PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VE Vts (ahm) vs TURBO honda ies

percussionali
18-09-2011, 14:06
AÇIKLAMA arkadaşlar bu videonun amacı farklıdır. hondacı arkadaşların maşşallh arabası çok ciddi yürüyo yanlız JGL rs ve TURBO hnda denemesini formda araya 1 2 TIR sokmuş honda diyip JGL nin arkada biton malzemeve kople takılı ağır olup yavaş vitestmalarım dahil beni 4 5 boy geçti honda turbo ama araya 1 2 TIR sokmuş diyen arkadşlar için çekilmiş bir videodur burada kesinlikle ne hondacı nede vts ci arkadaşlarım yanlış anlamasın ben VE vts 3 4 boy geçiyorum honda turboda 4 5 boy geçiyo demekki JGL rs e öyle 1 2 tır ara açamıyomuş honda maşşallh çok güzel gibiyo arabası oradada hondanın sahibi ile görüştüm bu şekilde benim tamponumda gelirsin diye kendi si söyledi honda yı geçrim diye bi idda yok ortada ama arada tır da yok yani iyi seyirler eski JGL Rs in sahibi ;)

BU arada ZY Rs JGL rs 1 boy geçiyomuş diye söylentiler var buraya yazıyorum JGL rs ZY rs i 2 boy geçiyodur aracı kullananda MAMİ dir bunları neden yazıyosun aracı satmışın zaten diyosanızda o araç üstende bi çok kişinin emeği var aracın benim olup olmaması hiç bişeyi değiştirmez emeğe saygısızlıktır. ortada dolanan laflar o yüzdendir. bu videoları açıklamamlar.

ZY rs ve FL rs lerede maşşallah

ZY rs FL rs i 3 boy geçiyo video yakalayamadık ama ZY Rs sahibi seçkin kardeş söyledi maşşallh 3 boy geçiyormuş tebrikler. araç sahipleri yazar kendileri. iyi seyirler

bu arada VE VTS ile ZY Rs denemeside şöyle

4de kadar kafa kafaya 5 te bi boy VE vts önde

VE Vts (ahm) TURBO honda ies

cam ileri baktığı için dikiz aynasından takip edebilirsiniz
_2313909.htm

JGL Rs TURBO HONDA ies

_2313908.htm

LİNKLER= http://www.streetfire.net/video/jgl-rs-vs-honda-turbo_2313908.htm

http://www.streetfire.net/video/jgl-rs-vs-honda-turbo_2313908.htm

akucukdogan
18-09-2011, 14:15
Linkleri atabilirmisiniz ?

percussionali
18-09-2011, 14:42
videoda dikkatimi çekti ahm sen 3 e atınca sarıyomusun :D çüş

ahm_52
18-09-2011, 14:46
kanka ilk vdeoda 3 te sarıyo far ettim saten sarmasam hondayı geçiyodum az daha:D maşşallah hondaya çok iyi gidiyo allah kaza bela vermesin ya o 5 nci vtes nedir öle yaa okunmuşmu arkadan gelir gibi gidiyo 5 te maşşllah tekrardan akşam çok zevkli denemeler oldu kazazız belasız

percussionali
18-09-2011, 14:49
valla 0.8 barda sotk motorda valla çokciddi yüryo valla milletin azraili olacak:D sahibide onnumara insan

TolgaEsentepe
18-09-2011, 14:55
3.korna yok galiba sizde :D maşallah araçlara

by serçe
18-09-2011, 14:58
araçların hepsine maşallah güzel ve zevkli denemeler olmuş ...

by serçe
18-09-2011, 14:59
valla 0.8 barda sotk motorda valla çokciddi yüryo valla milletin azraili olacak:D sahibide onnumara insan

ali abi bizim semtten 2 kişi ile denedin ikisinden de şikayetin yok yamyam adam çıkmaz bizden :)

percussionali
18-09-2011, 15:03
ali abi bizim semtten 2 kişi ile denedin ikisinden de şikayetin yok yamyam adam çıkmaz bizden :)

hehe bu arada ilk defa geçildim aracı bitirdikten sonra ama hondaya valla maşşallh güzel gidiyo ama gene eksideydim gene tam salıklı deneseydim gene geçilecektim :D ama tabi öyle açılarak değil ;)

zaten vts e bişy demiyom yırtık ucurtma hulk un atmosferiği :D

Talih.b16
18-09-2011, 15:06
jgl sorunmu var?vitese geçmesede kullanan pek hızlı atamayıyo yada şanzımanda sorunmu var masallah araçlara

percussionali
18-09-2011, 15:08
jgl sorunmu var?vitese geçmesede kullanan pek hızlı atamayıyo yada şanzımanda sorunmu var masallah araçlara

kardeşim aracı sattım o gün normalde denemicektim ama kıramadık eşimizi dostumuzu emanet araçla okadar korkarak okadr atabiliyorum araca bişy olmasın diye vites flan kaçırmamak için mecburen garanti atmak zorundaydım

Talih.b16
18-09-2011, 15:11
anladım sıkıntı olduğu belli yoksa birazdaha hızlı gidecekmiş besbelli.maşallah araçlara tekrardan ayağınıza sağlık

percussionali
18-09-2011, 15:13
anladım sıkıntı olduğu belli yoksa birazdaha hızlı gidecekmiş besbelli.maşallah araçlara tekrardan ayağınıza sağlık

yoksa fena vites atarım Rs ciler iyi bilir viteslerimi ;)

Cliosportve
18-09-2011, 15:15
Honda gerçekten inanılmaz performanslı
VTS zaten başımızın tacı Ahmet işini bilir...
Videolar gayet açıklayıcı ve tatminkar olmuş
Dahada laf çıkmaz inşallah

percussionali
18-09-2011, 15:18
Honda gerçekten inanılmaz performanslı
VTS zaten başımızın tacı Ahmet işini bilir...
Videolar gayet açıklayıcı ve tatminkar olmuş
Dahada laf çıkmaz inşallah

selcuk honda ile dene bence king i bursaya verdik ist. king aranıyo nerde acaba :beuj:

Cliosportve
18-09-2011, 15:21
selcuk honda ile dene bence king i bursaya verdik ist. king aranıyo nerde acaba :beuj:

Sonuç belli ben kendi çapımda kingim dostum hatta Kingo Discoyu izliyorum sürekli :D

ahm_52
18-09-2011, 15:26
galiba ben istanbulun kingi oldum gibi

Cliosportve
18-09-2011, 15:29
galiba ben istanbulun kingi oldum gibi

ahm performance ve sen zaten hem gönüllerin hemde yolların kingisin :D Seviyoruz seni videolarını merakla takip ediyoruz
Eminim ki çoğu kişide artık rollinge çıkmak istemiyordur :D

percussionali
18-09-2011, 15:31
gibisi fazla formda ben bukadar klasmanıma atar yapsam tr nin en hızlısını istiyorum diye şimdiye ne olurdu merak ediyom ama senini klasmandan ses çıkmadığına göre king sin powered by ahm performance :D

ahm_52
18-09-2011, 15:41
saolun arkadaşlar beni şımartıyorsunuz:hahaha:

react1ve
18-09-2011, 15:50
ahmet kanka aksam senın ıcın 50 shot nos bastı dıor cocuklar dogrumu uhafau =)sonrada kagıt ucak gıbı kanatlandı falan dıolar =))
saka bı yana cok guzel gıdıor VE vts..dun gece o kadar arac wardı senın klasmanında ama kımse yanasmadı..Allah kaza bela vermesın..

SEÇKİN172
18-09-2011, 17:13
öncelikle arkdaşlar ve vts fl rs maşallah şimdi arkdaşlar ali abi sana diorum herzaman size saygım vardır zy rs i ve 4 kafa kafaya gitti yazmışsınız helal olsun abi :) tebrik edrim
5 te 1 boy geçti yazmışsınız evet ahmet abini önüne araba çıktı bi an gazı bırakıp çekitm sonra tekrar bastım yoksa kaza yapıcaktı allah göstermesin zy ile vts kafa kafa gitti yazmışsın ya abi 5 de 1 boy onünde yazmışsın ya abi helal olsun sana ya başka bişe demiorum valla:):)

ahmet abide söylesin tabi söyler zatende :) 4. vitesin sonuna kadar 1.2 2 boy zy RS önde
ve 5 .atıyoruz ahmet abini önüne araba çıkıyo gaz kesiyorum yanıma geliyo 1 boy önde oluyo .) bu şeklide zy rs i geçti VE VTS -ZY RS i geçti demişsiniz ya abi helal olsun size ya herzaman hep beraber oturup yiyip içip kalkıyoruz bu kadar hırslı olcagını bilseydim inan 10 boy geçilirdim size...... JGL RS- ZY RS gelincede o akşamki denememizde sen hiç abi öne çıktınmı veya çıktıgı hatırlıyomusun en son denemizde ZY RS önde deilmiydi ali abi sen söyle
neyse abi dedigim ggibi bende size abi dedim güvendim ya:)))) helal olsun dedigim gibi abi..
başka bişe demiorum...........

DOGAN__
18-09-2011, 17:17
AHM performas TR nin EN EN EN hızlı DELİKANLISI :))))

Alper_
18-09-2011, 18:05
tüm araçlara maşallah..ahmet ya sen gel ya biz gelelim dostum :D

ahm_52
18-09-2011, 19:09
öncelikle arkdaşlar ve vts fl rs maşallah şimdi arkdaşlar ali abi sana diorum herzaman size saygım vardır zy rs i ve 4 kafa kafaya gitti yazmışsınız helal olsun abi :) tebrik edrim
5 te 1 boy geçti yazmışsınız evet ahmet abini önüne araba çıktı bi an gazı bırakıp çekitm sonra tekrar bastım yoksa kaza yapıcaktı allah göstermesin zy ile vts kafa kafa gitti yazmışsın ya abi 5 de 1 boy onünde yazmışsın ya abi helal olsun sana ya başka bişe demiorum valla:):)

ahmet abide söylesin tabi söyler zatende :) 4. vitesin sonuna kadar 1.2 2 boy zy RS önde
ve 5 .atıyoruz ahmet abini önüne araba çıkıyo gaz kesiyorum yanıma geliyo 1 boy önde oluyo .) bu şeklide zy rs i geçti VE VTS -ZY RS i geçti demişsiniz ya abi helal olsun size ya herzaman hep beraber oturup yiyip içip kalkıyoruz bu kadar hırslı olcagını bilseydim inan 10 boy geçilirdim size...... JGL RS- ZY RS gelincede o akşamki denememizde sen hiç abi öne çıktınmı veya çıktıgı hatırlıyomusun en son denemizde ZY RS önde deilmiydi ali abi sen söyle
neyse abi dedigim ggibi bende size abi dedim güvendim ya:)))) helal olsun dedigim gibi abi..
bak kardeşim şimdi beraber aynı ortamda oturuyoruz muabbet sohbet ediyoruz ne güzel ama iş rolinge gelince babamın oglunu tanımam ben o arabaya okadar masraf etiysemde hakkımmı yedirmem sen beni 4de kadar geçtin bi boy 5 e attık arkadan geldim bi boy önüne geçtim bunu inkar edemezsin edersende çookta ...benim sagtarafımda 3 şeritlik bi yoldaha vardı saten acılmıştık senden ben sag tarafa dogru gitmiştim ahh o kameranın süresi dolmasaydıda şimdi hep beraber izleseydik ama sıkıntı yok ben her zaman hazırım maşşllah aracın güzel gidiyo ...

AHM performas TR nin EN EN EN hızlı DELİKANLISI :))))
saolasın kardeşim ya bana bak senin araba yürüyecekmi:D

tüm araçlara maşallah..ahmet ya sen gel ya biz gelelim dostum :D
ortada buluşalımmı kanka ne dersin :D

percussionali
18-09-2011, 19:34

seçkin bak kardeş sen JGL rs geçemedin sen daha neyin peşindesin bırak arkadaşlık dosluğu bi kenara o arabanın üstünde emek var o emeğide senin kabullenmeme egon yüzünden kalkıp susmazlık yapmam kardeş seni severim ama bu şekilde değil ben sattığım şuan bende olmayan bir arcı savunuyorum sana benim yüzüme gelip denemeden önce abi sen 2 boy geçersin diyosun denedikten sonra ben demiştim abi 2 boy geçersin diye diyosun mamiye o akşam MAMİ kullandı aracı kalkıpta orda öyle bişy demiyosun sonra sağdan soldan geçilmişin diye haber ediyosun ikili oynama bana başkasına başka konuşup ortalığı karıştırma kabullenmeyi öğreen biz sana sevgimizi veriyosak sende eğer ben sayğılıyım diyosan büyüğüme kabullenmeyi öğren eğerki buraya kadar yazdııysam bukadar kişinin önüünde bilinmesi gereken bişyi öğrensin millet bana kulaktan dolma laflarla gelmesin kimse JGL rs ZY rs 2 boy geçiyo eğer bunu aksinide idda ediyosan JGL yi istanbula çağırırım masrafları heşeyi bana ait videoyuda çeker koyarım darlamayın adamıya kabullenmeyi öğrenin biraz emeğe saygısızlık ediyosun şuan JGL de sende fazla olarak kapak polishli 2 boy geçilmen gayet normal kime neyi ıspatlamaya çalışıyon senin arabanda kapak işli olsa benimle anca kafa kafaya yürürsün NOKTA.

ufuck
18-09-2011, 20:13
MaşAllah dıyelım :):)

life is life
18-09-2011, 20:28
maşallah bütün araçlara..

M///maniac
18-09-2011, 20:58
ies ile sadece son deneme saglıklı olmus masallah ve yede ies uzunda çok iyi bu arada bildgm kadarı ile fuat 0.7 basıo 0.8 deil

berkayGLRN
18-09-2011, 21:21
maşallah araçlara..

fuatvts
18-09-2011, 21:30
[OTE=M///maniac;2610106]ies ile sadece son deneme saglıklı olmus masallah ve yede ies uzunda çok iyi bu arada bildgm kadarı ile fuat 0.7 basıo 0.8 deil[/QUOTE]

Knk doğru soluyosun yüzyüzede konuştuğumuzda arabamın bilmediğim yerlerde yapıldığını bile söylemisler :P basınç 0,7 aksini idiia eden zaten arabama biner görür ayrıcada arabayı alçalttığım için 3 ün yarısına kadar tutunamıyorum normalde hiç sarma olmazdı vede saxonun devrinde bastığımız için 4 binlerde basıorum devrim çok altta kalıor toparlayana kadar saxo öne çıkıyor haliyle:S Ancak arkadan yetişip geçebiliyorum ... Bu arada benim denediğim araçların hepsiyle karşı arabanın devrinde basıorum;)

SEÇKİN172
18-09-2011, 21:40
seçkin bak kardeş sen JGL rs geçemedin sen daha neyin peşindesin bırak arkadaşlık dosluğu bi kenara o arabanın üstünde emek var o emeğide senin kabullenmeme egon yüzünden kalkıp susmazlık yapmam kardeş seni severim ama bu şekilde değil ben sattığım şuan bende olmayan bir arcı savunuyorum sana benim yüzüme gelip denemeden önce abi sen 2 boy geçersin diyosun denedikten sonra ben demiştim abi 2 boy geçersin diye diyosun mamiye o akşam MAMİ kullandı aracı kalkıpta orda öyle bişy demiyosun sonra sağdan soldan geçilmişin diye haber ediyosun alican gibi ikili oynama bana bana başka başkasına başka konuşup ortalığı karıştırma kabullenmeyi öğreen biz sana sevgimizi veriyosak sende eğer ben sayğılıyım diyosan büyüğüme kabullenmeyi öğren eğerki buraya kadar yazdııysam bukadar kişinin önüünde bilinmesi gereken bişyi öğrensin millet bana kulaktan dolma laflarla gelmesin kimse JGL rs ZY rs 2 boy geçiyo eğer bunu aksinide idda ediyosan JGL yi istanbula çağırırım masrafları heşeyi bana ait videoyuda çeker koyarım darlamayın adamıya kabullenmeyi öğrenin biraz emeğe saygısızlık ediyosun şuan JGL de sende fazla olarak kapak polishli 2 boy geçilmen gayet normal kime neyi ıspatlamaya çalışıyon senin arabanda kapak işli olsa benimle anca kafa kafaya yürürsün NOKTA.

ali abi ben sana jgl nin içindeylen nededim abi bu araç beni 2 boy geçer herhalde dedim yalan yok peki sen söyle ben söylemeyeyim JGL İLE ZY RS in en son denemesinde senmi öndeydin yoksa benmi.....

Alicanrs
18-09-2011, 21:44
seçkin bak kardeş sen JGL rs geçemedin sen daha neyin peşindesin bırak arkadaşlık dosluğu bi kenara o arabanın üstünde emek var o emeğide senin kabullenmeme egon yüzünden kalkıp susmazlık yapmam kardeş seni severim ama bu şekilde değil ben sattığım şuan bende olmayan bir arcı savunuyorum sana benim yüzüme gelip denemeden önce abi sen 2 boy geçersin diyosun denedikten sonra ben demiştim abi 2 boy geçersin diye diyosun mamiye o akşam MAMİ kullandı aracı kalkıpta orda öyle bişy demiyosun sonra sağdan soldan geçilmişin diye haber ediyosun alican gibi ikili oynama bana bana başka başkasına başka konuşup ortalığı karıştırma kabullenmeyi öğreen biz sana sevgimizi veriyosak sende eğer ben sayğılıyım diyosan büyüğüme kabullenmeyi öğren eğerki buraya kadar yazdııysam bukadar kişinin önüünde bilinmesi gereken bişyi öğrensin millet bana kulaktan dolma laflarla gelmesin kimse JGL rs ZY rs 2 boy geçiyo eğer bunu aksinide idda ediyosan JGL yi istanbula çağırırım masrafları heşeyi bana ait videoyuda çeker koyarım darlamayın adamıya kabullenmeyi öğrenin biraz emeğe saygısızlık ediyosun şuan JGL de sende fazla olarak kapak polishli 2 boy geçilmen gayet normal kime neyi ıspatlamaya çalışıyon senin arabanda kapak işli olsa benimle anca kafa kafaya yürürsün NOKTA.

......................

SEÇKİN172
18-09-2011, 21:44
bak kardeşim şimdi beraber aynı ortamda oturuyoruz muabbet sohbet ediyoruz ne güzel ama iş rolinge gelince babamın oglunu tanımam ben o arabaya okadar masraf etiysemde hakkımmı yedirmem sen beni 4de kadar geçtin bi boy 5 e attık arkadan geldim bi boy önüne geçtim bunu inkar edemezsin edersende çookta ...benim sagtarafımda 3 şeritlik bi yoldaha vardı saten acılmıştık senden ben sag tarafa dogru gitmiştim ahh o kameranın süresi dolmasaydıda şimdi hep beraber izleseydik ama sıkıntı yok ben her zaman hazırım maşşllah aracın güzel gidiyo ...

saolasın kardeşim ya bana bak senin araba yürüyecekmi:D

ortada buluşalımmı kanka ne dersin :D

vlla abi keşke dolmasaydı o kameranın süre 4 kadar 1 boy geçiyo diosun videoyu koyarkende üste 4 kadar kafa kafaya yazıyo ali abi :) diosun ya 5 te 1 boy önüe çıkıyorum die dogru söylüyosun orda önüne araba çıktı gaz kestim ben sen bırkamdın o yüzden 1 boy önüme çıktın sonra ben seni gene geçtim abi yapmayın abi gözünüzü seveyim

he şunuda söyleyim yanlışta anlamada
valla abi sabaha kadar denerim VTS ile.............. istersen abi o koydunun fiberleride sök istersen meterolun en kralı bas
dedigim gbi valla sabaha kadar denerim VTS.....

ekinci
18-09-2011, 21:50
ve vts rüzgarı kasıp kavuruyor :)

ahmet usta yine maşallahı var senin canavarın..

SEÇKİN172
18-09-2011, 21:51
ne diosun sen ya ? ikili filan oynama vs yine benim ismim geçmiş ben kime ikili oynamışım delikanlı ol bi derdin varsa adresim belli geldin muhabbet ettin görüşelim ;) ağzımı açmadım sana laf etmek istemedim iki yüzlü diyebilcek karaktere sahip deilsin ;) ahmetle çok kez knştk kimle knştuysam arkandan laf etmedim aliyle kavgalıyız dedim rol yüzünden o kdr .. arabanı hep övdüm bu aracın hakkı bu deildir dedim yeni sahibine de dedim yazılım silme orj egsoz takma kapak işli wideband al vs .. ne anlarsın ki doru diosn ;) emeğe saygısızlık kimde gördük zamanında .. nedir bu kyruk acısı geçtin dedik hala bıdı bıdı karı gibi knşuosn ismimi geçiriosn ikili oynayanı seçkinde gördü emin ol sen ;)

aynen alican kardeşim dediklerinin hiç birine inanmıyodum çok haklıymışsın böyle olacagı bilseydim valla hiç denemezdim vts ile jgl ile ben ali abinin arabasına bişe dimiorum emegin olabilir abi bende saygı duyuyorum ama sen söyle abi sen ben demiorum ZY RS İLE JGL denerken kim öndeydi söyle bakalım ben bişe demiorum.:):)

Alicanrs
18-09-2011, 21:53
ahmete kesinlikle ve kesinlikle lafım yok harbiden adam gibi adam knştuğum bi arkadaşımız arabasıda öncekine nazaran yani önceden vts ile denediğimden nazaran köpek gibi hızlanmış tekrar maşallah .. 1.6 ies e dicek laf yok geçen halı saha maçında gördüm arabasını çok güzel duruyor :) ve yürürüde bi o kdr güzel maşallah Allah kaza bela vermesin

ufuck
18-09-2011, 21:54
bu konuya okanın gelmesı lazım aslında :D okan hep zy ıle denemek ıstıyordu :D

SEÇKİN172
18-09-2011, 22:01

evet okan hep denemek ister ama bi türlü tekrar deneyemedik okanda arkdaşımdır ama böyle yapıcaksa denemem zaten ZY RS İLE SS DAHA önceki deneme videolarıda var . ama tekrar denicezde bi denk gelemedik.

ahm_52
18-09-2011, 23:14
seçkinle gorusuldu VE vts ile ZY rs seckın yarın denıcek

mert_leon
18-09-2011, 23:22
zz honda çok güzel maşallah şarköyde çok gördüm bu yaz görüntü on numaraydı gidişide çok güzelmiş nazar değmesin bütün araçlara.

ALTNSA
19-09-2011, 00:05
ZY rs FL rs i 3 boy geçiyo video yakalayamadık ama ZY Rs sahibi seçkin kardeş söyledi maşşallh 3 boy geçiyormuş tebrikler. araç sahipleri yazar kendileri.

bu FL rs i de okadar övdüler ki bende bişi sandım.

ZY rs FL rs e 3 boy atıo
JGL rs ZY rs e 2 boy atıo
JGL rs ile SS rs denedileR denk yürüyorlar

sonuç olaRak bakkal hesAbı yapaRsAk
JGL rs ile SS Rs , ZY rs e 2 boy FL rs e yaklaşık 5 boy atıyor
iyi forumlar :)

ALTNSA
19-09-2011, 00:07
evet okan hep denemek ister ama bi türlü tekrar deneyemedik okanda arkdaşımdır ama böyle yapıcaksa denemem zaten ZY RS İLE SS DAHA önceki deneme videolarıda var . ama tekrar denicezde bi denk gelemedik.

JGL den 2 boy yiyiyorsan gerek yok SS te araya 2 araba koyar :)
zy rs in biraz hızlanması gerek:)

melih
19-09-2011, 00:15
hayırlı işler boy hesapları başlamış :D
ya artık geniş bakın beyler bırakın boy hesabı kimsenin arabasını iyi gidiyo veya kötü gidiyo yorum yapmak yalnış herkezin arabası kendine göre en hızlıdır bu kadar basıt

34tb9544
19-09-2011, 00:15
beyler honda 07 basıyor standart motora baska araclarla karıstırmayın aracı aracı 2 yada 3 cm daha dusurduk jgl clıo rs ıle denememızden sonra o yuzden bıraz sarıyor arac bırde fuatın dedıgı gıbı sımdıye kadar denedıgımız tum araclarla karsı aracın dewrıne gore bastık hem jgl nın sahıbı hemde ve saxo nun sahıbı on numara ınsanlar ne zaman ısterlerse telefoın numaralarımız var acar konusruz boyle ınsanlarla basmak zewk verıyo zz iesi bıraz daha bekleyın ama loading.....

ALTNSA
19-09-2011, 00:18

valla benim kafa burun gittiğim arabadan 2 boy yemiş kanka nabsak denesekmi :D

ahm_52
19-09-2011, 01:29
vlla abi keşke dolmasaydı o kameranın süre 4 kadar 1 boy geçiyo diosun videoyu koyarkende üste 4 kadar kafa kafaya yazıyo ali abi :) diosun ya 5 te 1 boy önüe çıkıyorum die dogru söylüyosun orda önüne araba çıktı gaz kestim ben sen bırkamdın o yüzden 1 boy önüme çıktın sonra ben seni gene geçtim abi yapmayın abi gözünüzü seveyim

he şunuda söyleyim yanlışta anlamada
valla abi sabaha kadar denerim VTS ile.............. istersen abi o koydunun fiberleride sök istersen meterolun en kralı bas
dedigim gbi valla sabaha kadar denerim VTS.....

sabaha kadar deneyecek bişe yok hemşerim yarın akşam 2 sefer denesek yeter senle elinden geleni yap herzamanki yerde bekliyorum seni biraz geç çıkarız yok araba çıktı yo şu yok bu olmasın neyi nerden sökecegime ben karar veririm sen degil metenole gelince ben nerden basıyorum metonolu herkez biliyo herkesede söledim basacam diye hondanın vdeo sunu takip et basıyormuyum bak silecek okan benim dükkana geldi okana sor osana söler

percussionali
19-09-2011, 01:58
atar yapıp gelmemek yok bahane yok R yok seçkinle görüşüldü yarın VE vts ZY rs deniyecek ahmet ile seçkin arasında atar herkez kendi aracınıdan mehul dür.

percussionali
19-09-2011, 02:00
valla benim kafa burun gittiğim arabadan 2 boy yemiş kanka nabsak denesekmi :D

okan bide seninle başlamayalım kaldıracak durumda değilim kafa burun nerden çıktı denemedik bile seninle doru dürüst

ahm_52
19-09-2011, 02:17
okan VE vts ile ss Rs kafa kafaya diyoz beni 3 boy geçen JGL rs le nasıl kafa burun gidiyon yaff o gün deneyemediniz bile trafikten dolayı ali ile dur bide sen çıkma şimdi:D:D
formda vdeolarımız bile var

ukku
19-09-2011, 02:35
FL RS 'in benim gördüğüm son hali 16 jantlı ZY'nin net 3 3.5 boy önünde gittiğiydi. Sonraki hali hakkında fikir sahibi değilim :)
JGL RS denemesindeki boy hesaplarına inanmadığınız adamın FL RS denemesindeki boy hesaplarını neden direkt yazıyorsunuz o da tuhaf :)
Neyse, FL RS'i yeni aldılar, hayırlı uğurlu olsun, eksikleri varsa giderip, alayına giderler :)

Ama bana kalırsa boy hesabını boşverin, honda sıra gecesi yapmış, tebrikler :D

ALTNSA
19-09-2011, 07:28
okan VE vts ile ss Rs kafa kafaya diyoz beni 3 boy geçen JGL rs le nasıl kafa burun gidiyon yaff o gün deneyemediniz bile trafikten dolayı ali ile dur bide sen çıkma şimdi:D:D
formda vdeolarımız bile var

ozaman hiçbiri net bir deneme olarak algılanmamalı çünkü senlede jgl ilede 200 e bile hiç çıkamadık o gece araç içi videolara bakarsan rs çiler bilir 5. vites 195 te başlar kaç kere 5 e attım ben attığımı bile hatırlamıyorum tam ama ben sadece çıkılabilen hıza kadar ikinizlede bastım ona göre yorum yaptım. senlede başkalarıylada denerken hep trafik vardı ayrıyetten çoğundada sen istediğin için 2000 devirlerde roll yaptım yani araba nerdeyse stop ettekcen roll yaptığımızı hatırlıyorum :D gerçi bana sorun değil bunu baştanda söylemiştim zaten önemli olan basmak ama buna göre senin jgl ile denemenle benim seninle denememe bakarak hesap yaparsan uygun olmaz zaten bikaç hafta önce jgl rs - ve vts videosu koymuştunuz köprü üstünden çekilen orda yarım boy civarı jgl önündeydi o videodaki jgl değilmi kafam karıştı şimdi :D
http://www.streetfire.net/video/jgl-rs-ahm-vts_2302720.htm

herneyse kaça kadar çıktınız bilmiyorum ama videolardan yine 200 bile görmediğiniz açık yinede maşallah araçlara ama trafik aynı yol aynı o yüzden dedim jgl den o boyları yiyenin beni geçebileceğini sanmıyorum ali abi geçebileceklerini sanıyor ise nasıl sanıyor onuda anlamadım kaça kadar çıkıp 2 boy oldu merak ettim

kanashibari
19-09-2011, 07:41
Maşallah güzel denemeler olmuş. Tebrikler trafik izin vermemiş.

ceco
19-09-2011, 07:59
fuat masallah kardesım aracın cok basarılı allah kaza bela gostermesın.

lan ahmett aracımdan egt saatını sokup sana baglıycam senın yıne egt çıktı a.q :D sakın ol bıraz sakınnn :)

ve vts e masallah combo basarılarının devamını dılerım...

SEÇKİN172
19-09-2011, 08:18
bu fl rs i de okadar övdüler ki bende bişi sandım.

Zy rs fl rs e 3 boy atıo
jgl rs zy rs e 2 boy atıo
jgl rs ile ss rs denediler denk yürüyorlar

sonuç olarak bakkal hesabı yaparsak
jgl rs ile ss rs , zy rs e 2 boy fl rs e yaklaşık 5 boy atıyor
iyi forumlar :)

jgl rs nezaman zy rs e 2 boy atmış :) veya nezaman geçmiş :)

fl yede gelince yeni aldıkları için vites atamamışlar olabilir
inanırım tekrar ilerleyen zamanlarda deneriz inşallah
bu arda okan fl rs in senle videoları biliyorum bişe söylemene gerek yok
ulan ss rs jgl ile denerkende benim gördügüm jgl rs önde idi kafa burun deildi yani hakkını yemem kimsenin......

SEÇKİN172
19-09-2011, 08:23
fl rs 'in benim gördüğüm son hali 16 jantlı zy'nin net 3 3.5 boy önünde gittiğiydi. Sonraki hali hakkında fikir sahibi değilim :)
jgl rs denemesindeki boy hesaplarına inanmadığınız adamın fl rs denemesindeki boy hesaplarını neden direkt yazıyorsunuz o da tuhaf :)
neyse, fl rs'i yeni aldılar, hayırlı uğurlu olsun, eksikleri varsa giderip, alayına giderler :)

ama bana kalırsa boy hesabını boşverin, honda sıra gecesi yapmış, tebrikler :d

valla utkucum herhalde o akşam vites atamaışlar fl rs sahibleri iananırm dedigim gibi maşşallah arbaları ok gibi allah kaza bela vermesin. Ama tekrar deneriz ilerleyen zamanlarda...

ALTNSA
19-09-2011, 08:36
jgl rs nezaman zy rs e 2 boy atmış :) veya nezaman geçmiş :)

fl yede gelince yeni aldıkları için vites atamamışlar olabilir
inanırım tekrar ilerleyen zamanlarda deneriz inşallah
bu arda okan fl rs in senle videoları biliyorum bişe söylemene gerek yok
ulan ss rs jgl ile denerkende benim gördügüm jgl rs önde idi kafa burun deildi yani hakkını yemem kimsenin......

fl rs ile ss hiç denemedi bu 1
konunun başında jgl rs in ZY yi 2 boy geçtiği yazıyor zaten bu 2
ss-jgl denemesinide görmene gerek yok videosunu izledin zaten hepsi orda var buda 3 kardeşim

bence biraz daha mütavazi ol geçmişlerse geçmişlerdir bunu kabullenmeyi bilmelisin bence

SEÇKİN172
19-09-2011, 08:41
fl rs ile ss hiç denemedi bu 1
konunun başında jgl rs in zy yi 2 boy geçtiği yazıyor zaten bu 2
ss-jgl denemesinide görmene gerek yok videosunu izledin zaten hepsi orda var buda 3 kardeşim

bence biraz daha mütavazi ol geçmişlerse geçmişlerdir bunu kabullenmeyi bilmelisin bence

okan bişe bilmeden konuşma fl rs eski -u plaka hatırladınmı cnm :)

bende derim ona 2 boy attım yok 5 boy attım iyi hatırla iyi jgl gelincede videoalrıda seyrettim hemde ordaydım.

ALTNSA
19-09-2011, 09:06
okan bişe bilmeden konuşma fl rs eski -u plaka hatırladınmı cnm :)

bende derim ona 2 boy attım yok 5 boy attım iyi hatırla iyi jgl gelincede videoalrıda seyrettim hemde ordaydım.

biliyorum U plaka olduğunu rs leri senden iyi tanırım :) biz onunla 2 sene önce denedik sende ozaman daha ehliyet bile yoktu :) deneme videoları nette var izlersin ;) ozamanlardan sonrada iki araçta çok değişti mesela senden 3 boy yiyormuş benden kaç boy yer allah bilir. FL nin km side çok fazla zaten normaldir.

jgl 2 boy geçmiş zaten sana seni geçer demiştim.
Bana hep ben koltuklar takılıyken jgl sökükken 2 boy geçiyorum Ali abiyi diyip duruyodun hatırlatırım. noldu tam tersi olmuş :)

SEÇKİN172
19-09-2011, 10:55
biliyorum U plaka olduğunu rs leri senden iyi tanırım :) biz onunla 2 sene önce denedik sende ozaman daha ehliyet bile yoktu :) deneme videoları nette var izlersin ;) ozamanlardan sonrada iki araçta çok değişti mesela senden 3 boy yiyormuş benden kaç boy yer allah bilir. FL nin km side çok fazla zaten normaldir.

Bana hep ben koltuklar takılıyken jgl sökükken 2 boy geçiyorum Ali abiyi diyip duruyodun hatırlatırım. noldu tam tersi olmuş :)

ehliyetimi evet ozaman yoktu benim ama fl ile hiç denemedik dedin ya orda sıçtın işte okan bu arada ben jgl ile koltuklar takılı 2 boy geçtim demedim adam ol.
ortalıgı karıştırma bu arada sen kimsin lan senden 3 boy yicem ben .. arabanın gideri belli
filtre + egzozmuş milleti kandırmayı bırak
fl ile videolarındada FL rs önde..
sen ZY ile denemenden niye hiç bassetmiyosun TERTEMİZ 4 BOY saplamış sana niye söylem,yosun.. sonra senin geçildigin RC geçti onu nie söylemiosun..

ALTNSA
19-09-2011, 11:06
ehliyetimi evet ozaman yoktu benim ama fl ile hiç denemedik dedin ya orda sıçtın işte okan bu arada ben jgl ile koltuklar takılı 2 boy geçtim demedim adam ol.
ortalıgı karıştırma bu arada sen kimsin lan senden 3 boy yicem ben .. arabanın gideri belli
filtre + egzozmuş milleti kandırmayı bırak
fl ile videolarındada FL rs önde..
sen ZY ile denemenden niye hiç bassetmiyosun TERTEMİZ 4 BOY saplamış sana niye söylem,yosun.. sonra senin geçildigin RC geçti onu nie söylemiosun..

facebook yazılarını dökmemi istermisin :)

SEÇKİN172
19-09-2011, 11:11
facebook yazılarını dökmemi istermisin :)

istediginizi yapabilirsiniz kardeşim.

ALTNSA
19-09-2011, 11:20
ve saxo yuda 3 boy geçtiğini hatta basar basmaz ayırmaya başladığını yazdın hala yazılar elimde duruyor facebook sağolsun
bunlarada hayır diyormusun ?

ahm_52
19-09-2011, 11:23
kim beni 3 boy geömiş yaa nerde ben neden hatırlamıyorum sayın zy arabayı topladım komple akşama senin için tekrar sökecem eyer r olcaksa haber ver sökmim arabayı

ALTNSA
19-09-2011, 11:25
kim beni 3 boy geömiş yaa nerde ben neden hatırlamıyorum sayın zy arabayı topladım komple akşama senin için tekrar sökecem eyer r olcaksa haber ver sökmim arabayı

seçkinin söylediğine göre zy rs seninle basmış bu muhabette yaklaşık 1 ay önce oluyo 30 ağustosta yazmış tarihi bile var bastığı gibi ayırmaya başlıyormuş aynen öyle yazıyor yazılarında direk 3 boy atıomuş :)

ahm_52
19-09-2011, 11:26
seçkin suyun ısınmaya başladı:D:D

PPR engineering
19-09-2011, 11:26

ya okan yazılarına bak ya yok km si yüksek yok su yok bu valla sinirlendiriyosun yazılarınla yüz yüze gelince meleksin ALLAH aşkına ne gereği var hep kendini kolluyosun senin arabanın gittiği her kez ce biliniyor zaten..ama fl rs i öle ezemezsiniz sahibi yeni almış vites atamaz su olur bu olur..

ALTNSA
19-09-2011, 11:28
seçkin suyun ısınmaya başladı:D:D

varmı böyle bir deneme ?
yoksa seçkin palavramı sıkıyor ?

birde jgl rs e zy 2 kişi koltuklar takılıyken bile jgl tek kişi sökükken 1 boy önünde gidiyormuş zy rs hemde egzos yokmuş :D
buda doğrumu merak ettim :) yoksa külliyen yalanmı bunlar

ahm_52
bu akşam denememden sonra eyer zy rs R yapmazsa denemelere sayılı insanlarla çıkacam ....

Alicanrs
okan diosun ki benim aracı bokluolar sora gelmiş diosun ki fl'nin km side yüksek olabilir nolucak km'si yüksekse sende 150 lerin üstündesin araban yürüomu evt canavar gibi yürüyor sen nieadamın arabasını boklar gibi diosn .. o arabanın nasl gittiğini tüm herkez utkudayken blioki Fl olunca bile zy yi 3 4 boy geçiodu adam yeni almış kullanamıodur bakımları bişileri eksiktir sen aldığın araban uçuomuydu =) bırakın bunları ya boklamayın

ALTNSA
ya okan yazılarına bak ya yok km si yüksek yok su yok bu valla sinirlendiriyosun yazılarınla yüz yüze gelince meleksin ALLAH aşkına ne gereği var hep kendini kolluyosun senin arabanın gittiği her kez ce biliniyor zaten..ama fl rs i öle ezemezsiniz sahibi yeni almış vites atamaz su olur bu olur..

doğrudur vites atamamıştır yada kaçırmıştır
ben sadece burda yazılanlara göre yorum yaptım video yok ortada
ama söylenen 3 boy zy rs in önde gittiği bunuda seçkin söylemiş bende buna göre yorum yaptım şimdi bendemi suç.

ALTNSA
19-09-2011, 11:30
okan diosun ki benim aracı bokluolar sora gelmiş diosun ki fl'nin km side yüksek olabilir nolucak km'si yüksekse sende 150 lerin üstündesin araban yürüomu evt canavar gibi yürüyor sen nieadamın arabasını boklar gibi diosn .. o arabanın nasl gittiğini tüm herkez utkudayken blioki Fl olunca bile zy yi 3 4 boy geçiodu adam yeni almış kullanamıodur bakımları bişileri eksiktir sen aldığın araban uçuomuydu =) bırakın bunları ya boklamayın

bende aldığımda araba yürümüyordu konuyu başka yere çekmeyin
ben 3 boy geçildiğini duyduğum için söyledim yoksa U plakayken iyi gidiyordu sonra hiç görmedim zaten o aracı

ahm_52
19-09-2011, 11:30
zy rs tr nin en hızlı rs i deyil bunu herkez bilir sevenler gece ölür bunu yanlız seven bilir

Alicanrs
19-09-2011, 11:32
bende aldığımda araba yürümüyordu konuyu başka yere çekmeyin
ben 3 boy geçildiğini duyduğum için söyledim yoksa U plakayken iyi gidiyordu sonra hiç görmedim zaten o aracı

sorun o deilki senin yok km si yüksek filan demen yanlış konuşursan uyarır millet 200 bin olsn nolucak araç sağlıklı olduktan sora evt sahibi yen i almış bilmiodur bakımları eksiktir snçta ben aldığımda aracı sizden 7 boy yiyodu alican kullanamıomu oluodu yoo aldım bütün eksiklerini yaptırdım bayada eksiği vardı sende biliosun sadece boklamayın .. Km si yüksek olnca arabanın sağlıksız olduğu veya yürümiceği anlamına gelmez ki senin aracında 150+ larda yrüomu evt hızlı gidio bu kdr basit .. Alana sahibinede yardımcı olurlarsa o araba eskisi gibi yürür ztn .

PPR engineering
19-09-2011, 11:34
doğrudur vites atamamıştır yada kaçırmıştır
ben sadece burda yazılanlara göre yorum yaptım video yok ortada
ama söylenen 3 boy zy rs in önde gittiği bunuda seçkin söylemiş bende buna göre yorum yaptım şimdi bendemi suç.

yıllardır roll yapıyosun yazılana niye bakıyosun yan yana gelmeden belli oluyomu olmuyo sen de biliyosun zy rs te güzel senin aracında güzel yakın yürüyosunuz birbirinize şimdi bakıyorumda her kez king olmaya çalışıyo ne gereği var.zy rs in sahibi seçkin daha bu işlere yeni başlıyo ben ateşli olmasını anlayışla karşılıyorum dozunda.

ceco
19-09-2011, 11:37
ya yapıcagınız işe sövücem sımdı.

bı masallah dıyıp çekilin kenara. konuyu piç edıp durmanın bı anlamı yok. ahmet uyma sen mıllete ya.

JDM VTİ
19-09-2011, 11:37
yıllardır roll yapıyosun yazılana niye bakıyosun yan yana gelmeden belli oluyomu olmuyo sen de biliyosun zy rs te güzel senin aracında güzel yakın yürüyosunuz birbirinize şimdi bakıyorumda her kez king olmaya çalışıyo ne gereği var.zy rs in sahibi seçkin daha bu işlere yeni başlıyo ben ateşli olmasını anlayışla karşılıyorum dozunda.

cino rs'lere mi kaldırsam napsam baksana çok hararetliler tam benlik:D:D

PPR engineering
19-09-2011, 11:38
ya yapıcagınız işe sövücem sımdı.

bı masallah dıyıp çekilin kenara. konuyu piç edıp durmanın bı anlamı yok. ahmet uyma sen mıllete ya.

ben üstüme alınmıyorum ???

ceco
19-09-2011, 11:39
ben üstüme alınmıyorum ???

senlık bısey yok dostum.

ukku
19-09-2011, 11:40
Konu ben olduğum için bu çekememezlik.
Başkasının eski arabası olsa böyle bişey olmayacak ama koltuğu 160 derece yatırıp bıldırcın gibi kullanmak yerine bilgiyle bişeyler yaptığım için oluyor bunların hepsi :)
FL RS 'in km si CVK 'dan düşüktür. CVK 'nın da 10 boy videosu var size.
Bunları geçelim. Bakımlı araba yürür. Daha da yazmam, ne RS 'miş, uzun süredir sizin gibilerle aynı arabayı kullanmadığım için çok memnundum, yine rs konularına müdahil oldum, daha da işim olmaz.

PPR engineering
19-09-2011, 11:41
senlık bısey yok dostum.

sağol cvp verdiğin için

PPR engineering
19-09-2011, 11:42
Konu ben olduğum için bu çekememezlik.
Başkasının eski arabası olsa böyle bişey olmayacak ama koltuğu 160 derece yatırıp bıldırcın gibi kullanmak yerine bilgiyle bişeyler yaptığım için oluyor bunların hepsi :)
FL RS 'in km si CVK 'dan düşüktür. CVK 'nın da 10 boy videosu var size.
Bunları geçelim. Bakımlı araba yürür. Daha da yazmam, ne RS 'miş, uzun süredir sizin gibilerle aynı arabayı kullanmadığım için çok memnundum, yine rs konularına müdahil oldum, daha da işim olmaz.

bıldırcınmı hahaha ya sen manyaksın sesli güldüm:D

ALTNSA
19-09-2011, 11:46

ben zaten bahsi geçen çoğu rs in çok yakın olduklarını söylüyorum günü gününü bile tutmuyor bazen o bazen diğeri biraz geçer bu böyle zaten ama seçkinin hala geçen seneden benim 2 kişi zy nin 1 kişi ikenki denemeleri kaale alarak hesap yapması can sıkıcı 50 kere o gece olanları anlattım hala anlamadığı ortada

PPR engineering
19-09-2011, 11:48
ben zaten bahsi geçen çoğu rs in çok yakın olduklarını söylüyorum günü gününü bile tutmuyor bazen o bazen diğeri biraz geçer bu böyle zaten ama seçkinin hala geçen seneden benim 2 kişi zy nin 1 kişi ikenki denemeleri kaale alarak hesap yapması can sıkıcı 50 kere o gece olanları anlattım hala anlamadığı ortada

en güzeli cıkıp denersin videonu da yerleştir arkaya sadece ikiniz cıkın koyun noktayı burdada eklersin videolarını kimsede maşALLAH ını esirgemez..

ALTNSA
19-09-2011, 11:49
sorun o deilki senin yok km si yüksek filan demen yanlış konuşursan uyarır millet 200 bin olsn nolucak araç sağlıklı olduktan sora evt sahibi yen i almış bilmiodur bakımları eksiktir snçta ben aldığımda aracı sizden 7 boy yiyodu alican kullanamıomu oluodu yoo aldım bütün eksiklerini yaptırdım bayada eksiği vardı sende biliosun sadece boklamayın .. Km si yüksek olnca arabanın sağlıksız olduğu veya yürümiceği anlamına gelmez ki senin aracında 150+ larda yrüomu evt hızlı gidio bu kdr basit .. Alana sahibinede yardımcı olurlarsa o araba eskisi gibi yürür ztn .

ben 3 boy yemesine şaşırdığım için bu şekilde konuşuyorum zaten
sebep olarak düşündüğümü yazdım yememesi gerekitiğini düşündüğüm için ama aracın satıldığını yeni alan kişinin roll yaptığını bilmiyordum siz söylediğiniz bende doğrudur ozaman şöför kaynaklıda olabilir dedim hepsi bu

Alicanrs
19-09-2011, 11:51
fl'nin jokeyi utku :D:D nese okan zy ile denersin teke tek videonuzu çekersiniz koyarsınız burdan 2 boy onu geçtim o 2 boy geçti bunuda geçerim filan hesaplarla olmuo milletten kulaktan dolma bilgilerle yan yana gelince belli olur herşey .. deneyin çekin videonuzu izleyelim

ALTNSA
19-09-2011, 11:51
en güzeli cıkıp denersin videonu da yerleştir arkaya sadece ikiniz cıkın koyun noktayı burdada eklersin videolarını kimsede maşALLAH ını esirgemez..

ben istanbula gittim yanyana oturduk deneyelim dedim arabayı sattım denemem dedi peki dedim ama araba 1 aydır hala seçkinde

sonra selçuklar burgaza gelmişti aradık dedik atlayın gelin hep muhabet hem deneme olur diye boruların birinde yağ kaçağı var dedi gel ben yaptıracam dedim ne sorunu varsa yine gelmedi yine deneyemedik

daha ne yapabilirim sen söyle

ALTNSA
19-09-2011, 11:53
fl'nin jokeyi utku :D:D nese okan zy ile denersin teke tek videonuzu çekersiniz koyarsınız burdan 2 boy onu geçtim o 2 boy geçti bunuda geçerim filan hesaplarla olmuo milletten kulaktan dolma bilgilerle yan yana gelince belli olur herşey .. deneyin çekin videonuzu izleyelim

ben söyledim zaten ben öyle bakkal hesabı yaptım sadece
benim jgl ile yürüyüşümü kendisi gördü hatta sende izlemişsin
eğer jgl den 2 boy yiyiyorsa az çok kestirir ne olacağını

PPR engineering
19-09-2011, 11:56
ben istanbula gittim yanyana oturduk deneyelim dedim arabayı sattım denemem dedi peki dedim ama araba 1 aydır hala seçkinde

sonra selçuklar burgaza gelmişti aradık dedik atlayın gelin hep muhabet hem deneme olur diye boruların birinde yağ kaçağı var dedi gel ben yaptıracam dedim ne sorunu varsa yine gelmedi yine deneyemedik

daha ne yapabilirim sen söyle

bence gelir bu yazılardan sonra :D

ALTNSA
19-09-2011, 11:57

inşallah :)

Alicanrs
19-09-2011, 11:57

sende gelsen şu işi bitirsek diorm gülüm Yc eksik kaldı :D

BoraRS
19-09-2011, 12:23
Yaw konu Saxo ile Turbo Honda arasında geçiyorken RS ler nerden girmiş konuya anlam veremedim :D

Şu RS sahipleri yok mu virüs gibi adamlar walla:D

Alicanrs
19-09-2011, 12:24
1. sayfayı oku anlarsın bora bey :D fl zy jgl paso rs :D

SEÇKİN172
19-09-2011, 12:33
inşallah :)

İNŞALALAH OKAN O AKŞAM ARABA YAG KAÇIRIYODU GELEMEDİM YANINA KORTUM BİŞE OLUR DİE ARABAYA

SONRA MC DE DENİCEKTİM MEŞHUR tr nin EN HIZLI F-h-E vtc 40 nızla arabayı satmıştım denemedim keşke deneseydim. çok üzüldüm denemye gelincede senle denicez ama sankın benim yanıma gelip orda muhabbet fln fln etme bende etmem zatende orda ufak bişeyini göreyim burda söylüyorum orda azını burnunu kırıcam .........

ALTNSA
19-09-2011, 12:38
İNŞALALAH OKAN O AKŞAM ARABA YAG KAÇIRIYODU GELEMEDİM YANINA KORTUM BİŞE OLUR DİE ARABAYA

SONRA MC DE DENİCEKTİM MEŞHUR tr nin EN HIZLI F-h-E vtc 40 nızla arabayı satmıştım denemedim keşke deneseydim. çok üzüldüm denemye gelincede senle denicez ama sankın benim yanıma gelip orda muhabbet fln fln etme bende etmem zatende orda ufak bişeyini göreyim burda söylüyorum orda azını burnunu kırıcam .........

hauaz
uhaauhauaha :D
YaPMA APİİİ pokunu yiyimmm :D
ulan yüzümüze okadar anlatıosun sonra anlattıklarının arkasında durmuosun söylediysem söyledim diceksin hepsi bu ozaman palavra sıkıp bana hava atmıcaktın jgl ye koydum ve saxoya yerleştirdim diye övünüodun ha bire bende inandım laf etmedim ama seni kardeşi bilmişler ali abiler yanlarına almışlar yazık arkalarından ettiğin laflara

ahm_52
19-09-2011, 12:39
sayın zy bana cvp vermedin akşama deneyecekmiyiz ...

Ek.Civic_Spoon
19-09-2011, 12:58
vuaawww atarlar giderler havada uçuşuyo konu çok zevkli oldu takipteyim :D :D

SEÇKİN172
19-09-2011, 13:00
hauaz
uhaauhauaha :d
yapma apiii pokunu yiyimmm :d
ulan yüzümüze okadar anlatıosun sonra anlattıklarının arkasında durmuosun söylediysem söyledim diceksin hepsi bu ozaman palavra sıkıp bana hava atmıcaktın jgl ye koydum ve saxoya yerleştirdim diye övünüodun ha bire bende inandım laf etmedim ama seni kardeşi bilmişler ali abiler yanlarına almışlar yazık arkalarından ettiğin laflara

sen varya öyle bi kaşar adamsınki karıdan farkın yok . Insanları birbirine çok iyi veriyosun. Ama dedigim gibi görüşücez..

SEÇKİN172
19-09-2011, 13:02
sayın zy bana cvp vermedin akşama deneyecekmiyiz ...

ya ahmet abi allahını seversen bide sen başlama ya..

ceco
19-09-2011, 13:33
ahm ben ne başlaması lan akşama geliyonmu onu soruyom sana cvp ver

ahm_52
19-09-2011, 13:56
seçkin bey zy rs satmış denemeler olmayacak heralde R var neyse ben yazacagımı yazdım herkez kendisi bilir ahm vts her zaman hazır

DOGAN__
19-09-2011, 14:05
bu ahmeti geçicek adam yokmu yaa R1 ;R2; R3 yuhh beee

ADAMIN DEDİĞİ DOĞRU KİNG OLDU ŞAKA MAKA MAŞALLAH AHM PERFORMANCE

ALTNSA
19-09-2011, 14:11
bu jgl için yazdığı yazı istanbulun en hızlısı benim falan diyor devamında daha devamıda var birazdan koyacam
http://b1109.hizliresim.com/11/9/19/6723.jpg

buda ve vts için yazdığı yazı
http://b1109.hizliresim.com/11/9/19/6759.jpg

JDM VTİ
19-09-2011, 14:13
kelebeğe döndü burası da :D :D :D

Alicanrs
19-09-2011, 14:15
kelebeğe döndü burası da :D :D :D

sus lan zevkli oluo dur çekirdek kola alım :D

ahm_52
19-09-2011, 14:19
severek izliyoruz harbiden çok eglenceli olmaya başladı:hahaha::hahaha::hahaha:

yaa bişe dicem kupa töreni ne zaman heheheh

ALTNSA
19-09-2011, 14:27
sus lan zevkli oluo dur çekirdek kola alım :D

dur daha senin için yazdıklarını koymadım :)

ahm_52
19-09-2011, 14:28
kanka arşivde neler var daha:D:D

ALTNSA
19-09-2011, 14:30
kanka arşivde neler var daha:D:D

başı sen çekiosun zaten seni direk ayırıyormuş
sonra jgl geliyor onuda koltuklar takılı bide hatta 2 kişi olduğu halde geçiomuş
sonra sıra alicana gelio
sıraylan gidiyo böle :D

ben zaten yazılara dikkat edersen her geçiyorum yapıyorum dediği zaman hafiften bi gülücük konduruyorum :)

Alicanrs
19-09-2011, 14:34
dur daha senin için yazdıklarını koymadım :)

harbi seçkin benim içindemi yazmış way a.. ayıp etmiş sen koy hepsinide çekirdek bitio :D

Alicanrs
19-09-2011, 14:37
ve açıklık getirelim bunuda burdayken herkez muhabbetim geçmiş okanların geldiği zaman yok arabayı alican kırmış deniliomuş sora piston egzantirik gırtlak yüklüomuş öle birşey yok uydurma bunlar japantuner kaan şahittir aracı hala toplamadım duruyo serviste merak eden gelir bakar kapak subablar lastikleri vs deişti daha sağlıklı olsn die contaları yeniliorm o kdr .. ve onu geçtim yc ilede yürürüm die bi mantık varsa ztn saçma araçlar yan yana gelmeden hiç bir şey belli olmaz günü gününü tutmuo bu araçların bunu tüm rs sahipleri bilio.. o. karı gibi arkadan knşmakla olmuo sözüm mclisten dışarı

ALTNSA
19-09-2011, 14:37
dur alican seninkini koyuyorum şimdi ama bide EE plaka bi typerdan bahsetti ben bilmiyorumda gene sıkıyor sanırım burda :D kproluyuda geçecekmiş

http://b1109.hizliresim.com/11/9/19/7157.jpg

ALTNSA
19-09-2011, 14:38
ve açıklık getirelim bunuda burdayken herkez muhabbetim geçmiş okanların geldiği zaman yok arabayı alican kırmış deniliomuş sora piston egzantirik gırtlak yüklüomuş öle birşey yok uydurma bunlar japantuner kaan şahittir aracı hala toplamadım duruyo serviste merak eden gelir bakar kapak subablar lastikleri vs deişti daha sağlıklı olsn die contaları yeniliorm o kdr .. ve onu geçtim yc ilede yürürüm die bi mantık varsa ztn saçma araçlar yan yana gelmeden hiç bir şey belli olmaz günü gününü tutmuo bu araçların bunu tüm rs sahipleri bilio.. o. karı gibi arkadan knşmakla olmuo sözüm mclisten dışarı

seçkinin söylediğine göre ZY seni rahat geçmiş
sende arabayı yüklüyormuşsun
bu seferde geçemesse yaksın diyor alican arabasını
birazdan geliyor o yazılarda ;)

ALTNSA
19-09-2011, 14:40
harbi seçkin benim içindemi yazmış way a.. ayıp etmiş sen koy hepsinide çekirdek bitio :D

buda senin için gelsin ;)

http://b1109.hizliresim.com/11/9/19/7206.jpg

seni zaten geçiyormuş ama bu seferde geçemessen aracı yakayaymışsın öle diyor kardeşimiz

SONE-R
seçkinin plaka neydi okan? takip etmek açısından soruyorum :D :D

Alicanrs
yazhuzahzauazhzauhzauzahzauzahzauh zy ile yc denemedi bu 1.. 2.si okan yakın arkadaşımdır 106 cı olan o 2 sinide bindi yc daha hızlı dedi yan yana gelmeden nasl oluo bu işler .. nese araç çıkınca zy ilede deneriz :) kim yakar aracı bilmem artık =)... azuhzauzahazuazh ulan penbe dizi olmuş seçkin ben beklemezdim senden böle bişi ama beni knşturtucaksınız illa jgl yi feçtrim 1 boy dedin .hadi ii dedik sustum inanmadım çnkü bişi vardır dedim bana kaldırdın benle denemedin ki ztn geçemezdin araba çıksın harbiden burda lafla olmuo yanyana gelince deneyelim geçilen yaksın arabasını =).. ulan bide okana laf ederdik :D:D forewer ss :D

BoraRS
Adam belgeleri konuşturuyor dağılın beyler :D

Yakında benim de çıplak fotolarım çıkarsa şaşırmayın spor yaparken terimle ıslanmasın diye üstümdekileri çıkarıyorum da :hehe:

SEÇKİN172
19-09-2011, 14:42

alican hiç merak etme hepsini koysun son noktayı ben koyucam ali abi o akşam alican seni geçmiş demişti bende denemedik alicanla demiştim izke SS e okanı son noktayı nasıl koyuyorum herkez iyi seyretsin.

mami_makinen
19-09-2011, 14:42
ya anma uzatmıssınız sokucam rs ıne sımdı varsa totosuna guvenen AHMET ın arabası hazır buyrun gelın deneyelımm eger denemeyeceksenız atar gıder yapmayın o kadar ....

ALTNSA
19-09-2011, 14:43
yazhuzahzauazhzauhzauzahzauzahzauh zy ile yc denemedi bu 1.. 2.si okan yakın arkadaşımdır 106 cı olan o 2 sinide bindi yc daha hızlı dedi yan yana gelmeden nasl oluo bu işler .. nese araç çıkınca zy ilede deneriz :) kim yakar aracı bilmem artık =)... azuhzauzahazuazh ulan penbe dizi olmuş seçkin ben beklemezdim senden böle bişi ama beni knşturtucaksınız illa jgl yi feçtrim 1 boy dedin .hadi ii dedik sustum inanmadım çnkü bişi vardır dedim bana kaldırdın benle denemedin ki ztn geçemezdin araba çıksın harbiden burda lafla olmuo yanyana gelince deneyelim geçilen yaksın arabasını =).. ulan bide okana laf ederdik :D:D forewer ss :D

seçkin aynı şekilde banada jgl yi sürekli geçtiğini söylüyordu jgl sökükken benim koltuklar takılıyken 1-2 boy geçiyorum ama video çekmiyoruz diyordu bende gülüodum sadece

Alicanrs
19-09-2011, 14:44
kime inancaz şimdi şaşırdım :D Bora emmi noluo ya sen anladın mı bişe :D:D neyse çene yerine araçları konuştursun millet :) .. aracı ben geçildim vs diede söktüredim kapağı sibob lastikleri bitmiş komple duman atma açısından yeniledik subabları yeniledik conta seti gelio ne yükledim aracı nede kırdım nede hırstan deil .. çıkınca geçebilen gelir geçer ****** karı gibi arkadan knşmakla olmaz bu işler .. çıksın tüm atarlı arabalar denesin örnek Ahmet adam hazırırım dio çıkın deneyin işte az laf çok iş

ALTNSA
19-09-2011, 14:44
seçkinin plaka neydi okan? takip etmek açısından soruyorum :D :D

seçkinin plakası ZY rs kendi tabiriyle istanbulun en hızlısı olan rs miş

BoraRS
19-09-2011, 14:45
kime inancaz şimdi şaşırdım :D Bora emmi noluo ya sen anladın mı bişe :D:D neyse çene yerine araçları konuştursun millet :)

Ben benim çıplak resimleri bekliyorum. Onlar çıkınca konuşucam. Şimdilik susuyorum.:cool:

JDM VTİ
19-09-2011, 14:45
Brezilya dizisi mübarek, eee sonra? :D :D :D

SONE-R
19-09-2011, 14:46
seçkinin plakası ZY rs kendi tabiriyle istanbulun en hızlısı olan rs miş

YC kimin rs'i? bizim alicanın plakası nedir?
len amma RS miş beaa.. keşke satmasaydım :D 2011 yılı RS yılı oldu.. :)

ALTNSA
19-09-2011, 14:46
alican hiç merak etme hepsini koysun son noktayı ben koyucam ali abi o akşam alican seni geçmiş demişti bende denemedik alicanla demiştim izke SS e okanı son noktayı nasıl koyuyorum herkez iyi seyretsin.

kes la sesini bu konuda bana saygısızlık etmenin cezası bunlar
milletin arkasından konuşup yüzüne gelince gülüosun yüzsüzlük yapma

Alicanrs
19-09-2011, 14:47

yc benim =)

SEÇKİN172
buda senin için gelsin ;)

http://b1109.hizliresim.com/11/9/19/7206.jpg

seni zaten geçiyormuş ama bu seferde geçemessen aracı yakayaymışsın öle diyor kardeşimiz

ulan geçemesse yaksın dedim ben ordada var zatende sen bunları koyarken alicanamı beni gazlıyosun ben orda beni ozaman illaki geçecek anlamında söyledim ama sen farklı telefuz ediyosun ve başarıyosun bravo geçemesse yaksın anlamında söylüyorum ama sen nasıl kullanıyosun nasıl telafüz ediyosun bravo şimdi bekle..

ALTNSA

ZY seçkininki (yazılarda herkesi geçiyorum diye bahseden çocuk)
YC alicanınki
JGL ali abininki

JDM VTİ
19-09-2011, 14:48
ZY seçkininki (yazılarda herkesi geçiyorum diye bahseden çocuk)
YC alicanınki
JGL ali abininki

ahçıi bahçıvan, uşak şoför denklemi gibi auahuahauhauhau :D :D :D

SONE-R
19-09-2011, 14:48
yc benim =)

alican senin saxo'dan önceki RS'in plakası neydi? ortalık RS doldu kafam karıştı :D :D

Alicanrs
19-09-2011, 14:49
alican senin saxo'dan önceki RS'in plakası neydi? ortalık RS doldu kafam karıştı :D :D

2 sene önceki UR 4997 olandı :D saxo clio czt 106 gti derken rs e döndük dönmez olaydım :D

SEÇKİN172
19-09-2011, 14:50
kes la sesini bu konuda bana saygısızlık etmenin cezası bunlar
milletin arkasından konuşup yüzüne gelince gülüosun yüzsüzlük yapma

ben kimsenin arkasından konuşmam 1 sen kimsinde sana saygızılık yapıcam 2
cumartesi o filtre +egzozlu rs İNİ getir denicez 3 alicana gelince tamamen konuyu farklı anlatmışsın . giderlerine lafım yok...

Ek.Civic_Spoon
19-09-2011, 14:52
ulan geçemesse yaksın dedim ben ordada var zatende sen bunları koyarken alicanamı beni gazlıyosun ben orda beni ozaman illaki geçecek anlamında söyledim ama sen farklı telefuz ediyosun ve başarıyosun bravo geçemesse yaksın anlamında söylüyorum ama sen nasıl kullanıyosun nasıl telafüz ediyosun bravo şimdi bekle..

buda mc reklamlarındaki kıvırma şekli oluyo herhalde :D :D :D

ALTNSA
19-09-2011, 14:55
seçkin onlarca sayfa yazın var hepsini döktürme bana kıvırma adamların hepsinin arkasından konuşup yüzüne gülüosun ali abilerin yanındada seni rencide etmiyim diye söylemedim onu bunu geçiyorum diye bahsediyodun sürekli ama yanlarında çok mütevaziydin soracaktım ama sormadım en sonunda saçmalamaya başlayınca bunları dökmek zorunda kaldım başka türlü akıllanmıcan sen

Alicanrs
19-09-2011, 14:58
en yavaş rs ben kaldım aranızda :( denemeden geçilmek nasıl oluo yaw:D

ALTNSA
19-09-2011, 14:59
birde tj cupra varmış galba ben pek bilmem dedim ama belki bilenler vardır 2 boy atabiliomuş seçkine :)

http://b1109.hizliresim.com/11/9/19/7491.jpg

ALTNSA
19-09-2011, 15:00
en yavaş rs ben kaldım aranızda :( denemeden geçilmek nasıl oluo yaw:D

valla bilemem adam denemiş geçmiş :D
yüklüyormuşsun şimdi gene geçemessen yakcakmışsın o arabayı kibritin benden :D

Alicanrs
19-09-2011, 15:02
valla bilemem adam denemiş geçmiş :D
yüklüyormuşsun şimdi gene geçemessen yakcakmışsın o arabayı kibritin benden :D

ben arabayı yaptıktan sora bi jgl ile denedim başka rs le denemedim ki :D zy ile hiç yan yana gelmedik bile aynı anda yola bile çıkmadık :D:D yok kibritle olmaz zippo ile yakıyım ben en iyisi

SekoLive
19-09-2011, 15:02
ön sol koltuk şöför koltuğu olmuyormu yaw? onu söküp nasıl denemişler cupra ile

ALTNSA
19-09-2011, 15:04
ön sol koltuk şöför koltuğu olmuyormu yaw? onu söküp nasıl denemişler cupra ile

okadar kaptırmışki sallamaya koltuğu bile karıştırdı o sırada sağ demek istemiştir :D

PPR engineering
19-09-2011, 15:04
kprolu bir boy mu ALLAH aşkına seçkin neler diyosun abicim sen her kezi geçtin kprolulara diktin valla okanı biz yanlış tanımışız..gel deneme istiyosan buyur benle dene abicim o zaman..bak ben hiç bir arabayı küçümsemem çünkü her şey yan yana geldiğinde meydana cıkıyo atar gider yapıp gecilmek eve dönmek dünyanın en kötü şeyi.o arabayı en iyi biliyorsunki ben tanıyorum ve utku tanır ama bizden aldıktan sonra anlaşılan cok hızlandırmışın öle yürüyor..seni anlamak biraz güç canım kardeşim..

ALTNSA
19-09-2011, 15:05
ben arabayı yaptıktan sora bi jgl ile denedim başka rs le denemedim ki :D zy ile hiç yan yana gelmedik bile aynı anda yola bile çıkmadık :D:D yok kibritle olmaz zippo ile yakıyım ben en iyisi

benzininide seçkin verecekmiş :D

ALTNSA
19-09-2011, 15:07
kprolu bir boy mu ALLAH aşkına seçkin neler diyosun abicim sen her kezi geçtin kprolulara diktin valla okanı biz yanlış tanımışız..gel deneme istiyosan buyur benle dene abicim o zaman..bak ben hiç bir arabayı küçümsemem çünkü her şey yan yana geldiğinde meydana cıkıyo atar gider yapıp gecilmek eve dönmek dünyanın en kötü şeyi.o arabayı en iyi biliyorsunki ben tanıyorum ve utku tanır ama bizden aldıktan sonra anlaşılan cok hızlandırmışın öle yürüyor..seni anlamak biraz güç canım kardeşim..

ha bide orası var işin arada bi yerlerde aracı aldıktan sonra çok hızlandırdığını eskiden yürümediğini şimdi çok felaket gittiğini falan anlatıyordu onuda bulabilirsem bulacam okadar çok şey anlatıoki ayıklamak zor gelio :S

çok şey anlatıo ama her seferinde video çekmedinizmi diyorum yok çekmedik ben yalan atmam diyor

Alicanrs
19-09-2011, 15:07
azuhazuazhazuzah araç bizim iş yerinde yatıo kapağı kaandan alıp takması kaldı dur çıkarıyımda deneyelim yoksa park halindeykenmi geçildi benim araç:confused: Kaan kanka cumartesiye yetiştirelim ;)

ALTNSA
19-09-2011, 15:18

sizden sonra aracı çok hızlandırmış bide işin o kısmı var tabi bunuda yazmayı unutmamış

http://b1109.hizliresim.com/11/9/19/7806.jpg

PPR engineering
19-09-2011, 15:27
sizden sonra aracı çok hızlandırmış bide işin o kısmı var tabi bunuda yazmayı unutmamış

http://b1109.hizliresim.com/11/9/19/7806.jpg

seçkin valla soklardayım kardeşim okan iyiki kaydetmişin.zaten banda bir kere 2 de ali ile sıkmışlar 3 atamamışlar 2 de haliyle alininde 10 boy atacak hali yok dedim bende tabiki yan yana olursunuz dedim 3 4 5 vitesleri saymıyodu seçkin o zaman izah etmiştim ama sanıyorum tecrübesinden kaynaklanıyor ben pekkötü niyet aramıyorum yine..heyacan yani.

ALTNSA
19-09-2011, 15:30
seçkin valla soklardayım kardeşim okan iyiki kaydetmişin.zaten banda bir kere 2 de ali ile sıkmışlar 3 atamamışlar 2 de haliyle alininde 10 boy atacak hali yok dedim bende tabiki yan yana olursunuz dedim 3 4 5 vitesleri saymıyodu seçkin o zaman izah etmiştim ama sanıyorum tecrübesinden kaynaklanıyor ben pekkötü niyet aramıyorum yine..heyacan yani.
yok bana yanyana yürümeden falanda bahsetmiodu direk geçtiğini vve saxoyuda jgl yide direk ayırdığını hatta koltukları takılı olduğunu söylüyordu bunları yaparken diğerleri sökükmüş o takılıymış bide 2 kişiymiş

ben mümkün olduğunca dizginlemeye çalıştım birsürü araç saydı bana dedim biz onlara kaldıramayız geçerler falan ama habire ona şu kadar boy attım buna bukadar sapladım diyip durdu bende doğrudur dedim geçtim şaşırarak o gece avrupa yakasına roll e geldik biz herkes çok iyidi eğlence falan herkesin yüzüne gülüyor muhabetler süper hepsi çok iyi çocuklar ama sonraki gün nette bi başlıyor jgl ile denerken oda yanımızda 4 kişi kamera falan çekiyorlardı 4 kişiyle bize tutunduğunu bile söyledi yani :)

BoraRS
19-09-2011, 15:32
Okan EZN de dedi mi lan :D

PPR engineering
19-09-2011, 15:32
ben mümkün olduğunca dizginlemeye çalıştım birsürü araç saydı bana dedim biz onlara kaldıramayız geçerler falan ama habire ona şu kadar boy attım buna bukadar sapladım diyip durdu bende doğrudur dedim geçtim şaşırarak o gece avrupa yakasına roll e geldik biz herkes çok iyidi eğlence falan herkesin yüzüne gülüyor muhabetler süper hepsi çok iyi çocuklar ama sonraki gün nette bi başlıyor jgl ile denerken oda yanımızda 4 kişi kamera falan çekiyorlardı 4 kişiyle bize tutunduğunu bile söyledi yani :)

valla ben korktum kurcalarsak benide cıkarmış olabilir aradan...dört kişi sizemi tutundu?????

PPR engineering
19-09-2011, 15:33

rollinglere sen senin kediyle gel kedi beni konserve mama sandı yiyodu az daha üzerime pilanjon atmaya kalktı erken davrandım:D:D

ALTNSA
19-09-2011, 15:34
valla ben korktum kurcalarsak benide cıkarmış olabilir aradan...

EE typer sen değilsin dimi :D bi ara düşünmedim deil :D

ALTNSA
19-09-2011, 15:35

dur bi mesajda arattırma yapayım okadar çok plaka varki tek tek şimdi çıkarayımmı hepsini :D

ALTNSA
19-09-2011, 15:37
bu seçkin kardeşimizle özellikle ve vts nin ve mümkünse jgl rs in denemelerini istiyorum ben bakayım saxoyuda jgl yide dediği gibi ayırabiliyormu zart die :)

orcunnn
19-09-2011, 15:37
Bütün araçlara maşşallah vts baya başarılı yürüyor sesinden ivmesinden belli

ama ne yalan söyliyim honda başarılı gidiyor çok hoşuma gitti

SEÇKİN172
19-09-2011, 15:38

ben burda ne anlatsam bişeyi deiştirmez neyse haklısınız diyeyim ben kendimi şuan anlatamam nasıl olsa dime valla o adam herşeyi güzel bir şekilde telafüz etmiş zaten :) valla hele alicanla bizim mevzumu öyle bi yazmışki tamam zaten:) neyse ben yanlış yaptım özürdilerim hepinizden
benim normalde roll fln bilmem sadece zevk için öyle deniyordum viteslerim fln çok iyi deildir öyle .neyse emegi geçen herkeze bu konuda teşşekkür ediyorum asıl en büyük rolu okan burdada yaptı. Bravo.:)

ALTNSA
19-09-2011, 15:40
ben burda ne anlatsam bişeyi deiştirmez neyse haklısınız diyeyim ben kendimi şuan anlatamam nasıl olsa dime valla o adam herşeyi güzel bir şekilde telafüz etmiş zaten :) valla hele alicanla bizim mevzumu öyle bi yazmışki tamam zaten:) neyse ben yanlış yaptım özürdilerim hepinizden
benim normalde roll fln bilmem sadece zevk için öyle deniyordum viteslerim fln çok iyi deildir öyle .neyse emegi geçen herkeze bu konuda teşşekkür ediyorum asıl en büyük rolu okan burdada yaptı. Bravo.:)

ben sana özelden sordum SS ve benim hakkımdaki saçma sapan yazılarını kaldırcakmısın yoksa yazdıklarını paylaşayımmı diye paylaş dedin bende paylaştım bidahada benle muhattap olma 2 yüzlülük yaptığın yeter okadar hepsinin arkasından konuşuyosun şahıslar için söylediklerini paylaşmadım beni zorlama millet için söylediklerinide paylaşırım adam ol

hani typerları geçiodun kpro bilmem ne die zırvalayıp durdun noldu ?
jgl yi geçiodun saxoyu daha bastığınız gibi 2 boy ayırıodun noldu inkarmı ediosun şimdi bunları
adamların yüzüne gülüosan arkalarındanda aynılarını söyle

PPR engineering
19-09-2011, 15:41
EE typer sen değilsin dimi :D bi ara düşünmedim deil :D

yok ben değilim şükürler olsun..:D

BoraRS
19-09-2011, 15:44
rollinglere sen senin kediyle gel kedi beni konserve mama sandı yiyodu az daha üzerime pilanjon atmaya kalktı erken davrandım:D:D

Ya olm utan ya şebek kadar kediden tırsıp utanmasan kucağıma atlayacaktın o gece :D Zaten durumlar vahim biliyosun :hehe:

PPR engineering
19-09-2011, 16:37
Ya olm utan ya şebek kadar kediden tırsıp utanmasan kucağıma atlayacaktın o gece :D Zaten durumlar vahim biliyosun :hehe:

hahahah ulan abi ne adamsın yaa kedi ayağına az daha gidiyoduk hee:D

BoraRS
19-09-2011, 17:05
Okan uçtu yine :D

PPR engineering
19-09-2011, 17:33
Okan uçtu yine :D

yine sesli güldürdün beni hahaha şahitleride bizmi oluyoruz..

Alicanrs
19-09-2011, 17:38
çok şey kaçırdık mı :D

percussionali
19-09-2011, 18:25
şuan ben ne yazssam diye düşündüm burada kimsenin kötü veya rencide olmasını istemem ki bu konu taaa buralara kadar geldi ise sebebi şuan bende olmayan sattığım JGL rs in geçilmediğini ıspatlamak amıcı ile yazılmış bi konu burada beni arayanalar bu şekilde geçilmişin diye arayanlar konuyu okuyunca bi karara varacaktır. neden bukadar üsteledim sattığım bir aracın bu şekilde geçilmediğini JGL rs te bir dünya insanın emeği var o emeğin hakkınıda kimseye burada laf söyletmem gerekenide babamın oğluda olsa söylerim emek hırsızlığı böyle bişy okan güzel açıklama getirmişin ama gelek yok yüz yüze bakılıyo bazı şeylerin öğrenilmemeside iyi dğeil bildiğin halde burada benim anlatmak istediğimi zaten konu uzadıkca anlamışınızdır şuan JGL king kendi lasmanında bu bir gerçek kabullensin herkez daha iyisini yapın ona king diyelim ben temize çıkartığımı sanıyorum JGL yi bundan sonrada kimse beni aramasın JGL şuna buna geçilmiş diye geçildiysek biz tebrik ederiz. okana da gelince gene diyom olum seeninle denemedik bi konuda sana açarım valla şimdi kimse kimseyi kırmadan konu devam etsin ben gençliklerine veriyorum hatadır yapmışlar özür dilemesini biliyosan herkezin içinde konu kapanır namus davası dğeil bişy dğeil teneke parçası allh kimsenin tekerine taş değdirmesin yolunuz açık olsun saygılar BY JGL Rs in eski sahibi ;)

Günkut
19-09-2011, 18:44
Adam gibi adam cok az bu piyasada alayı madam ;)

MKT
19-09-2011, 18:55
allahım esirgesin o saxo nasıl gidiyor öyle. hondada muhteşem yürüyor özellikle saxonun gaz yemesi çok hoşuma gitti.41,000 kere maşallah. araçların speclerini yazarmısınız? ies te hangi turbo hangi manifolt var? hangi ecu kullanıldı?şanzuman stock mu. vts de neler var çok merak ettim specleri. Tekrardan maşallah tüm araçlara

cffsymbol
19-09-2011, 19:29
arkadaşlar o akşam FL rs bn kullanıyodum araç sahibnn ilk arabası oldğundan kullanmamı istedi arabyı salı günü aldık c.tesi arabyı yeni aldğımızdan arabyı tanımak açısından bi deneyelim istedik ben 106 kullanıyorum rs de dha yeni olduğundn viteslerde iyi değildim bunu bi iddaa olarak söylemiorum vtesleri iyi atsam geçerdim gbi bişey diil biz sadece arabyı bi görelim hani eksiklerini tamamldktan sonraki bize artılarını eksilerni görmek için çnkü araba uzun süredir yatıodu.. ekskleri tamamlandktan sonra dha sağlıklı denemeler olucktr ...

BoraRS
19-09-2011, 22:17
yine sesli güldürdün beni hahaha şahitleride bizmi oluyoruz..

Sen şu seyahat organizasyonunu yapma ben senin şahidin olacam :D

kelalper
19-09-2011, 22:43
Ulan kaç kere yazacam 1 TIR kaç boydur. 4 Boy. Ee kendiniz demediniz mi 150 ye kadar 4 boy geçilioruz diye hala neyin ispatını yapmaya çalışıosun bana. Yok ben bunu 2 boy geçiodum onunla denesinler falan. Mamide şahittir ki videoyu Mamiden izledim. Söylediği biz video çekmeyecektik onlar kamera çıkarınca biz video çıkardık. 150 ye kadar 4 boy yemedin mi yedin hala neyi toparlamaya çalışıosun. Tekrar söylüyorum senin bir suçun yok bunlarda sen Kadirlerin kurbanı oldun. Onlar bana karşı seni piyon olarak kullandılar sende gaza geldin denerim ederim dedin bayram öncesi Bayramdan bir gün önce aradım yarın nerede deniyoruz diye sen ben Antalyaya gidiyorum dönünce ararım dedin ne aradın ne sordun. Bende Mamide videoyu görünce buraya yazdım.
Hala diyorsun ki bazı insanlar öyle konuşuyor böyle konuşuyor diye. o konuşanlar dediğin kişi benim. Adımı yazmaktan çekinmene gerek yok. Başkaları gibi yoo yazmadım diye R yapacak halimiz yok. Tekrar yazıyorum o akşam Turbo İes e karşı iddian yoksa neden denedin denediysen neden kamera çıkardın. Kamera çıkarmamış olsaydın Mamide çekmeyecekmiş olay bitecekmiş. Buraya kadar yazdıklarımda şurada da yalan söylüyorsun diye bilir misin?

kelalper
19-09-2011, 23:10
Ulan şu facebook yazışmalarını görünce erkekliğimden utandım. Dedikoducu karılar gibi birbirinizin arkasından laf söylemişsiniz. Kankalar hava da uçuşmuş ondan sonra fikirler ayrılmaya başlayınca abi bak senin arkandan bunları bunları konuştu yok senin arkandan şöyle geçti böyle geçtiler. Kardeşim ya sana söylenen sende kalacak erkek gibi saklayacaksın ortaya yaymayacaksın ya da söylediğinde kardeşim bana söyleme git bunları ona söyle diyeceksin. Konuşulanları daha sonra böyle ortaya yaydığın zaman en az sende o kişiler için bunları söylemiş olursun gizlediğin için.

percussionali
20-09-2011, 00:07
Ulan kaç kere yazacam 1 TIR kaç boydur. 4 Boy. Ee kendiniz demediniz mi 150 ye kadar 4 boy geçilioruz diye hala neyin ispatını yapmaya çalışıosun bana. Yok ben bunu 2 boy geçiodum onunla denesinler falan. Mamide şahittir ki videoyu Mamiden izledim. Söylediği biz video çekmeyecektik onlar kamera çıkarınca biz video çıkardık. 150 ye kadar 4 boy yemedin mi yedin hala neyi toparlamaya çalışıosun. Tekrar söylüyorum senin bir suçun yok bunlarda sen Kadirlerin kurbanı oldun. Onlar bana karşı seni piyon olarak kullandılar sende gaza geldin denerim ederim dedin bayram öncesi Bayramdan bir gün önce aradım yarın nerede deniyoruz diye sen ben Antalyaya gidiyorum dönünce ararım dedin ne aradın ne sordun. Bende Mamide videoyu görünce buraya yazdım.
Hala diyorsun ki bazı insanlar öyle konuşuyor böyle konuşuyor diye. o konuşanlar dediğin kişi benim. Adımı yazmaktan çekinmene gerek yok. Başkaları gibi yoo yazmadım diye R yapacak halimiz yok. Tekrar yazıyorum o akşam Turbo İes e karşı iddian yoksa neden denedin denediysen neden kamera çıkardın. Kamera çıkarmamış olsaydın Mamide çekmeyecekmiş olay bitecekmiş. Buraya kadar yazdıklarımda şurada da yalan söylüyorsun diye bilir misin?

alper ıspatı gereken kişilere gitti bunu içinde sende varsın bu bir mamiye o akşam söyledim denemeyim diye ısrarını kıramadım denedim beni video çekip tech e koyan biri dğeilim her rollingimde video da çekerim sırf böyle durumlar için işte ben o honda ile ataşehire giderkende onlar 3 kişi ben 2 kişi koltuklarım takılı denedim 2 3 boy geçtim kalkıpta ben turboyu böyle geçtim diye ne yazdım nede koydum videoyu ozaman ayar veya başka bişeyi eksikti hondanın o şeklide yürüdük iki kere kalkıpta azımı açmadım kalkmış lanlı lunlu konuşuyon benimle diğer karşılaşmadada konuştum madem o şekilde ise vts ile yür diye vts sahibi kendiside söylüyo 3 boy geçildiğini hondanın sahibide söylüyo benim arka tamponumda gelirsin diye TIR imlası nısen açtın kimse bu konu üzerinde bi yorum video vs bişy yokkken idda flanda yok bendeki videoda o şekilde 10 tane video çekilir 3 tanesi konulur bu işler öylerdir herzaman konu kapansın daha uzamasın sıkıldım artık ya insanlara dert anlatmaktan insanlığımdan çıkıyorum iyice hayırılı sabahlar....nokta.

Okan D.
20-09-2011, 00:16
burda neler dönmüş ya dur bende katılim şu konuya ya SEÇKİN sen benden aldıktan sonra ZY rs in kaderini nasıl değiştirdin yada ne yaptın? he kardeşim benim sana sattığım al arabana tak dediğim şanzımanı kısaltır dediğim 45 yanak lastiklerimi taktın ?bu nasıl bi yazı la hiç anlamadım 'okandan aldıktan sonra kaderini değiştirdim' gercı bunlada sınırlı deıl be seço ben sen aldıktan sonra arabanın ne kadar hızlı gıttını gordum arabamı gerı ıstedım dımı la he anladın sen onu

Alicanrs
20-09-2011, 00:36
burda neler dönmüş ya dur bende katılim şu konuya ya SEÇKİN sen benden aldıktan sonra ZY rs in kaderini nasıl değiştirdin yada ne yaptın? he kardeşim benim sana sattığım al arabana tak dediğim şanzımanı kısaltır dediğim 45 yanak lastiklerimi taktın ?bu nasıl bi yazı la hiç anlamadım 'okandan aldıktan sonra kaderini değiştirdim' gercı bunlada sınırlı deıl be seço ben sen aldıktan sonra arabanın ne kadar hızlı gıttını gordum arabamı gerı ıstedım dımı la he anladın sen onu

kanka ne bilm kaanda bende herkez şaşırdı heyecanlımı desek yeni yeni rs kullanıcısımı desek kızmıorm seçkine ama beni geçmiş ben onn için arabayı yaptırıomuşm piston egz. koyuyomuşum yaa millet inancak sen biliosn neler yaptğmı mesela kapak işlenio subablar contalar gelio bu kdr gerisi yok yani .. hee seçkin çok atmışsın cupra typer vs olm manyakmısın ne grk var araban ztn güzel yürüyen bi rs arabanı bu şekilde rencide edersin .. çıkarsın denersin görürsün keşke okanda veya bende kalsaydı zy hakkıdır :) o yazdıklarını yakıştıramadım sana alicanı geçtim söktü etti onu yaptı yaksın arabayı vs gel kardeşim geçemessem seni arabam çıkınca kendin yak ağzımı açmıcam :hahaha:

Okan D.
20-09-2011, 00:50
ole be kanka keske zy yı satmasaymısım yada sen alsaymıssın be neyse sıkıntı yok yarın allahın ıznıyle aracımı verırsem kanka cvk yı alıp onunda şanını devam ettiririz be kardşim yada şöle yaparız alırım seçkine satarım o yürütür ben geri isterim sonra daha iyi olur dimi kanka ?

Alicanrs
20-09-2011, 00:51
ole be kanka keske zy yı satmasaymısım yada sen alsaymıssın be neyse sıkıntı yok yarın allahın ıznıyle aracımı verırsem kanka cvk yı alıp onunda şanını devam ettiririz be kardşim yada şöle yaparız alırım seçkine satarım o yürütür ben geri isterim sonra daha iyi olur dimi kanka ?

ooo dbs yi geçer lan o zmn:D

Okan D.
20-09-2011, 00:52
:d:d:d:d:d:d:d:d:d

ahm_52
20-09-2011, 00:57
inanmıcaksınız ama geçen hulk la deniyoruz arka çamurlugunda gidiyorum:D:D

Alicanrs
20-09-2011, 00:57

draglara giderken dimi kanka :hahaha:

react1ve
20-09-2011, 00:59
:d:d:d:d:d:d:d:d:d

bf yuzunden 106lar dıkkatımı cekmeye basladı okan..bı daha bındırme benı o arabaya =))

Okan D.
20-09-2011, 00:59
:hahaha::icon_tup:

vooooovovovovvvv

ahm_52
20-09-2011, 01:01
yok sonra baktım işe geç kalmışım:D:D

Alicanrs
20-09-2011, 01:03
yok sonra baktım işe geç kalmışım

al 2 ye dicem sabah öğle akşam 2 desin :D arabayı park halişnde bırakırken bile 2 de dimi :D:D

JDM VTİ
20-09-2011, 01:07
adaş benle 6. vites sıkar mısın puhahahha :D:D:D

var mı 6ın :D

Alicanrs
20-09-2011, 01:08
adaş benle 6. vites sıkar mısın puhahahha :D:D:D

kanka 6 bozuldu benim bilion mu :D

reddewill
20-09-2011, 01:08
maşallah hondaya çok başarılı

Okan D.
20-09-2011, 01:10
la getırım mı transporter ı :D:D

JDM VTİ
20-09-2011, 01:13
la getırım mı transporter ı :D:D

bisikletimle gelirim bende bro ne diyosun 21 vites şimano 20.viteste basarsan ok deneriz yoksa olmaz :D:D

Alicanrs
20-09-2011, 01:14
bisikletimle gelirim bende bro ne diyosun 21 vites şimano 20.viteste basarsan ok deneriz yoksa olmaz :D:D

lan vitaminsiz 20 . vitese gücün yetmez anca 3 e kdr ahahaha ( bisiklet için) ahaha
http://www.youtube.com/watch?v=2Ea2mJqCGl0

percussionali
20-09-2011, 01:16
stok transit varsa benim transitle transitcilere atar yapıyom 140 lık yeni kasa hariç ::D

yaşar
20-09-2011, 10:07
Arkadaş okudum ama inanın birşey anlamadım nedir mevzu abuk subuk yerlere gitmiş deneyende konuşmuş denemeyende :)

Ahmet nedir anlatsana cidden anlamadım ;) ? birde niye bu kadar hırs yapıyorsunuz geçilirsen geçilirsin gerek yokki bu işlere geçileceginden korkun varsa denemezsin olur biter ;)

konu bf okana kadar uzanmış :) :D

melih
20-09-2011, 11:07
Arkadaş okudum ama inanın birşey anlamadım nedir mevzu abuk subuk yerlere gitmiş deneyende konuşmuş denemeyende :)

Ahmet nedir anlatsana cidden anlamadım ;) ? birde niye bu kadar hırs yapıyorsunuz geçilirsen geçilirsin gerek yokki bu işlere geçileceginden korkun varsa denemezsin olur biter ;)

yaşar abi 1,5 - 2 sene önceki sohbetleri özledim valla ah eskiler ahh :)

yaşar
20-09-2011, 11:24
yaşar abi 1,5 - 2 sene önceki sohbetleri özledim valla ah eskiler ahh :)

Bende özledim bende resmin var şu an elimde :)

Burak başkaydı :icon_tup:
emre de :)

SEÇKİN172
20-09-2011, 15:18

lan olm sendemi lan dökün olm içinizdekileri dökün .a q olmayan şeyleri yazın dökün alican sen hele varya sana hiç bişe demiorum..
Ben arabayı hızlandırdım okan geri istedi kime demişim o çıksın ortaya bi yoksa ana bacı avrat sövücem şimdi..

SEÇKİN172
20-09-2011, 15:20
kanka ne bilm kaanda bende herkez şaşırdı heyecanlımı desek yeni yeni rs kullanıcısımı desek kızmıorm seçkine ama beni geçmiş ben onn için arabayı yaptırıomuşm piston egz. Koyuyomuşum yaa millet inancak sen biliosn neler yaptğmı mesela kapak işlenio subablar contalar gelio bu kdr gerisi yok yani .. Hee seçkin çok atmışsın cupra typer vs olm manyakmısın ne grk var araban ztn güzel yürüyen bi rs arabanı bu şekilde rencide edersin .. çıkarsın denersin görürsün keşke okanda veya bende kalsaydı zy hakkıdır :) o yazdıklarını yakıştıramadım sana alicanı geçtim söktü etti onu yaptı yaksın arabayı vs gel kardeşim geçemessem seni arabam çıkınca kendin yak ağzımı açmıcam :hahaha:

alican iyice sinirlendirmeye başlıyosun beni bak olmayan şeylere yazma
sen ali abiye seçkini geçiyorum demişsişsin ben ona agzımı açmadım
demedim diosan yüz yüze görüşürsünüz.

Zy gelince o sahibini seviyo . Sende yc sev.

Cimmeria
20-09-2011, 15:23
dallastaki c.r olsa bu kadar laf döndüremez valla :)

yaşar
20-09-2011, 15:26
lan olm sendemi lan dökün olm içinizdekileri dökün .a q olmayan şeyleri yazın dökün alican sen hele varya sana hiç bişe demiorum..
Ben arabayı hızlandırdım okan geri istedi kime demişim o çıksın ortaya bi yoksa ana bacı avrat sövücem şimdi..

Kime sövüyorsun kardeşim bu adamlarla 1 ay önce iyiydin şimdi ne oldu ? burası dingonun ahırımı yoksa küfürbaz hamdinin yerimi kullandıgın üsluba dikkat et sıkıntılı bir durum varsa karşılılı çözmeni dilerim böyle küfürle yapılacak işler değil,düzgün bir ortam aradıgımız için bu forum sitesini sürekli ziyaret ediyoruz günümüzün çogunu siteye bakarak geçiriyoruz,bu yaşadıgımız olay ilk değil sonda olmayacak gibi,onun için kelimelerini seç öyle konuş, İstedigini söyleyen istemedigini duyar :icon_tup:

Kimsenin avukatı değilim benim dostum dediğim kardeşim dediğim birine,sövecek insana prim vermem bilginiz olsun sadece okan için değil diğer bütün arkadaşlarımız ve kardeşlerimiz için geçerlidir . :icon_tup:

Seviyeyi indirmeden insanca tartışalım :icon_tup:

SEÇKİN172
20-09-2011, 15:29
Kime sövüyorsun kardeşim bu adamlarla 1 ay önce iyiydin şimdi ne oldu ? burası dingonun ahırımı yoksa küfürbaz hamdinin yerimi kullandıgın üsluba dikkat et sıkıntılı bir durum varsa karşılılı çözmeni dilerim böyle küfürle yapılacak işler değil,düzgün bir ortam aradıgımız için bu forum sitesini sürekli ziyaret ediyoruz günümüzün çogunu siteye bakarak geçiriyoruz,bu yaşadıgımız olay ilk değil sonda olmayacak gibi,onun için kelimelerini seç öyle konuş, İstedigini söyleyen istemedigini duyar :icon_tup:

Kimsenin avukatı değilim benim dostum dediğim kardeşim dediğim birine,sövecek insana prim vermem bilginiz olsun sadece okan için değil diğer bütün arkadaşlarımız ve kardeşlerimiz için geçerlidir . :icon_tup:

Seviyeyi indirmeden insanca tartışalım :icon_tup:

abi benim herzaman siize saygım var ama benim burda anlatmak istedidlerim tamamen farklı yönlere çekildi. ben onun için kızıyorum . neyse abi dicek bişe yok tabi.

SekoLive
20-09-2011, 15:29
cem buralardamı acaba :)

yaşar
20-09-2011, 15:39
abi benim herzaman siize saygım var ama benim burda anlatmak istedidlerim tamamen farklı yönlere çekildi. ben onun için kızıyorum . neyse abi dicek bişe yok tabi.

Anlatmak istedigini anlatamamışsan kimseyi suçlama:icon_tup:

Araba bu çokda önemli değil yine sosyal mesaj veriyorum ama kusura bakma ALLAH muhafaza hırsınıza kurban olmayın,geniş düşünün yanlış söylediyse direk söyleyenle hallet ben yazılanları görünce okanı aradım çagır bu kimse eger arabası çok hızlıysa akşam deneyelim dedim abi yok gerek yok dedi çok hızlı olsan ne olur olmasan ne olur ? hızlı olunca ne oluyor kıç kafadamı geziyoruz ? sorun neyse oraya merhem sür ;)

coolvtec
20-09-2011, 19:11
Güzel denemeler olmuş, her iki araca da maşallah. Ama o kalabalıkta biraz riskli olmuş sanki, hem sizin için hem de seyreden diğer araçlar için. Ayrıca daha sakin bir yolda çok daha fazla keyif alacağınızı garanti edebilirim... :)

Cümleten kazasız belasız.

sinan-s
20-09-2011, 19:35
Ortalık çorba olmuşş :)

JDM VTİ
20-09-2011, 19:41
lan vitaminsiz 20 . vitese gücün yetmez anca 3 e kdr ahahaha ( bisiklet için) ahaha
Kutsal Damacana Citroen (HQ) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=2Ea2mJqCGl0)

zuhauahuah sen istorrr benimle denemek veRecek 100dolar caniiim pauahuahauh :D:D:D

Alicanrs
20-09-2011, 20:28
zuhauahuah sen istorrr benimle denemek veRecek 100dolar caniiim pauahuahauh :D:D:D

ahahaha sana 100 dolar verirsem kaç benden istanbulun başından sonuna kdr kovalarım :D:D

seçkin takma kafana böle şeleri ;) ben yazdıklarına istinaden denedim zy yi sen almdan önce ben bin kere bindim sürdüm yürürünü bildiğim araç ben alıcaktım okanla parada anlaşamadık sıkışıp sana verdi giderinide snden iyi biliorm nasl sürülceğinide .. çok denemek istiosan sen geçermiişsin veya ben geçermişim konusu olmasın çıksın aracım sıkalım kapak farkı hiç yok diosun ya farketmio diosunuz ya ;) dahada bişe deme gerisi icraat olsn beni 1000 kere arama ben yine seninle knşup gelicem yüz yüze bakıcaz sadece heyecanlı olma kaanın dediği gibi çok sıkmışsın biraz durul ..

Frank
20-09-2011, 21:32
vts ne oyle ya ses gidiş pilotaj 10 numara masallah ne var arabada ?
honda da 4 te fena yanı

fuatvts
20-09-2011, 21:37
vts ne oyle ya ses gidiş pilotaj 10 numara masallah ne var arabada ?
honda da 4 te fena yanı

3 un sonlarında tutunuyodum 4 te iyi gözüküyo o yuzden;)

Alicanrs
20-09-2011, 21:37
WÖSNER PİSTON (11,8)
SPORTCAM PT53
MEKANİK İTECEK
13/59 AYNA MAHRUTİ
KOMPLE 51 LİK DÜZ BORU
TU5JP4 SİLİNDİR KAPAĞI
NGK IRIDIUM BUJİ
ÖZELYAPIM BOGAZ KELEBEĞİ
custom yazılm deişiklik olmadıysa speclerinde Ahmet reis yazar=)

fuatvts
20-09-2011, 21:46
WÖSNER PİSTON (11,8)
SPORTCAM PT53
MEKANİK İTECEK
13/59 AYNA MAHRUTİ
KOMPLE 51 LİK DÜZ BORU
TU5JP4 SİLİNDİR KAPAĞI
NGK IRIDIUM BUJİ
ÖZELYAPIM BOGAZ KELEBEĞİ
custom yazılm deişiklik olmadıysa speclerinde Ahmet reis yazar=)

Yazılımı bi gözden geçirin bence bu kadar malzemeyle daha iyi yürümesi gerek sanki?

Alicanrs
20-09-2011, 21:55
Yazılımı bi gözden geçirin bence bu kadar malzemeyle daha iyi yürümesi gerek sanki?

Ahmet yazar ben pek bilgi sahibi deilm aracı hakkında başka konuda gördüğüm için yazdım daha ne olsn yaw zımba gibi yürüo =)

fuatvts
20-09-2011, 21:58
Ahmet yazar ben pek bilgi sahibi deilm aracı hakkında başka konuda gördüğüm için yazdım daha ne olsn yaw zımba gibi yürüo =)

Yürürü güzel allah nazardan saklasın da daha iyi olabilir diye düşünüyorum sadece..

ahm_52
21-09-2011, 02:15

valla abi ben bu zy yi geçtim adam kabullenemiyo nedense vdeomuz yok diye adam geçtim diyo gel deneyelim diyorum tekrar geri vites yapıyo milletin arkasından öle böle konuşuyo yüzümüze gülüp arkamızdan konuşuyo sonra arabayı satıyo bi gün içinde kolpalık diz boyu yakında hulkuda geçerse şaşırmam :D:D

ahm_52
21-09-2011, 02:17
3 un sonlarında tutunuyodum 4 te iyi gözüküyo o yuzden;)

kanka sana silik lazım yaa maşşllah aracın çok hızlı allah kaza bela vermesin :icon_tup:

SEÇKİN172
21-09-2011, 07:39
valla abi ben bu zy yi geçtim adam kabullenemiyo nedense vdeomuz yok diye adam geçtim diyo gel deneyelim diyorum tekrar geri vites yapıyo milletin arkasından öle böle konuşuyo yüzümüze gülüp arkamızdan konuşuyo sonra arabayı satıyo bi gün içinde kolpalık diz boyu yakında hulkuda geçerse şaşırmam :D:D

YOK ABİ KABULLENİYORYM GEÇTİN BENİ..... ORDA BEN YANLIŞ GÖRMÜŞÜM :)

ARTIK BANA KİMSENİN Bİ ŞEY YAZMASIN ZY İLE İLGİLİ ZY SATTIM

ARACIN YENİ SAHİBİ (GLA 80) in SAHİBİ HAYRİ KORKMAZDIR......

yaşar
21-09-2011, 11:46
YOK ABİ KABULLENİYORYM GEÇTİN BENİ..... ORDA BEN YANLIŞ GÖRMÜŞÜM :)

ARTIK BANA KİMSENİN Bİ ŞEY YAZMASIN ZY İLE İLGİLİ ZY SATTIM

ARACIN YENİ SAHİBİ (GLA 80) in SAHİBİ HAYRİ KORKMAZDIR......

Hayırlı olsun kardeş tam adamına gitmiş :) :D :icon_tup:

Hayri özlettin kendini reisss :)

Alicanrs
21-09-2011, 11:54
Hayırlı uğurlu olsn ztn senelerdir rs aşkı vardı hayri abide :D

YavuzNaz
21-09-2011, 12:13
ne hayrimi :) yandı ortalık desenize hayırlısı olsun inşallah.

SEÇKİN172
21-09-2011, 15:40
hayırlı olsun kardeş tam adamına gitmiş :) :d :icon_tup:

Hayri özlettin kendini reisss :)

saolsın yaşar abi artık zy rs hayri abide....

SEÇKİN172
21-09-2011, 15:41
hayırlı uğurlu olsn ztn senelerdir rs aşkı vardı hayri abide :d

bilmiyorum valla alican ama severek aldı hayri abi :)

Can's
21-09-2011, 15:42
ıste artık zy den korkulur :) hayırlısı olsun

Okan D.
21-09-2011, 16:32
zy adamını buldu la o zaman seço benden sonra :D:D:D:D

cvk da allahın izniyle yeni sahibini buldu :D:D ulan gene rollere döndüm be

SEÇKİN172
21-09-2011, 16:57
zy adamını buldu la o zaman seço benden sonra :D:D:D:D

cvk da allahın izniyle yeni sahibini buldu :D:D ulan gene rollere döndüm be

ZY adamını senden sonra buldu :) öylemi ..:):)

bide ZY sormak lazım tabikide kimde ne buldugunu :):)

Okan D.
21-09-2011, 17:00
hahahaahahahahaha

Cliosportve
21-09-2011, 18:04
CVK yı kim aldı

Okan D.
21-09-2011, 18:06
ben allahın izniyle kanka inşallah sıkıntı cıkmazsa kaporamızı gonderdık bakalım karsı tarafdan bı sıkıntı cıkmazsa yanı benım aracı alan kısıden

SEÇKİN172
22-09-2011, 22:07
ben allahın izniyle kanka inşallah sıkıntı cıkmazsa kaporamızı gonderdık bakalım karsı tarafdan bı sıkıntı cıkmazsa yanı benım aracı alan kısıden

noldu hiç aramadın o aldımı sn aldınmı :)

sinan-s
22-09-2011, 22:18
Hayrı abıye bak sen Maşallah :)

Okan D.
24-09-2011, 00:41
bıtrıdık allahjın ıznıyle arac bende cumartesı gecesı mc te deneme yapıcaz hayırlısı bakalım

JDM VTİ
24-09-2011, 00:42
ohh anasını satıyım saat ve gidiceğin istikameti de söyle istersen

Okan D.
24-09-2011, 00:44
:D:D:D::D:D doru dıosun kanak onuda sen ver :D:D sılım dur

JDM VTİ
24-09-2011, 00:44
hayırlı olsun şimdi :))))

Okan D.
24-09-2011, 00:46
eyvallah kanka sagolasın olom aksam 9 da geldım hemen cıtaları degıstırdım arabanın orjınal boyasızları taktım la pasta cıla yapıcam yarın cok hızlıyım kanka cvk gıbı :D:D

JDM VTİ
24-09-2011, 00:47
:D:D cvk'mız gerginnnnn :D antalya sıtayıl :D:D

ufuck
24-09-2011, 01:02
eyvallah kanka sagolasın olom aksam 9 da geldım hemen cıtaları degıstırdım arabanın orjınal boyasızları taktım la pasta cıla yapıcam yarın cok hızlıyım kanka cvk gıbı :D:D

hayırlısı olsun kanka sna rs yakısır :):) sen gtı aldın yaptın gezdın rs aldın yapıon :D benım araba boydan cıkmadı hala hahahahaha :D :D aksam gorusuruz :D :D

Okan D.
24-09-2011, 01:05
senın araba cıkmaz be kanka daha :D:D olom ben aldım cıtaları degıstım haftaya komple fumeye boyatıcam bıle sen hala aynı yerdesın la