PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : astra dizele hava filitresi yardım

_agr_
29-08-2011, 16:10
arkadaşlar astra 1.3 cdti dizel aracıma hava filitresi düşünüyorum ama bi türlü karar veremedim

açık hava filitresımı yoksa kutu içimi

kutu içi derseniz K&N var aklımda

açık hava filitresi derseniz simota carbon kit
aem dry flow
K&N kit var

bide gerçekten performansa katkısı var mı kullananlar varsa fikir verebılırlermı

bora1311
29-08-2011, 17:04
ben kendi aracımda kutu ici kullanıyorum, green tavsiye ederim...

kemal20
29-08-2011, 17:33
eğer seste bi değişiklik olmasın dersen kutu içi yap...açık yaparsan da soğuk havalarda ya da araba soğukken vites değiştirmelerde çaf çuf ses geliyor , turbonun havayı emiş sesini duyarsın ,dizelin gır gır gır sesi biraz artar...ikisinin de performansa katkısı kesinlikle var.ben açık pipercross sünger kullanıyorum.aem dry flow iyidir bence

Tayfun-E30
29-08-2011, 21:02
kn-green falan kutuiçi denenebilir ben aynı motora aem taktım detune oldu zaten ölü altlar iyce öldü.. en güzeli orjinali temiz tutmak...

embiya26
29-08-2011, 23:26
kutu ıcıse kn kullan ama acık fıltere takıpta soguk hava alabılıcen bı kıt olusturabılrsen kesınlık acık tak ve turbo dızel ıcın tek sıkıntısız olan aem dry tak

burak_skry
29-08-2011, 23:51
ben aynı motora sahip aracımda 2 senedir kn kutu içi kullanıyorum şuana kadar memnunum her açıdan ama bir taraftanda açık hava filtresi araştırması yapıyorum.yine kn marka 1.7 cdti astralar için üretilmiş 57i kiti almayı düşünüyorum ama maalesef Türkiyede yok yurtdışından arkadaşım getiricek ama birdahaki yaza anca olucak ondan 2. seçenek olarak kn apollo universal var önümde onunda fiyatı biraz fazla ama hakediyor diyebilirim.

yakuza
30-08-2011, 02:39
http://www.techturkey.com/forum/dizel/93262-multijete-filtre-kiti-yaptik-oldu.html

istersen bu linkte bnm aracımdaki gibi bi kit yapabilirsin, sonuçta ikiside multijet

_agr_
30-08-2011, 10:24
forumda bi kac yerde kutu içinin pek bı faydası yok dıye okudum oyuzden açık istiyorum ama dizel olması aklımı kurcalıyo temiz hava gerektıgını bılıyorum dizele benzınlı olsa hiç düşünmeden acık takarım