PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkçe Dublaj Film Torrent Sitesi

kutup95
19-09-2011, 14:52
piyasada adını yavaş yavaş duyuran bir siteyi sizlere tanıtacağım

site içeriği tr dublaj film olan bir türk torrent sitesi ,

üyelikleri açık , açık tracker yayın yapıyorlar seed zorunluluğu yok

piyasadaki çoğu filmin torrentini barındırıyorlar , özelilkle güncel filmler , internete düşer düşmez torrent olarak sunuluyor. Sitede olmayan filmleri istek modülünü kullanarak isteyebiliyorsunuz. kısa sürede yüklüyorlar.

dosya paylaşım sitelerine alternatif olarak kullanabilirsiniz.

ziyaret etmenizi tavsiye ederim ...

****** (http://www.*****************.com)

silentpr
19-09-2011, 14:59
kilit geldi gelcek :D

M U R A T
19-09-2011, 15:09

sebep:beuj:

kutup95
19-09-2011, 15:17

dostum yanlış bir şey yapmadığmı düşünüyorum ?

ondertopcu
19-09-2011, 15:24
kilit neden gelsinki ?

alperkkc
19-09-2011, 15:25
kolpaçinonun torrenti varmı ?

h.guroglu
19-09-2011, 15:27
yönetimden izin almadan reklam ve benzeri konular açmak yasak

bilalMW
19-09-2011, 15:34
Şimdi bu konuyu hatırı sayılı mesajı olan forum cemaatine kendini benimsetmiş birisi olsa açsa kilit geliceğini sanmam. Adam bize yararı olan bir siteyi paylaşmış denir. Lakin yeni kaydolmuşsun 000002.mesajında daha böyle birşey yapıyor isen reklam-spam diye şüphe edilip konunun kitlenmesi ve üyeliğinin silinmesi gayet normal olabilir.

kutup95
19-09-2011, 15:35
yönetimden izin almadan reklam ve benzeri konular açmak yasak

'siteye girin ' gibisinden bir şey yazmadım sadece tavsiye ettim , ama reklam olarak düşünüyorsanız , hatalıyım yönetimden izin almadım; özür dilerim :)

Day Walker
19-09-2011, 15:37
Paylaşım için teşekkürler.İşe yarayabilir.

Site size mi ait?

ef186
19-09-2011, 16:18

dostum yanlış bir şey yapmadığmı düşünüyorum ?

burası otomobil forumu amacı otomobil , amacı birileri gelsin reklam yapsın sitesine üye toplasın değil o nedenle bu konu kilitlenecek ve o nedenle siz bu siteden banlanacaksınız .

örneğin siz bu siteye 3-4 senedir üye aktif ve otomobil ile ilgili yada bilgili biri olsanız senelerdir forumda fikir vermiş insanlarla bildiklerini paylaşmış bir üyemiz olsanız veyahut meraklı bir üyemiz olsanız mantıklı makul merak ettiklerinizi sorsanız öğrenseniz kısacası forumun amacı için burda olsanız ozaman fikir vermek önermek sizin için geçerli olabilirdi .

Ancak yaptığınız '' aa ne güzel hit var sitede aktif '' den yola çıkarak reklam yapmaktır ve biz bunu hedefleyerek üye olan insanları forumumuzda istemiyoruz .

Güle güle Mr Torrent ...