PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HTC Wildware S nasıldır?

punto_multijet
08-09-2011, 14:01
Başlıkta da sordugum gibi HTC Wildware S nasıldır? Kullanan bilen var mı acaba?

Jeandan-R
08-09-2011, 17:47
Ben kullanıyorum, sorularınız varsa yardımcı olabilirim :)

B.Koçer
08-09-2011, 17:49
Bende desire hd kullanıyorum abi htc ile ilgili genel sorun varsa bende yardımcı olabilirim :) Hatta bakabilirsinde telefona Karşıyakadaysan :)

erhanarici18
08-09-2011, 18:53
en büyük sorunu bataryanın kısa sürede bitmesi
helee bide sürekli mesaj yazıp internet gibi şeyleri çok kullanıyosanız çok daha kısa sürede biter

punto_multijet
08-09-2011, 20:49
Ben kullanıyorum, sorularınız varsa yardımcı olabilirim :)

Bende desire hd kullanıyorum abi htc ile ilgili genel sorun varsa bende yardımcı olabilirim :) Hatta bakabilirsinde telefona Karşıyakadaysan :)

Sorularım herseyi :D ekranı pili kullanımı sorunları ıyı yonleri. Yrn alıcam buyuk ıhımalle almadan once danısayım ıstedım

Ahmet Saraçoğlu
08-09-2011, 20:53
en büyük sorunu bataryanın kısa sürede bitmesi
helee bide sürekli mesaj yazıp internet gibi şeyleri çok kullanıyosanız çok daha kısa sürede biter

gece arkadaşta kaldım , full şar ettim onda sabaha kadar ,,, ama şarjı orda unutmuşum ve bittiği için e71 e geri taktım simkartı:D ,,, EN BÜYÜK VE TEK PROBLEMİ PİLİ BENCE HTC NİN ANDROİDLERİNİN

B.Koçer
08-09-2011, 20:55
Sorularım herseyi :D ekranı pili kullanımı sorunları ıyı yonleri. Yrn alıcam buyuk ıhımalle almadan once danısayım ıstedım

Desire HD için konusuyorum ilk aldığımda pili 1 gün bile gitmiyordu anroid sürümünü güncelledim sonra şarj yöntemini öğrendim .

yukarıdaki menüden mobil interneti sadece kullanıcağım zaman açıyorum günde 5-10 sms atıyorum 1-2 de görüşme yapıyorum geri kalan facebook twitter fsq hesaplarım senkronize ve açık durumda internet kapalı olduğunda aktif değiller 2-3 günü buluyor şarjı bitince kapatıp şarj ediyorum sonra açıyorum restart atıp tekrar şarja takıyorum böylelikle bayağı bir süre gidiyor şarjı .

B.Koçer
08-09-2011, 20:56
gece arkadaşta kaldım , full şar ettim onda sabaha kadar ,,, ama şarjı orda unutmuşum ve bittiği için e71 e geri taktım simkartı:D ,,, EN BÜYÜK VE TEK PROBLEMİ PİLİ BENCE HTC NİN ANDROİDLERİNİN

Bir forumda okumuştun pillerin değerleri düşükmüş sanırım ebay malı pil alınca büyük hazneli sorun çözülüyormuş ama şu an için daha ötesine gidemedim araştırmanın fakat mantıklı geldi :)

Kakus
08-09-2011, 20:58

Sen aldın mı abi androidli bişey?

OnurD.
08-09-2011, 21:09
kampanyayla falan alınmayacaksa, Motorola Defy'i de incelemek lazım :) Su geçirmiyor toz almıyor, darbeye dayanıklı 800mhz işlemcili, 2.2 android vs.

Su altında Foto ve video çekme imkanı...

Ahmet Saraçoğlu
08-09-2011, 21:12
Sen aldın mı abi androidli bişey?

desire hd aldım , çok memnunum pil harici...aynı işlemci ve ram exper easypadim var ama rezalet performansı ,,, hd yi de o ayar bekliyodum ama kıyaslanamaz bile cidden

Kakus
08-09-2011, 21:20
Wildfire S yerine, Huawei Sonic veyahut Huawei X5 gibi modellere de bakmanızı öneririm.

Ahmet abi, napsak açsak mi Android başlığı? Tutar bence. :)

SifirinciMurat
08-09-2011, 21:35
wildfire giriş seviyesi bir telefon. sıfır htc alacak olsam en azından desire s falan bakardım.

ibratice
08-09-2011, 21:35
bugün yeni 3D yani üç boyutlusunu gördüm manyak bir telefon ben htc touch diamond kullanıyorum çok zor bir telefon eşimde htc sensation 4g var o çok memnun internet ve ekran ayarını kısarsan 2 gün gidiyor ama aklım 3D kaldı. HTC çok kaliteli bir telefon.

hazar
08-09-2011, 23:54
htc desire z aldım. 3-4 gün oldu. önceden iphone 3gs kullanıyordum. çok memnunum. şarjı çabuk bitiyor. haricinde baya iyi.

ta_one
09-09-2011, 00:08
Wildfire S yerine, Huawei Sonic veyahut Huawei X5 gibi modellere de bakmanızı öneririm.

Ahmet abi, napsak açsak mi Android başlığı? Tutar bence. :)

bende Huawei X5 kullanıyorum htc ıle aynı hıc bı farkı yok sadece sarjı 9 saat gıdıo o kadar ayar edıo benı onun yuzunden e72 aldım 1 hafta gıdıo nerdeyse sarjı

punto_multijet
09-09-2011, 07:39
wildfire giriş seviyesi bir telefon. sıfır htc alacak olsam en azından desire s falan bakardım.

E63den snra hepsi super gelir bana :D kullanımı rahat olsun mail bakayım nete gireyim alo diyim msja bile gerek yok yeter artar. birde ayda 10tl gibi komik rakama geleceğinden bu modeli dusunuyorum.