PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anfi sökülürken

unixslax
30-08-2011, 15:17
aracım alfa romeo servıste şu anda dün yolda bıraktı beni 1 yılda bu 3 .oldu servis bana 1 hafta sonra arıyacağını söyledi bende 2000 wat anfi ve 38 cm subwoofer ımı çıkardım araçtan yalnız anfi yi sökerken güç kablosu vidasını serviste açamayınca güç kablosunu

kestiler diğer kablolar 10 15 adet kablo vardı çok kolay çıktı şimdi anfime bağlı güç kablosu kesildiği için onu geri nasıl bağlıcam görüntü bu şekilde

resim ekliyorum hemen

bilalMW
30-08-2011, 15:22
hoş geldiniz önce kendini tanıtmanız gerek!

unixslax
30-08-2011, 15:26
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (http://imageshack.us/photo/my-images/851/grnt008o.jpg/)

hoşbulduk iyi bayramlar aracım alfa romeo istanbulda yaşıyorum anfi nin güç kablosu kesildi şu anda kabloyu sökemiyorum araca geri bağlarkende yeni güç kablosu mu takmalıyız

unixslax
30-08-2011, 15:27
aracım alfa romeo servıste şu anda dün yolda bıraktı beni 1 yılda bu 3 .oldu servis bana 1 hafta sonra arıyacağını söyledi bende 2000 wat anfi ve 38 cm subwoofer ımı çıkardım araçtan yalnız anfi yi sökerken güç kablosu vidasını serviste açamayınca güç kablosunu

kestiler diğer kablolar 10 15 adet kablo vardı çok kolay çıktı şimdi anfime bağlı güç kablosu kesildiği için onu geri nasıl bağlıcam görüntü bu şekilde

resim ekliyorum hemen

ekledim resim

Evrenoz
30-08-2011, 17:28
ekledim resim

Sanırım vidalar açıldığında klipsler çıkabilir durumda olur. Böyle ise ( resim çok kalitesiz pek birşey anlaşılmıyor ) vidalar sökülür, klipsler atılır. Daha sonra 2 yeni klips alınıp mevcut kablonun ucuna takılır, kabloların uçlarındaki klips daha önce açılan vidalardaki yere bağlanır.

+ ve - 'ye dikkat etmek gerekebilir..

unixslax
31-08-2011, 00:05
klipsler çıktı teşekkürler vidalar biraz sıkıymış güç kabloları olduğu için sanırım ondan sıkıştırmışlar

anfi yi kablolarını aynı şekilde bağlanabilir tesisattaki güç kabloları kesildi onları siyah bantlarla yapıştırıp ve yeni klips alıp yeni anfi alınca bağlayabilirmiyim eskisi gibi yoksa yeni güç kablosu mu almalıyım kesildiği için