PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VTC 40 Type-R - DRC 07 206 RC

canozcan
06-09-2011, 15:13
Düzcede güzel bir geceydi arkadaşlara teşekkürler.
Araçlarınada maşallah spec lerini tam bilmiyorum fakat izmirdeki dolu CVK rs ile yanyana yürüdüğünü duydum. VTC 40 ilede sonuç bu şekilde oldu. Tekrardan teşekkürler..

5PyHsyD8yEc
9otwDecxXHM

mmustu
06-09-2011, 15:15
nası bi video şimdi bu ?

LegenD-R
06-09-2011, 15:18
Videoyu sadece ben mi goremiyorum?

Alicanrs
06-09-2011, 15:19
videodan bişe belli olmuo nasl bi çekimse

Mutu
06-09-2011, 15:20
Videoyu sadece ben mi goremiyorum?

Video var da ses yok, bir de karanlık, kaçta basılıyo belirtilmemiş, ne zaman roll başlıyo belli değil. :D

Bu da linki.

34 VTC 40 Typer - 35 DRC 07 206 RC - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Fujr0e9afT8&feature=player_embedded)

Can's
06-09-2011, 15:20
hıc bısey goremıyorum kor oldum

canozcan
06-09-2011, 15:23
link yenilendi bakarsınız ;)

mmustu
06-09-2011, 15:25
linkte sorun yokta video saçma kapkaranlık tek bir far yanıyo ondada deneme varmı yokmu belli değil sen basıyosun adam karanlıkta kayboluyo

BoraRS
06-09-2011, 15:29
linkte sorun yokta video saçma kapkaranlık tek bir far yanıyo ondada deneme varmı yokmu belli değil sen basıyosun adam karanlıkta kayboluyo

Ya kardeşim hayal gücünü kullansana :D Hayal gücünü kullanabilirsen çok anlamlı bir video :D

mmustu
06-09-2011, 15:30
Ya kardeşim hayal gücünü kullansana :D Hayal gücünü kullanabilirsen çok anlamlı bir video :D

o zaman seni msn virüsümle tanıştırayım panpa :D

berkay_aydin
06-09-2011, 15:31
yan çekilmiş galiba bende anlayamadım :( sesler güzel :)

BoraRS
06-09-2011, 15:32

Panpa o virüsü kendine sakla:D Askerde çok lazım olcekk :D

canozcan
06-09-2011, 15:37
arkadaş yan çekmiş videoları otobanda biraz karanlıktı elden bu kadar geliyor birdahakine daha aydınlık bir yerde çekmeye çalışırız özür dilerim

K.O.
06-09-2011, 15:47
ilk maşallah benden gelsin o zaman kötü çekim olduğunu kabul ettiğine göre :)

dragon07
06-09-2011, 15:48
206 rc ci arkadaslarım kızmasın. koccaaa 220hp li f eh li port polishli bilmem neli typerınla 206rc ye kadar düştünmü ?

ki daha önce seni başka bi rc de geçmişti :)

Günkut
06-09-2011, 15:48

ehuhasudhaus mustafa abi hayranım sana :D:D

bora abi haklı video mikemmel 2 kere izledim şiddetli boyun ağrım var :D

driftboy
06-09-2011, 15:49
Farları filan kapatarak deniyosunuz galiba ? Simsiyah cünkü hem gögüs hem önünüz..

2. videoda biraz belli olmuş sanki.

@Lp2
06-09-2011, 15:49
vıdeoda rc gecmıs sanırım ben ole gordum yan bakınca hahahahaha

harrem
06-09-2011, 15:52
masallah araclara daha aydınlık denemeler beklıyoruz

canozcan
06-09-2011, 15:58
206 rc ci arkadaslarım kızmasın. koccaaa 220hp li f eh li port polishli bilmem neli typerınla 206rc ye kadar düştünmü ?

bu rc tr nin en hızlı rc si diye biliniyormuş zaten tr nin en hızlı rc si 220hp li typer ile deneyemezmi yani ?

o geçildiğim rc bu rc nin yanında çok geride kalır o gece geçilme sebebimi söyledim zaten bu videoyu izleyen o rc ye neler yapacağımı az çok hesap eder sen merak etme

M3CSL
06-09-2011, 16:02
drc eskısı gıbıyse 200 210a kadar ısı zor typerın, ama cıgerrr varsa bellı olmaz:)

ceco
06-09-2011, 16:03
araçları gözyüzüne dogrumu sıktınız ?bu nasıl vıdeo

canozcan
06-09-2011, 16:04
drc eskısı gıbıyse 200 210a kadar ısı zor typerın, ama cıgerrr varsa bellı olmaz:)

haa şimdide eskisi gibiyse davalarınamı girilmeye başlancak :D

canozcan
06-09-2011, 16:05

kapakta polish yok benim

Cliosportve
06-09-2011, 16:07
Açıkcası videoyu dikkatli izleyenler anlam çıkartacaklardır
Düzcedeki RC bilindiği gibi CVK RS ile yan yana yürüdüğü aşikar.
Ayrıca Düzcedeki arkadaşlarında arabalarına nasıl baktığı aşikar.
VTC ye maşallah

semihakkuş
06-09-2011, 16:24
maşallah her iki aracada vtc nin plotajına vites geçişleri için pratik lazım :) kesiciye dikkat roll de bide:)

volume81
06-09-2011, 17:20
meşhur DRC'nin nasıl bakıldığını biliyorum çok iyi yürüyen bir RC 17 jantlar mı vardı RC'de o akşam :)

1.8 turbo
06-09-2011, 17:21
drc satılalı cok fazla zaman olmadı.bakımsız bıle olsa gucten duscegını sanmıyorum.Canlı ızlemedım ama forumda bır cok kısı drc nın ıyı yurudugunu yazmıstı.

ıkı aracada masallah

iynn-RS
06-09-2011, 17:30
ankarayada ugrayacaktın ama vazgeçtin sanırım

BthnKrkt
06-09-2011, 17:30
maşallah rc ye. neler yapcagını düşünmeye gerek yok en geç 25 inden sonra istanbuldayım DENİCEZ tekrar

The_Doctor
06-09-2011, 17:46
eski DRC Plakalı Rc Bnm Çok Yakın Abimindir.
Dün Typer la denememizde 180 190 a kadar Rc önde 1 boy. sonradan 5 e atınca geliyor typer 1 boy fln gecıyor.
70 gibi basılıyor. vtec acıkken. vtec altı da basıldı sonuc yıne aynı 180 civarı geliyor typer 210 220 civarı 1 boy önde oluyor.

Rc miz maşallah çok iyi yürüyor. vtc nın bıraz bakıma ihtiyacı var kendimde kullandım aracın eksikleri hataları çok.

The_Doctor
06-09-2011, 17:47
maşallah rc ye. neler yapcagını düşünmeye gerek yok en geç 25 inden sonra istanbuldayım DENİCEZ tekrar

Buraya Uğrada Rc leri Deneriz birde Bnm 205 Le Deneriz :D

BthnKrkt
06-09-2011, 17:50
Buraya Uğrada Rc leri Deneriz birde Bnm 205 Le Deneriz :D

araba dolu gelirim malesef:S ama bir hafta sonu ortada buluşur sizlede deneriz:)

Sh4rk
06-09-2011, 18:03
typer ı severım ,bınenınde muhabbetını severım ,gecılsede toz kondurmayız ama senın bu tech de actıgın konulara bıle bakasım gelmıyor f/e/h en hızlı senmıssın neyle kanıtladın ya sen bunu

The_Doctor
06-09-2011, 18:08
araba dolu gelirim malesef:S ama bir hafta sonu ortada buluşur sizlede deneriz:)

Boşaltırız Ya Nolcak Yük Sorun Deil Hatta Aile Olmadıkca İnsan Fazlalığıda Sorun Deil :D

cem06
06-09-2011, 18:36
ankarayada ugrayacaktın ama vazgeçtin sanırım

Aynen ibo mesajda attik ama donulmedi...

The_Doctor
06-09-2011, 18:39
Aynen ibo mesajda attik ama donulmedi...

bize müsait deilmiş ankaralılar dedi arkadaş. kadir abiyi aramış heralde şantiyedeymiş çıkamam demiş.

cem06
06-09-2011, 18:44
bize müsait deilmiş ankaralılar dedi arkadaş. kadir abiyi aramış heralde şantiyedeymiş çıkamam demiş.

Kadir abi musait degildi ondan sonra mesaj atti arkadas forumdan.donulmeyince bizde bikac arac kendi aramizda denedik.neyse baska sefer deneriz.

emre_
06-09-2011, 18:44
bu type r yürüyomu yoksa yürümüyomu anlamadım ben valla vts ayırıyo burda 220 lik rc yi vtc ayırıyo anlamadım gitti :S vtc 40 hangi şehirde istanbuldamı yada gelicekmi ?

The_Doctor
06-09-2011, 19:14
bu type r yürüyomu yoksa yürümüyomu anlamadım ben valla vts ayırıyo burda 220 lik rc yi vtc ayırıyo anlamadım gitti :S vtc 40 hangi şehirde istanbuldamı yada gelicekmi ?

Vts Maşallah Çok Güzel Spec leri çok iyi ve bu typer deil bnce normal feh lı typer ları da aynı şekıl gecebilceğini düşünüyorum. Rc 203 hp 220 deil. bnce typer güzel yürüyor ama bakımsız bir araç. ne kadar kiralık veya kazalı pert muhabbetı olsada motoru bence güzel ama dediğim gbi bakımsız bir araç. vts nın geçmesi normal bence.

TaGo
06-09-2011, 19:51
beyler DRC komutanın aracı, kankimiz. 100lerce denememiz var, bence en iyi giden RC lerden biridir. Kendi speclerindeki her tayyara rahat tutunur.

Yalnız CVK ayrı dünya hatırlatmak isterim, yürürler ama DRC nin şansı olmaz ;)

BthnKrkt
06-09-2011, 19:52
drc iki adetti sanırım bahsi geçen siyah abi

emre_
06-09-2011, 19:55
Vts Maşallah Çok Güzel Spec leri çok iyi ve bu typer deil bnce normal feh lı typer ları da aynı şekıl gecebilceğini düşünüyorum. Rc 203 hp 220 deil. bnce typer güzel yürüyor ama bakımsız bir araç. ne kadar kiralık veya kazalı pert muhabbetı olsada motoru bence güzel ama dediğim gbi bakımsız bir araç. vts nın geçmesi normal bence.

vts şüphesiz zaten çok iyi yürüyor ama vtc 40 nedir anlamadım :)

Cem.B
06-09-2011, 19:56
bu benim mutiye sattığımda drc idi plakası siyah olan izmirde onlar denemişmiydi kırmızımı hızlıydı siyahmı :)

aga81
06-09-2011, 20:04
VTC 40a maşallah Aracın güzel yürürünüde görmuş olduk oda güzel önmlı olan senın beyenmen gerısini boşver

LIGHT RS
06-09-2011, 20:30
Selam arkadaşlar

ilk olarak (belki takılmayacak bişey ama) bence konu başlığında drc 07 yerine aracın şuanki plakası yazılabilirdi.hee drc 07 artı parantez belirtilmiş olsa daha iyi olurdu.herneyse:

arac durumları hakkında çok fazla yorum yapmayacağım.ama gece kardeşim daha net videolarla yeni bi konu açacaktır

her iki aracada maşallah.

shumi
06-09-2011, 20:50
kırmızı yanı komutanın eskı aracı ıse ne cvk ya nede ıyı yuruyen bır f-h-e lu type-r a tutunamaz sıyah yanı mutının eskı arac ıse cok ıyı yurudugu dogrudur ama cvk yada ıyı yuruyen bır typer la denemesınde basarılı olacagını zannetmıyorum ben cvk ıle sureklı denıyorum komutanla aracımın ılk geldıgı gunde denedım sonrasıda...bu araclar ızmırde ıken dıger araclarla yaptıgı net denemelerı baz alarak soyluyorum,rc nın onde olması cok zor...

vıdeoyu ızleyemedım arkadasın type-r ıle denemelerını bılmıyorum ben burdakı hallerı ıle yorum yapıyorum bununda bılınmesını ısterım :icon_tup:

edıt araclara masallah..

TC_VTEC
06-09-2011, 20:51
ıkı aracada masallah

The_Doctor
06-09-2011, 21:21
kırmızı yanı komutanın eskı aracı ıse ne cvk ya nede ıyı yuruyen bır f-h-e lu type-r a tutunamaz sıyah yanı mutının eskı arac ıse cok ıyı yurudugu dogrudur ama cvk yada ıyı yuruyen bır typer la denemesınde basarılı olacagını zannetmıyorum ben cvk ıle sureklı denıyorum komutanla aracımın ılk geldıgı gunde denedım sonrasıda...bu araclar ızmırde ıken dıger araclarla yaptıgı net denemelerı baz alarak soyluyorum,rc nın onde olması cok zor...

vıdeoyu ızleyemedım arkadasın type-r ıle denemelerını bılmıyorum ben burdakı hallerı ıle yorum yapıyorum bununda bılınmesını ısterım :icon_tup:

edıt araclara masallah..

Mutinin Aracı Düzcedeki. Typer le denememizde 170 180 den sonra geçiyor typer.
evet daha sağlılı bir typer olsa daha iyi yürüyebilirdi doğrudur bunu Zaten Biz Hepimiz Söylüyoruz. Ama Maşallah Rc miz Çok İyi Yürüyor. Vtc nin acil Bakıma İhtiyacı Var.

M3CSL
06-09-2011, 22:44
bu benim mutiye sattığımda drc idi plakası siyah olan izmirde onlar denemişmiydi kırmızımı hızlıydı siyahmı :)

evt evt' siyah olan daha hizli tahmin edecegin gibi:)
son hali iyidi bi kisa olsa iyi can yakardi:rolleyes:

Cliosportve
06-09-2011, 22:49
Doktor senin yanına gelmeyi iple çekiyorum az kaldı sabret :D

The_Doctor
06-09-2011, 23:22
Doktor senin yanına gelmeyi iple çekiyorum az kaldı sabret :D

Gelemezsin Sen :D
Dün typer la deneyemedim amortisoru izmite coile göndermiştm. ben onu salı gelcek biliyodum yalan olduk ondan :D

canozcan
07-09-2011, 03:19
Kadir abi musait degildi ondan sonra mesaj atti arkadas forumdan.donulmeyince bizde bikac arac kendi aramizda denedik.neyse baska sefer deneriz.

kusura bakma arkadaşım dönemezdim çünkü siz msj attığınızda ben yoldaydım. msjınızı istanbuldayken gördüm. kadir abiyle görüşmüştük. kendisi müsait olmadığını söyleyince okanı aradım ankaradan tanıdıkların var mı diye varsa ankara istanbul ayrımına gelmeden haber ver bana demiştim uymadı olmadı kısmet...

canozcan
07-09-2011, 03:25
Gelemezsin Sen :D
Dün typer la deneyemedim amortisoru izmite coile göndermiştm. ben onu salı gelcek biliyodum yalan olduk ondan :D

yarım ekmek için saol kardeşim kesene bereket gece çok işime yaradı :) bakım eksikliği demişsin farkındayım, sibop ve sente ayarı ve oksijen sensörü arızam vardı. çatal kırılmasaydı o işle uğraşacaktım ama vakit yetmedi. video konusunda sizdeki videolarıda burada toplayalım. görüşmek üzere

The_Doctor
07-09-2011, 11:28
yarım ekmek için saol kardeşim kesene bereket gece çok işime yaradı :) bakım eksikliği demişsin farkındayım, sibop ve sente ayarı ve oksijen sensörü arızam vardı. çatal kırılmasaydı o işle uğraşacaktım ama vakit yetmedi. video konusunda sizdeki videolarıda burada toplayalım. görüşmek üzere

Önemli Deil :D
Geçmiş Olsun Çözülür İnş Yakın Zamanda. Bakımları Geciktirme Bence. Görüşmek Üzere.

ALTNSA
07-09-2011, 19:16
öncelikle vtc 40 ın nasıl gittiğini anlamak için bu videoları izlemek yeterli
drc 206 rc zaten iyi gideriyle bilinen bir araçtı nitekim dynosuda yazılmış 203hp
belli bir hızdan sonra (170-180) typer çok rahat bir şekilde drc yi geride bırakabiliyor (geç basmasına ve vites kaçırmasına rağmen) hatta çoğu yerde 3. viteste sardığınıda duyabiliyoruz :)

şimdi kalkıpta saxo vts konusunda kısa mesafelerde ağzına kadarr motoruyla oynanmış ve içi komple sökülmüş 800kg lık saxonun 1-2 boy önde gitmesini bahane ederek hala vtc 40 a gitmiyor diyen ve bu videoları görmezden gelen insanlar varsa onlar baksınlar bence dalgasına yeterince herşey ortaya döküldü herkes aracı gördü :)

typer ın kendi spec lerinde hiç bir typer a geçileceğini şahsen düşünmüyorum hele birde oksijen sensörü bozukken ki denemeleri bunlar birde istanbula gelince oksijen sensörünü değiştirdi aslında videodan çok daha iyi gidiyor şuanda :)

The_Doctor
07-09-2011, 19:59
drc 206 rc zaten iyi gideriyle bilinen bir araçtı nitekim dynosuda yazılmış 203hp
belli bir hızdan sonra (170-180) typer çok rahat bir şekilde drc yi geride bırakabiliyor (geç basmasına ve vites kaçırmasına rağmen) hatta çoğu yerde 3. viteste sardığınıda duyabiliyoruz :)

şimdi kalkıpta saxo vts konusunda kısa mesafelerde ağzına kadarr motoruyla oynanmış ve içi komple sökülmüş 800kg lık saxonun 1-2 boy önde gitmesini bahane ederek hala vtc 40 a gitmiyor diyen ve bu videoları görmezden gelen insanlar varsa onlar baksınlar bence dalgasına yeterince herşey ortaya döküldü herkes aracı gördü :)

typer ın kendi spec lerinde hiç bir typer a geçileceğini şahsen düşünmüyorum hele birde oksijen sensörü bozukken ki denemeleri bunlar birde istanbula gelince oksijen sensörünü değiştirdi aslında videodan çok daha iyi gidiyor şuanda :)

Ya Senin Pskolojn falan mı bozuk ?
Biz RC nın eksıklerınden vtes kacırdıgından veya 17" jantlarla denediğinden vs vs bşilerden bahsettıkmı ? bız yapmadıysak sende yapma kardeşim git o muhabbetlerı yapanlarla yaz bunları. bu acıklamana hiç gerek yoktu ben ztn gereğini söledim. 170 180 gibi geçti dedim daha ne yani amacın insanları sinirlendirip ters konuşturmakmı ?

3. vteste sarıyomus bırak bu ayakları araba 2. vtes te zor sarıyor 3 de sarıyomuş kendim kullanmasam görmesem bişi yazmam araba çok yorgun bakımsız ah çıkmaz ki bi typer sırf snn bu boş muhabbetin yüzüne vtc nın sahıbı de zarar görüyor

vtc nın rc yı geçmesi büyük bir başarıda değil bunuda bil. dene aynı speclerde bi typer le gör sende gerçeği. gerçi o zaman da ya geç basarsın ya vites kacırırsın yok şu sensor bozuk yok filtre kötü oram buram tıkandı.

Tunç
07-09-2011, 20:04
ses kaydı güzel olmuş

_FaRuK_
07-09-2011, 20:05

yandaslık gıbı olmus topragım modelı yapmayın boylee ayıptır

volume81
08-09-2011, 12:55
Biz RC nın eksıklerınden vtes kacırdıgından veya 17" jantlarla denediğinden vs vs bşilerden bahsettıkmı ? bız yapmadıysak sende yapma kardeşim git o muhabbetlerı yapanlarla yaz bunları. bu acıklamana hiç gerek yoktu ben ztn gereğini söledim. 170 180 gibi geçti dedim daha ne yani amacın insanları sinirlendirip ters konuşturmakmı ?

3. vteste sarıyomus bırak bu ayakları araba 2. vtes te zor sarıyor 3 de sarıyomuş kendim kullanmasam görmesem bişi yazmam araba çok yorgun bakımsız ah çıkmaz ki bi typer sırf snn bu boş muhabbetin yüzüne vtc nın sahıbı de zarar görüyor

vtc nın rc yı geçmesi büyük bir başarıda değil bunuda bil. dene aynı speclerde bi typer le gör sende gerçeği. gerçi o zaman da ya geç basarsın ya vites kacırırsın yok şu sensor bozuk yok filtre kötü oram buram tıkandı.

3.vitesde sarmak yada sarmamak işte bütün mesele budur yeğen :D

ya burak sende bunun gibilere açıklamaya çalışıyosun ya bu çabanı takdir ediyorum müsait bir zamanda köfte ekmek ısmarlıcam sana :D

meriva ile bende sarıyodum cam gibi asfaltda bitik lastikler ve yağmur eşliğinde :D

canozcan
08-09-2011, 13:13

sende mi be arkadaş yazıklar olsun nediyim...

araç başında maşallah, foruma çıkan değişiyo anlamıyorum sizleri. sen kullanmayı beceremediysen ben ne yapabilirim, yorgun falan yazıyorsun hani maşallah çok iyiydi... yok 2de zor sarıyor falan ilk kez typer kullanıyorsun yazdıklarına bak, öyle herkez beceremez typer kullanmayı. yazık yazık üzülüyorum bu hallerinize, başkasına sende çoluk çocukla uğraşmışın diyorsun, bizim ortamımızda öyle şeyler olmaz diyorsun, forumdakiler bilmem ne diyosun gelmiş burda ne yapıyorsun yuhh! neyse ya uzatmanın anlamı yok Allah' tan korkun diyorum.
üçte sarıp sarmadığını yanıma koyduğun adama sorarsın.

ALTNSA
08-09-2011, 14:04

ya kardeş ne diyosun sen yazdıklarını okusana bir typer ın daha iyi gitmesi gerek diyorsunda kprolu bir typer değil karşındaki eğer sen typer kullanmadıysan yada görmediysen bu typer ın suçu değil kafana göre ahkam kesiyorsun.

sen bana şunu açıklasana bu drc 206 rc dediğiniz araba bu kadar kötümü de ancak 170-180 lere kadar tutunabiliyor böyle bakımsız dediğin bir typer a. yani bakımlı olsa 100 den sonra ayır bacakları modunamı geçecek typer ? daha ne yapsın anlamıyorumki ışınlanma falanmı bekliyorsun.

Burda filtre egsozlu clio rs bile kprlu typerla bu şekilde gidiyor. siz yazılımlı cartlı curtlu 206 rc ile bakımsız dediğiniz typer a bile zor tutunuyorsanız altınıza bakımlı typer alsanız ferarrilere kaldırcaksınız anlaşılan. sen şu videoları iyice bir idrak et bence özcanında dediği gibi her yerde reelde farklı forumda farklısınız yüzsüzlük yapmayın adama karşı araca maşallah süper derken iyi şimdide bakımsız yok bakım lazım bilmem ne bu kadar yüzsüzlük olmaz

Onurkk06
08-09-2011, 15:03
typeri olan biri denesin vtc 40 la herşey günyüzüne cıkacak ama bahane olmasın yok vites kaçdı yan yyatttı camura batdı

Günkut
08-09-2011, 15:06
ya kardeş ne diyosun sen yazdıklarını okusana bir typer ın daha iyi gitmesi gerek diyorsunda kprolu bir typer değil karşındaki eğer sen typer kullanmadıysan yada görmediysen bu typer ın suçu değil kafana göre ahkam kesiyorsun.

sen bana şunu açıklasana bu drc 206 rc dediğiniz araba bu kadar kötümü de ancak 170-180 lere kadar tutunabiliyor böyle bakımsız dediğin bir typer a. yani bakımlı olsa 100 den sonra ayır bacakları modunamı geçecek typer ? daha ne yapsın anlamıyorumki ışınlanma falanmı bekliyorsun.

Burda filtre egsozlu clio rs bile kprlu typerla bu şekilde gidiyor. siz yazılımlı cartlı curtlu 206 rc ile bakımsız dediğiniz typer a bile zor tutunuyorsanız altınıza bakımlı typer alsanız ferarrilere kaldırcaksınız anlaşılan. sen şu videoları iyice bir idrak et bence özcanında dediği gibi her yerde reelde farklı forumda farklısınız yüzsüzlük yapmayın adama karşı araca maşallah süper derken iyi şimdide bakımsız yok bakım lazım bilmem ne bu kadar yüzsüzlük olmaz
Vtc den önce kırklarelinde kaç tane typer vardı ?

Sizin kaçıncı typer kullanışınız sadece merakımdan soeruyorum art niyet yok :)

typeri olan biri denesin vtc 40 la herşey günyüzüne cıkacak ama bahane olmasın yok vites kaçdı yan yyatttı camura batdı

:icon_tup:

volume81
08-09-2011, 15:40
DBS Type-r 1-2-3-4 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Osn8iU46mlo)

yani DBS typer'dan daha iyi mi gidiyor VTC'niz yoksa ıslak yolda felan mı basıyorsunuz siz 3'e kadar sarmalar felan

canozcan
08-09-2011, 15:41

aynı speclerde denedim zaten ama video koymuyorum araç sahibi istemediği için. doğal olarak geçtiğim duyulsa yandı adam :) vay bitik vtc40 ın bile geçtiği typer diye çullanırsınız adama sonra

canozcan
08-09-2011, 15:43

yani DBS typer'dan daha iyi mi gidiyor VTC'niz yoksa ıslak yolda felan mı basıyorsunuz siz 3'e kadar sarmalar felan

tamam kardeşim çeker koyarım bende videomu uzatma. nasıl olsun video ? arabaya binmeden önce arabayı çekecem 360 derece, yolu çekecem ve hiç pause yapmadan arabaya binip sıkıcam bu şekilde uyar mı? dikkat etmem gereken başka birşey var mı? sonra bulmayın başka bahane yok rampa aşağı yok ıslak yok falan...

ALTNSA
08-09-2011, 15:53

DBS typer ın gırtlak yüklü haliyle vtc 40 ı kıyaslıyorsun ya helal valla bu işleden anlamadığın belli.

benim anlamadığım videoyu izlemeden yorummu yapıyorsunuz siz

canozcan
08-09-2011, 15:56
DBS typer ın gırtlak yüklü haliyle vtc 40 ı kıyaslıyorsun ya helal valla bu işleden anlamadığın belli.

yok la adamlar bize kıl olmuş bi kere ağzımızla kuş tutsak yaranamayız artık :D:D

volume81
08-09-2011, 15:59
tamam kardeşim çeker koyarım bende videomu uzatma. nasıl olsun video ? arabaya binmeden önce arabayı çekecem 360 derece, yolu çekecem ve hiç pause yapmadan arabaya binip sıkıcam bu şekilde uyar mı? dikkat etmem gereken başka birşey var mı? sonra bulmayın başka bahane yok rampa aşağı yok ıslak yok falan...

ben birisinin arabasına b.k felan atmadım ama gelipde f/e/h VTC 40 3'e kadar sarıyor öyle ayırıyor böyle koyuyor felan biraz komik olmuş

burak'da söylemiş zaten aracın kiralık vs olmasındanmıdır nedir yorgun diye siz hala yok öyle yok böyle diyorsunuz

RC'yi geçtiniz bişey dediler mi ? 17" jant vardı öyle oldu vites kaçırdı felan diye bahaneler koydularmı ? hatta ne dediler videodan bişey anlamayan varsa en kısa zamanda kendi çektiklerimizide koyarız dediler yalan mı ?

işte bende onu diyorum DBS gırtlak yüklü olduğu halde 3. vites sarmıyorken k.bakmayın siz nasıl VTC 40 ile 3. vites sarıyosunuz ?

tequila818
08-09-2011, 16:00

Benim anlamadığım, sen neden bu kadar bir şeyler kanıtlamak istiyorsun? Arabayı al gez. Kimi geçmişsin, kaçta sarmışsın. İlla bir konu açıldı, gideri belli bir type r la denersin ve mevzu kapanır. Sararken video çeksen ne değişecek abi?

Günkut
08-09-2011, 16:10
en güzel enesle denemeleri olur :D

ALTNSA
08-09-2011, 16:10
Benim anlamadığım, sen neden bu kadar bir şeyler kanıtlamak istiyorsun? Arabayı al gez. Kimi geçmişsin, kaçta sarmışsın. İlla bir konu açıldı, gideri belli bir type r la denersin ve mevzu kapanır. Sararken video çeksen ne değişecek abi?

zaten adam typerla denemek istiyorda yanına yanaşan bir typer yok

bir tane samsunda çıktı onada aynı speclerde 5-6 boy soktu araya rahatladınmı ama illa kendi bildiğiniz giden bir typer la denetelimki görün neyin ne olduğunu

tequila818
08-09-2011, 16:19

bir tane samsunda çıktı onada aynı speclerde 5-6 boy soktu araya rahatladınmı ama illa kendi bildiğiniz giden bir typer la denetelimki görün neyin ne olduğunu

Ben neden rahatlıyayım? Bir önceki postumda yazdım arkadaşın arabasının ne kadar gittiği kimseyi ilgilendirmez ki? belki de hakikaten iyi gidiyor ama çok iddialı konuşunca antipatik oluyor. Konunun özeti bu. Arkadaşa soruluyor, neden reklam yapmaya çalışıyorsun arabayı mı satacaksın diye, o da hayır memnunum diyor, kısa bir süre sonra en hızlı type r diye sahibinden'e link koyuyor. Tepki çeken bu tutarsız davranışlar. Kimseyi ilgilendirmez dersin haklısın. Ben sadece insanların neden bu arkadaşa ters davrandığını anlatmaya çalıştım. Umarım anlatabilmişimdir.

dragon07
08-09-2011, 16:39
kendi kendinize göze battınız bi müddet ortalıklarda görünmeyin...herşey eski haline döner :)

chiefkadir
08-09-2011, 17:00
kusura bakma arkadaşım dönemezdim çünkü siz msj attığınızda ben yoldaydım. msjınızı istanbuldayken gördüm. kadir abiyle görüşmüştük. kendisi müsait olmadığını söyleyince okanı aradım ankaradan tanıdıkların var mı diye varsa ankara istanbul ayrımına gelmeden haber ver bana demiştim uymadı olmadı kısmet...Başka sefere inşallah:)

The_Doctor
08-09-2011, 18:03

Filtre Egzozlu Rs Kprolu typer le bölemi gidiyor ?

sor bakım can a ben arabaya bindim kullandım. maşallah iyi gidiyor dedim. halada sölüyorum iyi gidiyor. farkındaysan ben iki araç kıyaslamadan sadece vtc ıcın ıyı gıdıyor dedim. artı yanında araba bakımsız bakıma ıhtıyacı var kimseyle uğraşma şu yere git adam gibi bakımını yapsınlar baksınlar demişmiyim dememişmiyim sor ?

bnm size anlatmaya calıstıgım biz hiçbişekilde mazeret uydurmadan yorum yapmadan dedik ki 170 180 gibi typer geciyor dedik. videolar konulmadan saxo konusunda ben yazdım denedık gectı dedım. ben bunu dememe ragmen yok sardı yok şöle yok böle muhabbetlerı neden yapıyosun.

biz neysek oyuz götümüz başımız oynamaz. git sor cana ben adam gibi dedim araba güzel ama bakımsız dedim git bakımlarını adam gibi yerde yaptır dedim.

The_Doctor
08-09-2011, 18:09
sende mi be arkadaş yazıklar olsun nediyim...

araç başında maşallah, foruma çıkan değişiyo anlamıyorum sizleri. sen kullanmayı beceremediysen ben ne yapabilirim, yorgun falan yazıyorsun hani maşallah çok iyiydi... yok 2de zor sarıyor falan ilk kez typer kullanıyorsun yazdıklarına bak, öyle herkez beceremez typer kullanmayı. yazık yazık üzülüyorum bu hallerinize, başkasına sende çoluk çocukla uğraşmışın diyorsun, bizim ortamımızda öyle şeyler olmaz diyorsun, forumdakiler bilmem ne diyosun gelmiş burda ne yapıyorsun yuhh! neyse ya uzatmanın anlamı yok Allah' tan korkun diyorum.
üçte sarıp sarmadığını yanıma koyduğun adama sorarsın.

bu mesajın cidden üzdü beni ben burda farklı yanımdayken farklı konuştummu. aracın bakımsız dedimmi demedimmi git adam gibi yerde yaptır dedim mi demedimmi.

öle her adam benim mekanıma giremez giren adam da bnm gözümde adam gibi adamsa girer ben öle gördüm seni dükkanımın önüne davet ettim otoban kenarında karşılamayıda bilirdim napar eder işi bırakır çıkardım. geldin oturdk sohbet ettık gulduk elimle yemek hazırladım verdim. (helalı hoş olsun)

sen benım suratıma baktıgında öle katakof bi adam hissi aldın mı eminim almadın ?

ben msjımda ne dedim o şahıs yüzünden vtc nın sahibide zarar görüyor tepki alıyor dedim ben burda snin ii bi insan oldunu haksız yere başkalarının yüzünden zarar gördünü anlatmaya calıstım öle msj vermeye calıstım. neyse beni bizi bilen biliyor gönlümde kafamda rahat. eyvalllah

SEÇKİN172
08-09-2011, 18:24

ya kardeşim seninle gerçekten tanışmayı çok istiyorum ya :)

volume81
08-09-2011, 19:15
Burak hep böyle muhabbetlerden çıkıyor ne çıkıyorsa adam gibi dostluklar kurulur yenir içilir sonra birileri gelip yine ortalığı karıştırmaya başlar ;)

bu arada şenol'un arabayı yeni gördüm :D akşama çıkalım felan dedik yanına uğrayabilirsek veya sen gelebilirsen bi makara yapalım işyerinden anca geç saatlerde çıkabiliyorum :D

Burhan Type R
09-09-2011, 10:01
bu mesajın cidden üzdü beni ben burda farklı yanımdayken farklı konuştummu. aracın bakımsız dedimmi demedimmi git adam gibi yerde yaptır dedim mi demedimmi.

öle her adam benim mekanıma giremez giren adam da bnm gözümde adam gibi adamsa girer ben öle gördüm seni dükkanımın önüne davet ettim otoban kenarında karşılamayıda bilirdim napar eder işi bırakır çıkardım. geldin oturdk sohbet ettık gulduk elimle yemek hazırladım verdim. (helalı hoş olsun)

sen benım suratıma baktıgında öle katakof bi adam hissi aldın mı eminim almadın ?

ben msjımda ne dedim o şahıs yüzünden vtc nın sahibide zarar görüyor tepki alıyor dedim ben burda snin ii bi insan oldunu haksız yere başkalarının yüzünden zarar gördünü anlatmaya calıstım öle msj vermeye calıstım. neyse beni bizi bilen biliyor gönlümde kafamda rahat. eyvalllah

kardeşim seni tanımıyorum ama bence vtc typer için yazdıkların yanlış diye düşünüyorum.tamam bakımsız olabilir eksikleride olabilir ama o araç nekadar kiralıkda olsa pert kaydıda olsa motoru iii demen yanlış.sahibinin ister istemez zoruna gider şahsen ben senin arkadaşın olsam senin araban hakkında böyle yazsam zoruna gitmez mi.sende bana döner dersin ki hani iyi diyordun kardeş form da nie kötülüyorsun dersin.bu benim düşüncem yanlış anlama kardeşim.ama hep takip ediyorum senin için demiyorum bu hep yapılıyor sitede herkez birbirinin arabasını kötülüyor.bana göre yanlış herkesin fikri kendinde kalsın.saygılar

The_Doctor
09-09-2011, 10:44
kardeşim seni tanımıyorum ama bence vtc typer için yazdıkların yanlış diye düşünüyorum.tamam bakımsız olabilir eksikleride olabilir ama o araç nekadar kiralıkda olsa pert kaydıda olsa motoru iii demen yanlış.sahibinin ister istemez zoruna gider şahsen ben senin arkadaşın olsam senin araban hakkında böyle yazsam zoruna gitmez mi.sende bana döner dersin ki hani iyi diyordun kardeş form da nie kötülüyorsun dersin.bu benim düşüncem yanlış anlama kardeşim.ama hep takip ediyorum senin için demiyorum bu hep yapılıyor sitede herkez birbirinin arabasını kötülüyor.bana göre yanlış herkesin fikri kendinde kalsın.saygılar

Bak Haklısın Eğer ben arac sahıbının yuzune araban süper deyip burda bakımsız desem haklısınız. ama ben yüzüne karşıda dedim bakımsız bakımlarını yaptır şuraya git diye yüzünede dedim. öle götü başı ayrı oynayan adamlar deyiliz. neyse kendimi kimseye ispatlamama gerek yok benim kafamda içimde rahat. kimseye yanlışım olmadı olmaz...

63owen63
09-09-2011, 10:51
video da bir ışık gördüm İ::)

Burhan Type R
09-09-2011, 11:28
Bak Haklısın Eğer ben arac sahıbının yuzune araban süper deyip burda bakımsız desem haklısınız. ama ben yüzüne karşıda dedim bakımsız bakımlarını yaptır şuraya git diye yüzünede dedim. öle götü başı ayrı oynayan adamlar deyiliz. neyse kendimi kimseye ispatlamama gerek yok benim kafamda içimde rahat. kimseye yanlışım olmadı olmaz...

kardeşim sende haklısın benim sana bu konuda dedigim bişe yok diyebilirsin biraz bakıma ihtiyacı var diye yüzünede demişin zaten onada bişe dedigim yok.zaten kimsenin kendini ispatlamaya çalıştıgı yok herkesin arabası kendine kraldır öyle deilmi.ben kiralık pert felan lafına yanlış dedim.zaten kalkıpta benim arabama desen kardeş bakıma ihtiyacı var eksikleri var bende bişe demen haklısın kardeşim var bikaç eksigi der çıkarım.ama kalkıp bu araba kiralık pert felan desen olmaz dimi:)

The_Doctor
09-09-2011, 11:53
kardeşim sende haklısın benim sana bu konuda dedigim bişe yok diyebilirsin biraz bakıma ihtiyacı var diye yüzünede demişin zaten onada bişe dedigim yok.zaten kimsenin kendini ispatlamaya çalıştıgı yok herkesin arabası kendine kraldır öyle deilmi.ben kiralık pert felan lafına yanlış dedim.zaten kalkıpta benim arabama desen kardeş bakıma ihtiyacı var eksikleri var bende bişe demen haklısın kardeşim var bikaç eksigi der çıkarım.ama kalkıp bu araba kiralık pert felan desen olmaz dimi:)

Merak Ediyorum Hangi Postumda Kiralık Pert Dedim ? :D

Burhan Type R
09-09-2011, 12:45

burda belirtmişin ya kardeş onu dedim ben.mesela ben bilmiyordum böyle oldugunu sen yazınca ögrendim.daha ne kişiler okuyordur bunu diyorum ben.bilsekde neoldugunu gündeme getirmesek diyorum o yüzden.

ALTNSA
09-09-2011, 13:06
Filtre Egzozlu Rs Kprolu typer le bölemi gidiyor ?

TaHfYcf8Nwg

işin özetini söyleyimmi ben sana VTC 40 a bakım falan filan diyorsun ya bende aynı şeyi 206 RC için söylüyorum ya sizin 206 nız o spec lere göre gitmiyor yada VTC 40 gerçekten baya iyi. videosunu koyduğum deneme filtre egzoslu clio rs ile herkesin giderini bildiği dbs typer videosudur. sizin videonuzla bu video arasında hiçbir fark yok dbs hatta 180-200 lerde ayrılmaya başlıyordu. dbs de ozaman piston yoktu specleri kpro - headers - filtre - egzos .. VTC de şuan kpro falanda yok ayıktırayım ;) selametle (kalkıpta şimdi dbs de gitmiyormuş demeyeesin :D )

bi kezde tamam deyip kabullenmeyi bilseniz olmuyor ya hep siz en iyisini bilirsiniz bütün arabaları bilirsiniz aferim devam edin böyle.

volume81
09-09-2011, 14:52
bişey söliyim RC'nin üzerinde 17 jant vs olduğunu biliyosun dimi hani söylemeyelim dillendirmeyelim bahane olmasın felan diye uğraşıyoruz burda illa insanların sınırını zorluyosun

biz zaten kabullendik daha neyin uğraşındasın onu anlamadım ki ben ? geçtinizde geçemedi mi dedik bahaneler mazeretler mi uydurduk ?

burakda söyledi zaten 180'den sonra geçiyor diye

ama bakımsız daha iyi gitmesi lazım dedik sahibide demedimi sibob ayarı o2 sensörü bozuk felan diye

daha neyin uğraşındasın önceki sayfalarda sorduklarımada cevap gelmedi

canozcan
09-09-2011, 15:59
işte bende onu diyorum DBS gırtlak yüklü olduğu halde 3. vites sarmıyorken k.bakmayın siz nasıl VTC 40 ile 3. vites sarıyosunuz ?

205/40/17 lastikten sarıyor ozaman. sanırım DBS de 215/40/17 var ondan sarmıyordurki bence baya bi sarıyor olması lazım.

canozcan
09-09-2011, 16:00

ben öyleyim ıspatlamaya çalışırım kişiliğimimi yargılıyorsun :) hoşuma gidiyor böyle cevap vermek ve verecemde var mı itirazın ?

canozcan
09-09-2011, 16:01
Başka sefere inşallah:)

tamam kadir abi gelmez tanışmak çok isterdim seninle..

canozcan
09-09-2011, 16:06

evet suratına baktım öyle katakof ( nedemekse ) hiç öyle birisine benzemiyordun. samsundaki burak mıdır nedir ( mavi rc si olan ) oda benzemiyordu...

ama nedense yüzüme çok iyi gidiyor ama genede git ist.da çok iyi bi yere göster dedin. ben sana ne dedim ? evet zaten samsuna giderken paşaoğluna göstercektim uymadı, şimdi yarın göstercem ben zaten genede dedim. ve maşallah diyip konuyu kapamıştık. ama geldin burda yorgun bakımsız kiralık pert ne varsa yazdın. yok 2 boy geçebildi yazdın. falan filan yok istemeyerek burdakilerin gazına geldim yazdım diyorsan editle msjlarını benide ara barışalım. takılmam böyle şeylere önemli olan dostluk kurmak, yıkması çok kolay bildiğin gibi.

canozcan
09-09-2011, 16:09

burdakilerin rahavetine kapılmayıp tarafsız gözle baktığın için tşk:icon_tup:

canozcan
09-09-2011, 16:12
bişey söliyim RC'nin üzerinde 17 jant vs olduğunu biliyosun dimi hani söylemeyelim dillendirmeyelim bahane olmasın felan diye uğraşıyoruz burda illa insanların sınırını zorluyosun

biz zaten kabullendik daha neyin uğraşındasın onu anlamadım ki ben ? geçtinizde geçemedi mi dedik bahaneler mazeretler mi uydurduk ?

burakda söyledi zaten 180'den sonra geçiyor diye

ama bakımsız daha iyi gitmesi lazım dedik sahibide demedimi sibob ayarı o2 sensörü bozuk felan diye

daha neyin uğraşındasın önceki sayfalarda sorduklarımada cevap gelmedi

iyide 206 rc nin orjinal jantları 17 değil mi zaten? ben o ayarların bozuk olduğunu bilmeden gazladım. söylenen bunların bozuk olmasına rağmen gayet iyi güç ürettiği. bildiğim sadece O2 sensörüydü.

SEÇKİN172
09-09-2011, 16:22

ya bişe sorcam o akşam oturdugumzuda vtc de bize şöyle dendi yalansa söyleyin arabada filtre egzoz headre conta port polish var dedniniz önce şunu bi dogrulayalımımı ..

canozcan
09-09-2011, 16:39
ya bişe sorcam o akşam oturdugumzuda vtc de bize şöyle dendi yalansa söyleyin arabada filtre egzoz headre conta port polish var dedniniz önce şunu bi dogrulayalımımı ..

port polis emmede manifoldun da var sadece. kapak orjinal.

SEÇKİN172
09-09-2011, 16:47
port polis emmede manifoldun da var sadece. kapak orjinal. contada var sıkıştırması 12.5/1

eee demekki sadece (feh) deilmiş dime

filte
egzoz
port polish
conta
headers

specler bunlar deilmi yanlış yazmadım araç sahibi dogrulasın ..

Cimmeria
09-09-2011, 16:50
205/40/17 lastikten sarıyor ozaman. sanırım DBS de 215/40/17 var ondan sarmıyordurki bence baya bi sarıyor olması lazım.

kontrolsüz güç güç değildir :)

canozcan
09-09-2011, 17:03
eee demekki sadece (feh) deilmiş dime

filte
egzoz
port polish
conta
headers

specler bunlar deilmi yanlış yazmadım araç sahibi dogrulasın ..

emmedeki port polish kapaktaki port polisle aynı şeymi yani. aracım f/e/h

The_Doctor
09-09-2011, 17:16
evet suratına baktım öyle katakof ( nedemekse ) hiç öyle birisine benzemiyordun. samsundaki burak mıdır nedir ( mavi rc si olan ) oda benzemiyordu...

ama nedense yüzüme çok iyi gidiyor ama genede git ist.da çok iyi bi yere göster dedin. ben sana ne dedim ? evet zaten samsuna giderken paşaoğluna göstercektim uymadı, şimdi yarın göstercem ben zaten genede dedim. ve maşallah diyip konuyu kapamıştık. ama geldin burda yorgun bakımsız kiralık pert ne varsa yazdın. yok 2 boy geçebildi yazdın. falan filan yok istemeyerek burdakilerin gazına geldim yazdım diyorsan editle msjlarını benide ara barışalım. takılmam böyle şeylere önemli olan dostluk kurmak, yıkması çok kolay bildiğin gibi.

Abicim bunu anlayın ben farkındaysan orda araca ii bi yorum yaptım. ne kadar forumda vtc 40 kiralık pert muhabbeti dönsede motoru iyi yazdım güzel gidiyor yazdım iyi okuyun lütfen ben o postta snn arabanın ii oldugunu anlatmaya calıstım. ama bakımsız olduğunu yüzünede söledim. neyse şunu bil video konulmadan ben saxo ile snn olan konuda zaten yazdım vtc le dun aksam bizde denedik 170 180 gibi geçti yazdım oldu bitti okan gelip yok gec basladı yok sardı etti vs vs muhabbetı yapınca sinirlerim bozuldu bu kadar acık ve net.

ben sana kızmadım bile yanlış anladın sen beni ondan kapım herzaman açık sana.

ALTNSA
09-09-2011, 17:20
yahu öyle saçma sapan yazılar yazılıyorki insan gülüyor istemeden valla.

biri diyor 206 da 17 jant vardı. Arkadaşım bu aracın orjinal jantı 17" zaten neyin hesabındasın sen ? görende 14 jant orjinali sanacak. typer da 17 jant ve orjinal 17 lerle yürüyor. öyle saçma şeyler savunuyorsunuz ki insanların kafası karışıyor.

bu 206 rc daha önce yüklü rs lerle yürümüyormuydu yürüyordu daha sonra bişi yapıldımı araca yapılmadı ve aynı.
peki bu RC şuanda VTC 40 a geçiliyormu evet geçiliyor nokta.
filtre egzoslu bir rs inde kprolu bir typer ile böyle gittiğini gösterrdikmi gösterdik.
eee neyin hesabındasınız arkadaşlar siz VTC 40 yok bakımsızmış yürümüyomuş zatt zurt neyine göre hesapladın sen yürümediğini ??
adam kprosuz ken bile kprolu tayyarın stock rs e attığı farkın aynısını koymuş hemde yüklü 206 RC ye bunu siz idrak edebiliyomusunuz ?
Daha ne bekliyosunuz siz nasıl yürümesi gerekiyordu harbinden merak ettim şimdi.
tamam geçildiğini kabul ediosunuz zaten etmeme lüksünüz yok o bariz ortada ama burda kıllık sizin vtc ye boklamalarınızdan ötürü çıkıyor VTC 40 sizin yüklü RC nizi 180 den sonra geçip gidiomu gidio ve bu arabada kpro yok daha ne kadar anlatmam gerekecek arkadaşlar ?

videoda görünen olayı özetledim ben ya sizin RC yürümüyor yada VTC 40 çok fazla yürüyor bunu kabullenin artık. Hesap basit bu speclerde bir typer a filtre egzoslu rs 200 lerden sonra geçiliyor daha anlatmamgerekecekmi.. yok bakımsızmış yok gösterilmesi gerekmiş bırakın şu boklama laflarını artık

The_Doctor
09-09-2011, 17:22
burda belirtmişin ya kardeş onu dedim ben.mesela ben bilmiyordum böyle oldugunu sen yazınca ögrendim.daha ne kişiler okuyordur bunu diyorum ben.bilsekde neoldugunu gündeme getirmesek diyorum o yüzden.

bnce typer güzel yürüyor ama bakımsız bir araç. ne kadar kiralık veya kazalı pert muhabbetı olsada motoru bence güzel

Bu forumda Vtc40 hakkında kazalı kiralık pert muhabbetlerı dönüp durdu bunu herkes biliyor siz görmemişsiniz ve farkındaysanız ben burda vtc 40 ı kötülemedim hatta iyi bişi söledim ne kadar böle muhabbetler dönsede motoru iyi güzel dedim lüftden yanlış anlaşılmasın...

The_Doctor
09-09-2011, 17:26
yahu öyle saçma sapan yazılar yazılıyorki insan gülüyor istemeden valla.

biri diyor 206 da 17 jant vardı. Arkadaşım bu aracın orjinal jantı 17" zaten neyin hesabındasın sen ? görende 14 jant orjinali sanacak. typer da 17 jant ve orjinal 17 lerle yürüyor. öyle saçma şeyler savunuyorsunuz ki insanların kafası karışıyor.

bu 206 rc daha önce yüklü rs lerle yürümüyormuydu yürüyordu daha sonra bişi yapıldımı araca yapılmadı ve aynı.
peki bu RC şuanda VTC 40 a geçiliyormu evet geçiliyor nokta.
filtre egzoslu bir rs inde kprolu bir typer ile böyle gittiğini gösterrdikmi gösterdik.
eee neyin hesabındasınız arkadaşlar siz VTC 40 yok bakımsızmış yürümüyomuş zatt zurt neyine göre hesapladın sen yürümediğini ??
adam kprosuz ken bile kprolu tayyarın stock rs e attığı farkın aynısını koymuş hemde yüklü 206 RC ye bunu siz idrak edebiliyomusunuz ?
Daha ne bekliyosunuz siz nasıl yürümesi gerekiyordu harbinden merak ettim şimdi.
tamam geçildiğini kabul ediosunuz zaten etmeme lüksünüz yok o bariz ortada ama burda kıllık sizin vtc ye boklamalarınızdan ötürü çıkıyor VTC 40 sizin yüklü RC nizi 180 den sonra geçip gidiomu gidio ve bu arabada kpro yok daha ne kadar anlatmam gerekecek arkadaşlar ?

videoda görünen olayı özetledim ben ya sizin RC yürümüyor yada VTC 40 çok fazla yürüyor bunu kabullenin artık. Hesap basit bu speclerde bir typer a filtre egzoslu rs 200 lerden sonra geçiliyor daha anlatmamgerekecekmi.. yok bakımsızmış yok gösterilmesi gerekmiş bırakın şu boklama laflarını artık

tek bir soru sorucam sana VTC 40 ve SS rs Denemelerinde noldu ? sölermisin ?

ALTNSA
09-09-2011, 17:33
tek bir soru sorucam sana VTC 40 ve SS rs Denemelerinde noldu ? sölermisin ?

söylemiyim direk izleteyim. sizin oraya gelmeden önceki son denemeleri

Willkommen bei Facebook - anmelden, registrieren oder mehr erfahren (http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=226505857385207)

az öncede ss in kprolu tayyarla nasıl gittiğini izlettim dimi gerisini sen hesap edersin.
ha dip notta düşeyim ss rs in ve saxo vts konusunada bak saxo ile neler yapmış.

seni bazı şeyleri kabullenmen için yapmam gereken başka birşey varsa çekinme sor söylerim

The_Doctor
09-09-2011, 17:43

Willkommen bei Facebook - anmelden, registrieren oder mehr erfahren (http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=226505857385207)

az öncede ss in kprolu tayyarla nasıl gittiğini izlettim dimi gerisini sen hesap edersin.

seni bazı şeyleri kabullenmen için yapmam gereken başka birşey varsa çekinme sor söylerim

Ben cana sordum ss le noluyor dedim 2 3 boy falan arkamda kalıyor dedi. rc le nolur sence dedim ss i rahat geçer rc dedi. buyur sor arkadaşını ara sor bu cümleleri kullanmışmı kullanmamışmı. biyerde bi yanlış var birileri çok iyi sallıyor ama kim. bak ben hiç kıvırmadan sallamadan sölüyorum.

bence vtc nın motor iyi ama bakımsız ben bindiğimde 3 4 tane arıza ışığı yanıyordu diskler frenler berbattı hatta kaçkere söledim aman abi dikkat et bu frenler sakat dedim. bunları yüzüne söledim.

yalansız dolansız 170 180 gibi geçti dedim.

benim alnım ak benim götüm başım ayrı oynamaz neyse odur. inşallah bi ortamda beraber denk geliriz anlarsın sende.

ki abantta rs cılerın bulusmada tam yanımda otryodun.

neyse uzatmaya gerek yok boş muhabbetler dönüyor... yalan dolan işlerle hiç uğraşamam...

derece43
09-09-2011, 17:45
Yüklü dediğiniz Rc de filtre eksoz yazılım var Vtecciler bunları modifiyeden saymıyor bile rolingte..
Eski aracımla hertürlüsüyle denedim herkes biliyor neyin ne olduğunu tartışmaya gerek yok..
Maşallah araçlara typerda 10 numara araç zaten Rc nin nefesi bi yere kadar zaten herkes gitmesi gerektiği gibi..

The_Doctor
09-09-2011, 17:49

bu arada ben hiç bir zaman ss rs e kötü demedim hatta çok iyi dedim defalarca söyledim bişi kanıtlamana anlatmana gerek yok maşallah aracın çok iyi. Yanlız kprolu typer la nasıl yürüyebiliyor buna hala şaşırıyorum.

ALTNSA
09-09-2011, 17:52
Ben cana sordum ss le noluyor dedim 2 3 boy falan arkamda kalıyor dedi. rc le nolur sence dedim ss i rahat geçer rc dedi. buyur sor arkadaşını ara sor bu cümleleri kullanmışmı kullanmamışmı. biyerde bi yanlış var birileri çok iyi sallıyor ama kim. bak ben hiç kıvırmadan sallamadan sölüyorum.

bence vtc nın motor iyi ama bakımsız ben bindiğimde 3 4 tane arıza ışığı yanıyordu diskler frenler berbattı hatta kaçkere söledim aman abi dikkat et bu frenler sakat dedim. bunları yüzüne söledim.

yalansız dolansız 170 180 gibi geçti dedim.

benim alnım ak benim götüm başım ayrı oynamaz neyse odur. inşallah bi ortamda beraber denk geliriz anlarsın sende.

ki abantta rs cılerın bulusmada tam yanımda otryodun.

neyse uzatmaya gerek yok boş muhabbetler dönüyor... yalan dolan işlerle hiç uğraşamam...

senin ilk bahsettiğin olaylar aracın gideriyle ilgili bakımsızlığından bahsediyordun şimdi fren diskleri arıza ışığından falan bahsediyosunki bunlar aracın gideriyle alakasız şeyler başından bunları yazsan herkes gideriyle ilgili bir sorunun olmadığını anlardı bizimde tepkimiz buna zaten aracın bikaç eksiği olduğunu bizde biliyoruz ama başından beri aracın sanki normal bir tayyar gibi gitmediğini bakım gerektirdiğini anlatır gibi yazdın bizde bunları anlattık sana ne varsa video ile gösterdim artık gerisini sen hesap et ama en iyisi vtc nin aynı speclerde bir tayyar ile denemesi olacak. bu arada 206 rc ninde bilinen iyi giden bir rc olarak gördüğümüz için vtc nin nasıl gittiğini anlatmak açısından örnek bir video oldu 206 rc iyi gittiğini ima ediyoruz dikkat edersen bu yüzden vtc bu sayede iyi yürüyor diye konuşuyoruz. bazı arkadaşlarda tr nin en hızlısı diye iddia ettiğini kabullendirmeye çalışıyor ama f/e/h olarak en hızlı diye bahsettik ve bende sözümün arkasındayım aksini ispat edecek aynı speclerde bir tayyar varsa gelsin geçsin varmı ötesi ?

SS clio rs olayını kprolu tayyarlarla yürümesini falan olaylara karıştırırsan işin içinden çıkmak zor olur o yüzden o konulara hiç girmeye gerek yok

Burhan Type R
09-09-2011, 17:55
neyse arkadaşlar bence bu konuyu kapatın boş yere kimse kimsenin kalbini kırmasın herkesin arabası kendine kimseyi ilgilendirmez.

ALTNSA
09-09-2011, 18:00
aynen birbirimizi kırmaya gerek yok hepsine maşallah

The_Doctor
09-09-2011, 18:02
senin ilk bahsettiğin olaylar aracın gideriyle ilgili bakımsızlığından bahsediyordun şimdi fren diskleri arıza ışığından falan bahsediyosunki bunlar aracın gideriyle alakasız şeyler başından bunları yazsan herkes gideriyle ilgili bir sorunun olmadığını anlardı bizimde tepkimiz buna zaten aracın bikaç eksiği olduğunu bizde biliyoruz ama başından beri aracın sanki normal bir tayyar gibi gitmediğini bakım gerektirdiğini anlatır gibi yazdın bizde bunları anlattık sana ne varsa video ile gösterdim artık gerisini sen hesap et ama en iyisi vtc nin aynı speclerde bir tayyar ile denemesi olacak. bazı arkadaşlarda tr nin en hızlısı diye iddia ettiğini kabullendirmeye çalışıyor ama f/e/h olarak en hızlı diye bahsettik ve bende sözümün arkasındayım aksini ispat edecek aynı speclerde bir tayyar varsa gelsin geçsin varmı ötesi ?

SS clio rs olayını kprolu tayyarlarla yürümesini falan olaylara karıştırırsan işin içinden çıkmak zor olur o yüzden o konulara hiç girmeye gerek yok

Banane ztn isterse s2k la yürüsün. ben sadece şaşırıyorum dedim. aracınında maşallah ii gittiğini söledim.

vtc konusunda da bi kaç postumda ne kadar kiralık pert muhabbeti dönsede motoru güzel dedim dön bak. birtek 3 te sarıyor dediğinde bi tepkim oldu halada arkasındayım neyse uzatmaya gerek yok. bu muhabbetlere hiç gerek bile yoktu o çok gerekli açıklama yaptığın ana kadar.

The_Doctor
09-09-2011, 18:05
aynen birbirimizi kırmaya gerek yok hepsine maşallah

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

LIGHT RS
09-09-2011, 18:14
özcan kardeşim merhaba

206 rc aracının sahibi buraya senin aracınla ilgili veya senle ilgili ne yazmışta sen ve "ALTNSA" nickli sanırım hemşerin.arac hakkında yorum yapıyosunuz.ben sana özelden mesaj attım ve bu gereksiz muhabbetlere gerek olmadığını açıkladım sanıyordum.ama hala muhabbet devam ediyor.

ayrıca "The Doctor" kardeşim sende uzatma artık bazı insanlara bazı şeyleri anlatmaya çalışmayacaksın.bunu öğren.çünkü o insanlar anlamak istedikleri gibi anlıyor senin anlatmak istediğin şeyleri.

admin arkadaşlarımızdan ricam konu kilitlensin veya silinsin.ben sıkıldım bu muhabbetlerden.
çünkü herkes her telden bişey söylemeye başlayınca ortalık karışıyo sinirlen yükseliyo.gereksiz laflar sarfediliyo

ALTNSA
09-09-2011, 18:16
özcan kardeşim merhaba

206 rc aracının sahibi buraya senin aracınla ilgili veya senle ilgili ne yazmışta sen ve "ALTNSA" nickli sanırım hemşerin.arac hakkında yorum yapıyosunuz.ben sana özelden mesaj attım ve bu gereksiz muhabbetlere gerek olmadığını açıkladım sanıyordum.ama hala muhabbet devam ediyor.

ayrıca "The Doctor" kardeşim sende uzatma artık bazı insanlara bazı şeyleri anlatmaya çalışmayacaksın.bunu öğren.çünkü o insanlar anlamak istedikleri gibi anlıyor senin anlatmak istediğin şeyleri.

admin arkadaşlarımızdan ricam konu kilitlensin veya silinsin.ben sıkıldım bu muhabbetlerden.
çünkü herkes her telden bişey söylemeye başlayınca ortalık karışıyo sinirlen yükseliyo.gereksiz laflar sarfediliyo

konuyu okumuyorsun sanırım.

biz olayı kapattık sen niye tekrar açıyorsunki ? o sordu ben cevap verdim ve anlaştığımıza inanıyorum daha fazla uzamasın cacık oldu

SEÇKİN172
09-09-2011, 18:20
usta bende bi manifoltlu şahin var isteyen herkezle kaldırırım :):)

aga81
09-09-2011, 21:06
Bendede var hem manıfoltlu hemde ottolu ortak bı yerde kalkalım :D

canozcan
09-09-2011, 21:14
okan napıyon arkadasım müsaitsen gelem yanına hafta sonu geldi güzel bi video çekelim ayar öncesi ve ayar sonrası diye fikir olsun. hem buraya koyduğun videoda baskı balata değişmemiş hali O2 sensörlerimde değişti. anlamayanlara anlatmak sevaptır :)

volume81
10-09-2011, 00:19
konuyu şahinci'ler bastı kaçın :D

ALLAHIM BEN NASIL BİR HATA YAPTIM ŞENOL'A ŞAHİN'Cİ DEDİM ADAM DOĞANCI YAHU :D

hacc farz oldu bana :D

Burhan Type R
10-09-2011, 09:01
en iyisi şahin dogan:)

S16
10-09-2011, 12:01
Her iki aracada maşALLAH CVK RS konusunu bence yanlış duymuşssundur ;)...

SEÇKİN172
10-09-2011, 12:30
Bendede var hem manıfoltlu hemde ottolu ortak bı yerde kalkalım :D

valla hiç fark etmez bende kople sökerim olur biter egzoz farkını öyle kapatırız :)

KoNCa
11-09-2011, 22:10
Ilginc yerlere geliyor konu :)

fuatvts
12-09-2011, 00:07
Burda kım gecıyor? arkadas hamuda falan kalkmıs vıdeoyu cekerken heralde! normalde kamerayı düz tutmak cok zor bsey olmasa gerek..

r1 bülent
12-09-2011, 01:32
kimin geçtiğini videodan bende anlamadım ama patırtıya bakılırsa sanki honda geçilmiş:D:D

KoNCa
12-09-2011, 03:46
Bi kaç sayfa geriye DBS'nin bi clio ile videosu konmuş ama, o videonun bir de tarihini filan yazsaydınız keşke. Ve o tarihteki tam speclerini, atmasyon yapmadan... Ya hepsinden öte burda 2 aracın rollingi konuşulurken neden hiç birbiriyle denenmemiş, birbirleriyle alakaları olmayan arabaların videolarını, adlarını sanlarını geçiriyosunuz. Mukayese etçekseniz forum sayfasında değil, hodri meydanda yapın, daha net sonuç almaz mısınız?

Burhan Type R
12-09-2011, 09:17
Arkadaşlar konu kapanmıştır.uzatmayalım kim geçilmişse geçilmiş.herkese iiii forumlar.

ALTNSA
12-09-2011, 11:54
Bi kaç sayfa geriye DBS'nin bi clio ile videosu konmuş ama, o videonun bir de tarihini filan yazsaydınız keşke. Ve o tarihteki tam speclerini, atmasyon yapmadan... Ya hepsinden öte burda 2 aracın rollingi konuşulurken neden hiç birbiriyle denenmemiş, birbirleriyle alakaları olmayan arabaların videolarını, adlarını sanlarını geçiriyosunuz. Mukayese etçekseniz forum sayfasında değil, hodri meydanda yapın, daha net sonuç almaz mısınız?

mesajı okumadın galba araç speclerini yazdık araçlarda bilinen araçlar zaten denemede yaklaşık 1 sene önce oldu sen niye bu konuya taktın anlamadım ama
senin için tekrar yazayım o anki specler

dbs typer : k-pro , headers , filtre , egzos
ss clio rs : filtre , egzos

videonun paylaşılma sebebi ise kprosuz olarak burada vtc typer in yüklü rc yi geçmesinin vtc nin ne kadar sağlıklı olduğunun göstergesi olduğudur.

BoraRS
12-09-2011, 12:58
İçimden bi ses bu konunun sonsuza dek uzayacağını söylüyor.

AşkınS.
12-09-2011, 13:37
hızlı araban mı var derdin var :)

overblack
12-09-2011, 14:23
mesajı okumadın galba araç speclerini yazdık araçlarda bilinen araçlar zaten denemede yaklaşık 1 sene önce oldu sen niye bu konuya taktın anlamadım ama
senin için tekrar yazayım o anki specler

dbs typer : k-pro , headers , filtre , egzos
ss clio rs : filtre , egzos

videonun paylaşılma sebebi ise kprosuz olarak burada vtc typer in yüklü rc yi geçmesinin vtc nin ne kadar sağlıklı olduğunun göstergesi olduğudur.

dbs'nin sahibine sorupta video koysaydın keşke.akşam birlikteydik ve arabasının videosunun orda burda kullanılmasından rahatsız

ALTNSA
13-09-2011, 08:46
dbs'nin sahibine sorupta video koysaydın keşke.akşam birlikteydik ve arabasının videosunun orda burda kullanılmasından rahatsız

dbs typer - ss rs videosu zaten uzun süredir vardı ben örnek teşkil etsin diye arkadaşa gösterdim konuyu uzatmaya gerek yok bence

GökhanÖzkan
13-09-2011, 09:32
hızlı araban mı var derdin var :)

o tam olarak oyle degıl:)
tayyarın war derdın war sureklı ustune gelırler:)