PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa'dan E36 3.18is Sorgusu

CasabLanca
22-08-2011, 23:45
BMW 3 Serisi 3.18iS 1993 Model 17.300 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 44083020 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-e36-3-18is-m-technic-44083020/detay/)

İlandaki aracı almayı düşünüyorum telefonda sahibiyle görüştüm söyledikleri doğru ise kafama yattı. Ben Ankaradan çıkıp gelmeden önce bu araca canlı gözle bakacak bir arkadaşımız var mı Bursa'dan? Vaktini ayırıp böyle bir yardımda bulunacak kişi varsa masraflarını ödesemde ben Ankara'dan gelmeden önce bana bir yol gösterse yorum yapsa?

Burak E.
22-08-2011, 23:50
araç güzele benziyor ama borbetler olmamış ya yakıştıramadım bu jantları

estremo
22-08-2011, 23:57
çok yakın bir arkadaşımın aracı. görünüm olarak fotoğraflardan hiçbir farkı yok emin olabilirsiniz. detaylı olarak sormak veya öğrenmek istediğiniz birşeyler olursada yardımcı olmaya çalışırım ki yakınım diye söylemiyorum kısmet olursa sizde bursaya gelir görürsenizki sercanda içi dışı bir biridir. sorduğunuz herseye dürüstçe cevap alabilirsiniz içiniz rahat olur. başka arkadaşlarda vardır zaten tanıyan onlarda yazar.

Eray Yümsel
22-08-2011, 23:58
bursada sağlam kanallarımız var detailing inceleyebilcek msn e geliyom

CasabLanca
23-08-2011, 00:00
çok yakın bir arkadaşımın aracı. görünüm olarak fotoğraflardan hiçbir farkı yok emin olabilirsiniz. detaylı olarak sormak veya öğrenmek istediğiniz birşeyler olursada yardımcı olmaya çalışırım ki yakınım diye söylemiyorum kısmet olursa sizde bursaya gelir görürsenizki sercanda içi dışı bir biridir. sorduğunuz herseye dürüstçe cevap alabilirsiniz içiniz rahat olur. başka arkadaşlarda vardır zaten tanıyan onlarda yazar.
kendisiylede konuştum akşam telefonda uzunca ne var ne yoksa anlattı sağolsun ama bizim için önden bir dostumuzun bakıp okey vermesi daha sağlıklı olur

araç güzele benziyor ama borbetler olmamış ya yakıştıramadım bu jantları
jant lastik yapılır sonradan

bursada sağlam kanallarımız var detailing inceleyebilcek msn e geliyom
kop gel günahlarından :D

driftboy
23-08-2011, 00:00
Kendisi siteye üye, Sercio :)

Dediklerinin arkasındayım. Dediklerinin tek bi eksigi yada yanlışı yok, gayet diridir. Kaçırılmaz bence.. Yakından bildigim bi araçtır

estremo
23-08-2011, 00:03
kendisiylede konuştum akşam telefonda uzunca ne var ne yoksa anlattı sağolsun ama bizim için önden bir dostumuzun bakıp okey vermesi daha sağlıklı olur

yinede herhangi birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım aklınızda bulunsun, kısmet bizimde ankaraya işimiz düşer bir kapımızda orda olur bu işler karşılıklı güven meselesi, önem veririm kesinlikle;)

By_HaNNibaLL
23-08-2011, 00:09
sercan iyidir bi sıkıntı olmaz ne söylediysede doğrudur. ama isterseniz gider baktiririz

CasabLanca
23-08-2011, 10:36
Kendisi siteye üye, Sercio :)

Dediklerinin arkasındayım. Dediklerinin tek bi eksigi yada yanlışı yok, gayet diridir. Kaçırılmaz bence.. Yakından bildigim bi araçtır

yinede herhangi birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım aklınızda bulunsun, kısmet bizimde ankaraya işimiz düşer bir kapımızda orda olur bu işler karşılıklı güven meselesi, önem veririm kesinlikle;)

sercan iyidir bi sıkıntı olmaz ne söylediysede doğrudur. ama isterseniz gider baktiririz

herkesin ortak noktada böyle olumlu yorumlar yapması sevindirici hayırlısıysa olsun diyorum :D

Mikrop_Ali
23-08-2011, 10:40
maaşallah çok güzel araçmış.

CasabLanca
24-08-2011, 08:58
var mı aracı başka tanıyan? :D

driftboy
24-08-2011, 09:27
Bursada çoğu kişi tanır sercanı'da, abisi erman abiyi'de, arabayıda :) Gereken yorumlar yapılmış diye bence kimse yazmamış :) Buyrun bursaya :D

XoR
24-08-2011, 09:31
Kasap git bide İskender yersin Iftarda :D

KaDiR_54
24-08-2011, 09:42
Kasap git bide İskender yersin Iftarda :D

geçen televizyonda gördüm bide iskenderiye çıkarmışlar bursada o da güzel görünüyo :)

sercio
24-08-2011, 10:21
Abilerim , Arkadaşlarım Yorum Yapmış Telefonda konuştuk zaten Söyledilerimin Dışında Başka Bişi Olursa Yol Paranı karşılarım İstersen Dahada Detalı Konuşulur. Teşekkür ederim Yardımlarınız için :)

CasabLanca
24-08-2011, 13:51
bugün akşam tekrar rahatsız edeceğim seni Sercan başkan :D

Erman
25-08-2011, 00:31
Techturkey e gırmesem haberım olmuyacak :) Hayılısı...