PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS Clio RS ve tüm hurafelere cevapları !

ALTNSA
25-08-2011, 19:45
SS Clio rs hakkında şimdiye kadar çıkan nos muhabetleri , chipli muhabetleri , oktan muhabetleri ve akla gelinmicek her türlü iddia için hazırlanmış bir videodur. Akıllarda soru işareti kalmaması açısından sonuç olarak SS clio rs TR de yürüyen tamamen stock olmasada stock a en yakın ve en az oynanmış bırçıklanmış dürtüklenmiş yürüyen rs tir. Yürürüde bellidir. Bu böyle bilinsin.

Anmelden | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=108343019269348&saved#!/video/video.php?v=108343019269348)

mmustu
25-08-2011, 19:46
eyv. valla bütün kuşkularım biranda yok oldu soryy okan :eek:

ALTNSA
25-08-2011, 19:49
eyv. valla bütün kuşkularım biranda yok oldu soryy okan :eek:

içim nasıl rahatladı nasıl rahatladı sen böyle düşündün ya ölsemde gam yemem :)

mmustu
25-08-2011, 19:50
bu video ile neyi ispatladığınızı düşünüyorsunuz siz ? merak ettim de

ALTNSA
25-08-2011, 19:52

konunun başında yazdık videoyu izleyen az çok neyin ne olduğunu bu işlerden anlıosa anlar zaten.

bir çok kişide özellikle kesici bölümünü istiyorrdu oda arada kaynadı

mmustu
25-08-2011, 19:52
birde asıl takıldığım konu şu okan ın konuşmaya Techturkey deki İbne arkadaşlara demesi

ocean0636
25-08-2011, 19:53
en basta techturkeydekı ne arkadaslar dıyorsun? ben mı yanlıs anladım o kısmı yoksa harbıden i.ne mı dedı

ALTNSA
25-08-2011, 19:54
birde asıl takıldığım konu şu okan ın konuşmaya Techturkey deki İbne arkadaşlara demesi

orda ibne değil fitne deniyor yani fesat anlamında biraz daha dikkatli dinle bence :)

mmustu
25-08-2011, 19:54
konunun başında yazdık videoyu izleyen az çok neyin ne olduğunu bu işlerden anlıosa anlar zaten.

bende aracımın kaputunu açıp bunun gibi 50 tane video çekebilirim :rolleyes:

bu video okanın denemelerde nos kullanmadığını yada aracının stock yada ona yakın olduğunu kanıtlar mı sence ?

ALTNSA
25-08-2011, 19:55

bu video okanın denemelerde nos kullanmadığını yada aracının stock yada ona yakın olduğunu kanıtlar mı sence ?

elimizden gelen bu başka ne yapılabilir fikir verirsen onuda yapalım

mmustu
25-08-2011, 19:56
en basta techturkeydekı ne arkadaslar dıyorsun? ben mı yanlıs anladım o kısmı yoksa harbıden i.ne mı dedı

demek ki bir ben yanlış anlamamışım :D

cem06
25-08-2011, 19:56
bırçıklanmış

ne demek???

ocean0636
25-08-2011, 19:57

edittt :D yanlıs anlamısım bnde

flexamin
eee şimdi başka ? :D

h.guroglu
diğer sitede okana ithafen bir video yayınlandı buda ona karşılık heralde

mmustu
elimizden gelen bu başka ne yapılabilir fikir verirsen onuda yapalım

şuan için yapabileceğiniz sadece kompresyon ölçmek olur sonuçta geçmiş denemelerde arabada ne olduğunu bilemeyiz

aslında şu var benle alakası olmayan bir konu sizin vicdanınız rahatsa benim .. aşşa kasımpaşa yani :D

ocean0636
25-08-2011, 19:58
demek ki bir ben yanlış anlamamışım :D

aynen abı 4-5 defa ızledım ama hala yanlıs anlıyorum ılgınc bendemı bı ı.nelık var anlamadım kı:D

ALTNSA
25-08-2011, 19:59
ozaman problem yok :)
ama şu fitne kısmının ibne algılanmasıda ilginç oldu :D
ben bile o kısmı yeni farkettim heryere çekilebiliyo konuşmalar valla :)

mmustu
25-08-2011, 20:00
sanırım şu video :D

kim geçti2 hardcore - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/kim-geti2-hardcore_2302220.htm)

tatlımı tatlı okan arkadaşımızın bana ve can'a(detailef) forumunda yazdığı hakaretlere ve bugüne kadar millete yaptığı uygunsuz davranışlara adanmış videomuz....

hiçbir şekilde geçmek ve geçilmekle alakası yoktur, umrumda bile değil zaten......

videonun sonunu kesmeyi unutmuşum 1.40saniyeden itibaren izlemenize gerek yoktur ancak mutlaka o saniyeye kadar izleyin......

herkeze keyifli seyirler.....

embiya26
25-08-2011, 20:01
guzel bı vıdyo guzel bı anlatım olmus ben gecen hafta ta eskden kalktım gıttım araca bakmak ıcın aynen anlattıgı gıbı arac okanın plotajı da gayet ıyı yuru bea okan kım tutar senı :)

h.guroglu
25-08-2011, 20:03
sanırım şu video :D

ta kendisi bu videodan bahsediyordum ben

ama okanı forum sitelerinden uzun zamandır bilirim ki yaklaşık 10 yıldır biliyorum her forumda mutlaka birilerine atar yapar kendisi

rs den öncede 1,6 clio su vardı sanırsam ondada baya atarlı yok ben uçarım ben kaçarım muhabbetleri yapıyordu

ALTNSA
25-08-2011, 20:04
ta kendisi bu videodan bahsediyordum ben

ama okanı forum sitelerinden uzun zamandır bilirim ki yaklaşık 10 yıldır biliyorum her forumda mutlaka birilerine atar yapar kendisi

rs den öncede 1,6 clio su vardı sanırsam ondada baya atarlı yok ben uçarım ben kaçarım muhabbetleri yapıyordu

rs ten öncede rs vardı okanda 5 senedir rs var :) bu rs i eskisiyle karıştıranlar bile var çünkü eskisi yüklüydü onuda heryerde söyledi zaten oynanmış bir rs ti.

ALTNSA
25-08-2011, 20:06
neyse arkadaşlar benim işim var çıkmak zorundayım son olarak video herhangi bir videoya karşılık falan yapılmadı sadece ss için saçma sapan iddialar atıldı ortalığa bizde onlara karşılık video koyduk hepsi bu izlemesi gereken insanlar izlese yeterli muhabetin içinde olmayan arkadaşlarda en azından bilgi sahibi olur elimizden geldiğinde bilgilendirme amaçlı çektik

hddsheriff
25-08-2011, 20:09
aynen abı 4-5 defa ızledım ama hala yanlıs anlıyorum ılgınc bendemı bı ı.nelık var anlamadım kı:D

benimde kulaklarda sorun var sanırım bende senin gibi duyuyorum

h.guroglu
25-08-2011, 20:10
rs ten öncede rs vardı okanda 5 senedir rs var :) bu rs i eskisiyle karıştıranlar bile var çünkü eskisi yüklüydü onuda heryerde söyledi zaten oynanmış bir rs ti.

o dediğin izmir draglarına giren plakası eski plakası 35 rs 600 olandan bahsediyorsun ben ondanda öncesini sölüyorum sana

PPR engineering
25-08-2011, 20:11
altınsa kardeşim işte bu gibi videoları yayınlarsanız kendi üzerinize bu yüzden tepki topluyosunuz insanlardan gerek yoktu bence merak etme insanlar ss i zaten biliyo kötü yürüyoda kimse demiyo bende duymadım kötü yürüyo diye bir yorum basarılı yürüyo ama bu tip seylerden dolayı itici oluyosunuz bırakın insanlar sizi övsün en güzeli budur bence.

Ranthor
25-08-2011, 20:14
ya işiniz filan yok mu çok merak ediyorum.
sabah akşam çalışıyoruz biz, arabaya iş-ev dışında binemiyorum vallahi. Yani tüm işi gücü bırakıp bunu mu çektiniz (izlemedim zaten)

bu clionun ne olduğu ile de hiç ilgilenmiyorum, forumdaki kimse de ilgilenmiyor, kullanıcılardan rica ediyorum altına reply yyazmayın geriye düşsün lütfen.

percussionali
25-08-2011, 20:14
ulen okan ne adamsın yaaa normalde bi konuda en fazla 10 kişi olur okur sen bi konu açınca 30 kişiden aşşa düşömüyo:D enson sabah 5 te senin konuyu okuyodum 50 kişi vardı:D hehehe maşşallah ss rs e ;)

SEÇKİN172
25-08-2011, 20:16
1.nos kullanıyor demedik farz edidin kullanıyor istetmenin oraya tüpü yosa kim anlıcak
2.port polish hiçbir videoda yazmıodu şimdi yeni çıktı.
3.egzoz zu ara boruyla beraber katmış söylememiş
4.burda videolarda tech ve saxo ile dernken dostça deneme olmuş deniliyo .
5.ama youtubede dalga geçiyor ss deliniyor çok ayıp
6. bu arada okan ynına gelicem kardeşim ozaman denicez o akşam deneyemedik
muhabbet fln ederiz gelicem .hemde bi roll yaparız istersen videoda çekeriz :)

ALTNSA
25-08-2011, 20:44
ya işiniz filan yok mu çok merak ediyorum.
sabah akşam çalışıyoruz biz, arabaya iş-ev dışında binemiyorum vallahi. Yani tüm işi gücü bırakıp bunu mu çektiniz (izlemedim zaten)

bu clionun ne olduğu ile de hiç ilgilenmiyorum, forumdaki kimse de ilgilenmiyor, kullanıcılardan rica ediyorum altına reply yyazmayın geriye düşsün lütfen.

işin gücün varsa forumdada takılma hatta herkes işiyle gücüyle uğraşsın foruma kimse girmesin videoda çekmesin altı üstü 4 dakkalık video çekilmiş zaten bu video herkese değil videodada bahsedildiği üzere bu iddialarda bulunan kişiler için çekilmiş bence gereksiz yorum yapmayın.

bu arada övünmek içinde değil bu video sadece ortada dönen muhabetlerin son bulması içindi bakın şekil A da görüldüğü gibi hala yok istepnenin orda nos tüpü var belki gibi iddialar bile yapılıyor işte bunlar insanın canını sıkan şeyler.

ALTNSA
25-08-2011, 20:45
ulen okan ne adamsın yaaa normalde bi konuda en fazla 10 kişi olur okur sen bi konu açınca 30 kişiden aşşa düşömüyo:D enson sabah 5 te senin konuyu okuyodum 50 kişi vardı:D hehehe maşşallah ss rs e ;)

zaten okan lafı dönmesse forumda bir durgunluk oluyor hissedilir derecede :D

okan google sıralamasında bu forumu üstlere taşıyan etkenlerin başında gelmiosa bende neyim :D

63owen63
25-08-2011, 20:48
facebook grubuma herkesi beklerim,

Başlık : İddaaya girerim bu konu da yine millet birbirine söver, kilit yer diyen 1milyon kişi bulurum.

driftboy
25-08-2011, 20:53

Video cekmek işe yaramıyomuş demekki ?

Bence bigün bi roll yapıp milletin icinde acsaydınız kaputu daha iyi kanıtlardınız.. Tabi onada gerek yokta neyse..

ALTNSA
25-08-2011, 20:57
araç en son ve saxo ve jgl rs ile denedi onların sahipleride aynı gece hemen roll den sonra motoru detaylı şekilde gördü nerden benzin aldığımızıda gördü ve saxo sahibi ahmet ve jgl rs sahibi ali gerekeni yazar o konuda

driftboy
25-08-2011, 21:01
araç en son ve saxo ve jgl rs ile denedi onların sahipleride aynı gece hemen roll den sonra motoru detaylı şekilde gördü nerden benzin aldığımızıda gördü ve saxo sahibi ahmet ve jgl rs sahibi ali gerekeni yazar o konuda

Heh işte bu konuyu sizin degilde herhangi bi durum oldugunda o denedikten sonra bakanların ben baktım abi arabada bişey yok demesi daha iyi olurdu..

Ranthor
25-08-2011, 21:14
banlanmış olan kullanıcılar başka kullanıcı hesaplarından yazmaya devam ederse, o kullanıcılar da banlanacaktır.

bilginize