PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.6 ies&1.8 clio rsi rolling

Murat Özcan
09-09-2011, 14:00
1.6 İES&1.8 CLİO RSİ ROLL DENEMEMİZ;

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=10150318049414208

1.6 ERA&1.8 CLİO RSİ ROLL DENEMESİ 2 ŞER KİŞİ VAR ARAÇLARDA,53.SANİYEDE ARACIMDA 4 KİŞİ İLE YAPTIGIM SÜPRİZ GEÇİŞ :))))

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=10150317993589208

Günkut
09-09-2011, 14:01
erişilmiyor

Murat Özcan
09-09-2011, 14:07
tekrar bakarmısın hocam duzelltım

Gko
09-09-2011, 14:11
maşallah araclara smdi gozukuyo videolar

gazi
09-09-2011, 14:27
video açılmıyor sıkıntılı...

silentpr
09-09-2011, 15:10
rsi candır ;)

ALTNSA
09-09-2011, 17:46
o rsi da lpg falan var aracı gördüm geçen gün baya bir bitik

bence gerçek temiz bir rsi ile denemeni tavsiye ederim :)

Frid
09-09-2011, 17:57
videolar bitmek bilmiyor gibi geldi maşallah

Cliosportve
09-09-2011, 18:05
Araçlara maşallah
RSİ ler esasında ciğerli makinalardır
Mıncıklanmak istiyor makina:D

mur_84
09-09-2011, 18:13
valla eren34 nickli eren kardeşim görürse konuya açıklık getirir uzun süre 1.8 rsi kullanmış biri olarak.. ;)

denemelerden pek birşey anlamadım yalnız.. kaçıncı viteste kaçta bastınız.. RSI şanzumanı çok kısa ve çok hafif bir araba iyi geçmişsiniz bravo..

EREN34
09-09-2011, 18:35
valla eren34 nickli eren kardeşim görürse konuya açıklık getirir uzun süre 1.8 rsi kullanmış biri olarak.. ;)

denemelerden pek birşey anlamadım yalnız.. kaçıncı viteste kaçta bastınız.. RSI şanzumanı çok kısa ve çok hafif bir araba iyi geçmişsiniz bravo..

Aynen kanka. Video lari izleyemiyorum:s ama anladigim kadariyla ies ile rsi gecilmis. rsi sahibi kusura bakmasin ama ben olsam o arabayi 97 oktan benzin doker yakardim:) Saglikli bir rsi karsisinda ies in mesef sansi yok.

Benim rsi dan bir kac video fikir icin. mini roll denemesi ise rsi a gore alt devir basarak 206 rc ile yapildi. rsi tek kisi arka koltuklar yok rc 2 kisi. 2 aractada sadece filtre egzoz var.

Video007.mp4 - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/video007mp4_1994939.htm)

15052010017.mp4 - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/15052010017mp4_2011304.htm)

15052010019.mp4 - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/15052010019mp4_2011303.htm)

UF RSI 0-100 - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/uf-rsi-0100_1994931.htm)

uff rsi 3 kişi - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/uff-rsi-3-kii_2063974.htm)

uff rsi tünel - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/uff-rsi-tnel_2063973.htm)

Murat Özcan
10-09-2011, 00:47
maşallah araclara smdi gozukuyo videolar

teşekkürler

video açılmıyor sıkıntılı...

ayarları duzelttım acılması lazım

rsi candır ;)

öylemidir emin olamadım ama :D

o rsi da lpg falan var aracı gördüm geçen gün baya bir bitik

bence gerçek temiz bir rsi ile denemeni tavsiye ederim :)

kendısı benzınde kalktı bızde aracları denemek gormek ıcın denedık sıkıntı yok ıyı bır rsı ılede denerım ben

videolar bitmek bilmiyor gibi geldi maşallah

bizde bitme vıdeolar reis :D

Araçlara maşallah
RSİ ler esasında ciğerli makinalardır
Mıncıklanmak istiyor makina:D

tesekkur ederız araçlarımız iyi güzel ciğerlidır :D

fazla detayları yazmadım hocam ama 2.vites ben 60 ta denedım 4 e kadar sıktık top speed 200 cıvarıydı bıraktım ben arada 4 boy fark vardı

[QUOTE=EREN34;2587144]Aynen kanka. Video lari izleyemiyorum:s ama anladigim kadariyla ies ile rsi gecilmis. rsi sahibi kusura bakmasin ama ben olsam o arabayi 97 oktan benzin doker yakardim:) Saglikli bir rsi karsisinda ies in mesef sansi yok.

vıdeoların acılması lazım ama acılmamıs,aynen anladıgınız gıbı oldu hocam ıes ıle rsı yı 4 boy farkla gectım,son vıdeoda aracımda 4 kişi vardı dahada bırsey demıyım 2 kısıde kendısınde vardı :D

Ome_RS
10-09-2011, 10:59
İes kullanımı zaten otobanda geziyor gbi o sekilde bile rsi geçiyorsa ben rsi ye broadway motoru swap yapmıslardır derim :D

EREN34
10-09-2011, 11:29
vıdeoların acılması lazım ama acılmamıs,aynen anladıgınız gıbı oldu hocam ıes ıle rsı yı 4 boy farkla gectım,son vıdeoda aracımda 4 kişi vardı dahada bırsey demıyım 2 kısıde kendısınde vardı :D

Meğer face şifre vs lazımmış:) Benim face im yok ondan izleyemiyorum. İes gene maşallah hali vakti yerinde ama o rsi hakkında daha yorum yapmayayım:)

Murat Özcan
10-09-2011, 11:52
Hayatımda bu kadar turşu bir rsi görmemistim, onu da gördüm.

1.6ies ile RSI gecmek imkansız normal sartlarda.

ben denemeden önce kendisinede söyledim sonuç değişik olabilir bak dedım yok ya dedi nasıl degısık olcak 2 3 boy atarım pesımden gelırsın ancak dedı,lakin ben onu geçerken yüz ifadesi paha biçilmezdi :D

İes kullanımı zaten otobanda geziyor gbi o sekilde bile rsi geçiyorsa ben rsi ye broadway motoru swap yapmıslardır derim :D

farklı bir yorum gene ömerden geldi :D

Meğer face şifre vs lazımmış:) Benim face im yok ondan izleyemiyorum. İes gene maşallah hali vakti yerinde ama o rsi hakkında daha yorum yapmayayım:)

bende diyorum ala ala neden acmıyor acaba :D aracımdan memnunm bencede rsi yapacak yorum kalmadı artık :D

106arts
10-09-2011, 11:56
herkez istediği kadar denesin video ceksın ugrassın arabası cok temiz olsun naparsa yapsn milletin aklında hangisi geçerse o geçmiştir yada motoru yoktur o yuzden geçilmiştir ...

uGuR8505
10-09-2011, 12:19
murat yolun istanbula duserse RSi var bizde ies ile denemek isteriz..sonucu gormus oluruz.. allaha sukur bizim arabanın hali vakti yerinde broadway gibi gitmiyor:D

Murat Özcan
10-09-2011, 12:23
murat yolun istanbula duserse RSi var bizde ies ile denemek isteriz..sonucu gormus oluruz.. allaha sukur bizim arabanın hali vakti yerinde broadway gibi gitmiyor:D

uğur yolum düşerse neden olmasın deneriz tabiki bende farklı bir arabayla aracımı görmüş olurum sen nerelerdesın kacmıyorsun hıc bu bu tarafa

uGuR8505
10-09-2011, 13:58
işten fırsat bulamıyorum moruk özledm yoksa trakya havasını yakında gelicm inş tekrar 106 da bnde özledk tekirdagı=))

Murat Özcan
10-09-2011, 14:41
işten fırsat bulamıyorum moruk özledm yoksa trakya havasını yakında gelicm inş tekrar 106 da bnde özledk tekirdagı=))

gelin tabi oglum beklerız 2 muhabet çevirelim :D al sarı kızı gel olmadı tek basına :D

F3Power
28-09-2011, 03:01
bende rsi kullanıcısı olarak çok üzüldüm o clio'ya gerçekten ama honda sıkı yürüyor başarılar...

kanashibari
28-09-2011, 07:24
ies ayırmış. Maşallah.

Murat Özcan
09-10-2011, 00:55
bende rsi kullanıcısı olarak çok üzüldüm o clio'ya gerçekten ama honda sıkı yürüyor başarılar...

teşekkürler hocam saolasın

ies ayırmış. Maşallah.

tesekkurler

cliver
10-10-2011, 22:25
herkez istediği kadar denesin video ceksın ugrassın arabası cok temiz olsun naparsa yapsn milletin aklında hangisi geçerse o geçmiştir yada motoru yoktur o yuzden geçilmiştir ...

doğru söylemişsin ;)

cliver
10-10-2011, 22:26

güzin ablanın programına döndü burası uğur çık ulen şurdan özelden yaz panpa :D

mechanic
10-10-2011, 22:31
rsi böle gitmemesi lazım biz de kullandık zamanında...
8 valf değil de 16 valf olsaydı yıkım olacaktı da işte naparsın ...

battal4559
07-03-2012, 23:52
eren kardeş konuyu hortlatmış gibi olucam fakat.. insanlar bazen insan gibi olmuyor, iesin kapak taşlı, headers ve hava filtresi var 130 bnde benle yarışırken 1lt yağ yaktı neyse arabamda baskı balata bitikmiş ve acemiydim redline seslerini rahat duyabilirsiniz...ve eren kardeş sennle konuşmak isterim yani rsi bilginden faydalanmak isterim..

Hayatımda bu kadar turşu bir rsi görmemistim, onu da gördüm.
turşu demek ağır kaçıyor buraya bunu koyan arkadaş bazı şeyleri eksik söylemiş... ne kadar kapak taşladığı belli değil... araç hala bende ne kadar turşu olduğunu gösterebilirim...

1.6ies ile RSI gecmek imkansız normal sartlarda.
aynen öle normal şartlarda hiçbir ies geçemiyor zaten...tekirdağda ustaların benm arabamdan anlamasından kaynaklanıyor...

burda araç bende yeniydi ilk roll denememdi hayatımda... arabam düzgün yürüsün iyi yürüyen rsi lardandır... sıkıntı yok buraya bunları yazmamın amacı bu... tamam arabam geçildi ama eksik yazılan şeyler war.... o kadar kapak taşlamış ki yarışmadan önce 1 lt yağ koydu 2 kere yarıştık yağ seviyesi normale inmiş 130 bnde araba... benm rsi m 235 bnde kapak açılmamış düzgün araçtır.. o zaman baskı balata bitikmiş anlamazdım renodan 2 yıl bmw kullandıktan sonra inip renoya binince böyle oluyor...

battal4559
08-03-2012, 00:02
birşeyler yaparken geçildiğimle ilgili sorunum yok yani, yer yer 1.4is e bile geçilirim... amaç o deil söylersn şunlar şunlar var bende , rsi da ise baskı balata bitik ve egsozda kasıntı warmış dersin olur biter... yüzümün halini çok beğenmiş yüzümü görecek yakında.... ben daha yeni gördüm konuyu o yüzden cwp yazdım herkes herşeyi bilsin yani...

ruudvan
08-03-2012, 00:09
pampiş roll dünyası yıldızlar geçidi gibidir bazen en tepede parlarsın sonra bı vites cartlatırsın yıldızın kayar.dolayısıyla geçilsen ne olucak geçsen ne olucak bu senenın en ıyı yuruyen roll arabası dıe oscarda vermıcekler o yuzden sikinti yapmaya gerek yok.yanarım yanarım ömerin iesi bi geçemedim ona yanarım.

battal4559
08-03-2012, 00:15
ben yanmıyorum kardeş bak ne kadar güzel söylüyorsun... hani burda yüzünü görmek çok güzeldi falan yanlış şeyler yani..geçtiysen geçtn videonu koydun tabiki koyucaksın ki senden kat kat üstün b arabayı geçtn ama yorumlar insanın canını sıkıyor... altına ayrıntı yazmazsan insanlar tabiki cacık der arabama....

kelalper
08-03-2012, 06:59
Bi daha denemez zaten sende sıkıntılar bittiyse. OOhoo geçtiğim araba ile mi deniyeceğim diyecek.

Murat Özcan
08-03-2012, 12:55
arabam gitmiyor demiyorsunda kapak taşlanmış diyorsun bu kadar sallıyamassın,benim arabam ciğerli kapak taşlamaya falan gerek duymadım hiç bir zaman önceki sahibi özkandı aracın erkan kullanırkende geçmiştim onu neyden bahsediyorsun sen araştır biraz koydurtma o videolarıda bana şimdi,arabanın baskısı bitikmiş orası sorunluymus burası sorunluymus o zaman getirmeseydin o aksam aracını sen istedin denemek geldim denedık,yüz halini falan anlamam sıkıntı yok bol bol görüyoruz zaten birbirimizi,senden öncede dolu adamla denedim ben yağ doğal olarak eksilcek nerden gene 1lt yag koymusum yanımda bile değildin çok az bir yağ takviyesi yaptım seninle denemeden önce oda sana denk geldi,nasıl bunu kapak taşlamaya bağlıyorsunda göz göre göre yalan atıyorsun burda anlamadım gülüyorum sadece yazdıklarına..

cliver
08-03-2012, 13:24
malesef doğru söylüyorsun :confused:

alper1001
08-03-2012, 15:03
elinize sağlık, güzel deneme olmuş, ama 3 te 70i anlamadım, araçların tork band larını mı deniyorsunuz ?:soru:

_FrKn_
08-03-2012, 15:08
malesef doğru söylüyorsun :confused:

doğru söylemişsin ;)

dejavu :D :D

battal4559
08-03-2012, 19:39
arabam gitmiyor demiyorsunda kapak taşlanmış diyorsun bu kadar sallıyamassın,benim arabam ciğerli kapak taşlamaya falan gerek duymadım hiç bir zaman önceki sahibi özkandı aracın erkan kullanırkende geçmiştim onu neyden bahsediyorsun sen araştır biraz koydurtma o videolarıda bana şimdi,arabanın baskısı bitikmiş orası sorunluymus burası sorunluymus o zaman getirmeseydin o aksam aracını sen istedin denemek geldim denedık,yüz halini falan anlamam sıkıntı yok bol bol görüyoruz zaten birbirimizi,senden öncede dolu adamla denedim ben yağ doğal olarak eksilcek nerden gene 1lt yag koymusum yanımda bile değildin çok az bir yağ takviyesi yaptım seninle denemeden önce oda sana denk geldi,nasıl bunu kapak taşlamaya bağlıyorsunda göz göre göre yalan atıyorsun burda anlamadım gülüyorum sadece yazdıklarına..

göz göre göre yalan atıyorum öle mi? ben arabanın acemisiydim anlamıyordum geçer sandım süremedim bunda bi sıkıntı yok zaten...geçilmemle ilgili değil konu buraya bunu paylaşmışsın altına yazarsın arabalar böle böle diye... geçerken yüzünü görmek çok hoştu falan olmucak şeyler...sen beni geçttiğinde adam akıllı indim arabadan helal olsun dedim kutladım.... ha sen buraya bunları yazarsan bende bunları yazarım...kapak taşlı olduğunu herkes biliodu benm bu yalanı atmya ihiyacım yok...

BlackEmperor
08-03-2012, 20:04
dejavu :D :D

:hahaha::D

Murat Özcan
08-03-2012, 21:27
göz göre göre yalan atıyorum öle mi? ben arabanın acemisiydim anlamıyordum geçer sandım süremedim bunda bi sıkıntı yok zaten...geçilmemle ilgili değil konu buraya bunu paylaşmışsın altına yazarsın arabalar böle böle diye... geçerken yüzünü görmek çok hoştu falan olmucak şeyler...sen beni geçttiğinde adam akıllı indim arabadan helal olsun dedim kutladım.... ha sen buraya bunları yazarsan bende bunları yazarım...kapak taşlı olduğunu herkes biliodu benm bu yalanı atmya ihiyacım yok...

araçların genel özelliklerini zaten belirttim ben körü körüne koymadım ki videoları neyi bahsetmemişim genel olan şeyleri söylemişim zaten motor gücü içinde kaç kişi olduğunu kaçıncı vitesle bastıgımızı vs vs.neyse yüz ifadesi olayınıda okuduysan orada gülücük koyarak yazmısım kötü bir niyet olmadıgını zaten anlaman lazım olsa gulucuk koymam ayrıca bu forumda çoğu videoyu gir izle deneyenler birbirine takılırlar yorumlarda falan neyse,senin yalanın 1lt yağ koydu 1lt yağ eksilti yok kapak taşlı ondan eksiltiyor vs vs şeyler söylemendi,dedıgım gıbı çok az deneyeceğimiz için yag takvıyesi yaptım orda oda çok normal bir olay sıkınca zaten yag eksıltır her araç herhangi bir kapak taşlama aracımda yok bunu sen uydurmusun burda ılk defa senden duyuyorum çok şaşırdım olsa neden söylemiyim herkes tanır bilir beni bir şey varsa veya yoksa söylerim bunuda geçtim,yarıştan sonra iyi güzel kutladık birbirmizi kötü niyetli olsam neden senin yanına gelip güzel yarıştı 2 aracada maşallah diyim ki neyse...