PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : clio sport için stop

canozcan
21-09-2011, 19:48
arkadaşıma yeni aldığımız 2000 clio sport için ledli stop düşünüyoruz ama karar veremedik. tavsiyeniz nedir? ileri dönük rs tamponlarda düşünüyoruz.

ArMy
21-09-2011, 19:54
Makyajlı stoplarıyla birebir benzer ledli stoplar var.Onlardan olursa şık durur.Ama diğerlerinin modası geçti..

Cliosportve
21-09-2011, 19:55
Ledli yerine MK2 stopları daha bir güzel duruyor
Bende ledliler vardır direk sökmüştüm 170 TL gibi bir fiyata satmıştım :)
RS tamponu olayına gelince oturtamazsınız ön tamponu

canozcan
21-09-2011, 20:20
Makyajlı stoplarıyla birebir benzer ledli stoplar var.Onlardan olursa şık durur.Ama diğerlerinin modası geçti..

hangisi oluyor bunlar ?

canozcan
21-09-2011, 20:26
Ledli yerine MK2 stopları daha bir güzel duruyor
Bende ledliler vardır direk sökmüştüm 170 TL gibi bir fiyata satmıştım :)
RS tamponu olayına gelince oturtamazsınız ön tamponu

ön tamponun oturmadığını yeni öğrendik ne yapıcaz peki :)

Cliosportve
21-09-2011, 20:29
RS sağ sol ön çamurlukları alıcaksınız onlara işlem yapıcaksınız gene sonra tamponu cukk oturtacaksınız
Ya da şu anki çamurluklara tamponu ipe ipe kese biçe somunlayarak veya vidalayarak birşekilde durmasını sağlıycaksınız ....
Okan bilir bunları onada sorabilirsin

canozcan
21-09-2011, 20:42
RS sağ sol ön çamurlukları alıcaksınız onlara işlem yapıcaksınız gene sonra tamponu cukk oturtacaksınız
Ya da şu anki çamurluklara tamponu ipe ipe kese biçe somunlayarak veya vidalayarak birşekilde durmasını sağlıycaksınız ....

eyvallah okan off merak ettik araç yeni .

eser
21-09-2011, 21:47

çamurluk almadan da takılıyor ama hem sıkıntılı oluyor hem goruntu kaslı durmuyor zayıf kalıyor bıraz ;)

Cliosportve
21-09-2011, 21:51
çamurluk almadan da takılıyor ama hem sıkıntılı oluyor hem goruntu kaslı durmuyor zayıf kalıyor bıraz ;)

Olmuyor dostum kesip biçiyorsun tamponun belirli bölgelerini

eser
21-09-2011, 21:53
yawrum taktık tecrübeye dayanarak konuşuyorum tamponu kesmek yerine içeriye takoz koyuyorsun

mehmetRS
21-09-2011, 21:54
alacağınız camurluklarında kapının alt köşesine gelen yerlerden kestirmeniz lazım. rs orjinal çamurlukları fiber malzemedir, plastik değildir. işcilik iyi yapılmazsa şişer, iplik iplik ayrılır.. rezil olur