PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Audi TT Navigation Multimedia Ekranı Yardım

HaKo
23-08-2011, 13:18
Arkadaşlar aracıma şu ürünü almayı düşünüyorum, cihaz uzakdoğu malı fakat özellikleri çok iyi ( yazılanlara göre)

Aranızda bu tarz cihazları kullananlar varsa memnuniyetlerini ve memnuniyetsizliklerini , olumlu olumsuz yönlerini yazarsa sevinirim.

Ayrıca Satıcıyıda Sahibindende sürekli görüyorum ama hiç alışveriş yapmadım, tanıyan tecrübe eden varsa söylerse iyi olur..

ürün:
Audi TT navigasyon (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-audi-tt-dvd-gps-navigasyon-multimedya-yan-sanayi-degil-orijinal-48559496/detay/?)

HaKo
23-08-2011, 13:48
güncelllll

kervanoglu
23-08-2011, 16:40
Marka olarak sadece dynavin i tavsiye edebilirim size, sitesinden inceleyebilirsiniz

HaKo
23-08-2011, 16:42
Marka olarak sadece dynavin i tavsiye edebilirim size, sitesinden inceleyebilirsiniz

teşekkür ederim, bu model varmıdır acaba ?

tolgasena
09-09-2011, 16:42
ürün hakkında fazla bilgim yok fakat arkadaşım TT'sine çok uzun süre kaliteli ana ünite aradı, bulamadı..
şimdi kuzenime TT aldık.. ses sistemi toparlamaya karar verdik.. orjinal ünitelerden daha verimli olması için alpine yada pıoneer kullanmayı düşünüyoruz..
TT'ler için double din çerçeveleri mevcut.. pıoneer gibi bir ünite kullanıp çerçevesi ile orjinal görüntüyü alabilirsin..