PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yg 615

yaşar
02-09-2011, 15:19
Aracı uzun zamandır sıkamadım bakımları öncesi denemek istedim 2 kişiyiz ve tesisat var ilk başdaki video ile 2,20 den sonrasını izlerseniz boşa zaman kaybetmemiş olursunuz .

2.vites 60 200 arası .

Egz
Yazılım
14,60
Kazan filtre
51 lik iskender düz boru
SS son susturucu
timing

Qdi2ggYyrrM

http://img148.imageshack.us/img148/9618/106yg.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/148/106yg.jpg/)

yaşar
02-09-2011, 15:41
specleridebelirtseniz daha iyi olur bence fikir werir..maşallah araca kazasız belasız inşallah

Eyvallah yaşlandık unuttuk kardeş :) :icon_tup:

Egz
Yazılım
14,60
Kapalı kutu içi filtre
51 lik iskender düz boru
SS son susturucu
timing

XoR
02-09-2011, 15:44
Maşallah forvet Yaşar :)

yaşar
02-09-2011, 15:53
Maşallah forvet Yaşar :)

Kanka bir gol attım dagıldım,o gün bugün futboldan zevk alamıyorum :D :D

Nasıl güzelmi başkan ? bu arada yolda ivmelenme aşagı yukarı vs vs bir yol değil çukuru bol düm düz bir yol ,bir hafta sonra biraz daha geliştirmeyi düşünüyoruz inşallah tek kişi ile deneyip agırlıklardan kurtulmak gerekiyor :)

XoR
02-09-2011, 16:00
Kanka bir gol attım dagıldım,o gün bugün futboldan zevk alamıyorum :D :D

Nasıl güzelmi başkan ? bu arada yolda ivmelenme aşagı yukarı vs vs bir yol değil çukuru bol düm düz bir yol ,bir hafta sonra biraz daha geliştirmeyi düşünüyoruz inşallah tek kişi ile deneyip agırlıklardan kurtulmak gerekiyor :)

Başkan, tesisat ve yanındaki arkadaş gibi ağırlıklardan kurtulup bakımıda yaptınmı çok çok daha iyi olacaktır. Şu halide gayet tatminkar bence.

2 gün önce c2 vtr kullandım (5 kişi +450kg) standart araba acayip hoşuma gitti Merter - Ataköy apaçi gibi gittim :D

arnawood omer
02-09-2011, 16:04
Araba ne bu arada neyin hızlanması bu? maşallah.

XoR
02-09-2011, 16:10
Araba ne bu arada neyin hızlanması bu? maşallah.

106 Gti :)

yaşar
02-09-2011, 16:34
Başkan, tesisat ve yanındaki arkadaş gibi ağırlıklardan kurtulup bakımıda yaptınmı çok çok daha iyi olacaktır. Şu halide gayet tatminkar bence.

2 gün önce c2 vtr kullandım (5 kişi +450kg) standart araba acayip hoşuma gitti Merter - Ataköy apaçi gibi gittim :D

Aman gözünü seveyim videoya çekerler sonra seni evden alırlar dikkat et :D

GC8 GT
02-09-2011, 16:43
maşallah. araba inanılmaz gidiyor. bu tür araçlarda Kg çok önemli. yani koltukları falan sök. direk boy farkı farkediyor. o kadar..

JDM VTİ
02-09-2011, 16:48
maşallah yaşar abi.

kutu içi filtreyi sevmedim ama.

yaşar
02-09-2011, 16:53
maşallah. araba inanılmaz gidiyor. bu tür araçlarda Kg çok önemli. yani koltukları falan sök. direk boy farkı farkediyor. o kadar..
Ne kadar fark eder ?

maşallah yaşar abi.

kutu içi filtreyi sevmedim ama.

Neden sevmedinki kardeşim gayet başarılı oluyor :( eger havayı iyi alırsa tabi ,bu arada senin aracında maşallahı var eksikleri giderince denermiyiz ?

3rk4n
02-09-2011, 16:54
Maşallah yaşar başkan :D ama 106 nın filtresi kazanlı olur beya.

yaşar
02-09-2011, 17:02
Maşallah yaşar başkan :D ama 106 nın filtresi kazanlı olur beya.

Büyük özür diliyorum yanlış yazılmış kazan filtre var cahilligime verin affedin ne olur :) ;) :D
Bak hiç özür dilerken kendimi kasmıyorum :D

JDM VTİ
02-09-2011, 17:03
Neden sevmedinki kardeşim gayet başarılı oluyor :( eger havayı iyi alırsa tabi ,bu arada senin aracında maşallahı var eksikleri giderince denermiyiz ?

abi delik far sistemi daha uygun olur diye düşünüyorum ben. hem gelen hava artar diye.

tabi deneriz:icon_tup: durduk yere direksiyon hidroliği boşaltı bişeyler patladı gitti artık ama ne bilmiyorum. halledeyim deneriz:icon_tup:

D.CaN
02-09-2011, 17:46
Maşallah yaşar abi.Alt devirde ses soluk yok ne güzel :)

APO
02-09-2011, 18:26
maşallah yaşar ALLAH kaza bela göstermesin..

berkayGLRN
02-09-2011, 19:20
maşallah ..

ufuck
02-09-2011, 21:47
Abım geçen gun sefakoyde gezıyordu :D sendekı gıbı MaşAllah... abım takıpteyım senı :):)

eser
02-09-2011, 22:02
maşallah,Allah kaza bela vermesin

percussionali
02-09-2011, 22:50
YG yi nerden tanıyorum ben çıkartamadım ? VE vts ile denedinizmi hiç?

Big King
02-09-2011, 22:52

evet bende hatırlıyorum sanki VE 20 boy falan geçiyordu yanlış hatırlamadıgıma şimdi emin oldum GEÇİYORDU....

Big King
02-09-2011, 23:03
pardon videoyu tekrar izledim 8 9 boy falan geçiyor yanlış anlaşılma olmasın...

chiefkadir
03-09-2011, 00:02
Maşallah Yaşar :) Kadrana bakarsan bendende skn dende itb li nazmiden ac 106 dan hızlısın :)
106 kadranları bana biraz çok gösteriyo gibi geliyo devamlı rollerde baya önde olduğum halde kestiğimiz yerde hız olarak bendende hızlı olduklarını duyuyorum :) Örn 190 da bırakıyoruz 3-4 boy öndeyim ben 220 de bıraktım abi diyolar :D:DD:

reddewill
03-09-2011, 01:53
ewet 106 gti larda öle bi olay var bende bi kaç kişiden duydum devir saatinin hızından etkileniyordur belki

yaşar
03-09-2011, 08:31
Maşallah yaşar abi.Alt devirde ses soluk yok ne güzel :)
sağolasın kardeşim .

maşallah yaşar ALLAH kaza bela göstermesin..
apo eyvallah ;)

maşallah ..
sağol .

Abım geçen gun sefakoyde gezıyordu :D sendekı gıbı MaşAllah... abım takıpteyım senı :):)
sağolasın ufuk gördüğünde durdur :)

maşallah,Allah kaza bela vermesin
eser im çok sagol .

Ben kimse ile denemedim,denemek isteyenle denerim .

evet bende hatırlıyorum sanki VE 20 boy falan geçiyordu yanlış hatırlamadıgıma şimdi emin oldum GEÇİYORDU....
İsmail abi ,mevzu belli semt ikitelli :) :D

Maşallah Yaşar :) Kadrana bakarsan bendende skn dende itb li nazmiden ac 106 dan hızlısın :)
106 kadranları bana biraz çok gösteriyo gibi geliyo devamlı rollerde baya önde olduğum halde kestiğimiz yerde hız olarak bendende hızlı olduklarını duyuyorum :) Örn 190 da bırakıyoruz 3-4 boy öndeyim ben 220 de bıraktım abi diyolar :D:DD:
Şefim ben kadranı çektim koydum bir kaç gün sonra video çeker koyarım senden hızlı olmadıgımı biliyorum çünkü AC nin kadrandan aldıgım görüntüye göre onunla iyi yürüyordunuz ben ise o süreye ulaşamadım daha :)

ewet 106 gti larda öle bi olay var bende bi kaç kişiden duydum devir saatinin hızından etkileniyordur belki
Evet YG bu kadranı bozabiliyor :)

erayakar
03-09-2011, 10:03
maşşallah yaşar yine hızlısın..

denniz9
03-09-2011, 12:42
Maşallah efsane YG her zaman ki gibi :)

onurtopcu
03-09-2011, 14:06
Maşallah geçen basın ekspreste denk gelmiştik ufak bi denememiz oldu senmiydin abi

Alper_
03-09-2011, 14:32
maşallah güzel hızlanıyor :)

chiefkadir
03-09-2011, 16:08
Şefim ben kadranı çektim koydum bir kaç gün sonra video çeker koyarım senden hızlı olmadıgımı biliyorum çünkü AC nin kadrandan aldıgım görüntüye göre onunla iyi yürüyordunuz ben ise o süreye ulaşamadım daha :)
Daha iyi olur inşallah ;)

percussionali
03-09-2011, 18:10
hımm ben yanlış hatırlıyom ozaman VE vts ile deneyin bence baya hızlı VE ;) maşşallh senin araçta baa güzel devir çeviriyor maşşallh kazasız belasız inşallh ben söylerim ve nin sahibine ortak bi noktada buluşur denersiniz zaten kendii okursada yazr;)

ahm_52
03-09-2011, 18:26
nee roling mi varr nerde :D:D

Alicanrs
03-09-2011, 18:26

yaw sen nasl birisin :D:D kulağın çınladı koştun geldin hemen :D roll diyince:D

percussionali
03-09-2011, 18:27

ahm ' YG 106 var denermisin.

ahm_52
03-09-2011, 18:33
yaw sen nasl birisin :D:D kulağın çınladı koştun geldin hemen :D roll diyince:D

ne yapayim roll deyince dayanamıyrum :D:D

ahm_52
03-09-2011, 18:34
ahm ' YG 106 var denermisin.

106 vts herkesle denerim nerde olursa olsun sıkıntı yok kanka

percussionali
03-09-2011, 18:39
106 vts herkesle denerim nerde olursa olsun sıkıntı yok kanka

tmm kanka al sana denicek araba :D sahibide denerim diyo şöyle videolu bi rolling olsunda bizde izliyek ;)

Ahmet_28
03-09-2011, 18:43
konuşmaları kesst :D maşallah hacı abi.ZR varken nerdeydiniz :D

burak35-
03-09-2011, 19:03
Maşallah Kazasız belasız :)

sinan-s
03-09-2011, 19:06
Maşallah meşhur yg mize :)

birsen07
03-09-2011, 19:21
maaşallahh ...allah kazadan beladan korusun :)

ahm_52
03-09-2011, 19:21
konuşmaları kesst :D maşallah hacı abi.ZR varken nerdeydiniz :D

ben hep burdaydım kanka zr nerde yaa yakınmı yeni sahibi buralara denesek bi :)

ekinci
03-09-2011, 21:59
ben hep burdaydım kanka zr nerde yaa yakınmı yeni sahibi buralara denesek bi :)

işte ahm performance farkı bu hep ileri hep ileri hiç geri

varsa 106 vts czt gts subaru ( ama standart ) bekleriz

AHM PERFORMANCE.....

semihakkuş
04-09-2011, 12:14
yg nin yürürü hep tatminkardı hala daha öyle maşallahhhh

__FrK__
04-09-2011, 12:19
abi maşallah ne güzelde dönüyor öyle

yaşar
04-09-2011, 16:17
abi maşallah ne güzelde dönüyor öyle

ALLAH Razı olsun makina gidiyor yapacak bişey yok denemek istiyenlede ,denerim dünkü çoçuklara mesaj yazdırmanıza gerek yok ceco da telefonum var hafta sonu görüşürüz.az laf çok muhabbet

SiMaO
04-09-2011, 16:24
Maşallah yaşar abi formundasın herzmaanki gibi :)

VTI
04-09-2011, 17:41
ooo abi burda atar da var tutarda :)) yaşar abım sen cekmıssın vıdeonu koymussun yalansız dolansız en güzeli..ama bu işler böyle hoppala olmuyor gönül işine sorgu suhal olmaz herkezın sevdası kendıne guzel o yuzden kımse kımseye laf sokmasın kardeşlik baki ;) tatsız olmasın agızlar vividen var yenı cıktı balköpüklü isteyene :)

ahm_52
04-09-2011, 18:00
ALLAH Razı olsun makina gidiyor yapacak bişey yok denemek istiyenlede ,denerim dünkü çoçuklara mesaj yazdırmanıza gerek yok ceco da telefonum var hafta sonu görüşürüz.az laf çok muhabbet

kardeş eyer lafın bana ise ben kimseye bişey yazdırmadım ben sadece aracımı denemek istedim herkese dedigim gibi sanada deneyelim dedim bı sıkıntı yok yani

yaşar
04-09-2011, 18:43
kardeş eyer lafın bana ise ben kimseye bişey yazdırmadım ben sadece aracımı denemek istedim herkese dedigim gibi sanada deneyelim dedim bı sıkıntı yok yani

ahmet sana sözüm yok olsaydı yazardım ben denemek isteyen ile denerim senin beni geçecegini bildigim halde denerim ;) ama yok öyle olmuyor yok böyle olmuyor muhabbetlerini benim çocuk bile yapmıyor zr nin tadı damagında kalanlar var lafım onlara . ceco ile görüştüm gerekli olan kelimeleri söyledim .
SAYGILAR

__FrK__
04-09-2011, 21:00

abi bana alıntı yapmışın ama :D kızım sana söylüyorum gelinim sen anlamıdır nedir :D

pug106
04-09-2011, 21:52
egzantrik ne var yaşar abi?
bir de benzin pompası ne acaba..
özel değilse tabi..

aLperTunga
04-09-2011, 21:59
dönen devrine kurban olsunlar hey maşallah bee..yaşar ne ara aldın sen yg yi..hayırlı olsun bu arada..

Burhan Type R
04-09-2011, 22:11
Allah kaza bela vermesin güzel araç

Big King
05-09-2011, 00:56
dönen devrine kurban olsunlar hey maşallah bee..yaşar ne ara aldın sen yg yi..hayırlı olsun bu arada..

Ya konuya vakif deilim saygısızlık etmek istemem ama ortada bi yanlış anlama var sanırım bu yg bizim selim arkadaşımız aldı fakat resimlerini paylaşan arkadaşı cıkaramadım bi garip oldum saygılar yaşar bey

Çoluk cocuktan ziyade kimseki biz üstümüze almayızda nufus memuru üç kağıtcı deilse yaşlar 27 30 hepimizin:) ömrümüzü verdik sanayiye isteyene istemeyene deneriz sıkıntı yok varsada çözeriz.

yaşar
05-09-2011, 08:07
Maşallah geçen basın ekspreste denk gelmiştik ufak bi denememiz oldu senmiydin abi
Eyvallah ben değildim o ufak bir gaz sıkmışsınız haberim var :)

Maşallah Kazasız belasız :)
sağolasın

Maşallah meşhur yg mize :)
Sinan ım sağol .

maaşallahh ...allah kazadan beladan korusun :)
sağolasın

yg nin yürürü hep tatminkardı hala daha öyle maşallahhhh
Evet 3,4 sene önce aldıgımızdada yürürü çok iyiyidi şimdide çok iyi ne eklersen kabul ediyor geri düşmüyor araç sağolasun bilen üstadların bilgilerinden feyz alıyoruz :)

Maşallah yaşar abi formundasın herzmaanki gibi :)
sinan kardeşim sağol bitir artık şu okulu :)

ooo abi burda atar da var tutarda :)) yaşar abım sen cekmıssın vıdeonu koymussun yalansız dolansız en güzeli..ama bu işler böyle hoppala olmuyor gönül işine sorgu suhal olmaz herkezın sevdası kendıne guzel o yuzden kımse kımseye laf sokmasın kardeşlik baki ;) tatsız olmasın agızlar vividen var yenı cıktı balköpüklü isteyene :)
Serhat ım yazmışım imzada konuşmaya gerek varmı :)

egzantrik ne var yaşar abi?
bir de benzin pompası ne acaba..
özel değilse tabi..
özel mesaj yolu ile verdim bilgileri ;)

sağolasın alperim 1 ay kadar oldu :)
Ben sana sordugum sorunun cevabını halen bulamadık reis şanzuman inecek vts den anca öyle çözecegiz :D

Ya konuya vakif deilim saygısızlık etmek istemem ama ortada bi yanlış anlama var sanırım bu yg bizim selim arkadaşımız aldı fakat resimlerini paylaşan arkadaşı cıkaramadım bi garip oldum saygılar yaşar bey

Çoluk cocuktan ziyade kimseki biz üstümüze almayızda nufus memuru üç kağıtcı deilse yaşlar 27 30 hepimizin:) ömrümüzü verdik sanayiye isteyene istemeyene deneriz sıkıntı yok varsada çözeriz.

Konuya vakıf değilsen mevzu nedir ?
Araba kimin ile alakalımı konuşuyoruz ?
Araba benim varmı sıkıntı ?
Sen neden üstüne alındın bu yazdıklarımdan yaranmı var ?
İsmin ne cismin nedir hangi araç ile alakalı konuşuyorsun deneyecek olan ahmet Sen hangi aracın ile gider yapıyorsun ?
Gider yaptıgını boş ver ben scr si olmayan kimse ile denemem 2 tane çocuk var ellerinden öper onlarada zaman ayırmak lazım :icon_wack
Deneyecek araba bulamıyorsan anlarım ,bak ben orda döndüğüümüz devir i videoya çektim paylaştım ama ne hikmetse maşallah yerine deneriz bu 10 boy sapladı 20 boy geçti öyle olmadı böyle oldu gibi saf muhabbet yapmanıza gerek yok.
Bıldırki hurmalar :icon_tup: :icon_tup: :icon_tup:

cihan-34
05-09-2011, 08:18
:D:D
Eyvallah ben değildim o ufak bir gaz sıkmışsınız haberim var :)

sağolasın

Sinan ım sağol .

sağolasın

Evet 3,4 sene önce aldıgımızdada yürürü çok iyiyidi şimdide çok iyi ne eklersen kabul ediyor geri düşmüyor araç sağolasun bilen üstadların bilgilerinden feyz alıyoruz :)

sinan kardeşim sağol bitir artık şu okulu :)

Serhat ım yazmışım imzada konuşmaya gerek varmı :)

özel mesaj yolu ile verdim bilgileri ;)

sağolasın alperim 1 ay kadar oldu :)
Ben sana sordugum sorunun cevabını halen bulamadık reis şanzuman inecek vts den anca öyle çözecegiz :D

İsmin ne cismin nedir hangi araç ile alakalı konuşuyorsun deneyecek olan ahmet Sen hangi aracın ile gider yapıyorsun ?
Gider yaptıgını boş ver ben scr si olmayan kimse ile denemem 2 tane çocuk var ellerinden öper onlarada zaman ayırmak lazım :icon_wack
Deneyecek araba bulamıyorsan anlarım ,bak ben orda döndüğüümüz devir i videoya çektim paylaştım ama ne hikmetse maşallah yerine deneriz bu 10 boy sapladı 20 boy geçti öyle olmadı böyle oldu gibi saf muhabbet yapmanıza gerek yok.
Bıldırki hurmalar :icon_tup: :icon_tup: :icon_tup:

maşallah abi hayvan terli :D o hurmalar çok kötü tırmalar abi :D :D

aLperTunga
05-09-2011, 08:31
yaşar bu bal köpüğü 106 lara ne oldu böyle yav hepsi hızlandı bianda :) allah biliyor ya en sevmediğim rengi 106nın..ama bu yg bi başka duruyor.biliyorsun bi ara bizdeydi :)

yaşar
05-09-2011, 08:59
yaşar bu bal köpüğü 106 lara ne oldu böyle yav hepsi hızlandı bianda :) allah biliyor ya en sevmediğim rengi 106nın..ama bu yg bi başka duruyor.biliyorsun bi ara bizdeydi :)

Evet sizdeydi reis yürütemediniz aldık şimdi koşturuyoruz :D :D

araba bulamadınmı halen ?

Big King
05-09-2011, 09:15
Bıldırki hurmalar :icon_tup: :icon_tup: :icon_tup:[/QUOTE]

Yaşar;

Hani demişya atalarımız elin 106 siyla girme rollinge diye bu laf sanırım senin için söylenmiş olmalı.
Sen o araya dadılık yap yağını suyunu eksik etme fazlasınada karışma!

İki tane çocugun varmış allah bagışlasın semtimizde kardeşimizdir..

Sen iki evladınla ilgilen onlara zaman ayır elalemin arabasına babalık yapma..

Hani arabanda yok galiba demişsin ya

şükür reklama gerek yok 2 şahsi 3 şirket aracım var ayrıyettten sen elalemin arabasıyla atar yaprsan bende galeri var:)

ve vts de jigolo jglde cecosunun subda o kırmızı e30da Ucde hepsi benim arabam bizde sıkıntı yok...

Dip not: scr resi olmayan demişsinde sen bilmezsin senden büyükler bilir hadi selametle........:icon_tup:

Big King
05-09-2011, 09:17
scr için diploma alcam yaaa bu rollingin okulu nerdeeeeeeeeeeeee:):):):):)

Big King
05-09-2011, 09:21
yinede ilk mesajimdaki gibi saygısızlık amacında deilim bilmedigin insanlara konuşma uslubun yanlış yinede allah kaza bela vermesin hayirlisiyla kullanın... aracı

BoraRS
05-09-2011, 09:29
Araba speclerine göre gayet de iyi ivmeleniyor.

Maşallah Yaşar. Kazasız belasız inşallah.

yaşar
05-09-2011, 09:38
sende marifet çokmuş kardeşim müzik sistemi galeri maşallah ALLAH daha çok versin inaşşalllah ama ne hikmetse halen YG ile ugraşıyorsun demekki dert olmuş :)
Kendi aracımla ugraşıyorum paşam ben başkasının aracı ile değil,yagınıda eksik etmem suyunuda başkasının taragına gerek yok bendeki herkeze yeter ;)

scr için diploma alcam yaaa bu rollingin okulu nerdeeeeeeeeeeeee:):):):):)

okul yok diploma için giden bir araba lazım ;)

yinede ilk mesajimdaki gibi saygısızlık amacında deilim bilmedigin insanlara konuşma uslubun yanlış yinede allah kaza bela vermesin hayirlisiyla kullanın... aracı
istedigini söyleyen istemedigini duyar, üslubum yanlış ise yazdıkalrına bakacaksın .
Bu yazdıklarını kaç kişiye sordun onay aldın öyle yazdın konuyu okudun gittin yarım saat sonramı aklın başına geldi ?
Paşam zorunuza giden birşey varsa bırakın zorunuzda kalsın ama dedğim gibi yapacak birşey yok YG halen bende ,haa bu arada selim'ilede görüştüm arkadaşım demişsin ama ne gariptir seni tanımıyor bile sen bilgili oldugun konularda işlem yap başkalarının işlerine karışma,başka kişilerin adı ilede iş yapma kendi adına konuş ismail abi dedin ahmet dedin ceco dedin kendi adına birşey demedin ,sizin gibi adamlar yüzüne ne ismail abi, ile ne ceco ile nede ahmet ile kötü olacak değilim,videoda sıkıldıgın birşey varsa sadece izle dişlerini sık ve yorum yapmadan çık git:icon_tup: sende yap bizde tebrik edelim.
Mavzu belli semt ikitelli .

yaşar
05-09-2011, 09:40
Araba speclerine göre gayet de iyi ivmeleniyor.

Maşallah Yaşar. Kazasız belasız inşallah.

Gündüz videosuda çekecegim kısmetse bu hafta o zaman daha saglıklı olacak inşallah,LOW RİDER sağolsun vantuzumuzu getirdi :D

Ahmet_28
05-09-2011, 09:47
erdem fazla uzatma git sen oto ses görüntü sistemleriyle uğraş bu konular seni aşar

aLperTunga
05-09-2011, 12:11
Evet sizdeydi reis yürütemediniz aldık şimdi koşturuyoruz :D :D

araba bulamadınmı halen ?

yok yg son zamanlarında yürüdü conta değiştikten sonra cıldırdı zaten araba 14/60 ın avantajını o zaman daha iyi kullanmaya başladı..contadan önce CAR la kafa kafaya gididiyorlardı contadan sonra aldı basını gitti yg cok ii olmuştu en son hali..

yaşar
05-09-2011, 12:14
yok yg son zamanlarında yürüdü conta değiştikten sonra cıldırdı zaten araba 14/60 ın avantajını o zaman daha iyi kullanmaya başladı..contadan önce CAR la kafa kafaya gididiyorlardı contadan sonra aldı basını gitti yg cok ii olmuştu en son hali..

Evet reis ama o spec ler çok eskide kaldı :D
Şimdi Daha hızlı daha öfkeli :)

Alicanrs
05-09-2011, 12:15
kadran bozuk ahahaha maşallah

yaşar
05-09-2011, 12:31
kadran bozuk ahahaha maşallah

Kardeşim nasılsın ?
Kadranı kartaldan söktük anca bu kakar oldu :D

aLperTunga
05-09-2011, 14:35
yaşar alicanla denesenize bak çok merak ettim şimdi bayaa zevkli deneme olur bence harbiden bi deneyınde izleyelim yaa

orcunnn
05-09-2011, 15:10
yaşar alicanla denesenize bak çok merak ettim şimdi bayaa zevkli deneme olur bence harbiden bi deneyınde izleyelim yaa

sen sus tısır spec akşam kahveye gelde bi saplıyım sana okeyde :D :D :D

ben anlamıyorum zaten bu 106 bi anda çıldırdı ama eskisi gibi izleyemiyorum su vteclerle biraz ugraşsalar ne güzel olcak en zevkli denemeler 106 kaçıyor vtec deli gibi kovalıyor

yaşar
05-09-2011, 15:23
Bu hafta crm de bakımları var aracın kısmetse deneriz alican ile ufak bir hesabımız var onunda aracı çıkacak kısmetse deneriz ;)
Ali can ile makara oluyor yemin ederim fena gırgır dönüyor öncesi ve sonrası :)

ben anlamıyorum zaten bu 106 bi anda çıldırdı ama eskisi gibi izleyemiyorum su vteclerle biraz ugraşsalar ne güzel olcak en zevkli denemeler 106 kaçıyor vtec deli gibi kovalıyor

Orcun nerelerdesin kardeşim sesin solugun çıkmıyor özlettin kendini :icon_tup:YG her zaman iyiydi de bir kaç eksigi vardı hallettik sizin ordayken gözlerime inanamamıştım içimiz sızladı geri aldık :D şimdi keyif sürüyorum, işi bilen ustalar sağolsun .

yaşar
05-09-2011, 18:23
Bing king
bizim semtde bir ara pembe 106 vardı biliyormusun o aracı hiç duydunmu ?

ufuck
05-09-2011, 19:53
Bing king

ben bılıyom abıcım o aracı :D:D:D

sinan-s
05-09-2011, 20:06
ben bılıyom abıcım o aracı :D:D:D

ahahaha :D:D:D

sipahi
05-09-2011, 20:56
yaaa yaşar abi seni bilen biliyo bilmeyende atıp tutuyo.bugüne kadar bindiğin ve yürüttüğün makinalar belli..gerekli operasyonu yapacağından şüphem yok..

Big King
06-09-2011, 03:55
Bing king

yj 0425 eşref yılmaz(abinin aracı) bilirim cok iyi bilirim yaşar.

Ahmet 28 de siyah 106
Sende yg
Kardeşinde gri 206 mustafada UM vardı hepsini bilirim semt bizimde semtimiz bundan yana sıkıntım yok.:icon_tup:

Big King
06-09-2011, 03:59
erdem fazla uzatma git sen oto ses görüntü sistemleriyle uğraş bu konular seni aşar

Ahmet seninlede siyah 106 yi ilk aldığında erdemin(fırtına otoda boyattıgında) cok diyologlarımız oldu ssana lafim yok! tavrında gerek yok.

oturup cay içmişlimiz muhabbetimiz var gerek yok yani.

Mr.K
06-09-2011, 04:10
Maşallah abi :)

aLperTunga
06-09-2011, 07:07

anlamayacak bişey yok olm zaten yg bakımlı düzgün arabayaydı yapılan bi kaç işlemden sonrada bu hale geldii..toton yemedi galiba kanka akşam göremedim seni yancı olarak masadaaa :D :D :D

yaşar
06-09-2011, 07:32
yj 0425 eşref yılmaz(abinin aracı) bilirim cok iyi bilirim yaşar.

Ahmet 28 de siyah 106
Sende yg
Kardeşinde gri 206 mustafada UM vardı hepsini bilirim semt bizimde semtimiz bundan yana sıkıntım yok.:icon_tup:

Evet şimdi oldu sen geçen sene askerden gelen erdem sin hatıradım seni gerçi bir kere bile görmedim ama gerekde yokmuş,hani eşref in yanından ayrılmayan abi bir tur versene bir tur versene abi diyipde arabanın jantını lastigini yaran saf gençsin yaşın 27 30 arası dimi senin ? lan kardeşim bu kadar seviyesiz bir adama ben neler yazıyorum halen hayret ediyorum seni tanıyan ne kadar adam varsa kolpaçinonun önde gideni diyor seni tanımıyorum ama ALLAH a şükür tanımıyorum büyüklerinle nasıl konuşacagını bile bilmiyorsun,ama sen zaten tanışma topiginide şakşakçı oldunu yazmışsın bunu yazan bir gence daha ne denirki ? Şimdi sen yazdıklarımı idrak edemezsin arkadaşlarına danış ne yazayım diye, ;)

Sen o yola daha yeni gidiyordun biz 5 postayı gidiyorduk m.g safı .

Aklıma gelmişken bu ve vts YG 10 20 boy geçiyordu videoları izlerken öyle görmüşsünüz bu videoların linkini koyunda bizde izleyelim gülelim eglenelim kafamız güzel olsun mafiz olmadanda gülelim .
Erden sana yazdıgım son yazıdır abuk subuk mesaj çekersen seni ismail abinin yanından alır havaya atar aşagı düşmeni beklemem haberin olsun .

Low-Rider
06-09-2011, 07:47
vantuzla çek sen , en önemli özelliğği yokuş aşağı çeksende anlaşılmıyor:D

yaşar
06-09-2011, 07:54
vantuzla çek sen , en önemli özelliğği yokuş aşağı çeksende anlaşılmıyor:D

Haci öyle bir çekecemki öyle böyle değil kadranı çevirecem,ne kadar çekemeyenimiz varmış ....memleketinde :) :D
Bizi çekemeyen low rider den vantuzlu kamera ayagı alsın onunla çekerler :D
yanlız siparişleri önceden vermeniz gerekiyor yoksa beklersiniz :D :D