyide bahane etmem bunların arkasına sığınmam. videoları koymuşken son videoyuda atıver be bilader BAK SANA BURDAN TEKRAR YAZIYORUM BURDAN HİÇ KİMSE JOB BİZİ GEÇEMEZ GEÇMEDİ DEMEDİ HERKEZ ADAMLA YARIŞTIK GEÇTİ OLAY BİTTİ DEDİ BURDA HERKEZEZİN PROBLEM ETTİĞİ SENIN BÜTÜN VİDEOLARI KOYMAMAN OK BUNU ANLAYIN ARTIK.

Selcuk_RoL
21-08-2011, 22:57
selçuk bilader sana başından beri söylüyorum can da yanlış anlamasın benim arabamda ayar olsun olmasın ben gazlarım hiç bir şeyide bahane etmem bunların arkasına sığınmam. videoları koymuşken son videoyuda atıver be bilader BAK SANA BURDAN TEKRAR YAZIYORUM BURDAN HİÇ KİMSE JOB BİZİ GEÇEMEZ GEÇMEDİ DEMEDİ HERKEZ ADAMLA YARIŞTIK GEÇTİ OLAY BİTTİ DEDİ BURDA HERKEZEZİN PROBLEM ETTİĞİ SENIN BÜTÜN VİDEOLARI KOYMAMAN OK BUNU ANLAYIN ARTIK.

Ben olani koydum benim yok dedigim videonun zaten senin arabandan cekimi var daha ne videosu ya 10 tane daha video koydunuz gene hersey ayni

öncel
21-08-2011, 23:02
bu işler boş işler,güzel güzel denemeler yapmışsınız,eğlenmişsiniz.şimdi ortamın gerilmesine gerek yok..

ÇALIŞKAN07
21-08-2011, 23:08
tamam şunu anlamıyorum niye ramazan abi biz bıraktık felan yazmış bunları boşver kepezin üstünde senle gazlıyoz 2. vitesde basıyoruz sen 3. vitese atarken kesicide kalıyon bırakıyon bende hemen bırakıyorum ama bunları koymanın anlamı yok

sende tam tersi ben kesicide kalıyom sen video koyuyon gazlıyon gidiyon
ben sarıyom sen gazlıyon gidiyon sonra bana kanka sardın ben gördüm gerek yok diyon bu nasıl iş kardeş

som306
21-08-2011, 23:09

Ben olani koydum benim yok dedigim videonun zaten senin arabandan cekimi var daha ne videosu ya 10 tane daha video koydunuz gene hersey ayni
2 dakikanı ayırıp şu 2 yazıyı karşılaştırsan bu konuşmalar bile olmayacak:)
Siz sularınızı poşetlerinizi aldıktan sonra bile Ümit sana "Kanka ayağınıza sağlık geçtiniz vs vs" dedi çok iyide hatırlıyorum..Demek istediğinide zaten yukarda belirtmiş.1 kerede arabamda ayar yok veya avansım vurdu filan demedi..Millet size başa baş veya geçtiğimiz videolarıda koyun diyor,ama sen illada ben sapladım tarzı konuşmalar yaparak geriyorsun ortamı,arayı açıyorsun olmuyor:icon_tup:
Tekrar söylüyorum ne Ümiti nede başkasını savunuyorum,Ama şu yazdıklarınız ile antalyada sizleri ağırlayan insanlar arasında çok fark var:icon13:

Selcuk_RoL
21-08-2011, 23:26
tamam şunu anlamıyorum niye ramazan abi biz bıraktık felan yazmış bunları boşver kepezin üstünde senle gazlıyoz 2. vitesde basıyoruz sen 3. vitese atarken kesicide kalıyon bırakıyon bende hemen bırakıyorum ama bunları koymanın anlamı yok

sende tam tersi ben kesicide kalıyom sen video koyuyon gazlıyon gidiyon
ben sarıyom sen gazlıyon gidiyon sonra bana kanka sardın ben gördüm gerek yok diyon bu nasıl iş kardeş

Ya umit benle dun aksam telde konusmalarin farkli sonra yazdigin farkli birak birader ben daha bsy demiyorum videolar ortada sizin koydugunuzda orda bnm koydugumda herkez izler yorumunu yapar ben daha bsy demiyorum herkez ne anlamak isterse onu anlasin.

ÇALIŞKAN07
22-08-2011, 00:03
Ya umit benle dun aksam telde konusmalarin farkli sonra yazdigin farkli birak birader ben daha bsy demiyorum videolar ortada sizin koydugunuzda orda bnm koydugumda herkez izler yorumunu yapar ben daha bsy demiyorum herkez ne anlamak isterse onu anlasin.

bilader sen videoların arasından seçip koyarsan ben sana tabiki böyle yazarım ya bana şunu anlat bana yok dediğin video sende var adım gibi eminim çünkü izledim hadi bunu geç videoları at bir köşeye ben herkeze burdan yazdım job beni ve diğer arkadaşları geçti diye buraya kadar okey mi ama sen ne dedin petrolde insanlara ümitle yan yana yürüyoruz dedin biz videoları koyunca niye sıkıntı oldu anlamış deyilim

ÇALIŞKAN07
22-08-2011, 00:10
Bır defa denedık oncekı konudada yazmıstım aracım sakır sakır avans vuruyodu ha duzelır ha duzelır dıye gazı salmadım ama duzelmedı dıye. Sonuc olarak job ıle can yapılan tek denemede job typer can typerı gectı. Petrolde ındım selcugu tebrık ettım tekrar deneyelım belkı avans vurmaz lb typerla denerken hıc vurmadı gayet saglıklı gıdıyordu belkı sımdı de vurmaz dedım. Job a benzın aldıklarını ve vıdeoları ekleyecegını soyledı bende eyw dedım elini sıkıp tebrik ettim.

İnş. ayardandır dıye dusunuyorum fakat avansla ılgılı cıddı bır sorunum var yarıs gununden berı kafasına gore rastgele bı vuruyor bı vurmuyor. En basıtınden o gece lb ıle denekerken hıc vurmadı ama job ve hv ıle denerken sakır sakır avans vurdu. Ikısıde benı gectı zaten. Vıdeolarıda var hv de benı gecıyor. 2-3 hafta önce hv typer ıle denedıgımızde 240 a kadar yan yana kafa burun gıdıyorduk.
Konuyu gorunce ümit de kendısı yazar zaten. :icon_tup:

evet can typer denediğimizde kafa burun gitmiştik ama dün akşam araba sanki yürümek istemiyor gibiydi daha sonra akşam selçuklar yola çıktıktan sonra tekrar denedik aramızda 3-4 araba fark vardı sorun ne anlayamadım ama ikimizde ayarlarımızı özgüne yaptırabilirsek tekrar beraber gazlıcaz

mami_makinen
22-08-2011, 00:16
ya konuyu ne kadar uzatmıssınız ...hersey ortada kabullenemeyen yapsın arabasını gelsın ayıptır ya...

eminbtu
22-08-2011, 00:51
ya antalyalı arkadaslar siz sıcak memleket insanısızız ve bence gerek yok sonucta odul ne var paramı arabamı ruhsatına mı yarıstınız nedir.bırakın bak heyecan olmus yapın arabalarınızı tekrar deneyin.ama cok guzel baslayan gecenizi ve arkasındaki dostlugu boyle zedelemeyin.sonucta buyukluk tebrik edebilmekte ve kabul etmekte.

mami_makinen
22-08-2011, 00:57
ya antalyalı arkadaslar siz sıcak memleket insanısızız ve bence gerek yok sonucta odul ne var paramı arabamı ruhsatına mı yarıstınız nedir.bırakın bak heyecan olmus yapın arabalarınızı tekrar deneyin.ama cok guzel baslayan gecenizi ve arkasındaki dostlugu boyle zedelemeyin.sonucta buyukluk tebrik edebilmekte ve kabul etmekte.

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:agzına saglık abım...

soneR
22-08-2011, 01:03
Tum araclara masallah allah keyfinizi bozmasin ama o cupranin yaptigi işmi yani allah korusun ?

yan53
22-08-2011, 01:18
adam kalkmıs burdan gelmiş yarışmış geçmiş maçası yiyen varsa yapar arabasını gelir yemeğimizi yer geçer veya geçilir ondan sora basar gider..buraya gelene canciğer olup gittikten sora ole dedin böle dedinde olmaz geldiğinizde nysek gittinizdede o oluruz...yap gel arkadaş

eminbtu
22-08-2011, 01:26
adam kalkmıs burdan gelmiş yarışmış geçmiş maçası yiyen varsa yapar arabasını gelir yemeğimizi yer geçer veya geçilir ondan sora basar gider..buraya gelene canciğer olup gittikten sora ole dedin böle dedinde olmaz geldiğinizde nysek gittinizdede o oluruz...yap gel arkadaş

simdi genc arkadaslar kanı kaynıyor ve atar yapıyor bence biraz haklılarda ama job u ayrıca tebrik etmek istiyorum.neden derseniz benim aracı cogunuz biliyorsunuzdur.ben gunluk sıkan ailece yarısa klima acık cizgi flim seyrederek giden ve yarısan biri olarak uzun yol gelip hava basıncı degisik bir ortamda yarısıp ayarın sapıtması falan demiyecegim gunluk binip heryerde sıkan ve gectigine gore tartısmasız helal denmesi gerektigi icin bu tartısmanın gereksiz oldugunu dusunuyorum.JOB yapmıs yapacagını tebrik etmek lazım.lafa gerek yok icratı koyarsın gecersin sonra koyarlar video yu gecti derler.bozulmak yok gecilen dostlarım.Sevgiler saygılar

irf@n07
22-08-2011, 01:27
Hiç gerek yok beyler bence arkadaş insanbuldan gelmiş...Denenmiştir gecmiştir gecilmiştir bence abartmamak lazım...o kadar typer seslerini dinlemek güzeldi... cupraya laflar gelmiş herşey daha kaliteli çekim icindi ama biz biraz abartmışız...

ÇALIŞKAN07
22-08-2011, 01:28
kardeşim geldiniz yarıştık bitti gitti neyse ilerleyen zamanlar olurda denk gelirsek gazlarız deneriz dostluk arkadaşlık hep baki kalmalı herşey için teşekkür ederim ben kendi adıma söylüyorum herkeze ii geceler :D:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

yan53
22-08-2011, 01:32
simdi genc arkadaslar kanı kaynıyor ve atar yapıyor bence biraz haklılarda ama job u ayrıca tebrik etmek istiyorum.neden derseniz benim aracı cogunuz biliyorsunuzdur.ben gunluk sıkan ailece yarısa klima acık cizgi flim seyrederek giden ve yarısan biri olarak uzun yol gelip hava basıncı degisik bir ortamda yarısıp ayarın sapıtması falan demiyecegim gunluk binip heryerde sıkan ve gectigine gore tartısmasız helal denmesi gerektigi icin bu tartısmanın gereksiz oldugunu dusunuyorum.JOB yapmıs yapacagını tebrik etmek lazım.lafa gerek yok icratı koyarsın gecersin sonra koyarlar video yu gecti derler.bozulmak yok gecilen dostlarım.Sevgiler saygılar

abicim ilk zamanda normal şekilde tebrikte ettik ki hepimiz ondan yanayız geç yada geçil tebrik et çekil. ve geeçtik dediler video koyduk kendi koydukları videodada bizim geçtiğimiz ortada ama hala konuşuluoo..nyse sıkıntı yok şüphesi olan gelir deneriz problem değil araba burda allah sükür..

yan53
22-08-2011, 01:34
kardeşim geldiniz yarıştık bitti gitti neyse ilerleyen zamanlar olurda denk gelirsek gazlarız deneriz dostluk arkadaşlık hep baki kalmalı herşey için teşekkür ederim ben kendi adıma söylüyorum herkeze ii geceler :D:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

tsk iyi geceler..

Selcuk_RoL
22-08-2011, 01:34

:icon_tup::heyoo::icon_tup:

eminbtu
22-08-2011, 01:35
abicim ilk zamanda normal şekilde tebrikte ettik ki hepimiz ondan yanayız geç yada geçil tebrik et çekil. ve geeçtik dediler video koyduk kendi koydukları videodada bizim geçtiğimiz ortada ama hala konuşuluoo..nyse sıkıntı yok şüphesi olan gelir deneriz problem değil araba burda allah sükür..

lafım zaten sana degil:)))) hepimize.gecileceksinki turbolayacaksın noslayacaksın sanayi kazanacak herkes kazanacak sen gecerek kazandigını zannedeceksin ama asıl kazık sana kacacak:)))

arfy
22-08-2011, 02:10

beklenen davranış da bu zaten .. :icon_tup::icon_tup:

BAR22
22-08-2011, 02:18
adamsın...!!! :D:icon_tup:
http://i1133.photobucket.com/albums/m590/jobyan/82626f74.jpg
Kanka mamimakinen yollarda:)

mami makinen yollardaysa burdan tüm Türkiyeye sesleniyorum alayınıza gider :hahaha:

charger
22-08-2011, 07:53
orada yapılan yarış normal cupranın yapdıgı hareketmi yanlış waayyy bee

OnurÖzden
22-08-2011, 08:29

2 araba denerken , arkadan selektör atmak hangi mantığa sığar ?

miniks
22-08-2011, 09:03
Çok güzel denemeler videolar özlemişiz beya:)
Maşallah hepisine

mur_84
22-08-2011, 09:15
2 araba denerken , arkadan selektör atmak hangi mantığa sığar ?

mantığı JOB'u geriye düşürmek dikkat dağıtımı vites atmasını engellemek konsantre bozmak bana kalırsa.. :icon13:

ama şöyle bir durum var aracı mami abi mi kullanıyor selçuk mu bilmiyorum da bu tarz oyunlara şikelere gelmez bu adamlar.. :icon_tup:

maşallah araçlara kazasız belasız çok güzel denemeler olmuş.. :icon_tup:

paylaşım için teşekkürler..

KA®ANLIK
22-08-2011, 09:26
mantığı JOB'u geriye düşürmek dikkat dağıtımı vites atmasını engellemek konsantre bozmak bana kalırsa.. :icon13:

ama şöyle bir durum var aracı mami abi mi kullanıyor selçuk mu bilmiyorum da bu tarz oyunlara şikelere gelmez bu adamlar.. :icon_tup:

gaz vermeyin artık ortam yumuşamız işte ne güzel...

üntar
22-08-2011, 09:35
Çok güzel denemeler videolar özlemişiz beya:)
Maşallah hepisine

bende özledım bende:) anladın sen onu:D

mur_84
22-08-2011, 09:36
gaz vermeyin artık ortam yumuşamız işte ne güzel...

gaz verecek olsam daha farklı şeyler yazardım amacım kimseyi gaza getirmek değil.. sadece sellektör olayına açıklık getirdim.. ;)

üntar
22-08-2011, 09:37

waay emın abı noktayı koymus. benımde aklımdan gecenlerı yazmız. dostluk herseyden önemlıdır arkadaslar. yemısım typarını vtecını. bırakın bu ıslerı.. gecmek,gecılmek kolaydır ama dost kazanmak zordur.. selcukla yenı tanıstım adam gıbı adam kendısı.. bunu yapmamanız gerekırdı...

OmeR-FE
22-08-2011, 09:54
Cupra'nın yaptığı saçmalıktan başka bişey değil kusura bakmayın.
Böyle hareketlere nasıl ayar oluyorum belli değil...

Maşallah araçlara, JOB bildiğimiz araba gideri sağlam olan araba, pilotajda hatasız MaşAllah.

by_hayali
22-08-2011, 09:58
maşallah kanka maşallah, Adamsın ;)

life is life
22-08-2011, 11:02

Bu tarz davranışlar hem deneme yapan araçları hemde cupra yı tehlikeye atmaktan başka bir sonuç doğurmaz.. job zaten bilinen hızlı bir typer. sizlerin arabalarıda gayet başarılı, çok uzaklardan gelinip yeni insanlar ile tanışılmış sohbetler edilmiş denemeler yapılmış.. konunun bunda öteye gitmeside boş.. ilk önce job sonra denemeye katılan bütün typer lara maşallah. Allah hepinizi kazadan beladan uzak tutsun..:icon_tup:

Tugral
22-08-2011, 11:17
--------------

charger
22-08-2011, 11:24
2 araba yarışırken 2sinide gecmek yasaktır levhasını okumamış yada görmemiş :)

ibrahim
22-08-2011, 11:26
bu açıdan da izlemek zevkliydi maşallah hepsine kazasız belasız olmuş en azından cuprayada kocaman maşallah tünelden yararlanıp yol verinde geçelim be bilader dermiş gibi olmuş :)

dragger07
22-08-2011, 12:39
job ve hv typer a maşallah can typer ında avans problemi olmasaydı 3 typer kafa burun giderdi diye düşünüyorum.

berkred
22-08-2011, 13:06
maşallah bütün araçlara

chare
22-08-2011, 18:51
bence bu iş antalya - istanbul karşılaştırması yapılması yakışmamış..

deneyen araçlara maşallah...

ÇALIŞKAN07
22-08-2011, 21:01

kardeşim sakın yanlış anlamayın aklınıza kötü bişey gelmesin cuprayı kullanan abimin amacı beni yada selçuğu şaşırtmak deyildi zaten o yarıştan sonra selçukla arabadan inip yanına gittik abi sen ne yapıyon öldürcen mi bizi dediğimizde kusura bakmayın dedi zaten selçuk kardeşim o akşam yarıştıysa cuprası olan cemal abi sayesinde zaten selçukta konu içerisinde belirtmiş tşk ederim diye yazmış cupracı abimize allahtan sıkıntı olmadı da sorunsuz atlattık maşallah typerlara

ÇALIŞKAN07
22-08-2011, 21:03
Bu tarz davranışlar hem deneme yapan araçları hemde cupra yı tehlikeye atmaktan başka bir sonuç doğurmaz.. job zaten bilinen hızlı bir typer. sizlerin arabalarıda gayet başarılı, çok uzaklardan gelinip yeni insanlar ile tanışılmış sohbetler edilmiş denemeler yapılmış.. konunun bunda öteye gitmeside boş.. ilk önce job sonra denemeye katılan bütün typer lara maşallah. Allah hepinizi kazadan beladan uzak tutsun..:icon_tup:

amin kardeşim cümlemizi

KMR2-GT
22-08-2011, 21:08
cupra apaçilik yapmış gereksız bi hareket

onun dışında araçlara maşallah.

mert gaza cok yuklenmedendemı avans vuruyor

ocean0636
22-08-2011, 21:13
job ve hv typer a maşallah can typer ında avans problemi olmasaydı 3 typer kafa burun giderdi diye düşünüyorum.
Ahh sorma kardesim o avans deli etti beni

cupra apaçilik yapmış gereksız bi hareket

onun dışında araçlara maşallah.

mert gaza cok yuklenmedendemı avans vuruyor
Aynen kamer yuklenmedende vuruyor, mesela isiktan 1000-1500rpm'de kalkarken 2-3 tane vuruyor bazende vitesi bosa atarken vuruyo ne alakaysa anlayamadim. O aksamda bi vurdu bi vurmadi; gunluk kullabimdada o aksam oldugu gibi araba bi gidiyor bi gitmiyor. Bugun bujileri falan degistircektim zaman bulamadim hafta icerisinde komple bi kontrol ettiicem :icon_wack

KMR2-GT
22-08-2011, 21:18
motor kulagına baktır bıde bişi boşa düşmüş bloga çarpıor olabılır.ufacık bır pul dahı olsa o ısıgı yakar.gercı ozgun hassasıyet koydumu bılmıyorum alt devrler ıcın.sensorde bı sorun olabılır kablosunda fln.benımde basımda vardı bılıosun master yaptım avans konusunda:D mıllet avans vuruyor sanıodu.çarşamba bi dokunduk sensor elımızde kaldı 2 parça.buyuk ıhtımalde o.

Selcuk_RoL
22-08-2011, 21:21
motor kulagına baktır bıde bişi boşa düşmüş bloga çarpıor olabılır.ufacık bır pul dahı olsa o ısıgı yakar.gercı ozgun hassasıyet koydumu bılmıyorum alt devrler ıcın.sensorde bı sorun olabılır kablosunda fln.benımde basımda vardı bılıosun master yaptım avans konusunda:D mıllet avans vuruyor sanıodu.çarşamba bi dokunduk sensor elımızde kaldı 2 parça.buyuk ıhtımalde o.

Dedigin olabilir kamer buyuk ihtimalle bende soyledim arkadaslara yalanci isik olabilir??

ocean0636
22-08-2011, 21:22

Anladim sagol kamer dediklerinin hepsine bi baktirayim, avans master :D Suanda kistan kalma eski map var, ozgun hic ayar yapmadi arabaya ama ilk geldiginde yaptirmak istiyorum :)

coolvtec
22-08-2011, 21:24
araçların maşallahı var, sesler harika....

ocean0636
22-08-2011, 21:25
Dedigin olabilir kamer buyuk ihtimalle bende soyledim arkadaslara yalanci isik olabilir??

Ama arabada ciddi gerileme oluyor yani yalanci isik olsa neden gerilesin ki ? Hv ile denemizden gayet net anlasiliyor bide lb ile denerken hic vurmadi gayet normal gitti, lb ile senin denemeni bide benim denememi ard arda izleginde arabada ciddi bir gerileme oldugunu anlarsin zaten.

Selcuk_RoL
22-08-2011, 21:28
Ama arabada ciddi gerileme oluyor yani yalanci isik olsa neden gerilesin ki ? Hv ile denemizden gayet net anlasiliyor bide lb ile denerken hic vurmadi gayet normal gitti, lb ile senin denemeni bide benim denememi ard arda izledinde anlarsin zaten.

Kardesim araba sismis olabilir o sirada adam iyi vites atmamista olabilir yanlis anlama ben sana yalanci isik derken sen yalan diyosun fln demiyorum ama bu sukinti varsa ya hep vardir ya hep yoktur avans isinde

ocean0636
22-08-2011, 21:30
Yok kardesim yanlis anlamadim bende sorunu bulmaya calisiyorum, eger dedigin gibi olsa hv ile 2 hafta once kafa burun 240 a kadar yan yana giderken neden simdi bu kadar gerisinde kalayim ? İkimizinde ayari aldigi benzin falan ayni ikimizde araclarimiza herhangi bir degisiklik yapmadik..

Bulut Y.
22-08-2011, 21:33
boyle tartısmalar yuzunden roll aksamlarından sogudum yemin ederim. araba falan deneyesim gelmiyor.

Selcuk_RoL
22-08-2011, 21:36
Yok kardesim yanlis anlamadim bende sorunu bulmaya calisiyorum, eger dedigin gibi olsa hv ile 2 hafta once kafa burun 240 a kadar yan yana giderken neden simdi bu kadar gerisinde kalayim ? İkimizinde ayari aldigi benzin falan ayni ikimizde araclarimiza herhangi bir degisiklik yapmadik..

Allah kolaylik versin ins cozrsin valla bu isler zor ben sabahtan beri tps ariyorum yok bulsamda kalibrasyon fln bi ton is bunlarin derdi bitmez senin anliycagin:)

VA_VTİ
22-08-2011, 21:37
boyle tartısmalar yuzunden roll aksamlarından sogudum yemin ederim. araba falan deneyesim gelmiyor.

çok şükür tartişma yok artık ..şu anda herkez dertleşiyor:)

ocean0636
22-08-2011, 21:39
Allah kolaylik versin ins cozrsin valla bu isler zor ben sabahtan beri tps ariyorum yok bulsamda kalibrasyon fln bi ton is bunlarin derdi bitmez senin anliycagin:)

Sagol kardesim valla bu avans isine cok gicik oluyorum, arabayi ilk aldigimda dc headers varkende kopek gibi avans vuruyodu araba hic gitmiyordu her yerine baktik sorunu bulamadik tesaduf eseri egzozcuda duz boru cekilirken bi gordukki bizim spiral bagsur olmus :) Kidd var simdi biliyosun bunda spiral yok ki zaten spiral tikandiginda surekli avans vuruyodu surekli gitmiyordu araba ama suanda bi vuruyor bi vurmuyor bi gidiyor bi gitmiyor saka gibi yaa kafayi yicem :) :)

chiefkadir
22-08-2011, 22:04
Yok kardesim yanlis anlamadim bende sorunu bulmaya calisiyorum, eger dedigin gibi olsa hv ile 2 hafta once kafa burun 240 a kadar yan yana giderken neden simdi bu kadar gerisinde kalayim ? İkimizinde ayari aldigi benzin falan ayni ikimizde araclarimiza herhangi bir degisiklik yapmadik..Sen bi sübap ayarı yaptır bakalım nassı olcak ;)

ÇALIŞKAN07
22-08-2011, 22:20
Ama arabada ciddi gerileme oluyor yani yalanci isik olsa neden gerilesin ki ? Hv ile denemizden gayet net anlasiliyor bide lb ile denerken hic vurmadi gayet normal gitti, lb ile senin denemeni bide benim denememi ard arda izleginde arabada ciddi bir gerileme oldugunu anlarsin zaten.

kardeşim benim araç kırmızı ister istemez senın arabayı kışkırtıyo ondan avans veriyor senin arabanın sorunu başka bu arada şu özgün gelsede aramızdaki fark ne olacak bir görsek :D:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

ÇALIŞKAN07
22-08-2011, 22:26

kanka aramızdaki fark ne biliyomusun ben ayar yaptırdım senle beraber bir daha kimseye elletmedim ANLADIN SEN ONU:D he bu arada sübap ayarı yaptırdım

ocean0636
22-08-2011, 23:31
Sen bi sübap ayarı yaptır bakalım nassı olcak ;)

Aynen abi o da aklimda bakalim :)

ocean0636
22-08-2011, 23:36
kardeşim benim araç kırmızı ister istemez senın arabayı kışkırtıyo ondan avans veriyor senin arabanın sorunu başka bu arada şu özgün gelsede aramızdaki fark ne olacak bir görsek :D:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Can stock olasaydi dedigin gibi seninki kiskirtiyo derdimde Can ATADAN Mugen dogmus; CANLI yani ;) :D
İkimizin ayari bittikten sonrada her turlu deneriz sikinti yok benden yana :icon_tup: sonucta aramizda bir suruuu spec farki var bana butun sonuclar paris :icon_tup::icon_tup: :D:D;)

ocean0636
22-08-2011, 23:39
kanka aramızdaki fark ne biliyomusun ben ayar yaptırdım senle beraber bir daha kimseye elletmedim ANLADIN SEN ONU:D he bu arada sübap ayarı yaptırdım

Su sorunu bi hallediyim ozgun gelmeden oncede deneriz subab ayari ne kadar farketmis farki goruruz hem :D
Benimde suanda ayni map var, 4. Viteste avans vurdugu icin laptopla kendimiz 4. Vitesi 1.5 derece kismistik. Daha sonra duzelttik suanda eskisi gibi yani.

Sh4rk
22-08-2011, 23:48
Su sorunu bi hallediyim ozgun gelmeden oncede deneriz subab ayari ne kadar farketmis farki goruruz hem :D
Benimde suanda ayni map var, 4. Viteste avans vurdugu icin laptopla kendimiz 4. Vitesi 1.5 derece kismistik. Daha sonra duzelttik suanda eskisi gibi yani.

kafana gore takıl map ıle ac kapa ver kırbacı:D

ÇALIŞKAN07
22-08-2011, 23:59
Can stock olasaydi dedigin gibi seninki kiskirtiyo derdimde Can ATADAN Mugen dogmus; CANLI yani ;) :D
İkimizin ayari bittikten sonrada her turlu deneriz sikinti yok benden yana :icon_tup: sonucta aramizda bir suruuu spec farki var bana butun sonuclar paris :icon_tup::icon_tup: :D:D;)

kardeş benden yanada sıkıntı yok atadan MUGEN vay beeee ezdin şimdi beni kankaaa denicez tabi :D spec farkı var ya hani ne kadar değişecek çok merak ediyorum

ocean0636
23-08-2011, 00:02
kardeş benden yanada sıkıntı yok atadan MUGEN vay beeee ezdin şimdi beni kankaaa denicez tabi :D spec farkı var ya hani ne kadar değişecek çok merak ediyorum

Estagfurullah ne ezmesi ya geyik yapiyoruz surda :D
Sen o arabayi aldigin gunden beri benim sozumu dinlemiyosun; 2005 fari stobu takip citirdanda arabayi bassan olacaklarin farkinda bile degilsin :D:D
Ayardan sonra baya farkedecek Gidisi calismasi yakit tuketimi herseyi

ÇALIŞKAN07
23-08-2011, 00:03

kanka şuan sorun yoksa aracında hallolduysa bana uyar subabtan bişey fark ediyomu onada bakmış oluruz yoksa kendımızımı kandırıyoruz görürüz :D hacı zaten avans kısdım açtım derken kanına gircen arabanın eskisi gibiyse sorun yok huzur içinde binmeyi nasip etsin o zaman :icon_tup::icon_tup::icon_tup:

ocean0636
23-08-2011, 00:06
kanka şuan sorun yoksa aracında hallolduysa bana uyar subabtan bişey fark ediyomu onada bakmış oluruz yoksa kendımızımı kandırıyoruz görürüz :D hacı zaten avans kısdım açtım derken kanına gircen arabanın eskisi gibiyse sorun yok huzur içinde binmeyi nasip etsin o zaman :icon_tup::icon_tup::icon_tup:
Saka maka subab ayari eger dogru yapildiysa farkettiriyo
Ahh su avans isini bi halledebilsek hersey cok guzel olacak bakalim bi once mekaniksel olarak sonra ayara

ocean0636
23-08-2011, 00:07
kafana gore takıl map ıle ac kapa ver kırbacı:D

Laptop'a k manager indirip 1.5 derece avans kismakla mapper olunsaydi :D:hahaha:

ÇALIŞKAN07
23-08-2011, 00:08
Estagfurullah ne ezmesi ya geyik yapiyoruz surda :D
Sen o arabayi aldigin gunden beri benim sozumu dinlemiyosun; 2005 fari stobu takip citirdanda arabayi bassan olacaklarin farkinda bile degilsin :D:D
Ayardan sonra baya farkedecek Gidisi calismasi yakit tuketimi herseyi

yok be bende takılıyorum sana ne yapayım sıkıntıdan far ayarladık teki var diğeri yok basma işini bugün çözdüm derken sıkıntı oldu eksoz yeri değişecek yoksa arabaya binemicem herşey NASİP KISMET :icon_tup::icon_tup::icon_tup:

ÇALIŞKAN07
23-08-2011, 00:09
Saka maka subab ayari eger dogru yapildiysa farkettiriyo
Ahh su avans isini bi halledebilsek hersey cok guzel olacak bakalim bi once mekaniksel olarak sonra ayara

hadi hayırlısı bakalım

nakayama
23-08-2011, 10:27

Yok öyle -R- yapmak içinden geçicem :alright:

:D

Bulut Y.
23-08-2011, 10:34
Yok öyle -R- yapmak içinden geçicem :alright:

:D

seni elek edicem turgay makarna süzcez.

nakayama
23-08-2011, 10:42
seni elek edicem turgay makarna süzcez.

Hadi bakalım görücez.. :)