PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone kayıtı sonucu işlemler

ynsemr
25-08-2011, 21:57
Arkadaslar bi arkadasim fransadan iphone 3g 8gb getirdi.kendi kullandigi telefondu burda bana vercek telefon kayitsiz.imei sogulattigimda iphone 3g 8gb yaziyor ama kayitsizdir diyor.ben avea hattimi taktigimda calisti bi gundurde kullanmaktayim.avea servis ayarlari msji geldi ancak kayi ettirin msji henuz gelmedi.yarin kayit yaptircaz,sorum su ki kayit yaptirdiktan sonra sim kilit actirmamiz gerekirmi?yoksa aveayla calistigi icin yine calisir ve 3g vb ozelliklerinden yararlanabilirmiyim?

EREN34
25-08-2011, 22:08
Hatti takip calistirdiginiz andan itabaren 30 gun icinde kayit islemini yaptiginiz taktirde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. kayit isleminin sistemlere yansimasi 2 3 gunu bulur.

edit: bir kere calistiysa avea ile hep calisir sikinti olmaz

ynsemr
25-08-2011, 22:12
Kardes peki bu app storden indirme vs yapabilirmiyim.bi arkadasim vodafonedan iphone 4 aldi onda whats up vs programlar parali.bi arkadasimdada 3g var o yurt disi bende jailbreak oldugu icin bende bedava dedi o nasil oluyo?

EREN34
25-08-2011, 22:18
app store dan ucretli bir sey indirmek her telde parali. jailbreak li cihazlarda uygulamalar app store dan degil installous denen bir yerden indirilir. programi ac search kismina ornegim whatsapp yaz buldugunda sanki bir siteden indiriyormus gibi indir. indirme bitince downloada tiklayip uygulamayi sec acilan pencereden install demen kafi. ozetle uygulamanin cracklisinin setup ini tele indirip kuruyorsun digebiliriz.

ynsemr
25-08-2011, 22:22
Peki telefonda installous adli program yuklu oluyor mu?

Ludacris
25-08-2011, 22:23
8-10 iphone kullanıp benim gibi jb kullanmayan akıllı varmı acaba :D
İzmirden akıl yol yordam gösterse biride bende JB tadına baksam halbuki cahilde değiliz ama htc rom'uydu jb ti hiç kafam basmadı yahu

EREN34
25-08-2011, 22:29
Peki telefonda installous adli program yuklu oluyor mu?

Genelde olur. degilsede cydia kesin vardir ordan kurulabilir. installous kurulumu tariften ziyade gorsel destrkle kurmayi denemeden daha faydalu olur. yada hic kasma git bir telcite 20 liraya teli guncelleyip guncel versiona gore jailbreak yapip herseyi ayarlasin

ynsemr
25-08-2011, 22:30
Oldu tesekkur ederim degerli yorumlariniz için.konu kapatilabilr

ynsemr
25-08-2011, 23:46
Arkadaslar arkadasimin kayit hakki yokmus simdi ogrendim o iki tane kayit ettirebiliyoruz saniyomus o yuzden var demis.bana yardimci olabilecek kim var ankarada yurt disindan giris yapmis ve telefon kayit ettirmemis ankara ici ?? Acil