PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cepten sınrsız internet için şuan hangi tarife uygun

Ahmet Saraçoğlu
16-09-2011, 18:02
arakdaşlar iş için ikinci bi hat alıyorum.Fatura kontör farketmez.Arama ve mesaj ile ilgili de sıkıntı yok.Her operatörün hemen hemen güzel tarifeleri var ama benim için asıl önemli olan cepten sınırsız internet Kota aştın , adil kullanımı geçtin vss uğraşmak sitemiyorum.Hızı vss de çok önemli değil , ama sınırsız olsun yeter...

Hatta sınırsız + hızlı bi internet paketini ayda 70 80 civarı alabiliyorsam evdeki neti kapatır , telefonu wireless model oalrak gösterip te girebilirim ama öncelikli ihtimal normal sınırsız internet...Avea , trkcell veya vodafone da varmı bu tip bi kampanya?

nakayama
16-09-2011, 18:05
vodafonda sınırsız internet 8 tl

ccoskun
16-09-2011, 18:11
Eğer video download yapmıcaksan evdekı neti kapatma,
sadece mail,whats app viber gibi programları kullanman için vadofoneda 8 tl gayet uygun.

Ahmet Saraçoğlu
16-09-2011, 18:15
evdeki neti kapatmasam bile günlük internet kullanımım baya fazla.Hem sosyal paylaşım siteleri , hem video , hemde işimle ilgili sürekli uzak masaüstü programı kullanıyorum.Ayrıca şehirdışında kaldığım zaman herzaman internet bulamıyorum.
Yani internet kullanımım herhangi limitli bi paket ile kullanılmayacak kadar fazla.

Vodafone un 8 tl olayı süpermiş , tamamen sınırsızmı sözleşme detayında vss bi terslik varmı:D?

nakayama
16-09-2011, 18:18
evdeki neti kapatmasam bile günlük internet kullanımım baya fazla.Hem sosyal paylaşım siteleri , hem video , hemde işimle ilgili sürekli uzak masaüstü programı kullanıyorum.Ayrıca şehirdışında kaldığım zaman herzaman internet bulamıyorum.
Yani internet kullanımım herhangi limitli bi paket ile kullanılmayacak kadar fazla.

Vodafone un 8 tl olayı süpermiş , tamamen sınırsızmı sözleşme detayında vss bi terslik varmı:D?

tamamen sınırsız hatta ilk 100 mb 3g ile sonrası edge ile bağlanıyosun

hakan115
16-09-2011, 18:19
Ben evdeki internetimi kapattim, avea nin 4 gb 3g sini kullaniyorum, avea ici sinirsiz konusma her yone 1000 dk arti 10 000 mesaj toplam 80 kusur oduyorum. baglanti hizim bilgisayarda 2,4 mb, download hizim da 200 kb civari surekli. ama vodafone kampanyalarina muhakkak bakmak lazim.

Ahmet.S
16-09-2011, 18:21
Vadofone cep net limitsiZ kullandim 1 ay cok yavasa bence onemli degil demeyin video filan izlenmiyo hic resimli sayfalar zor aciliyo

Ahmet Saraçoğlu
16-09-2011, 18:21
Ben evdeki internetimi kapattim, avea nin 4 gb 3g sini kullaniyorum, avea ici sinirsiz konusma her yone 1000 dk arti 10 000 mesaj toplam 80 kusur oduyorum. baglanti hizim bilgisayarda 2,4 mb, download hizim da 200 kb civari surekli. ama vodafone kampanyalarina muhakkak bakmak lazim.

hocam malesef en önemli kıstasım sınırsız olması.Yoksa bi sene boyunca 8 gb vınn kullandım , hızı süper ama maksimum bi haftaya dolduruyodum 8 gb'ı , ondan saonra her ay kota aşımından 170 küsür lira fatura :D

Ahmet Saraçoğlu
16-09-2011, 18:25
Vadofone cep net limitsiZ kullandim 1 ay cok yavasa bence onemli degil demeyin video filan izlenmiyo hic resimli sayfalar zor aciliyo

avea öğretmenin 300 mb kotalısını kullanıyorum , edge galiba , en dandiğinden :D , normalde nokia da kullanıyodum ve sadece face - tech vss hızıda kotasıda yetiyordu...Şimdi htc androidde de aynısını kullanıyorum , hızı yine yeterli ama sürekli kullansam fatura felaket olur benim için:D Ama avea nın hızını bi araştırayım.Bu vodafone unki aynıysa gayet yeterli olur benim için.Ama uyarınız için teşekkürler.

Mr.K

telefonunuzda bı sıkıntı vardır.6aydır faal bir şekilde kullanıyorum hergün hiçbir sıkıntı yok.

Vodafone 8lıraya sınırsız gayet 10numara ve hız dusmesı vsvs hıcbırsey yasanmıyo(yalan yanı) .

Sureklı goruntulu gorusme yapıyorum ınternet uzerınden(gun ıcınde min 5ssat).Aylıga vurdugunuzda ztn kotayı asmıs oluyorum.Ama hergün aynı kalıte aynı hız :) Kısacası vodafone bu olayda oldukca basarılı tavsıye ederım.

hakan115
hocam malesef en önemli kıstasım sınırsız olması.Yoksa bi sene boyunca 8 gb vınn kullandım , hızı süper ama maksimum bi haftaya dolduruyodum 8 gb'ı , ondan saonra her ay kota aşımından 170 küsür lira fatura :D

Evet kota asimi sikinti. Bir de eger eski kullaniciysaniz siki pazarlikla fiyatta guzellik yapabiliyorlar, avea icin oyle en azindan. operator degistirme blofunu de kullanabilirsiniz. konuyu takipteyim ben de degistirebilrim daha uygun tarife cikarsa.

Maxi
16-09-2011, 18:31
Mobil İnternet Paketleri (http://www.vodafone.com.tr/Internet/mobil-internet-paketleri.php?default_id=bireysel-mobilinternet)

onursumer
16-09-2011, 18:36
kardeşim iphone 4 kulanıyor diye vodafone sınırsız 8tl olan pakete geçirdim

ilk başlarda hızlı ama sonradan acaip duşuyor hız

genelde video faln izlemek inanılmaz zor oluyor :D

ben turkcell 4gb kullanıyorum telefonumda pc ye wifi den paylaştırdığımda 4-5mbit goruyor speed testden baktığımda

Ahmet Saraçoğlu
16-09-2011, 18:37
Mobil İnternet Paketleri (http://www.vodafone.com.tr/Internet/mobil-internet-paketleri.php?default_id=bireysel-mobilinternet)

linki inceledim ama bahsedilen netlimitsiz 9 tl olayını göremedim.Benim gözümden mi kaçtı yoksa kalktımı tarife?

ccoskun
16-09-2011, 18:37
tamamen sınırsız fakat hız limitin sınırlı, 100 mb da kadar video falan cok guzel ızlenıyor ondan sora hız dusumu oluyor hız dusumunden sora video felan verim bekleme, anca forumlara, face bakarsın download ve video hariç herşey yapılabilir kısacası. uzak masa ustude kullanabılırsın. Ben şuana kadar bir yaşamadım gayet memnunum. 8 tlye hiç bişe (=

UtkuG
16-09-2011, 18:43
Vodafoneda 1sene için sınırsız internet+bbm 9tl

Burak E.
16-09-2011, 18:55
Vadofon müşteri temsilcesiyim :D en iyisi vadafon sınırsız 8 tl en iyisi :)

Maxi
16-09-2011, 19:11
linki inceledim ama bahsedilen netlimitsiz 9 tl olayını göremedim.Benim gözümden mi kaçtı yoksa kalktımı tarife?

hemen açıklayayım, bende kullanıyorum bunu

sınırsız falan değil
100mb limitin var o bitene kadar 3G köpek gibi
sonrası sünepe gibi >> limitsiz kısmı bu

Adil kullanım kotası dolduğunda 7,2 Mbps'a ulaşan erişim hızınız 128 Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

hımm yanlız bi dakka burada birşeyler değişmiş
geçen ay ben abone olduğumda bu kadar seçenek yoktu bunlarda
hatta günlük ve aylık 2 tane seçenek vardı sadece
ve şimdi diyorki ! aylık en fazla ödeyebileceğiniz max ücret 100TL dir falan filan birşeyler var dikkat !

Ahmet Saraçoğlu
16-09-2011, 19:16
Vadofon müşteri temsilcesiyim :D en iyisi vadafon sınırsız 8 tl en iyisi :)

o zaman seni bulmuşken detaylı sorayım kardesim..
bu 8 tl fantazisinde 200mb den sonrami hız kesiyor? 200 mb öncesi ve sonraki hız kaç mbit veya kbit?
abonelik icin eski yeni abonelik , konforlu faturali abonelik farkediyomu?
yine bu internet paketi gibi tavsiye edeceğin aylık sabit ücretli bi görüşme paketide varmi?

Ahmet Saraçoğlu
16-09-2011, 19:20
hemen açıklayayım, bende kullanıyorum bunu

sınırsız falan değil
100mb limitin var o bitene kadar 3G köpek gibi
sonrası sünepe gibi >> limitsiz kısmı bu

Adil kullanım kotası dolduğunda 7,2 Mbps'a ulaşan erişim hızınız 128 Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

hımm yanlız bi dakka burada birşeyler değişmiş
geçen ay ben abone olduğumda bu kadar seçenek yoktu bunlarda
hatta günlük ve aylık 2 tane seçenek vardı sadece
ve şimdi diyorki ! aylık en fazla ödeyebileceğiniz max ücret 100TL dir falan filan birşeyler var dikkat !

evet , benim zamanında vinn da kullandiim 8gb süper hız 70 lira , sonrasında yerlerde sürünen hız ve maxx 170 lira olayına dönerse sıkıntı olur.

Maxi
16-09-2011, 19:21
off ya yanlışlık var düzeltiyorum hemen , kusura bakmayın .
bir önceki verdiğim link mobil internet paketleri adı altında geçiyor

olması gereken paket aylık cep net internet

Cepnet Paketleri (http://www.vodafone.com.tr/Internet/nasilbaglanirim_ceptelefonunuzdanbaglanin_cepnet.p hp?default_id=bireysel-ceptenbaglanin)

8 TL aylık sınırsız
1 kere abone oluyorsun , iptal etmezsen her ay yenileniyor otomatik .

bağlantı hız detayıda bu:
•Aylık Cepnet Paketi'nde adil kullanım kotası 100 MB' tır. Adil kullanım kotanız dolduğunda 7,2 Mbps'ye kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

onursumer
16-09-2011, 19:23
96kps de çok acımasız bi hız ya :D

Ahmet Saraçoğlu
16-09-2011, 19:51
o zaman ben suanki avea öğretmenin 8lira 300mb paketinin hızıni arastirayim.edge ile arasında uçurum yoksa işimi görür bu vodafone olayi

gfb01
16-09-2011, 20:03
Vodafone kullaniyorum idare eder kisisel erisim noktasini acip etrafimdaki arkadaslarda bnden yararlaniyor

Ahmet.S
16-09-2011, 23:20
kardeşim iphone 4 kulanıyor diye vodafone sınırsız 8tl olan pakete geçirdim

ilk başlarda hızlı ama sonradan acaip duşuyor hız

genelde video faln izlemek inanılmaz zor oluyor :D

ben turkcell 4gb kullanıyorum telefonumda pc ye wifi den paylaştırdığımda 4-5mbit goruyor speed testden baktığımda

Bencede iphone 4 te kullanılcak gibi değil bu paket bana yavaş geldi 1 ay zoraki kullandım

hkey10
28-09-2011, 12:56
bütün gsm tarifelerinin listesi, aylık ücret ve hediyelerini gösteren hürriyetin kıyaslama sitesine göz atmanızı öneririm.

GSM tarifeleri - Tüm operatörlere ait GSM Tarifeleri,Faturalı GSM tarifeleri,Faturasız GSM Tarifeleri,ön ödemeli GSM Tarifeleri,kamu GSM Tarifeleri (http://www.hurriyetkiyasla.com/gsm/gsm-operator)

TolgaEsentepe
28-09-2011, 13:21
vodafone 8tl paketini kullanıyorum.. Merkezi yerlerde ve evimin dipte kalmayan kısımlarında, face tech vs. gayet rahat kullanıyorum.. video falan pek izlemiyorum o yüzden bilemicem nasıldır ama face ve tech gayet hızlı :)

deniz
28-09-2011, 21:17

aynen kullanıyorum memnunum ..

volume81
28-09-2011, 21:24
vodafone 8 TL lik tarife kullanıyorum her ay en az 800mb felan oluyor ama hiç daha edge'ye düşürmediler edge çekerse edge 3g varsa 3g :D

SErhat.
28-09-2011, 21:27
Vodafone 8 TL.:)

Ahmet Saraçoğlu
28-09-2011, 21:30
bir aylığına turkcell 39 tl 4 gb aldım...Ama kontörlü hat alıp almamı tavsiye etti görevli.39 tl yi alır almaz paket için çekiyor türkcell , sonrasında kota aştığın anda küt diye kesiyor:D , yani kota aşımı sözkonusu değil.Hızı geyet güzel , şimdilik bir haftada şehir dışında ev interneti olmadan ve dikkat etmeden 1.40 gb yaptım.Biraz daha dikkatle haftada 1 gb zor olmaz büyük ihtimal.Bakalım bir aylık deneme süreci yapıcam.Duruma göre devam ederim belki.

se®k@n
30-09-2011, 00:54
Ben evdeki neti kapattırdım... Vodafone sınırsız tarife kullanıyorum 6-7 aydır... Pc den nete gireceksem telefonu modem olarak kullanıyorum, dısarda da elimin altında sürekli net var... Video felan izleme derdin yoksa gayet yeterli oluyor hızı... Fiyat/Performans gayet iyi bence...

B.Koçer
30-09-2011, 01:14
96kps de çok acımasız bi hız ya :D

Aslında o bir hız değil :D

turbo16
30-09-2011, 01:15

aynen gerisi yalan

emresener
30-09-2011, 01:16
erdal bakkalın bi cümlesi geldi aklıma :D

(olum burası bakkkalllll bakkalll)
olum burasııı arabaforumu diye :D

Bahcesehirdeyim ugra bana bi ara... bu araa vodafone çok iyidir...

RcK4MiL
30-09-2011, 02:44
vodafone 8tl paketini kullanıyorum.. Merkezi yerlerde ve evimin dipte kalmayan kısımlarında, face tech vs. gayet rahat kullanıyorum.. video falan pek izlemiyorum o yüzden bilemicem nasıldır ama face ve tech gayet hızlı :)

+ 1

Bazen modem olarak da kullanıyorum.
Bankacılık işlemleri - Face - Tech - Msn .
İş görüyo. Fazlasını da beklememek lazım
8 TL :)

Tarık V.
24-10-2012, 12:30
Yeni konu açmak istemedim, babamda Turkcell faturalı hat var şuan şirket hattı tarifesinde.
Opreatör farketmeksizin 4GB gibi kotalı hangi paketi önerirsiniz ? Mesaj vs. önemli değil sadece Konuşma + İnternet özellikli.

TTNet 3G Mobil'i kullanan var mı ? 4GB 20 TL'ymiş .