PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Smart forfour 1.5dci brabus paket dışında ne gibi modifikasyonlar yapılabılır

Designer
30-08-2011, 21:18
Yanlış hatırlamıyorsam arac 95hp aslında cok seri gti kadar diyebilirim.Mercedes smart alırken brabus paket imkanıda sunuyordu ancak almadık bu paketle arac 177hp oluyor.Yanlz dizelemi benzinliyemi uygulanıyor bılmıyorum ki zaten artık forfour için üretilmiyor sanırım bu paket.Bunun dışında ve chip dışında en ucuz maliyetle en azından 110 120hp lere nasıl cıkarabiliriz? Arac smart olunca fazla konu bulamıyorum chip takıp kurtulmak var ama smart ıcın chip varmı bu chipler her araca uygunmu ayrıca takarsam evet benzın tasarrufu tork ve hp artış saglıyacak ancak motorun omru kısalıcak.Bunuda istemiyorum motora zarar vermeden en düşük maliyetli modifikasyon ne olurdu sizce?

Emir-Sb3R
30-08-2011, 23:17
düzgün yapılıcak bir yazılım sizi de tatmin eder aracınız için de sıkıntı çıkarmaz , ecufast ile görüşebilirsiniz.Zaten 1.5 did colt motoru kullanıyor aracınız.
Bu arada 177hplik paket dizelde sunulmamaktadır , dizelde sadece görüntü amaçlı brabus paketi satılmıştır.

Designer
30-08-2011, 23:25
peki 177lik paketi nerden alabiliriz ve fiyatı nedir yanı kendimiz yapmaya kalksak daha ucuza gelir gibime gelio aslında kesın daha ucuza gelır :D

Emir-Sb3R
30-08-2011, 23:56
Yani olmaz işte , o aracın motoru-şanzımanı tamamen farklı sizinkinden. :)

Designer
31-08-2011, 00:06
Şanzıman kabusu bitsinde bi once sonra ufak tefek bişeyler yapıcam inşallah.Gerci smartamı yarisemı yapsam kararsızım bakıcaz artk.