PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En Sık Kullandığınız Kelimelerden Karakter Analiziniz

Emre İlbi
22-08-2011, 19:28
Başta çok saçma bişeydir bu dedim, çünkü bu tür şeylerle hiç alakam olmaz :D
işaretlemeye başlamıştım bitirdim :D
benim için çok doğru şeyler çıktı, siz deneyin bakalım ne çıkacak :D

En Sık Kullandığınız Kelimelerden Karakter Analiziniz (http://testyourself.tr.msn.com/olcer/karakter%20analizi/Start.aspx)

onursumer
22-08-2011, 19:35
benim için bazı seçeneklerde ikisini birden kullandığım oldu tam doğru seçemedim yani :D

Kuralcı cıktım ehh diyelim :D

Emre İlbi
22-08-2011, 19:37
benim için bazı seçeneklerde ikisini birden kullandığım oldu tam doğru seçemedim yani :D

Kuralcı cıktım ehh diyelim :D

abi aynı durum bendede oldu, hatta sorunun birinde ki 3 seçeneğide kullanıyorum :D

tuner faruk
22-08-2011, 19:40
Güzel bi test :)

Kuralcı çıktım :)

mrtngn
22-08-2011, 19:41
Aynen bikac secenek uyuyordu ama nitekim dogru cıktı :) :) Güzelmiş

S.Özeren
22-08-2011, 19:46
kuralcı çıktım ben )

Thexerox
22-08-2011, 19:51
Bende Kuralcı Çıktım ama benle alakası yok :) bozuk bu bozuk :D

Jön Türk
22-08-2011, 19:53
Çekingenim doğru :D

yusufcan_k
22-08-2011, 19:53
Dışa Dönük
Siz insanlarla eğlenen , çevrenizde mutlu insanlar oldukça mutlu olan bir karaktersiniz. Bu nedenle çevrenizdekileri mutlu etmek sizin için çok önemli, onları eğlendirmek, güldürmek için yapmayacağınız şey yok gibi. Bu tavırlarınız yeni tanıştığınız insanlar tarafından fazla samimi olarak algılansa da sizinle bir saat geçiren insan bir daha peşinizi bırakmak istemiyor ve her ortamda sizi de etraflarında, yanlarında görmek istiyorlar. Tüm çevrelerde aranan istenen bir simasınız ve yokluğunuz herzaman farkediliyor. Çünlü siz ortama neşe katansınız

dedi bana hakkatende doğru cıktı :)

S.Saka
22-08-2011, 19:56
Dışa Dönük
Siz insanlarla eğlenen , çevrenizde mutlu insanlar oldukça mutlu olan bir karaktersiniz. Bu nedenle çevrenizdekileri mutlu etmek sizin için çok önemli, onları eğlendirmek, güldürmek için yapmayacağınız şey yok gibi. Bu tavırlarınız yeni tanıştığınız insanlar tarafından fazla samimi olarak algılansa da sizinle bir saat geçiren insan bir daha peşinizi bırakmak istemiyor ve her ortamda sizi de etraflarında, yanlarında görmek istiyorlar. Tüm çevrelerde aranan istenen bir simasınız ve yokluğunuz herzaman farkediliyor. Çünlü siz ortama neşe katansınız.

gerçekten de böyleyimdir hee :D

fanatik
22-08-2011, 19:57
dışa dönük..:)

saqwert
22-08-2011, 19:58
bende kuralcı çıktım :D

XoR
22-08-2011, 19:59
Dışa Dönük

Siz insanlarla eğlenen , çevrenizde mutlu insanlar oldukça mutlu olan bir karaktersiniz. Bu nedenle çevrenizdekileri mutlu etmek sizin için çok önemli, onları eğlendirmek, güldürmek için yapmayacağınız şey yok gibi. Bu tavırlarınız yeni tanıştığınız insanlar tarafından fazla samimi olarak algılansa da sizinle bir saat geçiren insan bir daha peşinizi bırakmak istemiyor ve her ortamda sizi de etraflarında, yanlarında görmek istiyorlar. Tüm çevrelerde aranan istenen bir simasınız ve yokluğunuz herzaman farkediliyor. Çünlü siz ortama neşe katansınız.

Ome_RS
22-08-2011, 20:01
Kuralcı ama pek doğru oldugu söylenemez :)

A.Cem
22-08-2011, 20:02
Dışa Dönük :D

yasindamar
22-08-2011, 20:03
alaycı çıktım... peh :D değişik.

gökh@n_gr
22-08-2011, 20:04
kuralcı çıktım:)

Schumi
22-08-2011, 20:04
Çok çok saçma alakasız bir test. Bir kere çoktan seçmeli değil. :)

AFy
22-08-2011, 20:05
Alaycı
Yeni tanıştığınız insanlar tarafından alaycı umursamaz biri olarak algılanıyorsunuz ama sizi yakından tanıyanlar insanlar aslında ne kadar dostalrınızı önemsediğinizi biliyor. Onlar için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadığınızın farkındalar. İlk tanıştığınız insanlar da sizi alaycı olarak algılıyor olsa da alında sizinşle çok keyifli vakit geçiriyorlar çünkü sizinle her durum rutin ve sıkıcı olmaktan çıkıyor. Siz her olaya farklı ve renkli bir açıdan bakarak olaylara eğlence katıyorunuz. Aslında amacınız da bu zaten hayatı daha neşeli kılmak, hayatı sıradan olmaktan çıkarıp her duruma bir tat katmak. Aksi takirde herşeyin tekdüze olduğu bir yaşam size boğucu gelecek ve siz bu duruma asla alışamayacaksınız.

:)

B.Koçer
22-08-2011, 20:06
Alaycı çıktımda küfür seçeneği çok azdı daha fazla olsaydı onlarıda işaretlerdim haha :D

Yeni tanıştığınız insanlar tarafından alaycı umursamaz biri olarak algılanıyorsunuz ama sizi yakından tanıyanlar insanlar aslında ne kadar dostalrınızı önemsediğinizi biliyor. Onlar için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadığınızın farkındalar. İlk tanıştığınız insanlar da sizi alaycı olarak algılıyor olsa da alında sizinşle çok keyifli vakit geçiriyorlar çünkü sizinle her durum rutin ve sıkıcı olmaktan çıkıyor. Siz her olaya farklı ve renkli bir açıdan bakarak olaylara eğlence katıyorunuz. Aslında amacınız da bu zaten hayatı daha neşeli kılmak, hayatı sıradan olmaktan çıkarıp her duruma bir tat katmak. Aksi takirde herşeyin tekdüze olduğu bir yaşam size boğucu gelecek ve siz bu duruma asla alışamayacaksınız.

Remon
22-08-2011, 20:06
Kuralcı
Siz kuralları, ilkeleri olan birisiniz. Sizin için belli sınırları olmayan hiçbirşey makbul değil. Sınırlarınızı aşacağını düşündüğünüz insanlara da mesafeniz bu yüzden. Ve yine bu yüzdendir ki ilk tanıştığınız insanlar sizi soğuk ve mesafeli olarak tanımlıyorlar oysa ki siz dostluklara çok önem verdiğiniz için hayatınıza herkesi almıyorsunuz ve arkadaş seçiminde diğer insanlardan çok daha hassassınız. Sizin için birlikte vakit geçirmek ve eğlenmek yeterli bir neden değil arkadaşlık kurmak için. Çevrenizde güveneceğiniz insanlar olsun istiyorsunuz. Bu nedenle iyi ve güvenilir dost denildiğinde sizin isminiz ön sırlarda çıkıyor hep.

doğru analize ne denir :D:D

cgty06
22-08-2011, 20:19
alaycı çıktım... peh :D değişik.

+1

_FrKn_
22-08-2011, 20:20
evet bende saçma bulurum böyle şeyleri ki herkese aynı çıkıyor ama beni anlatıyor yani yazanlar,şıklarında bazılarını sallama işaretledim ama sonuç doğru. :)
Kuralcı
Siz kuralları, ilkeleri olan birisiniz. Sizin için belli sınırları olmayan hiçbirşey makbul değil. Sınırlarınızı aşacağını düşündüğünüz insanlara da mesafeniz bu yüzden. Ve yine bu yüzdendir ki ilk tanıştığınız insanlar sizi soğuk ve mesafeli olarak tanımlıyorlar oysa ki siz dostluklara çok önem verdiğiniz için hayatınıza herkesi almıyorsunuz ve arkadaş seçiminde diğer insanlardan çok daha hassassınız. Sizin için birlikte vakit geçirmek ve eğlenmek yeterli bir neden değil arkadaşlık kurmak için. Çevrenizde güveneceğiniz insanlar olsun istiyorsunuz. Bu nedenle iyi ve güvenilir dost denildiğinde sizin isminiz ön sırlarda çıkıyor hep.

aegean76
22-08-2011, 20:50
dışa dönük...

hddsheriff
22-08-2011, 20:55
dışa dönükmüşüm :D

driftboy
22-08-2011, 21:02
Alaycı

Çok uzun abi yaa :D Öss'de sandım kendimi :D

Frid
22-08-2011, 21:42
dışa dönükmüşüm :D

tabi yaaa :D

kural bizim işimiz :D

SONE-R
22-08-2011, 21:49
ben de Alaycı çıktım... :D

VTİ1035
22-08-2011, 21:52
alaycı'ymışım :D

honour35
22-08-2011, 22:00
kuralcıyım bende:) kısmen doğru:)

powERS
22-08-2011, 22:05
dışa dönük.

alakası yok :D

Osman Bahadır
22-08-2011, 22:16
İngilizceden direkt çeviri yapmışlar. Seçenekleri görünce doğrudan ingilizce kalıplar geldi gözümün önüne. Terimler, kalıplar bize pek de uymuyor.

Bir de bana mı denk geldi, yoksa siteden mi kaynaklandı bilmiyorum ama sorularla cevaplar arasında senkron kayması var.

Öyle ya da böyle, dışa dönük dedi bana.

Alper_
22-08-2011, 22:22
bende alaycı çıktım :)

-ER-
22-08-2011, 22:31
Kuralcı bence normal yani bana uygun :D

Jem89
22-08-2011, 22:36
Dışa Dönük

Mr.K
22-08-2011, 22:39
Benim gibi gevşek adama çekingen dedi :D :hehe:

Aykut106
22-08-2011, 23:19
Alaycı çıktı:)

İbrahim Erdem
23-08-2011, 00:21
Alaycı geldi bana da. :)

peace
23-08-2011, 00:33
Dışa Dönük çıktı.eh işte doğruluk payı var

_Burak_
23-08-2011, 00:38
kuralcı çıktım
herkes kuralcı mı şimdi :D

DetailEF
23-08-2011, 00:39
Alaycı

Beni tarif ettin panpik :D hahahah :hehe:

Göki,ZD
23-08-2011, 00:41
sorgudu soruların çoguna küfürlü şekilde cevap veriyorum alakasız seçenek çok çıktı, yakın cevaplara göre dışa dönük çıktık eh işte..

By_HaNNibaLL
23-08-2011, 00:44
Dışa Dönük

Vay be :D

arfy
23-08-2011, 00:46
alaycıymışım bende :)

levent
23-08-2011, 00:47
Alaycı :)

focus musty35
23-08-2011, 00:48
tum forum alaycıyız . bu tarz bı test hazırlayıp hondacısın pejocusun cıtreoncısın dıe de yapmak lazım :D

CaNeR54
23-08-2011, 00:49
Gerçekten dogru :)

DetailEF
23-08-2011, 00:51
tum forum alaycıyız . bu tarz bı test hazırlayıp hondacısın pejocusun cıtreoncısın dıe de yapmak lazım :D

Mustafa niye sınıflandırmaya gidiyosun hemşom benim ya :D

focus musty35
23-08-2011, 01:16
Mustafa niye sınıflandırmaya gidiyosun hemşom benim ya :D

alaycı kuralcıda bır sınıf ama hem bız deısık bır anket yapıyoruz :D

Emre Ekrem
23-08-2011, 09:45
Dışa Dönük dedi

Sercan K.
23-08-2011, 09:56
Dışa Dönük çıktım gerçektende öleyim yani :) Test doğru çalışıyo :D

Selman
23-08-2011, 10:07
Dışa dönük çıktım:D

Diyadin
23-08-2011, 10:14
Kuralcı çıktım :D

Selcuk_RoL
23-08-2011, 10:14
herkez kuralcı :D

ProdriveSTI
23-08-2011, 10:19
Dışa dönük

UtkuG
23-08-2011, 10:22
Kuralcı
Siz kuralları, ilkeleri olan birisiniz. Sizin için belli sınırları olmayan hiçbirşey makbul değil. Sınırlarınızı aşacağını düşündüğünüz insanlara da mesafeniz bu yüzden. Ve yine bu yüzdendir ki ilk tanıştığınız insanlar sizi soğuk ve mesafeli olarak tanımlıyorlar oysa ki siz dostluklara çok önem verdiğiniz için hayatınıza herkesi almıyorsunuz ve arkadaş seçiminde diğer insanlardan çok daha hassassınız. Sizin için birlikte vakit geçirmek ve eğlenmek yeterli bir neden değil arkadaşlık kurmak için. Çevrenizde güveneceğiniz insanlar olsun istiyorsunuz. Bu nedenle iyi ve güvenilir dost denildiğinde sizin isminiz ön sırlarda çıkıyor hep. (FARKINDAYSANIZ HERKES KURALCI)

Otomatik olduğundan her insana uyum sağlamaları için iyi yazı yazmışlar ben burçlarada inanmıyorum ama güzel bi testti:)

mstfcn28
23-08-2011, 10:26
Kuralcı

çok doğru :)

Ufuk
23-08-2011, 10:36
Pardon ama hiçbiri benim cevabım değil veya yakın değil..Genel hayatım küfür odaklıdır.Teşekkürüm bile küfülüdür.
kuralcı çıktı.

uerbas
23-08-2011, 10:50
Birşeyin fiyatını sorarken...

“Yok canım hiç de öyle değilim”
“Ne kadar güzel sözler bunlar”
“Teşekkür ederim”
“O sizin iyiliğiniz”

ben bu soruları cevaplayacak şık bulamıyorum dengesiz çıkabilirim :D:D

BlackEmperor
23-08-2011, 11:28
Alaycı çıktımda küfür seçeneği çok azdı daha fazla olsaydı onlarıda işaretlerdim haha :D

+1 alaycı değilim kırıcı manada ama tanıyanla uzaktan tanıyan kişi hakkındaki yorumları doğru kendi adıma

senna
23-08-2011, 11:33
kuralcı diyor ne zaman küfretmek kural oldu:D

birde birader ve eleman kelimelerini eklemeleri lazım:D

XoR
23-08-2011, 11:34
Bu aralar en çok kullandığım kelimeler aşağıdaki gibidir :D

Karaktersiz
Sıfır Karakter
Eksi Karakter

:hehe:

OnurÖzden
23-08-2011, 11:40
Kuralcı , yalnız şıklara baya güldüm :D

gökberk
23-08-2011, 12:00
Dışa Dönük............... :D

Eh fena değil

emresener
23-08-2011, 12:29
Dışa dönük çıktık :)

HaKo
23-08-2011, 12:40
database error , böyle bir karakter bulunamadı çıktı :D

Emre İlbi
23-08-2011, 12:47
database error , böyle bir karakter bulunamadı çıktı :D

:D anket seni çözememiş abi, yapcak bişey yok :D

trgy
23-08-2011, 12:55
kuralcı cıktık iyimi:D

zıpzıp
23-08-2011, 13:01
Dışa Dönükmüşüm :d

yavuz364
23-08-2011, 13:05
Kelimesi kelimesine tutuyor ya :S

sedat s
23-08-2011, 13:53
alaycı cıktım bende D:

AtmoSpheriC
23-08-2011, 14:10
Alaycı
Yeni tanıştığınız insanlar tarafından alaycı umursamaz biri olarak algılanıyorsunuz ama sizi yakından tanıyanlar insanlar aslında ne kadar dostalrınızı önemsediğinizi biliyor. Onlar için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadığınızın farkındalar. İlk tanıştığınız insanlar da sizi alaycı olarak algılıyor olsa da alında sizinşle çok keyifli vakit geçiriyorlar çünkü sizinle her durum rutin ve sıkıcı olmaktan çıkıyor. Siz her olaya farklı ve renkli bir açıdan bakarak olaylara eğlence katıyorunuz. Aslında amacınız da bu zaten hayatı daha neşeli kılmak, hayatı sıradan olmaktan çıkarıp her duruma bir tat katmak. Aksi takirde herşeyin tekdüze olduğu bir yaşam size boğucu gelecek ve siz bu duruma asla alışamayacaksınız. :D biraz uyyo canım tam olmasada :D

İBRAHİM_MEY_GTİ
23-08-2011, 14:39
KURALCI:)

TheKaptan
23-08-2011, 14:47
Kuralcı :D